Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


17:00
Eurosport 1
Τουρνουά WTA: Αυστρία
Λιντς, φάση των 16

19:30
Eurosport 1
Τουρνουά WTA: Αυστρία
Λιντς, φάση των 16

20:00
Novasports 1HD
ΤΣΣΚΑ - Μπαρτσελόνα
EuroLeague

20:30
Eurosport 2
Youth Olympic Summer Games
Στίβος

20:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Τουρκία-Βοσνία Ερζεγοβίνη
Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

21:00
Novasports 2HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μακάμπι
EuroLeague

21:30
Eurosport 1
Τουρνουά WTA: Αυστρία
Λιντς, φάση των 16

21:30
Novasports 3HD
Μπάγερν Μονάχου - Αναντολού Εφές
EuroLeague

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Πολωνία-Πορτογαλία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Ουαλία-Ισπανία
Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

21:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Λιθουανία-Ρουμανία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 4 HD
Ισραήλ-Σκωτία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Μαυροβούνιο-Σερβία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρωσία-Σουηδία
UEFA Nations League

22:00
Novasports 1HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Νταρουσάφακα
EuroLeague

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Γαλλία-Ισλανδία
Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΤΟΥ ΧΙΛ ΧΑΟΥΖ
THE HAUNTING OF HILL HOUSE
12/10/18

ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ
HAUNTED
19/10/18

ΟΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA
26/10/18

Ο DAREDEVIL ΤΗΣ ΜΑΡΒΕΛ
MARVEL'S DAREDEVIL
Σεζόν 3
19/10/18

ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΙΔΗΣΗΣ
GREAT NEWS
Σεζόν 2
25/10/18

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΜΑΖΙ
WANDERLUST
19/10/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
APOSTLE
12/10/18

Η ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
ILLANG: THE WOLF BRIGADE
19/10/2018

ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ
BEEN SO LONG
26/10/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΟΝΙΚΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ
MAKING A MURDERER
Μέρος 2
19/10/18

ΦΕΜΙΝΙΣΤΡΙΕΣ: ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΝ;
FEMINISTS: WHAT WERE THEY THINKING?
12/10/18

ΑΛΑΤΙ, ΛΙΠΑΡΑ, ΟΞΕΑ, ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ
SALT FAT ACID HEAT
11/10/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.
BEST.WORST.WEEKEND.EVER.: LIMITED SERIES
Σειρά μίας σεζόν
19/10/18

ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ: Ο ΑΡΧΙΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ
THE BOSS BABY: BACK IN BUSINESS
Σεζόν 2
12/10/18

ΤΑΡΖΑΝ ΚΑΙ ΤΖΕΪΝ
TARZAN AND JANE
Σεζόν 2
12/10/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 3
11/10/18

ΜΑΥΡΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
BLACK LIGHTNING
Σεζόν 2
16/10/18

ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ
DYNASTY
Σεζόν 2
13/10/18

ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ


ΓΚΟΘΑΜ
GOTHAM
Σεζόν 4
24/10/18

HOME CINEMA

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ
GHOST IN THE SHELL
26/10/18

Ο ΚΟΥΜΠΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΧΟΡΔΕΣ
KUBO AND THE TWO STRINGS
13/10/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 SNAPSHOTS OF HISTORY
19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΤΟ ΑΝΑΠΗΡΙΚΟ ΜΟΥ ΑΜΑΞΙΔΙΟ
20:00 UNDERWATER PLANET
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 FOCUS
23:15 BIG LITTLE LIES - ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:15 ΓΛΥΚΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ
01:50 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
03:40 BIG LITTLE LIES - ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
04:40 UNDERWATER PLANET
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ







06:00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:50 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:15 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 Η ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
13:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
14:00 COOK THE BOOKS - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΑΓΡΙΑ ΠΑΘΗ
18:05 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
18:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ
19:00 PEDAL
19:30 ON THE ROAD
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Γ΄ΚΥΚΛΟΣ
22:00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Γ΄ΚΥΚΛΟΣ
01:30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 Η ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
05:30 COOK THE BOOKS - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)


  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Η Επιστροφή (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:45 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό (Ε)
00:45 Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
01:45 Της Αγάπης Μαχαιριά (Ε)
02:45 Entourage
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα




06:40 Μετράω Στιγμές (Ε)
07:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
09:10 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
10:10 Αν Θυμηθείς Τ' Όνειρό Μου (Ε)
10:50 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
13:10 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
15:20 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:40 Πίσω Στο Σπίτι (Ε)
17:30 Big Bang (Ε)
18:10 Μοντέρνα Οικογένεια (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:50 Η Νταντά (Ε)
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
23:10 Το Σημάδι Του Έρωτα (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Με Θέα Στο Πέλαγο (Ε)
01:40 Φόνος Χωρίς Ταυτότητα (Ε)
02:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
03:50 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:10 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Έτσι Ξαφνικά (Ε)





06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef Junior
22:45 Oblivion
01:30 American Pie: Τρελές, Τρελές Διακοπές (American Pie Presents: Band Camp)
03:45 The Following - 2oς Κύκλος
04:45 30 Rock - 1ος Κύκλος
05:30 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins), III
07:20 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverlan
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
21:50 Το Τατουάζ, II
00:00 Αυτοψία, VIII
01:40 Kourtney & Kim Take New York, I
02:40 Χορεύοντας Στη Σιωπή (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
05:15 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 The Voice Of Greece
00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:30 My Style Rocks (Ε)
04:30 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα







06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου
09:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00 Άγγιγμα Ψυχής
11:00 Chicago Fire (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 The Blacklist
00:00 Mr Robot
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




06:00 Γνωρίζοντας Τον Ντέιβ (Meet Dave)
07:40 Ο Τελευταίος Άντρας
09:40 Μπαμπάς Με Το Ζόρι - 1ος Κύκλος
10:40 Άνθρωπος Για Όλες Τις Δουλειές
13:00 Τροχονόμος Βαρβάρα
15:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι - 1ος Κύκλος
16:00 Μαρμαντιούκ (Marmaduke)
17:45 Μαριχουάνα Stop
19:45 Ένας Ιππότης Για Τη Βασούλα
22:00 Gold
01:00 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
02:00 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
02:45 Τι Να Περιμένεις Όταν Είσαι Έγκυος (What To Expect When You Are Expecting)
05:00 Criminal Minds - 6ος Κύκλος







06:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
07:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
08:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3"-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ «30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3» - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
12:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΑΓΩΝΑΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΓΚΛΟΡΙΑ
01:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΑΓΩΝΑΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 KUU KUU HARAJUKU
11:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
11:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
12:00 GAME SHAKERS
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 MAKE IT POP
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:30 Drake & Josh
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 VICTORIOUS
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
20:00 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ
21:00 «ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΑΜΟ»
22:00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

french-forei-thumb-large

Οι υπουργοί Εξωτερικών της Γαλλίας Ζαν-Ιβ Λε Ντριάν, της Γερμανίας Χάικο Μάας και της Βρετανίας Τζέρεμι Χαντ είχαν ήδη ζητήσει τη διεξαγωγή "αξιόπιστης έρευνας" στις 14 Οκτωβρίου