Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-new-s

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ξάνθη - ΟΦΗ
Κύπελλο Ελλάδας

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Αήττητος Σπάτων - Εργοτέλης
Κύπελλο Ελλάδας

17:30
Eurosport 2
Σνούκερ: Πρωτάθλημα Κίνας
3η ημέρα

18:00
Novasports 4HD
Βόλγκαρ - Ζενίτ
Ρωσικό Κύπελλο: Φάση των "32"

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Νίκη Βόλου - Κέρκυρα
Κύπελλο Ελλάδας

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
ΠΑΟΚ - Άρης
Κύπελλο Ελλάδας

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Σαν Πάουλι-Πάντερμπορν
Bundesliga 2

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ-Λεβερκούζεν
Bundesliga

20:00
Novasports 5HD
Νορκέπινγκ - Μάλμε
Σουηδικό πρωτάθλημα

20:00
Novasports 3HD
Μαρσέιγ - Στρασβούργο
Ligue 1

20:00
Novasports 2HD
Ουντινέζε - Λάτσιο
Serie A

21:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Μπιλμπάο-Βιγιαρεάλ
LaLiga Santander

21:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές-Μπαρτσελόνα
LaLiga Santander

21:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Γκλάντμπαχ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

21:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Μάιντς-Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

21:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Λειψία-Στουτγκάρδη
Bundesliga

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ-Νυρεμβέργη
Bundesliga

21:45
Novasports 4HD
Λίβερπουλ - Τσέλσι
League Cup Αγγλίας

22:00
Novasports 3HD
Παρί Σεν Ζερμέν - Ρεμς
Ligue 1

22:00
Novasports 1HD
Γιουβέντους - Μπολόνια
Serie A

22:00
Novasports 5HD
Νάπολι - Πάρμα
Serie A

22:00
Novasports 2HD
Ρόμα - Φροζινόνε
Serie A

23:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Βαλένθια-Θέλτα
LaLiga Santander

23:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Σεβίλη-Ρεάλ Μαδρίτης
LaLiga Santander



ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18


ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
(συνέχεια εκπομπής)
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 THE NINETIES - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΠΑΡΙΣΙ- ΒΕΡΟΛΙΝΟ : ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
23:00 ΜΕΔΙΚΟΙ, ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑΣ
00:00 ΟΜΟ CHILD
01:30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
03:00 ΠΑΡΙΣΙ- ΒΕΡΟΛΙΝΟ : ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
04:00 THE NINETIES - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
04:45 ΜΕΔΙΚΟΙ, ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑΣ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




06:10 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
07:50 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:15 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝΤΡΩΝ
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
13:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
14:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ
18:30 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
19:30 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
22:00 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:45 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:45 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:45 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:45 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝΤΡΩΝ
04:45 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
05:45 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ



  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Η Επιστροφή (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:30 Κοινή Λογική
21:00 Η Επιστροφή
22:00 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό
23:00 Πως Να Χωρίσετε Σε 10 Μέρες (How To Lose A Guy In Ten Days)
00:00 Κοινή Λογική
00:30 Γυναίκα χωρίς όνομα
01:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
02:30 Entourage
02:45 Entourage
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το καφέ της Χαράς
04:30 Τα φιλαράκια
04:45 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:30 Μετράω Στιγμές (Ε)
07:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
09:10 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
10:10 Αν Θυμηθείς Τ' Όνειρό Μου (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
13:55 Βέρα στο δεξί
14:40 Βέρα στο δεξί
15:20 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:00 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος
16:40 Πίσω Στο Σπίτι (Ε)
17:30 Big Bang (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:20 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:30 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
23:10 Απών (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Με Θέα Στο Πέλαγο (Ε)
01:40 Επαγγελματίες (Ε)
02:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
04:00 Θύματα Ειρήνης (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Έτσι Ξαφνικά (Ε)





06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Sully
23:15 Πολύ Σκληρός Για Να Πεθάνει 4.0 (Die Hard 4.0)
01:45 Άσσος Στο Μανίκι 2: Ο Χορός Των Δολοφόνων (Smokin' Aces 2: Assassins' Ball)
03:00 The Following
03:30 The Following - 2ος Κύκλος
04:45 Ηρακλής
05:30 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος




06:00 TV Mall
06:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins), III
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙ (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Τατουάζ, II
22:10 Το Τατουάζ Κ2
23:10 Grey's Anatomy, XΙI
00:10 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος
01:00 World Party, II (Ε)
02:00 Kourtney & Khloe Take The Hamptons, I
03:00 Χορεύοντας Στη Σιωπή (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Μη Μαδάς Τη Μαργαρίτα (Ε)
05:10 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 Η Νύφη - 2oς Κύκλος
16:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Ο Πόλεμος Των Κόσμων (War Οf Τhe Worlds)
23:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
00:30 My Style Rocks (Ε)
03:00 Η Νύφη - 2oς Κύκλος (Ε)
04:00 Μαζί Σου (Ε)
05:30 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Κλεμμένη Ζωή
09:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Chicago Fire (Ε)
12:00 Chicago Fire
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 The Blacklist
00:00 Young Pope
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)






06:30 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Λαός Και Κολωνάκι
16:40 E News Στη Νοηματική
16:50 Πατέρα Κάτσε Φρόνιμα
18:55 Live News
20:00 Το Ανθρωπάκι
22:00 21 Jump Street
00:15 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
02:15 Underworld
04:30 Project Runway - 14ος Κύκλος
05:15 Off Camera (Ε)




06:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
Eπεισόδιο 392
08:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3"-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 «"ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3"-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗΣ -Παραλλαγές 1954 - 2014
19:30 ΤΟ ΣΥΡΜΑΤΟΠΛΕΓΜΑ- ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ, ΤΟΠΟΣ ΜΝΗΜΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00 ΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΡΑΜΑΖΟΦ
01:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
06:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:20 DRAKE AND JOSH
06:40 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 KUU KUU HARAJUKU
11:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
11:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
12:00 GAME SHAKERS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 MAKE IT POP
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 VICTORIOUS
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
11:00 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
12:30 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
13:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
14:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
15:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
15:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
16:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
16:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
17:00 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ
18:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
19:00 «ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΑ ΕΓΕΝΕΤΟ ...»
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΒΙΒΛΟΥ
21:00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΩΝ ΚΑΤΑΚΤΗΤΩΝ
22:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
23:30 ΜΙΚΡΟΑΠΑΤΕΩΝΕΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

cache_728x3000_Analog_medium_598015_909007_21102018

Σε συνέντευξή του στην εφημερίδα «Ο Φιλελεύθερος» ο Κουντρέτ Οζερσάι αναφέρεται στην ανεπίσημη συνάντηση Αναστασιάδη - Τσαβούσογλου στη Νέα Υόρκη και τις προσπάθειες επανέναρξης των συνομιλιών  για το Κυπριακό

elas-prostasias-politi708

Υστερα από έρευνες των αδιάφθορων της ΕΛΑΣ - Με απόφαση του Αρχηγείου της Ελληνικής Αστυνομίας ο αστυνομικός τέθηκε σε διαθεσιμότητα και παράλληλα διατάχθηκε σε βάρος του Ένορκη Διοικητική Εξέταση

image002

Nέα επιστημονική έρευνα που φέρει και ελληνική υπογραφή δείχνει ότι οι πλημμύρες και η διάβρωση των ακτών που προκαλεί η κλιματική αλλαγή απειλούν μνημεία της Παγκόσμιας Πολιτιστικής Κληρονομιάς της UNESCO στη Μεσόγειο - Μεγάλοι οι κίνδυνοι για την παλιά πόλη της Ρόδου και της Κέρκυρας, το Πυθαγόρειο και το Ηραίο της Σάμου καθώς και για τη Δήλο 

4543297

Ο ανταποκριτής της εφημερίδας περιγράφει πολύ αναλυτικά τα μεγαλόπνοα σχέδια του, Φου Τσενγκ Κούι, διευθύνοντος συμβούλου του ΟΛΠ, για τον Πειραιά, που ήδη θεωρείται ως το μεγαλύτερο επιβατικό λιμάνι της Ευρώπης με 16 εκ. επιβάτες ετησίως