Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-progr

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

16:00 ΕΡΤ 1 Ξάνθη - ΟΦΗ Super League

19:00 ΕΡΤ HD Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός Super League

20:30 NOVASPORTS 1 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ Super League

21:45 COSMOTE SPORT 2 Μπαρτσελόνα-Τζιρόνα LaLiga Santander


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΧΙΛΝΤΑ
HILDA

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18


ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:10 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
10:50 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΟΦΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
18:00 SUPER LEAGUE DAY
19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
00:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
02:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΟΦΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
04:30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
05:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
05:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





07:00 PAJANIMALS
07:25 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
14:30 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
15:00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
15:30 ΑΘΗΝΑ ΚΑΛΕΙ ΜΟΣΧΑ
16:30 ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΗΣΗ
17:00 CLOSE UP
18:00 ART WEEK
19:00 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
19:30 ΓΑΛΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ / ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΝΕΡΙΦΗ 2018
21:30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
22:30 ΚΙΝΓΚ ΚΟΝΓΚ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ
23:55 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΑ
01:25 ART WEEK
02:25 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
03:25 ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΗΣΗ
04:00 CLOSE UP
05:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
05:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)


  


06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
Κωμική σειρά, ελληνικής παραγωγής 2005-2006.
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 My Way
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Η Παριζιάνα
19:30 Ant1 News
20:30 Κοινή Λογική (Ε)
21:00 Πενήντα Αποχρώσεις To Greece
23:30 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
00:00 Κοινή Λογική (Ε)
00:30 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
01:30 Φώς, Νερό, Τηλέφωνο, Οικόπεδα Με Δόσεις
02:00 Φώς, Νερό, Τηλέφωνο, Οικόπεδα Με Δόσεις
02:30 Φώς, Νερό, Τηλέφωνο, Οικόπεδα Με Δόσεις
02:45 Entourage
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:15 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα



06:20 Λένη (Ε)
07:10 Κρις Κρος (Ε)
07:50 Γοργόνες (Ε)
08:40 Ασυνήθεις Ύποπτοι (Ε)
09:20 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:10 Αμαρτίες Γονέων (Ε)
11:00 Εσύ Φταις (Ε)
12:10 Ψίθυροι Καρδιάς (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
16:10 Όμορφος Κόσμος 2 (Ε)
17:00 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
17:50 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40 Παιδική Χαρά (Ε)
19:05 Παιδική χαρά
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20 Safe Sex (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Στους 31 Δρόμους (Ε)
01:20 Στους 31 δρόμους
01:40 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
02:00 Και πάλι φίλοι
02:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
02:30 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
03:30 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:00 Θύματα Ειρήνης (Ε)
04:10 Σκιές Πάνω Από Την Πόλη (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Έτσι Ξαφνικά (Ε)





06:00 Xiaolin Showdown
06:15 Xiaolin Showdown
06:30 The Land Before Time
06:45 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
07:15 Tom & Jerry Kids
07:40 Super Wings
08:10 Polly Pocket
08:40 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Mariposa - B΄ Μέρος
12:00 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
12:30 Be Cool Scooby Doo
13:00 New Looney Tunes
13:15 Μπετόβεν 4 (Beethoven's 4th)
13:20 Garfield: Η Ταινία (Garfield)
15:00 Star News
15:15 Τα Φιλαράκια (Friends) - 10ος Κύκλος
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 10ος Κύκλος
15:45 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος
16:15 New Girl
16:30 New Girl
16:45 New Girl - 1ος κύκλος
17:15 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Speed 2
17:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μα Πώς Τα Καταφέρνει! (I Don't Know How She Does It)
19:55 Star News
21:00 Ελληνική Ταινία
23:00 Dracula Untold
23:15 Ο Σωματοφύλακας (Τhe Bodyguard)
00:45 12 Χρόνια Σκλάβος (Twelve Years A Slave)
01:45 Επικίνδυνες Σχέσεις (Dangerous Liaisons)
02:15 12 Χρόνια Σκλάβος (Twelve Years A Slave)
03:30 Η Μηχανή Του Χρόνου (The Time Machine)
03:45 Κατασκήνωση για κλάματα
04:15 Ηρακλής (Ηercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
04:45 Ηρακλής
05:00 Ηρακλής (Ηercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
05:15 Ηρακλής
05:30 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος





06:00 TV Mall
06:30 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverlan
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Ο Ατσίδας
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:35 Ο Ατσίδας
17:40 Ο ατσίδας
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
21:00 Bake Off Greece
23:00 Parker
23:20 Parker
01:00 World Party, II (Ε)
01:30 10η Εντολή, Ι
01:50 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:00 Kourtney & Khloe Take The Hamptons, I
02:30 Ο Περίεργος Και Ο Πρώτος Ματάκιας
02:50 Ο Περίεργος Και Ο Πρώτος Ματάκιας
03:00 Χορεύοντας Στη Σιωπή (Ε)
03:45 Kourtney and khloe take the Hamptons - κύκλος 1
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Miss Νταίζη (Ε)
05:15 Miss Νταίζη
06:00 TV Mall






06:00 Καλημέρα
12:00 Happy Traveller (Ε)
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:30 Δελτίο Στη Νοηματική
16:45 Η Νύφη - 2oς Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 XXX: Επανεκκίνηση (XXX: Return Of Xander Cage)
21:50 Όσο έχω εσένα
22:45 Ανήθικη Πρόταση (Indecent Proposal)
23:15 Sliver
00:15 My Style Rocks (Ε)
01:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:30 Ξένια (Xenia)
02:45 Ooh La La! (Ε)
03:45 Ooh La La! (Ε)
04:30 Happy Traveller (Ε)
05:15 Ακραίως (Ε)
05:30 Αταίριαστοι
06:00 Σήμερα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Κλεμμένη Ζωή
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Top Gear
12:00 Top gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Suits (Ε)
19:00 Suits
21:00 The Blacklist (Ε)
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 The Blacklist (Ε)
23:00 Ταινία
00:00 Young Pope
01:00 Satisfaction
02:00 Επανάληψη Ταινίας
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




06:00 Σαββατοκύριακο Παντού
10:00 Παιδιά Από Σπίτι
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά Plus
17:00 E News Στη Νοηματική
17:15 Ο Τετραπέρατος
18:55 Live News Weekend
20:00 Η Σωφερίνα
22:15 P20
00:15 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
00:30 Trance
01:15 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
02:15 H Σιδηρά Κυρία (The Iron Lady)
02:30 Project Runway - 14ος Κύκλος
03:15 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
04:30 Project Runway - 14ος Κύκλος
06:00 Κάθε Μέρα Chef (Ε)




06:00 ΑΓΡΟWEEK
06:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
07:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
08:15 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΗΣ ΛΟΥΚΕΡΝΗΣ: Ο SIMON RATTLE ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΜΟΤΣΑΡΤ- ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΣΥΜΦΩΝΙΕΣ
10:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ '30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
10:30 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
11:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ '30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
16:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
17:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ '30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
17:30 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ '30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
18:30 «'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
19:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:25 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ
22:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00 SENFONI
00:45 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
01:45 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΗΣ ΛΟΥΚΕΡΝΗΣ: Ο SIMON RATTLE ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΜΟΤΣΑΡΤ- ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΣΥΜΦΩΝΙΕΣ
03:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
04:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
06:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:20 DRAKE AND JOSH
06:40 BIG TIME RUSH
07:00 BUBBLE GUPPIES
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 WALLYKAZAM!
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
Παιδική σειρά
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 SUNNY DAY
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
14:00 WINX
14:30 REGAL ACADEMY
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 STAR FALLS
16:00 GAME SHAKERS
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
17:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΑ
21:30 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 MAKE IT POP
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 VICTORIOUS
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH






09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΜΑΡΙΟ ΒΑΡΓΚΑΣ ΛΙΟΣΑ
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00 ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΟΥΛΙ
18:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
22:00 ΟΠΕΡΑ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

lebidakis

H Άννα- Κατίνα Λεμπιδάκη περιέγραψε στη δίκη των απαγωγέων του γιου της τον εφιάλτη των 186 ημερών που έζησε η οικογένειά της - Τι κατέθεσε για τις διαπραγματεύσεις ο αδελφός του επιχειρηματία

astynomia

Ενα Samsung Galaxy S7 παραλίγο να της στοιχίσει τη ζωή της - Το θύμα «γραπώθηκε» από την πόρτα λευκού βαν, ο οδηγός ανέπτυξε ταχύτητα και άρχισε να τη σέρνει στην άσφαλτο, με αποτέλεσμα η ίδια να τραυματιστεί

4