Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-new-tv

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

19:00 Eurosport 1 US Open 2η ημέρα, Νέα Υόρκη

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπάγερν Μονάχου-Σικάγο  Φάιρ Φιλικό

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD AEK – Βίντι Play offs   Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Γιούνγκ Μπόις  Play offs Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ντινάμο Κιέβου-Άγιαξ  Play offs Champions League

22:15 Eurosport 1 US Open 2η ημέρα, Νέα Υόρκη


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB


ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

.


08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓ
18:30 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
23:00 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:00 Ο ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑΣ ΤΟΥ ISIS
01:00 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
02:00 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:00 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
04:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ






06:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
06:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
07:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 BLUE ZOO
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
11:00 Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
13:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
14:00 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
16:30 Η ΠΡΩΤΗ ΑΓΑΠΗ
17:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΟΜΙΛΙΑ Γ.Γ. ΤΗΣ Κ.Ε. ΤΟΥ ΚΚΕ κου ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΣΤΗ ΝΕΑ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
20:00 ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΕΡΤ - BATTLE OF THE BANDS
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:40 Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:45 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:40 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
03:10 THE WIRE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:40 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
04:10 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:40 BLUE ZOO
05:40 JAMIE'S 30 MINUTE MEALS



  


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
18:50 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:10 Το Ταίρι Ξέρει
23:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:30 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
01:45 Celebrity Travel
02:45 True Blood - 7ος Κύκλος
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)




06:40 Άλμα Λίμπρε (Ε)
07:30 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Και Οι Τέσσερις Ήταν Υπέροχες (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:10 Βίος Ανθόσπαρτος (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Όμορφος Κόσμος (Ε)
16:10 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
16:40 Το Σπίτι Της Έμμας (Ε)
17:30 Κάπου Σε Ξέρω (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:40 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:15 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα - Πενήντα (Ε)
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:20 Αναστασία (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Ίχνη (Ε)
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
01:50 Σκυλίσια ζωή
02:20 Άφρικα (Ε)
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:50 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:00 Ο επισκέπτης της ομίχλης
04:30 Φιλοδοξίες (Ε)
04:40 Σκιές Πάνω από την Πόλη
05:10 Φιλοδοξίες
05:50 Γη και Ουρανός (Ε)




06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
11:00 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου (Puss In Boots)
11:30 Dragons: Οι Καβαλάρηδες Του Μπερκ (Dragons Riders Of Berk)
12:00 Τα Χρονικά Του Ματ Χάτερ (Matt Hatter)
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash - 2ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:15 Elif - 1ος Κύκλος
18:20 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:30 Two And A Half Men - 4ος Κύκλος
19:00 Δύο και κάτι άνδρες - 4ος κύκλος
19:30 Δύο και κάτι άνδρες - 4ος κύκλος
19:55 Star News
21:00 Major Crimes - 1ος & 2ος Κύκλος
22:00 Abduction
00:15 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -15ος Κύκλος
00:50 Νόμος και Τάξη: Ειδική Ομάδα Κ15
01:45 Scorpion King 2: Κυρίαρχος πολεμιστής
02:00 Τα Σαγόνια Του Καρχαρία 2 (Jaws 2)
04:15 Covert affairs
04:30 Covert Affairs - 3oς Κύκλος
04:45 Covert Affairs - 3oς Κύκλος
05:30 Traction
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Alpha Παντού
11:00 360°, ΙI (Ε)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Πες Τα Χρυσόστομε
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
21:40 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Grey's Anatomy, XI
23:30 Grey's anatomy - 11ος κύκλος
00:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
01:15 Ξέχασέ Με (Ε)
02:10 Ο Πρωτάρης Μπάτσος Και Η Τροτέζα
03:50 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, III (Ε)
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)






06:00 Ενημερωτική Εκπομπή
Ενημερωτική εκπομπή.
10:00 Ενημερωτική Εκπομπή
12:00 Ενημερωτική Εκπομπή
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can (Ε)
15:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:10 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
21:00 Ο Θησαυρός Του Μακαρίτη
23:00 Σκάσε & Κολύμπα
23:30 Σκάσε & Κολύμπα
00:45 My Man Can (Ε)
01:15 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
02:15 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
03:30 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
04:15 Hemlock Grove - 2oς Κύκλος
04:30 Hemlock Grove - 2oς Κύκλος
05:15 Γεύσεις Στη Φύση (Ε)
06:00 Ενημερωτική Εκπομπή





06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)






06:00 Project Runway - 13oς Κύκλος
06:30 Από Νωρίς
07:00 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Ο Λαγοπόδαρος
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Μια Νύχτα Στον Παράδεισο
19:00 Live News
20:00 Ένας Μάγκας Στα Σαλόνια
22:00 Οι Λέξεις (The Words)
00:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:00 Project Runway - 13oς Κύκλος
02:15 Project Runway - 13oς Κύκλος
03:00 Splash (Ε)
03:15 Splash (Ε)
03:45 Project Runway - 13oς Κύκλος
05:00 Circo (E)
06:00 Project Runway - 13oς Κύκλος





06:00 BALKAN EXPRESS
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
Eπεισόδιο 9 - ΟΛΥΜΠΟΣ
09:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
10:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
23:00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
00:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
01:00 ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 BALKAN EXPRESS





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
08:00 ZACK AND QUACK
Παιδική σειρά
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH



09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΟΝΔΥΛΗ "Η ΔΙ
16:30 ΗΜΕΡΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΥ, ΗΜΕΡΕΣ ΖΩΗΣ
17:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
18:00 ΓΟΥΤΕΜΒΕΡΓΙΟΣ Ο ΑΙΝΙΓΜΑΤΙΚΟΣ
19:00 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΜΑΧΟΥΤ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ
22:00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΡΕΣ
23:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

sylipsi

Ο 37χρονος υποβλήθηκε σε έλεγχο από τους αστυνομικούς και διαπιστώθηκε πως σε βάρος του δεν εκκρεμούσε μόνο ένταλμα σύλληψης, αλλά και Βούλευμα του Συμβουλίου Εφετών Αθηνών που διέταζε την σύλληψή του

jugw

Οδηγήθηκε στην Ευελπίδων το πρωί της Τρίτης - Αποχώρησε λίγη ώρα αργότερα συνοδεία ισχυρής αστυνομικής δύναμης - Παραμένει ανοιχτό το θέμα της ιατροδικαστικής έρευνας σχετικά με τα αίτια θανάτου του Ζακ Κωστόπουλου - Αύριο στις 10 θα απολογηθεί ο κοσμηματοπώλης

5