Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

fot-kaan-1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

15:00
Novasports 2HD
Wimbledon

15:00
Novasports 1HD
Wimbledon

18:00
Novasports 4HD
Wimbledon

20:00
Novasports 1HD
ΠΑΟΚ - Στεάουα
Φιλικός αγώνας

20:30
Eurosport 1
Διεθνές μίτινγκ Λουκέρνης
Ελβετία

21:00
ΕΡΤ2
LG Aegeanball Festival
Σύρος

23:00
FOX Sports
Orioles - Yankees
MLB


Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5
16/7/18

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2
20/7/18

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)
13/7/18

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)
13/7/18

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)
20/7/18

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2
10/7/18


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)
13/7/18

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2
20/7/18

ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

SUITS
Σεζόν 6
13/7/18

ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)
19/7/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 

08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
17:00 ΤΑ ΣΙΝΕMA ΤΟΥ KOΣΜΟΥ (A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
19:00 ΤΟ ΦΩΣ ΠΟΥ ΧΑΝΕΤΑΙ
20:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
00:00 ΣΥΡΙΑ: ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
01:00 Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
02:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
03:45 ΣΥΡΙΑ: ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
04:45 ΤΑ ΣΙΝΕMA ΤΟΥ KOΣΜΟΥ (A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ

 

06:00 ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ
06:30 PAJANIMALS
07:00 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΟΛΙΒΙΑ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 UNDERWATER PLANET
10:00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
11:00 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 SNAPSHOTS OF HISTORY
14:30 ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΙΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
16:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΙΑ
18:00 Η ΑΝΝΑ ΤΩΝ ΑΓΡΩΝ
20:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ
21:00 3ο LG AEGEANBALL FESTIVAL - ΣΥΡΟΣ 2018
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΚΑΜΠΑΝΕΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:15 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
06:00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΙΣ



 

06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
17:30 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
18:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε) - 1ος Κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει
23:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:00 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
01:00 True Blood - 4ος Κύκλος
02:15 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)



 

06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:20 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
09:20 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:25 Η ώρα η καλή
18:10 Σαββατογεννημένες (Ε)
19:00 Singles 2 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:40 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος
22:30 Η Ζωή Μας Μια Βόλτα (Ε)
23:20 Η Αίθουσα Του Θρόνου (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:50 Η Γενιά Των 592 Ευρώ (Ε)
01:40 Η Αγάπη Της Γάτας (Ε)
01:50 Πάλι από την αρχή
02:30 Πειρασμός (Ε)
02:40 Παλίρροια
03:00 Το Μυστικό Του Άρη Μπονσαλέντη (Ε)
03:10 Το Μυστικό Του Άρη Μπονσαλέντη (Ε)
03:50 Ο επισκέπτης της ομίχλης
04:00 Ένας Έρωτας (Ε)
04:10 Το τελευταίο αντίο
04:30 Το τελευταίο αντίο
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Φιλοδοξίες
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)



 

06:00 Psych - 4ος Κύκλος
06:30 Psych - 4ος Κύκλος
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 NCIS - 14ος Κύκλος
22:00 33 Ψυχές (The 33)
00:45 The Iceman
03:00 Εξιλέωση (Atonement)
03:45 Covert affairs
04:45 Ever after high: Στη χώρα των θαυμάτων
05:30 Psych - 4ος Κύκλος


 

06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
08:00 Alpha Παντού
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα, Νο2
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
21:00 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:40 World Party, I (Ε)
23:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
00:40 World Party, I (Ε)
01:10 Kourtney & Kim Take Miami , III
01:50 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:10 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:50 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
03:10 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Εικόνες, IV (Ε)
04:40 Εικόνες, IV (Ε)
05:20 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης



 

06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can (Ε)
16:15 Kitchen Lab (Ε)
17:15 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
22:15 Survivor
01:45 Dark Minds
02:45 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
03:45 Survivor Πανόραμα (Ε)
05:15 Traction (Ε)
06:00 Σήμερα

 

06:00 Close Up (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Όλα Καλά
13:00 Όλα Καλά
14:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Ζευγάρια
19:00 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Έρωτας Κλέφτης
23:00 Μαύρος Ωκεανός
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
05:00 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
06:00 Close Up (Ε)


 

06:00 Circo (Ε)
07:00 Ξυπνάμε Μαζί
11:00 Splash
14:15 E News
14:30 Κάθε Μέρα Chef
15:15 Καταιγίδα - 1ος Κύκλος (Ε)
16:15 Θηλυκό Θηριοτροφείο
18:30 Live News
19:45 E News Στη Νοηματική
20:00 Η Μανούλα, Το Μανούλι Και Ο Παίδαρος
22:00 Η Επίλεκτη (G.I. Jane)
00:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:35 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:35 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:00 Εισβολή Στο Παρελθόν (Timecop)
02:35 Τρεις Μέρες Διορία (Three Days To Kill)
04:00 Έξυπνη Ζωή (Ε)
04:45 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
05:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
06:00 Circo (Ε)


 

06:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
07:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
08:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
09:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
09:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
10:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
20:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΑ
22:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: FIRE
22:30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: SMOKE IN THE WATER
23:00 ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΑΓΚΟ
00:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
01:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
02:00 BALKAN EXPRESS
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ


 

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 ΑΒΑΤΑΡ
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 LEGO FRIENDS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH


 

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΟΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

more

«Οι καταγγελίες του κ. Κωσταράκου αφορούν την Ευρωπαϊκή Επιτροπή και την Ύπατη Αρμοστεία του ΟΗΕ καθώς αυτά τα κονδύλια δεν προορίζονται για το ελληνικό δημόσιο», ειπώθηκε χαρακτηριστικά

3
bakari-dolofonia_main01

Οι γονείς του άτυχου 23χρονου ζητούν δικαίωση για τη δολοφονία του παιδιού τους - Στις 21 Σεπτεμβρίου στην Πάτρα η δίκη για τον ξυλοδαρμό του Μπακαρί - Εννέα οι κατηγορούμενοι

1
kapsohas

«Θα έλεγα στους εκλεκτούς συναδέλφους της διοίκησης, να μην μπουν στον κόπο να με καλέσουν στα πειθαρχικά όργανα της Ένωσης» λέει ο δημοσιογράφος της ΕΡΤ - Τι απαντά στις επικρίσεις για την τοποθέτησή του κατά του Κυριάκου Μητσοτάκη

25