Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-new

Οι ταινίες που προτείνουμε - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι προτάσεις της ημέρας

ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
ΣΚΑΪ, 00.45

Μια κοπέλα που εργάζεται στις δημόσιες σχέσεις κάποιας εταιρείας απολύεται. Φτάνοντας στο μετρό, οι πόρτες του συρμού αρχίζουν να κλείνουν τη στιγμή που εκείνη πλησιάζει. Εάν καταφέρει να μπει στο βαγόνι θα βρει το φίλο της να την απατά. Εάν όχι, η ζωή της θα κυλήσει διαφορετικά. Γκουίνεθ Πάλτροου, Τζον Χάννα, Τζον Λιντς, κ.ά

ΑΦΘΑΡΤΟΣ
ALPHA, 23:00

Έπειτα από ένα συγκλονιστικό σιδηροδρομικό ατύχημα που θα αφήσει πίσω του 131 άψυχα σώματα, ο Ντέιβιντ Νταν, ένα απλός οικογενειάρχης και φύλακας ασφαλείας είναι ο μοναδικός επιζών. Όταν στην πορεία αρχίζει να καταλαβαίνει ότι το παραπάνω γεγονός δεν είναι το μόνο απ’ όσα του συμβαίνουν τελευταία που αντιστέκεται στην κοινή λογική, θα συναντήσει τυχαία τον Ιλάιζα Πρινς, έναν ιδιόμορφο χαρακτήρα και ειδήμονα σε ιστορίες κόμιξ, που θα επιχειρήσει να ρίξει φως στις ανεξήγητες καταστάσεις που συμβαίνουν γύρω του...

Στη συνέχεια της θρυλικής ταινίας «Έκτη Αίσθηση», ο Σιάμαλαν επανέρχεται με μία από τις καλύτερες ταινίες της φιλμογραφίας του, που ουσιαστικά αποτελεί το πρώτο μέρος μιας θεματικής τριλογίας, που συνεχίζει με το «Split» και ολοκληρώνεται με το «Glass». Δράση, φαντασία και μεταφυσική, με ένα από τα πιο εκπληκτικά και ανατρεπτικά φινάλε, σε μια ταινία που εγκωμιάστηκε από κοινό και κριτικούς και πλέον θεωρείται μία από τις καλύτερες στο είδος της. Μπρους Γουίλις, Σάμιουελ Λ. Τζάκσον, Ρόμπιν Ράιτ

Ο ΞΥΠΟΛΗΤΟΣ ΠΡΙΓΚΗΨ
ALPHA, 21.00

Ο Κώστας ζητά από τον ιδιοκτήτη ενός ξενοδοχείου, ο οποίος του χρωστά χάρη, να του δανείσει κάποια χρήματα για να παντρευτεί την αγαπημένη του, την οποία πιέζει ο αδελφός της να παντρευτεί κάποιον άλλον. Εκείνος όμως του προτείνει να παραστήσει έναν Άραβα πρίγκηπα, ο οποίος είχε ανακοινώσει ότι θα επισκεφθεί το ξενοδοχείο αλλά ανέβαλε την επίσκεψή του, για να μην απογοητευτούν οι πελάτες του ξενοδοχείου που τον περίμεναν. Όμως στο ίδιο ξενοδοχείο καταφθάνει και η κοπέλα του Κώστα με τη συντροφιά της και ενώ μια σταρ του σινεμά φλερτάρει τον υποτιθέμενο πρίγκηπα, αρχίζουν να συμβαίνουν διάφορες παρεξηγήσεις ώσπου στο τέλος καταφθάνει και ο αληθινός πρίγκηψ. Παίζουν: Κώστας Βουτσάς, Μάρθα Καραγιάννη, Ανδρέας Μπάρκουλης, Διονύσης Παπαγιαννόπουλος, Βαγγέλης Σειληνός, Ζωζώ Σαπουντζάκη


Οι αθλητικές μεταδόσεις


15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Ισπανία
Κατατακτήριες δοκιμές

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ζάκσα - Τσιβιτανόβα
Champions League - Ημιτελικά

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου - Στουτγάρδη
Bundesliga

17:00
ΕΡΤ3
Εργοτέλης - Πανσερραϊκός
Football League

19:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Χετάφε - Ατλέτικο Μαδρίτης
La Liga

20:30
COSMOTE SPORT 1 HD
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
Κύπελλο Ελλάδος - Τελικός

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Θέλτα
La Liga

22:00
Novasports 1HD
Παρί Σεν Ζερμέν - Ρεν
Ligue 1


Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

H ΑΧΤΥΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
Σεζόν 4
30/5/18

ΧΑΟΣ
FAUDA
Σεζόν 2
24/5/18

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ
THE TOYS THE MADE US
Σεζόν 2
25/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΟΡΤΙΟ
CARGO
18/5/18

ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ​
CATCHING FEELINGS
18/5/18

ΙΜΠΙΖΑ
IBIZA
25/5/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΡΟΛ
TROLLHUNTERS
Μέρος 3
25/5/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
THE BLACKLIST
THE BLACKLIST
Σεζόν 5 Φινάλε
19/5/18

ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 2 Φινάλε
17/5/18

O ΚΥΝΗΓΟΣ: Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ
THE HUNTSMAN: WINTER'S WAR
21/5/18

Ο ΠΙΤ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ
PETE'S DRAGON
15/5/18

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:20 THE MITSI SHOW
06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ROADS
17:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
18:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE: ΜΟΝΑΚΟ - ΑΕΚ
19:00 ROADS
20:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 63ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION 2018 - ΤΕΛΙΚΟΣ
01:00 63ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION 2018 - ΤΕΛΙΚΟΣ
01:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
02:00 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
02:15 ΕΠΤΑ
02:30 EUROPE
03:10 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
03:50 ROADS
04:10 ROADS
04:50 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
05:10 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ - 28 EUROPE
05:50 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
05:55 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ





06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
07:10 PAJANIMALS
07:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:05 ΠΙΠΗ ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
08:25 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:50 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
09:15 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
09:45 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
10:00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:25 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ – Γ΄ΚΥΚΛΟΣ
10:55 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
11:20 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
12:00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
14:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
15:00 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ...
15:30 Ο ΑΣΤΕΡΙΞ ΣΤΗ ΒΡΕΤΑΝΙΑ
17:00 ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ
18:00 ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ – ΑΥΤΟΒΙΟΓΡΑΦΙΑ, ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΟΥ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
22:30 ARUNDEL - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
01:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:40 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:15 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (ΕΡΤ




06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Τύχη Βουνό (Ε)
09:00 Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
10:00 40 Κύματα (Ε)
11:00 Ονειροπαγίδα - 1ος Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 6ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Ιντιάνα Τζόουνς: Οι Κυνηγοί Της Χαμένης Κιβωτού (Raiders Of The Lost Ark)
16:15 Celebrity Travel (Ε)
17:15 Εγκλήματα (Ε) - 1ος Κύκλος
18:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:15 Δόκτωρ Ζιβέγγος
20:00 Ant1 News
21:00 Δέκα Μικροί Μήτσοι
22:30 Celebrity Game Night
23:45 Βινύλιο Με Τον Αντώνη Κανάκη (Ε)
00:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
01:00 Vice Specials (Ε)
01:15 Vice - 6ος κύκλος
02:00 Λόλα (Ε)
02:15 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Αδελφές Ψυχές (Ε)
04:30 Αδελφές Ψυχές (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)




06:20 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
06:50 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:40 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:30 Εσύ Φταις (Ε)
09:20 Λάκης Ο Γλυκούλης (Ε)
11:10 Όλα Στον Αέρα (Ε)
12:00 Τηλεμπόρα (Ε)
12:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
14:20 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
15:10 Ευτυχισμένοι μαζί
15:50 Πενήντα Πενήντα (Ε)
16:30 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:20 Δύο Ξένοι (Ε)
18:10 Δυο ξένοι
19:00 Μάλιστα, Σεφ! (Ε)
19:40 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:00 Safe Sex (Ε)
23:50 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:30 Ουκ Αν Λάβεις Παρά Του Μη Έχοντος (Ε)
00:40 Ουκ Αν Λάβεις Παρά Του Μη Έχοντος (Ε)
01:00 Δικαίωση
01:10 Bellas TV (Ε)
01:40 Μπελάδες για δύο
01:50 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:30 Ένοχη αγάπη
02:40 Φεύγα (Ε)
03:20 Επαφή
03:30 Οι Χρηματιστές (Ε)
04:00 Στη σκιά του πολέμου
04:10 Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
04:50 Φιλοδοξίες
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Βέρα Στο Δεξί (Ε)





06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:45 Tom & Jerry Kids
08:15 Super Wings
08:40 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν - 2ος Κύκλος
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:30 Bobby And Bill
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο - 5ος Κύκλος
10:50 The Garfield Show
11:10 DC Super Hero Girls - 2ος Κύκλος
11:20 Barbie Στην Περιπέτεια Του Διαστήματος - Α' Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Beyblade Burst
13:00 Tom & Jerry Show
13:30 Ο Ήρωας Του Βυθού 2: Η Παλίρροια
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 7ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 5ος Κύκλος
17:00 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Τα Πάντα Γύρω Από Τον Στίβ
19:55 Star News
21:00 Σρεκ
22:50 Avatar
00:00 Το Άδυτο
02:15 Η Μηχανή Του Χρόνου
03:15 Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
03:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:30 Prancer Returns
05:15 Ζίνα - 5ος Κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:45 Αυτοκίνητα, (Cars)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Εγώ Και Το Πουλί Μου
15:50 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V (Ε)
16:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
16:50 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ5
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Ο Δυναστείας
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Το Σόι Σου, IV (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Ο Ξυπόλητος Πρίγκηψ
23:00 Άφθαρτος
00:15 Η Μεγάλη Ληστεία
01:15 Αν Μείνω
02:15 Μάντεψε Τι Κάνω Τα Βράδια
02:30 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ3
03:00 Εγώ Και Το Πουλί Μου
03:15 Ο Δυναστείας
03:50 Κόκκινος κύκλος
04:00 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Σφηνάκια (Ε)
05:20 Σφηνάκια
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)





06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
11:30 Eco News
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab (Ε)
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:50 DOT
18:50 Γλυκές Αλχημείες
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
00:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Taekwondo Ρόδος 2018
00:45 Απρόσμενος Έρωτας (Sliding Doors)
02:00 Ένοχα Ψέματα (Trials Of Cate McCall)
02:45 Το Νεκρό Κορίτσι (The Dead Girl)
04:00 Why Planes Crash
04:15 DOT (Ε)
05:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
06:00 Καλημέρα







06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Vivere (Ε)
13:30 Όλα Καλά (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)





09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:10 Αστυνομική Ιστορία 3 (Supercop AKA Police Story III: Supercop)
23:15 Μισθοφόρος: Άφεση Αμαρτιών (Mercenary: Absolution)
01:15 Circo Special
01:20 Η Κρουαζιέρα Του Έρωτα
02:30 Αποκαλυπτικά
03:15 Αποκαλυπτικά (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει




06:20 THE MITSI SHOW
06:25 THE MITSI SHOW
06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ROADS
17:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
18:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE: ΜΟΝΑΚΟ - ΑΕΚ
19:00 ROADS
20:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 63ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION 2018 - ΤΕΛΙΚΟΣ
01:00 63ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION 2018 - ΤΕΛΙΚΟΣ
01:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
02:00 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
02:15 ΕΠΤΑ
02:30 EUROPE
03:10 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
03:50 ROADS
04:10 ROADS
04:50 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
05:10 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE
05:50 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
05:55 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ





06:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
08:45 ΦΕΣΤΙΒΑΛ WALDBÜHNE 2016
10:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
12:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
14:00 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:ΠΑΟΚ- Ν. ΙΩΝΙΑ
16:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE:ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
20:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
21:00 ΓΑΜΟΣ ΣΕ ΚΡΙΣΗ
22:00 BALA LOCA
23:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
01:00 BALA LOCA
02:00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ WALDBÜHNE 2016
03:30 ΓΑΜΟΣ ΣΕ ΚΡΙΣΗ
04:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
05:00 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
05:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09:00 RUSTY RIVETS
09:30 PAW PATROL
10:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
10:30 SUNNY DAY
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 LEGO FRIENDS
12:00 REGAL ACADEMY
12:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ WINX
13:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
13:30 PUMPKIN REPORTS
14:00 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
14:30 TOON MARTY
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 MAGGIE & BIANCA
18:00 THE MOJICONS
18:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
19:00 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ WINX
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ / ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΧΟΡΟΣ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
20:00 ΕΠΙΓΕΝΕΤΙΚΗ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΑΦΕΣ ΤΟΥ ΜΕΛΚΙΑΔΕΣ ΕΣΤΡΑΔΑ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
03:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

kal2

Με ένα κολλάζ φωτογραφιών και ένα συγκλονιστικό κείμενο εξέφρασαν την αλληλεγγύη τους στους ανθρώπους που χάνουν αγαπημένα πρόσωπα και περιουσίες από τη φωτιά  στην άλλη πλευρά του Ατλαντικού - «Ευχαριστούμε Μάτι» το μήνυμα του Αμερικανού πρέσβη

1