LIVE

Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Eurosport 2
Αυστραλιανό Οπεν

06:00
Eurosport 1
Αυστραλιανό Οπεν

08:00
Eurosport 2
Αυστραλιανό Οπεν

08:00
Eurosport 1
Αυστραλιανό Οπεν

10:00
Eurosport 2
Αυστραλιανό Οπεν

10:00
Eurosport 1
Αυστραλιανό Οπεν

11:55
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020
Παρακολουθήστε την πίστα SS15 Col de Turini 2 του Πρωταθλήματος στο Μόντε Κάρλο

12:00
Eurosport 2
Αυστραλιανό Οπεν

12:30
Eurosport 1
Αυστραλιανό Οπεν

13:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020
Παρακολουθήστε την πίστα SS16 La Cabanette - Col de Braus 2 Power Stage του Πρωταθλήματος στο Μόντε Κάρλο

13:00
ΕΡΤ Sports HD
ΑΕΣΧ Πυλαίας - Ιωνικός Ν.Φ.
Handball Premier 2019 - 2020

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης - Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

13:30
Novasports 2HD
Ιντερ - Κάλιαρι

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Νίζνι Νόβγκοροντ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
VTB United League 2019-20

14:15
COSMOTE SPORT 6 HD
Γκαζιαντέπ - Φενέρμπαχτσε
TBF Basketball Super League 2019-20

15:00
ONE Channel
Μάντσεστερ Σίτι - Φούλαμ
Ποδόσφαιρο

15:00
ΕΡΤ3
Αιγάλεω - Πανασπροπυργιακός
Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

15:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Θέλτα - Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

15:00
ΕΡΤ Sports HD
Ξάνθη ΑΟ - ΟΦΗ 1925
Super League 2019-2020

15:00
Novasports 1HD
Πανιώνιος - Ατρόμητος
Super League 2019-2020

15:30
Novasports 3HD
Χρόνιγκεν - Αγιαξ
Ποδόσφαιρο

16:00
Novasports 5HD
Ελλάς Βερόνα - Λέτσε
Ποδόσφαιρο

16:00
Novasports 4HD
Σαμπντόρια - Σασσουόλο
Ποδόσφαιρο

16:00
Novasports 2HD
Πάρμα - Ουντινέζε
Ποδόσφαιρο

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ Βρέμης - Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

17:00
ΕΡΤ3
Εργοτέλης - ΠΑΣ Γιάννινα
Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε - Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

17:15
ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός - Άρης
Super League 2019-2020

17:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ζενίτ - Ούνικς Καζάν
VTB United League 2019-20

17:45
Novasports 3HD
Αϊντχόφεν - Τβέντε
Ποδόσφαιρο

19:00
ΕΡΤ3
Ιωνικός Νικαίας Affidea - Άρης
Basket League 2019-20

19:00
Novasports 2HD
Ρόμα - Λάτσιο
Ποδόσφαιρο

19:00
ONE Channel
Σριούσμπερι - Λίβερπουλ
Ποδόσφαιρο

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Λεβερκούζεν - Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

19:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Εστουντιάντες - Μάλαγα
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 - 2020

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Πάσος Φερέιρα - Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ - Μαγιόρκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

19:30
Novasports 2HD
ΑΕΚ - Ολυμπιακός
Super League 2019-2020

20:00
ΕΡΤ Sports HD
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών
Τελικός

21:45
Novasports 2HD
Νάπολι - Γιουβέντους
Ποδόσφαιρο

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ - Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

22:00
Novasports 3HD
Λιλ - Παρί Σεν Ζερμέν
Ποδόσφαιρο

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντένβερ Νάγκετς - Χιούστον Ρόκετς
NBA 2019 - 2020

01:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Νιου Όρλεανς Πέλικανς - Μπόστον Σέλτικς

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΣΤΙΣ ΣΤΕΓΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ (E)
11:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ (E)
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:40 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (E)
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ (E)
19:15 Η ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
21:40 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
21:45 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01:00 ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ (27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ: ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΜΕΡΑ ΜΝΗΜΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑΤΟΣ)
02:30 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (E)
03:30 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (E)
04:30 ΣΤΙΣ ΣΤΕΓΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ (E)
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
05:50 ...ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ





06:10 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
07:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ (Z)
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (E)
11:30 ΣΤΑΘΜΟΣ ΜΕΓΑΡΟ
12:00 INFERNO (E)
13:00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ (E)
13:15 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
14:00 Ο ΜΕΛΕΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΣΟ ΔΡΑΣΗ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ (Z)
18:00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟΥ (E)
18:25 ΓΚΡΕΪΣ ΤΟΥ ΜΟΝΑΚΟ
20:05 SELFIE - B ΚΥΚΛΟΣ (E)
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 13ος ΚΥΚΛΟΣ
22:00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΡΑΧΟΥ ΤΩΝ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΩΝ (E)
23:00 DJAM (ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
00:50 ΤΑ ΒΑΠΟΡΑΚΙΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
02:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 13ος ΚΥΚΛΟΣ (E)
03:20 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΡΑΧΟΥ ΤΩΝ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΩΝ (E)
04:15 INFERNO (E)
05:15 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
06:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ



  


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Πρωινοί Τύποι
11:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα
12:00 Ο Δρόμος Προς Το Euro 2020
13:00 Ant1 News
13:45 Merenda Mania - 2ος Κύκλος
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
16:00 Food N' Friends
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Ραντεβού Στον Αέρα
19:30 Ant1 News
20:45 Βρέχει Κεφτέδες (Cloudy With A Chance Of Meatballs)
22:30 Άλλος Για Survivor
01:30 Football Stories (Ε)
02:45 Ιστορίες Από Την Απέναντι Όχθη (Ε)
03:30 Ιατρικό Απόρρητο (Ε)
04:15 Κλεμμένη Ζωή (Ε)
05:00 Πάτερ Ημών (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα






06:00 Duck Dodgers
06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν (King Julien)
07:30 Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
08:00 Leo Και Tig
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
12:00 Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
12:30 Σκούμπι Ντου 2: Τα Τέρατα Απελευθερώθηκαν (Scooby Doo 2: Monsters Unleashed)
14:10 Traction
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 1ος Κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 8ος Κύκλος
17:00 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Valentine's Day
19:50 Star News
21:00 Ο Άνθρωπος Της Καρπαζιάς
23:15 Εφάπαξ
01:00 Ο Πληροφοριοδότης (The Departed)
03:45 Grimm - 2ος Κύκλος






06:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:50 Total Dreamer
08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
09:00 Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται, II
16:50 Kitchen Lab, II
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VII (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Η Λίζα Και Η Άλλη
22:00 Στα Ίχνη Του Χαμένου Θησαυρού (National Treasure)
00:40 Οι Κληρονόμοι
02:30 Μεσάνυχτα, II (Ε)
04:00 Οδηγός Καλής Ζωής, II (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Μυστικά Και Λάθη (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
11:45 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων
12:15 Dot.
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:40 Happy Traveller
18:40 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Ο Ναυαγός (Paramount)
00:00 Ξέρω Τι Κάνατε Πέρσι Το Καλοκαίρι (Sony)
02:15 WWE Smackdown Live
04:00 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
05:00 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
06:00 Σήμερα






06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla (Ε)
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 The Duke
19:00 Mistresses (Ε)
20:00 Mistresses (Ε)
21:00 Suits (Ε)
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Suits (Ε)
23:00 Chicago P.D. (Ε)
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday (Ε)
02:00 Mayday (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)






09:50 Έλα Χαμογέλα
13:00 Open News
13:30 Open Sport
14:40 Αννίτα Κοίτα
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:50 Αννίτα Κοίτα
18:55 Open News
20:00 Celebrity Travel
21:00 Το Κόκκινο Ποτάμι
22:00 Ου Φονεύσεις
23:00 Total Football
01:15 Travel Guide
02:15 NCIS - 7ος Κύκλος
03:15 NCIS - 7ος Κύκλος
04:15 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30





06:00 ΑΓΡΟWEEK
07:00 BORDERS
08:00 Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
08:30 LANG LANG -Η ΡΑΨΩΔΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ
10:00 ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)
11:00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
12:30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΟΝ ΕΙΡΗΝΙΚΟ (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ - Δ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ- SUPERLEAGUE 2: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
19:00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ-BASKET LEAGUE: ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ (Z)
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 Ο ΤΥΦΛΟΣ ΗΡΩΑΣ (E)
00:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ (E)
01:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (E)
02:00 Ο ΤΥΦΛΟΣ ΗΡΩΑΣ (E)
03:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ - Δ ΚΥΚΛΟΣ (E)
05:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ (E)
06:00 LANG LANG -Η ΡΑΨΩΔΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ (E)





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BUBBLE GUPPIES
07:00 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Corn And Peg
09:00 Τόμας Το Τρενάκι
09:30 Top Wing
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Enchantimals
11:00 Paw Patrol
11:30 44 Γάτες
12:00 Butterbean's Cafe
12:30 Transformers Cyberverse
13:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:00 Winx
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Nickelodeon Classics: Hey Arnold! Rugrats
16:30 Η Μέρα Της Σάνη
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Lego City Adventures
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Power Rangers
21:30 Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
22:00 Infinity Nado
22:30 NOObees
23:30 Infinity Mom
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Drake & Josh






09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7 (E)
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ (E)
14:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ (E)
16:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ
17:00 ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΛΕΜΟΥ
18:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ (E)
20:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
21:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
22:00 ΦΙΟΝΤΟΡ ΝΤΟΣΤΟΓΙΕΦΣΚΙ
23:00 ΟΠΕΡΑ
01:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ (E)
03:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Ακολουθήστε το protothema.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης