Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

11:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Στέφανος Τσιτσιπάς - Ντανίλ Μεντβέντεφ
2019 ATP Masters 1000

14:00 ΕΡΤ Sports HD
Βουλιαγμένη - Εθνικός Πειραιά
Πόλο Α1 Ανδρών

14:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπρούκλιν Νετς - Λος Άντζελες Λέικερς
NBA Global Games 2019

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ματέο Μπερετίνι - Αλεξάντερ Ζβέρεφ
2019 ATP Masters 1000

15:30 Eurosport 1
Γύρος της Λομβαρδιάς
Ποδηλασία

15:45 ΕΡΤ Play4
Ήφαιστος – ΑΕΚ
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3
Ηρακλής – Ρέθυμνο
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2
Κολοσσός – Λαύριο
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1
Περιστέρι – Πανιώνιος
Basket League

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Γεωργία – Ιρλανδία
Euro 2020 – Προκριματικά

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Κάλεβ - Ούνικς Καζάν
VTB United League 2019-20

17:45 ΕΡΤ2
Ιωνικός Νικαίας Affidea – ΠΑΟΚ
Basket League

18:50 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ
Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Νήσοι Φερόες – Ρουμανία
Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Δανία – Ελβετία
Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Φινλανδία
Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 Novasports 1HD
Γερμανία – Ουγγαρία
Ποδόσφαιρο σάλας

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Τουρκ Τέλεκομ – Φενέρμπαχτσε
TBF Basketball Super League

20:00 Novasports 1HD
Βέλγιο - Λιθουανία
Ποδόσφαιρο σάλας

20:00 Eurosport 2
ISL, Νάπολη
Κολύμβηση

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Ιμόκο Κονελιάνο – Μόντσα
Ιταλικό Πρωτάθλημα βόλεϊ Γυναικών

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μάλαγα – Μπανταλόνα
Πρωτάθλημα μπάσκετ ACB Ισπανίας

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Μάλτα – Σουηδία
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Νορβηγία – Ισπανία
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1
HD Ιταλία – Ελλάδα
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Λιχτενστάιν – Αρμενία
Euro 2020 – Προκριματικά

21:50 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ
Μηχανοκίνητος Αθλητισμός


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ
LIVING WITH YOURSELF
18/10/19


ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΝΤΙΟΝ
RAISING DION
4/10/19


RHYTHM + FLOW
RHYTHM + FLOW
9/10/19


PRANK ENCOUNTERS: ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
PRANK ENCOUNTERS
25/10/19


ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ
HAUNTED: SEASON 2
11/10/19


INSATIABLE
ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
Σεζόν 2
11/10/19


BABY
BABY
Σεζόν 2
18/10/19


LA CASA DE LAS FLORES
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
Σεζόν 2
18/10/19


POSE
ΠΟΖΑ
Σεζόν 2
30/10/19


Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΚΟΜΙΝΣΚΙ
THE KOMINSKY METHOD
Σεζόν 2
25/10/19


BIG MOUTH
BIG MOUTH
Σεζόν 3
4/10/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΤΟ ΞΕΠΛΥΜΑ
THE LAUNDROMAT
18/10/19


ΤΡΑΥΜΑΤΑ
WOUNDS
ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ


ΚΡΟΤΑΛΙΑΣ
RATTLESNAKE
25/10/19


EL CAMINO: ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ BREAKING BAD
EL CAMINO: A BREAKING BAD MOVIE
11/10/19


ΣΤΑ ΨΗΛΑ ΧΟΡΤΑΡΙΑ
IN THE TALL GRASS
4/10/19


ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ
ELI
18/10/19


ΜΕ ΛΕΝΕ DOLEMITE
DOLEMITE IS MY NAME
25/10/19


ΤΟ ΚΑΤΑΓΜΑ
FRACTURED
11/10/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX


Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ
LIVING UNDOCUMENTED
2/10/19


ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΟΥΓΚΑΡ ΛΑΝΤ
GHOSTS OF SUGAR LAND
16/10/19


ΠΡΩΙΝΟ, ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΚΑΙ ΒΡΑΔΙΝΟ
BREAKFAST, LUNCH & DINNER
23/10/19


LITTLE MISS SUMO
LITTLE MISS SUMO
28/10/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΚΡΙΝΧΑΟΥΖ
GREENHOUSE ACADEMY
Σεζόν 3
25/10/19


ΚΑΡΜΕΝ ΣΑΝΤΙΕΓΚΟ
CARMEN SANDIEGO
Σεζόν 2
01/10/19


ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
SUPER MONSTERS
Σεζόν 3
4/10/19


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX


ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 4
10/10/19


BACK TO BASICS!


MAD MAX: O ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΟΡΓΗΣ
MAD MAX: FURY ROAD
1/10/19


ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ
A QUIET PLACE
12/10/19


ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ
THE CONJURING
1/10/19


Ο ΥΠΟΚΙΝΗΤΗΣ
INSIDE MAN
11/10/19


PEAKY BLINDERS
PEAKY BLINDERS
Σεζόν 5
4/10/19


ΟΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΝΕΚΡΟΙ
THE WALKING DEAD
Σεζόν 9
9/10/19


12 ΠΙΘΗΚΟΙ
12 MONKEYS
11/10/19


ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΑΛΑΘΙΑ
SPACE JAM
1/10/19


ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ 3
BACK TO THE FUTURE PART III
11/10/19


ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ...
LOVE ACTUALLY
11/10/19


ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
WHAT A GIRL WANTS
1/10/19


ΜΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
A CINDERELLA STORY
1/10/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:








06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
09:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΕΥΡΩΠΗ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ
11:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ: 199 ΜΙΚΡΟΙ ΗΡΩΕΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:45 ΜΕΤΑ - ΜΟΥΣΕΙΟ
14:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
17:00 ΕΡΤ REPORT
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
19:00 ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ
19:35 Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΦΙΔΙ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:15 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
02:15 ΕΡΤ REPORT
03:15 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
04:20 ΜΕΤΑ - ΜΟΥΣΕΙΟ
05:05 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
06:00 ΤΕΤΡΑΔΙΑ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ







07:00 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ
08:00 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
08:30 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:30 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
10:30 DUO FINA
11:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
13:00 SELFIE (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
17:45 BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ: «ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ»
19:35 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ
20:10 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ - B' ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 11ος ΚΥΚΛΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΤΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 Η ΚΡΥΦΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΜΑΝΓΚΛΧΟΡΝ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 VIS A VIS (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 11ος ΚΥΚΛΟΣ
03:45 ΤΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ
05:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ
05:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ - B' ΚΥΚΛΟΣ




  



06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Πρωινοί Τύποι
11:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα
12:00 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:15 Football Stories (Ε)
16:15 Dina's Bakery
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Πέτα Τη Φριτέζα - 2ος Κύκλος (Ε)
19:30 Ant1 News
20:45 Η Κόμισσα Της Κέρκυρας
22:45 Μην Ψαρώνεις - 2ος Κύκλος (Ε)
23:45 Spider-Man 2
02:30 Κάρμα (Ε)
03:30 Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
04:15 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
🔍Κωμική σειρά ελληνικής παραγωγής 1997.
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:00 [K] Beyblade Burst
06:30 [K] Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 [K] Daffy Duck Show
07:30 [K] Ben And Holly's Little Kingdom
08:00 [K] Robocar Poli
08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 [K] Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15 [K] Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)
09:45 [K] Bobby And Bill
10:15 [K] PJ Masks
10:45 [K] Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 [K] Barbie Ραπουνζέλ (Barbie As Rapunzel) - Α΄Μέρος
12:00 [K] Scooby Doo! Mystery Incorporated
12:20 [K] Garfield: Η Ταινία (Garfield)
14:00 [K8] Stars System
15:00 [K] Star News
15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 9ος Κύκλος
16:30 [K8] Two And A Half Men - 4ος Κύκλος
17:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 [K8] Ο Σεφ Που Έπαιζε Με Τη Φωτιά (Burnt)
19:50 [K] Star News
21:00 [K] Εγώ Ο Απαισιότατος (Despicable Me)
23:10 [K12] Ο Άρχοντας Των Δαχτυλιδιών: Η Συντροφιά Του Δαχτυλιδιού
03:00 [K8] Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
06:00 [K] Beyblade Burst









06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 [K8] Όλα Στην Ταράτσα (Ε)
07:10 [K8] Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
08:00 [K8] Total Dreamer
09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
12:00 [K8] Κρατάς Μυστικό; (Ε)
13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
16:50 [K8] Κρατάς Μυστικό; (Ε)
17:50 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ (Ε)
19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 [K8] Σπίτι Είναι (Ε)
21:00 [K8] Πάνω Κάτω Kαι Tο Βράδυ
22:10 [K] Η Αλίκη Στο Ναυτικό
00:10 [K12] 99 Σπίτια (99 Homes)
02:30 [K16] 10η Εντολή, IV (Ε)
03:30 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
04:30 [K12] Beauty And The Beast, II
05:10 [K8] Rules Of Enfagement, ΙΙΙ
06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
12:15 Dot.
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:40 Happy Traveller
18:40 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:30 Deadly Women - 7ος Κύκλος
01:30 WWE Raw
03:45 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
05:00 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
06:00 Καλημέρα






06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla (Ε)
16:00 Santa Diabla (Ε)
17:00 The Duke
19:00 Mistresses (Ε)
20:00 Mistresses (Ε)
21:00 Chicago Med (Ε)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Chicago Med (Ε)
23:00 Chicago P.D. (Ε)
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
03:00 Devious Maids (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)







06:00 [K8] Τώρα Ό,τι Συμβαίνει
09:50 [K8] Έλα Χαμογέλα
13:00 [K] Open News
13:30 [K8] Open Sport
14:40 [K8] Με Το Νι Και Με Το Σίγμα
15:40 [K8] Αννίτα Κοίτα
17:40 [K] Open News Στη Νοηματική
17:55 [K8] Αννίτα Κοίτα
18:55 [K] Open News
20:00 [K8] My Greece (Ε)
21:00 [K8] Pre Game
21:45 [K] Ιταλία - Ελλάδα: Προκριματικά UEFA EURO 2020
00:00 [K8] Post Game
01:00 [K16] Ου Φονεύσεις
02:00 [K16] Ghost Rider Το Πνεύμα Της Εκδίκησης (Ghost Rider 2)
04:00 [K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 [K8] Τώρα Ό,τι Συμβαίνει








06:00 ΙΑΠΩΝΙΑ, ΠΙΣΩ ΣΤΙΣ ΡΙΖΕΣ
07:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ
08:00 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
08:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ 2017 ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ
10:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
11:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
12:00 BORDERS
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ – ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
17:00 ΤΟ MIΟΥΖΙΚΑΛ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
18:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
19:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
20:00 ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ HOLLYWOOD (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΤΟ ΘΥΜΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΙΛΙΑΔΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 ΤΟ ΘΥΜΑ
02:00 ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ HOLLYWOOD
03:00 BORDERS
04:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ 2017 ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ
05:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ







06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 KID E CATS
07:00 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Η Κίβα Mπορεί
09:00 Tόμας Το Τρενάκι
09:30 Top Wing
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Barbie Dreamtoria
11:00 Paw Patrol
11:30 44 Γάτες
12:00 Butterbean's Cafe
12:30 Lego Friends
13:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:00 Winx
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Nickelodeon Classics: Hey Arnold! Rugrats
16:30 Kuu Kuu Harajuku
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Marthon: Ninjago Masters Of Spinjitzu
22:00 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
22:30 Hunter Street
23:00 Game Shakers
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies






09:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
19:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΣΕ ΧΡΩΜΑ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 POTICHE
23:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης