Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

21:00
SportShow (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

21:30
Ποδόσφαιρο: Όσναμπρουκ - Ντάρμσταντ (Ζ)
COSMOTE SPORT 8 HD

21:45
Οσέρ - Γκινγκάμπ Ligue 2 (Ζ)
Novasports 1

22:00
Ποδόσφαιρο: Γουλβς - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Ζ)
COSMOTE SPORT 2 HD

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







06:30 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (E)
06:50 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (E)
10:30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ (E)
11:05 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ (E)
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
14:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
14:45 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS (E)
17:00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:30 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (E)
18:45 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ (E)
19:15 ΟΙ ΕΝΝΙΑΚΟΣΙΟΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Α' ΚΥΚΛΟΣ (E)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ (E)
01:10 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS (E)
02:05 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ (E)
03:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ (E)
04:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ (E)
04:50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)







06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ (E)
07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ) (E)
07:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ (E)
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ (E)
08:30 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ (E)
09:00 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ (E)
09:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ (E)
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS (E)
11:00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ (E)
12:00 MASSA FRESCA (E)
13:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ (E)
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (E)
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
17:45 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
22:00 BIG LITTLE LIES (E)
23:00 ΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΓΑΜΟΣ - ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ - Επέτειος θανάτου του Φεντερίκο Γκαρθία Λόρκα
00:45 ΒΙΒΑΛΝΤΙΑΝΟ 2009 (E)
01:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (E)
02:30 MASSA FRESCA (E)
04:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)




  



06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Eγκλήματα (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:45 The Night Shift - 3ος Κύκλος
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)









06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes Show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
09:15 Baby Looney Tunes
09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 The Garfield Show
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
13:00 The Big Bang Theory - 2ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Two And A Half Men - 3ος Κύκλος
16:20 Shopping Star (Ε)
17:50 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:50 House - 3ος Κύκλος
19:50 Star News
21:00 Στενά Περιθώρια (Man On A Ledge)
23:15 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 15ος Κύκλος
01:15 Παρενέργειες (Side Effects)
03:30 Ηρακλής (Hercules: Τhe Legendary Journeys) - 4ος Κύκλος
06:00 Beyblade Burst











06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών (Doc Mcstuffins: Toy Hospital)
07:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
08:00 Total Dreamer
09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:00 Ο Ροζ Γάτος
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, ΙII (Ε)
22:40 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:40 Grey's Anatomy, X+XI
01:30 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
02:30 Κόκκινος Κύκλος, ΙΙ (Ε)
03:30 Τυφλόμυγα (Ε)
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:10 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Πρωινή Ενημέρωση
10:00 Magazino
12:00 ONline
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 Απόλυτος Κίνδυνος (The Sum Οf All Fears)
00:15 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος
01:15 Deadly Women - 8ος Κύκλος
02:15 Jack Reacher: Ποτέ Μη Γυρίζεις Πίσω (Jack Reacher: Never Go Back)
04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
05:30 Magazino (Ε)
06:00 Πρωινή Ενημέρωση








06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
14:45 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
16:30 Chicago Fire
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:00 Castle
20:00 Scandal
21:00 Eruption LA
22:30 Mayday
23:30 Castle (Ε)
00:30 Saving Hope (Ε)
01:30 Chicago Fire (Ε)
02:30 Vice (Ε)
04:15 Mayday (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)






06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι
07:00 Ώρα Ελλάδος Καλοκαίρι
10:00 Καλοκαίρι #Not
13:00 Κουζίνα Για Δύο
14:00 Open News
14:45 MacGyver - 1ος Κύκλος
15:45 Celebrity Travel (E)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Φουσκοθαλασσιές
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 NCIS - 8ος Κύκλος
22:00 H Συμμορία Των Δώδεκα (Ocean's Twelve)
00:40 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:40 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:40 NCIS - 8ος Κύκλος
03:40 Καλοκαίρι #Νot (Ε)
06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι








06:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ (E)
07:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ (E)
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ (E)
08:30 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ (E)
09:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ (E)
10:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E)
11:00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ (E)
11:30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (E)
12:00 ALLERT3 (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ (E)
14:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ (E)
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E)
18:55 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ (E)
20:30 Η ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ (E)
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ (E)
23:00 Ο ΥΠΟΠΤΟΣ
00:30 Η ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ- MAKING OF (E)
01:00 ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ ΛΕΩΦΟΡΟΣ (E)
02:00 Η ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ (E)
03:00 ALLERT3 (E)
04:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ (E)
05:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ (E)
06:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E)







06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizoomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Μπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Άβαταρ
13:30 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Kuu Kuu Harajuku
16:00 Το Ρομπότ Kαι Tο Τέρας
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Η Μέρα Της Σάνη
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Χελωνονιτζάκια: Η 'Ανοδος
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
23:00 Δύο Φανταστικοί Γονείς
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 iCarly
01:00 The Haunted Hathaways
01:25 The Haunted Hathaways
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Drake & Josh







09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: 10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
11:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
12:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
21:00 ΟΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ (E)
23:00 Ο ΑΚΥΛΛΑΣ ΚΑΡΑΖΗΣΗΣ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΟΝ ΧΟΡΒΑΤ ΜΕ ΠΙΣΤΗ, ΑΓΑΠΗ, ΕΛΠΙΔΑ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

ma98

Οι αστυνομικοί κατέσχεσαν, μεταξύ άλλων, ακατέργαστη κάνναβη συνολικού βάρους 523,1 γραμμαρίων, δυο κλώνους δενδρυλλίων κάνναβης που ζύγιζαν ένα κιλό και 408 γραμμάρια και κατεργασμένη κάνναβη τύπου «σοκολάτα» βάρους 1,9 γραμμαρίου

botiliarisma

Αποφύγετε δυσάρεστες... εκπλήξεις και μποτιλιαρισμενους δρόμους με την on line εφαρμογή του newsauto.gr σε συνεργασία με την Google...