LIVE

Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

10:00
ΕΡΤ Sports HD
Ευρωπαϊκοί Αγώνες
Μινσκ

11:50
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μιζάνο Superball
Superbike

12:50
FOX Sports
Queensland - New South Wales
State of Origin

13:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μιζάνο
Supersport

14:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γερμανία
Motocross

14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικός
ATP 500 Noventi Open

14:30
Eurosport 1
Γύρος της Σλοβενίας
Ποδηλασία

15:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μιζάνο
Superbike

15:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τελικός γυναικών
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Τελικός
ATP 500 Fever Tree Championships

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Αγώνας
Formula 1 Grand Prix de France

16:00
ΕΡΤ Sports HD
Αγώνας
Formula 1 Grand Prix de France

16:00
Eurosport 1
Γύρος της Οξιτανίας
Ποδηλασία

17:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γερμανία
Motocross

17:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τελικός ανδρών
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

17:00
ΕΡΤ2
Galisbasketball
Τουρνουά 3 on 3

18:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γερμανία
Motocross

20:00
FOX Sports
Tigers - Indians
MLB

20:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Atlanta Dream - Washington Mystics
WNBA

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Sonoma Toyota Save Mart 350
NASCAR Cup Series

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μαγιόρκα - Λα Κορούνια
Δεύτερος τελικός ανόδου Primera Division

22:00
ΕΡΤ1
Κολομβία - Παραγουάη
Copa America

22:00
ΕΡΤ Sports HD
Κατάρ - Αργεντινή
Copa America

23:00
FOX Sports
Rays - Athletics
MLB



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Shaft: Ο Μαύρος Πάνθηρας 2 (28/06/2019)



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ROADS (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
18:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
18:15 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
19:15 ΜΙΑΣ ΠΕΝΤΑΡΑΣ ΝΙΑΤΑ
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
21:40 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
22:00 COPA AMERICA
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΗ ΣΚΙΑ
01:50 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
03:00 ROADS
04:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:00 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ




06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ
07:00 Η ΚΟΥΚΛΑΠΟΘΗΚΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
07:30 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΒΟΥΡΑΣ
08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
12:30 ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΗΣΗ
13:00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:00 ΜΑΡΙΑ ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΙΣΣΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ
16:30 ΕΙΚΑΣΤΙΚΟΙ
17:00 ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΛΗΣ CAMP 3Χ3
19:00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 11ος ΚΥΚΛΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΡΑΧΟΥ ΤΩΝ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΩΝ
22:00 ΗΘΙΚΟΝ ΑΚΜΑΙΟΤΑΤΟΝ (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
23:45 FARGO (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
01:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 11ος ΚΥΚΛΟΣ
02:30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΡΑΧΟΥ ΤΩΝ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΩΝ
03:30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
04:30 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
05:30 ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΗΣΗ
06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ



  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
08:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
08:30 Της Ελλάδος τα Παιδιά
09:00 Thrive
09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
10:45 Δεκάλεπτο Πολιτικών Κομμάτων - ΟΚΔΕ
11:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε) - 3ος Κύκλος
11:45 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
14:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα Νο 1
19:30 Ant1 News
20:45 Ghostbusters
23:30 Mom's Night Out
00:45 Κουνελάκι Από Σπίτι (The House Bunny)
01:30 Ζητείται Κουμπάρος (The Wedding Ringer)
02:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
03:30 Κάρμα (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Δούρειος Ίππος (Ε)
04:30 Δούρειος ίππος
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
05:15 Ο πόλεμος των άστρων
06:00 Καλημέρα Ελλάδα




06:00 Beyblade Burst
06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 Tom & Jerry Kids
07:30 Super Wings
08:00 Polly Pocket
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie: Το Μυστικό Μιας Νεράιδας (Barbie: A Fairy Secret) - Β΄Μέρος
12:00 Mecard
12:30 Be Cool Scooby Doo!
13:10 Μπετόβεν 5 (Beethoven's 5th)
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 6ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος
16:30 Life Is A Beach
17:15 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Η Ζωή Σου, Η Ζωή Μου (Identity Thief)
19:50 Star News
21:00 Οι Κληρονόμοι
22:50 Πεθαίνω Για Σένα
00:50 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 16ος Κύκλος
01:00 Ο Άνθρωπος Που Πούλησε Τον Κόσμο (The Fifth Estate)
01:45 Supernatural - 9ος Κύκλος
03:45 Grimm - 2ος Κύκλος
04:15 Ηρακλής Κ4
04:45 Ηρακλής (Hercules) - 4ος Κύκλος





06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffings, III)
07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
08:00 Για Πάντα Φίλες, ΙΙ (Ε)
09:00 Kitchen Lab (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Kitchen Lab
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:00 Νήσος 2
23:10 Iron Man 2
00:15 Εκλογές 2019
01:30 10η Εντολή, ΙΙ (Ε)
01:40 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
02:30 Rules Of Engagement, I + ΙΙ
03:10 Rules Of Engagement, I
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες, II (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
12:30 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων. Ready?
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:40 Power Of Love (Best Of)
16:00 The Tourίστες
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:15 Dot.
18:30 Food Ν' Friends
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
00:15 WWE Smackdown Live
02:15 Dark Minds
02:30 Dark Minds
03:15 The Alphas
03:30 Η Κόρη Μου (Ε)
04:30 Μαζί Σου (Ε)
05:00 The Tourίστες (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (E)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Castle (Ε)
18:15 Saving Hope (Ε)
19:10 Private Practice (Ε)
20:05 Mafia Only Kills In Summer
21:00 Fly Away Home
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Fly Away Home
23:00 Aquarius
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)





09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Open Sport
14:00 Open News
14:30 Όλα Λάθος
16:55 Open News Στη Νοηματική
17:05 Ποια Είναι Η Μαργαρίτα
18:55 Open News
20:00 My Greece
21:00 It's Show Time
23:15 Νομοταγής Πολίτης (Law Abiding Citizen)
00:20 Criminal Minds - 13ος Κύκλος
01:20 Oscar Pistorius Blade Runner Killer
01:30 Ναυάγιο Στην Παράνοια (Triangle)
03:00 Ζωή Σαν Λούνα Παρκ (Adventureland)
03:15 Η Πρίγκιπισσα Το 'Σκάσε (A Royal Night Out)
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30





06:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
07:00 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
07:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
08:30 ΤΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΜΕ ΤΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ- ΠΡΑΓΑ 2013
10:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
11:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
12:30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΑΓΡΟWEEK
16:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΣΤΟΝ ΕΙΡΗΝΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΜ ΝΙΛ
18:00 ΜΙΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΦΩΝΟΥΛΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
19:30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
20:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ - Α' Τηλεοπτική Μετάδοση
21:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:45 ΚΑΡΟΛ ΜΑΤΙΕ
01:15 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
02:15 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
03:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
05:00 ΣΤΟΝ ΕΙΡΗΝΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΜ ΝΙΛ
06:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ




06:00 Drake & Josh
06:30 Drake & Josh
07:00 Wallykazam!
07:30 Την Hμέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
09:00 Top Wing
09:30 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
10:00 Paw Patrol
10:30 44 Γάτες
11:00 Butterbean's Cafe
11:30 Σίμερ & Σάιν
12:00 Lego Friends
12:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Lego Friends
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Ξαδέρφια Μαζί
16:00 Με Λένε Φράνκη
16:30 Kuu Kuu Harajuku
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Transformers
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
22:00 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 Game Shakers
23:30 Hunter Street
00:00 Μπαμπάς Στο Σπίτι
00:30 Μπαμπάς Στο Σπίτι
01:00 The Haunted Hathaways
01:25 The Haunted Hathaways
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Victorious
03:55 Victorious
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Drake & Josh




09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
11:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
15:00 ΒΗΜΑ ΔΙΑΛΟΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ
16:30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
17:00 ΣΑΝΑ - Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΥ
18:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΕΣ ΑΛΛΗΛ - ΕΠΙ - ΔΡΑΣΕΙΣ
22:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
23:00 Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΒΟΥΤΣΗΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ ΝΟΜΠΕΛΙΣΤΑ ΝΤΕΝΙΣ ΜΟΥΚΟΥΕΓΚΕ
23:05 ΝΤΕΝΙΣ ΜΑΚΟΥΕΓΚΕ: Ο ΆΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΣΩΖΕΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
00:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Ακολουθήστε το protothema.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

Best of Network

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης