Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Κολοσσός Ρόδου
Basket League

16:45 Eurosport 1
Γύρος της Καταλονίας
Ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Miami Open
Κυρίως ταμπλό

17:30 ΕΡΤ Sports HD
Ηρακλής – Παμβοχαϊκός
Volley League

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Χίμκι – Αστάνα
VTB United League

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Τουρκία – Μολδαβία
Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Λουξεμβούργο – Ουκρανία
Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Κόσοβο – Βουλγαρία
Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Ανδόρα - Αλβανία
Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Γαλλία – Ισλανδία
Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Πορτογαλία – Σερβία
Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Μαυροβούνιο – Αγγλία
Προκριματικά Euro 2020

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η Δίαιτα της Σάντα Κλαρίτα: Σεζόν 3 (29/03/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Τελική Ενέδρα (29/03/2019)

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Ο Θρύλος του Νησιού της Κοκαΐνης (29/03/2019)



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ
10:25 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΘΝΕΓΕΡΣΙΑ
10:55 ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΟ ΜΝΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
11:00 ΠΑΡΕΛΑΣΗ
12:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:15 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ '21
19:20 ΟΙ ΣΟΥΛΙΩΤΕΣ
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 VIS A VIS (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:10 A PATH APPEARS
02:10 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
04:10 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΘΝΕΓΕΡΣΙΑ
04:40 VIS A VIS (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ






06:00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - 2019)
07:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
07:25 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
08:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΟΡΕΣΙΑ
08:30 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΟΛΩΜΟΣ, Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΤΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
09:30 ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ
10:30 ΣΤΙΣ ΣΤΕΓΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:30 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
12:30 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
13:30 Ο ΑΕΤΟΣ ΤΩΝ ΣΚΛΑΒΩΜΕΝΩΝ
15:30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
16:30 ΓΡΑΦΗ ΚΑΘΑΡΗ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
17:20 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
19:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ
20:00 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ... (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:30 ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ (ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ)
22:45 TABOO (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:45 ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΜΟΥ Η ΣΗΜΑΙΑ (ντοκgr) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
02:45 ΤΕΤΡΑΔΙΑ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ
03:15 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ... (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
03:45 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
04:45 ΣΤΙΣ ΣΤΕΓΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ
05:45 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ


  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
10:30 Της Ελλάδος τα παιδιά
11:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
12:00 Μην Ψαρώνεις (Ε)
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
19:30 Ant1 News
20:45 Μαντώ Μαυρογένους
22:45 Έκρηξη Ανδρεναλίνης (Premium Rush)
00:45 Η Επιστροφή (Ε)
01:00 Η επιστροφή
01:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
02:00 Εκείνες κι εγώ
03:00 VICE Κ6
03:15 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
04:00 Το καφέ της Χαράς
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα






06:00 Οι Πειρατές Που Δεν Κάνουν Τίποτα (The Pirates Who Don't Do Anything)
07:30 Super Wings
08:00 Polly Pocket
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Scooby Doo And The Beach Beastie
11:45 Μια Νύχτα Στο Μουσείο (Night At The Museum)
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef - 3oς Κύκλος
23:00 Ο Τελευταίος Κυνηγός Μαγισσών (The Last Witch Hunter)
01:15 MasterChef - 3oς Κύκλος (Ε)
01:45 MasterChef - 3oς Κύκλος (Ε)
03:15 The Lying Game - 1ος Κύκλος
04:00 The Lying Game - 1ος Κύκλος
06:00 Δύο Αδέρφια: Ο Ντροπαλός Και Ο Γενναίος (Two Brothers)






06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Δεινόσαυρος (Dinosaur)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Αυτοκίνητα (Cars)
15:00 Η Δίκη Των Δικαστών
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Το Σόι Σου, ΙΙΙ (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Σόι Σου, V
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:10 Ο Γητευτής Των Αλόγων (The Horse Whisperer)
01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙI (Ε)
03:00 Kourtney & Kim Take New York, IΙ
03:30 Kourtney & Kim Take New York, IΙ
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
04:40 Deal, III (Ε)
05:20 Εικόνες, ΙV (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Power Of Love
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Μαύρη Θάλασσα
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
23:40 Ράδιο Αρβύλα
00:15 Βινύλιο
01:15 Power Of Love (Ε)
01:45 Power Of Love (Ε)
03:45 Μαύρη Θάλασσα (Ε)
04:15 Μαύρη Θάλασσα (Ε)
04:45 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Saving Hope (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
16:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
17:00 Chicago Fire (Ε)
18:00 Chicago Fire
19:00 Saving Hope
20:00 Scandal
21:00 Ring Of Fire - Part 2
23:00 Mayday
00:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (E)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Saving Hope (Ε)





06:30 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 2ος Κύκλος (Ε)
07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 My Greece (Ε)
14:00 Open News
14:45 Για Την Παρέα (Best Of)
16:40 Ποιος Ρωτάει;
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:50 Για Πάντα Παιδιά - 1ος Κύκλος (Ε)
18:55 Open News
20:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 2ος Κύκλος
21:00 Αλ Τσαντίρι Νιουζ (Ε)
23:00 Αλ Σιχτίρ (Ε)
23:45 Οι Συμμορίες Της Νέας Υόρκης (Gangs Of N.Y.)
00:30 Passenger
01:30 Criminal Minds - 11ος Κύκλος
02:30 Criminal Minds - 11ος Κύκλος
03:00 Επιστροφή Στο Cold Mountain (Cold Mountain)
03:30 Έξι Σφαίρες (Six Bullets)
04:30 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30






06:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
07:00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
08:00 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
08:30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
09:00 ΦΩΣ ΑΝΕΣΠΕΡΟΝ
10:00 ΜΑΣΣΑΛΙΑ, ΚΟΡΗ ΜΑΚΡΙΝΗ
11:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
12:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
15:30 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
16:00 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ-Ο ΓΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΩΡΙΑ, ΘΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
16:30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ-Ο ΓΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΩΡΙΑ, ΘΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
17:00 Η ΣΙΩΠΗΛΗ ΣΧΟΛΗ ΤΗΣ ΧΑΛΚΗΣ
18:00 ΠΑΤΡΙΔΑ ΑΠΟ ΜΑΡΜΑΡΟ
19:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
20:00 Η ΠΡΟΒΑ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
23:00 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ
00:30 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
01:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
02:00 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ
03:10 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
04:10 ΦΩΣ ΑΝΕΣΠΕΡΟΝ
05:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
06:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 Σούπερ Ζωάκια
09:00 Team Umizoomi
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Butterbean's Cafe
10:30 Top Wing
11:00 Top Wing
11:30 44 Γάτες
12:00 44 Γάτες
12:30 Paw Patrol
13:00 Lego Friends: Girls On A Mission
13:30 Lego Friends: Girls On A Mission
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
16:00 Regal Academy
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα H Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Victorious
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 iCarly
02:40 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:05 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh





09:00 ΜΙΚΡΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΟ ΜΑΝΤΖΑΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟ ΣΟΛΩΜΟ - ΟΙ ΔΥΟ ΕΚΔΟΧΕΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΥΜΝΟΥ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
10:00 ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΤΗΣ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ
11:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
15:00 ΩΡΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ: ΗΡΩΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:30 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
17:00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ
18:00 ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΕΚΘΕΣΗΣ : ΡΗΓΑΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ
19:00 Ο ΛΟΡΔΟΣ ΕΛΓΙΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΤΡΕΣ ΑΝΕΥ ΑΞΙΑΣ
20:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
20:30 "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ"
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΜΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΤΑ «ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ» ΕΩΣ ΤΙΣ «ΩΔΕΣ» ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΛΒΟΥ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης