Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

COSMOTE SPORT 4
Houston Rockets-Los Angeles Lakers
NBA 03:30

COSMOTE SPORT 2
Μπέτις-Τζιρόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00

NOVASPORTS 2
Φροζινόνε - Αταλάντα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:30

COSMOTE SPORT 7
Χίμκι-Τσμόκι Μινσκ
VTB United League 14:00

ΕΡΤ3
Απόλλων Πόντου - Δόξα Δράμας
Football League 15:00

NOVASPORTS 1
ΟΦΗ - Παναιτωλικός
Super League 15:00

COSMOTE SPORT 1
Χάντερσφιλντ-Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα 15:30

NOVASPORTS 3
Έμεν - Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 15:30

NOVASPORTS 5
ΣΠΑΛ - Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 4
Φιορεντίνα - Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 3
Νυρεμβέργη-Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

ΕΡΤ2
Χολαργός - Ολυμπιακός
Basket League 17:00

ΕΡΤ3
ΑΣΕ Δούκα - Ολυμπιακός
Χάντμπολ 17:00

COSMOTE SPORT 7
Ζενίτ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
VTB United League 17:00

COSMOTE SPORT 2
Βιγιαρεάλ-Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

NOVASPORTS 2
ΑΕΛ - Άρης
Super League 17:15

NOVASPORTS 3
Άγιαξ - Χερενφέιν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 17:45

COSMOTE SPORT 1
Φούλαμ-Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 18:00

ΕΡΤ1
Ξάνθη - Ατρόμητος
Super League 19:00

COSMOTE SPORT 3
Σάλκε-Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 4
Κάλιαρι - Έμπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 8
Λεβάντε-Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 2
Ράγιο Βαγιεκάνο-Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

FOX
Capitals - Blackhawks
NHL 19:30

NOVASPORTS 1
ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης
Super League 19:30

COSMOTE SPORT 6
Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 20:30

NOVASPORTS 2
Νάπολι - Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30

COSMOTE SPORT 2
Μπαρτσελόνα-Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:45

FOX
NFC Championship Game
NFL 22:00

NOVASPORTS 3
ΣεντΕτιέν - Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΓΚΡΕΪΣ ΚΑΙ ΦΡAΝΚΙ
GRACE AND FRANKIE
Σεζόν 5
18/01/19

Η ΑΧΤYΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ 4B
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT 4B
25/01/19

Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΓΗΣ
BLACK EARTH RISING
25/01/19

ΤΟ ΒΑΣIΛΕΙΟ
KINGDOM
25/01/19

ΠOΖΑ
POSE
31/01/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΟΝΤΑ
CLOSE
18/01/19

ΙΩ
IO
18/01/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

THE TED BUNDY TAPES
CONVERSATIONS WITH A KILLER: THE TED BUNDY TAPES
24/01/19


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΑΡ ΤΡΕΚ: ΝΤΙΣΚΑΒΕΡΙ
STAR TREK: DISCOVERY
Σεζόν 2
Από 18/01/19 και κάθε Παρασκεύη

HYGGE ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

AMERICAN CRIME STORY
AMERICAN CRIME STORY: THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE
18/01/19

LIFE
LIFE
31/01/19

SERENITY
SERENITY
26/01/19

Ο ΣΚΟΤ ΠΙΛΓΚΡΙΜ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΩΝ 7 ΠΡΩΗΝ
SCOTT PILGRIM VS. THE WORLD
18/01/19

FAMILY GUY
FAMILY GUY
Σεζόν 12 - 16
18/01/19


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
18:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:20 SUPER LEAGUE DAY
19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: Α.Ο.ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: Α.Ο.ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
03:05 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
03:35 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ






06:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
07:00 ΣΕΦ ΠΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
Από τον Ιερό Ναό Αγίου Δημητρίου Θεσσαλονίκης
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
11:30 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
13:00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ
14:00 Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΩΝ ΠΡΕΣΠΩΝ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
16:00 AUTO MOTO ΕΡΤ
17:00 BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ: ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:00 ΒΙΟΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ (ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
22:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 Η ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ (Α' ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:20 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
02:10 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
03:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
04:00 ΒΙΟΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ (ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ)
05:00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ
06:00 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ


  


06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
06:45 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:45 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
08:45 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
09:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
11:45 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Merenda Mania
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:45 Κάτι Ψήνεται (Ε)
16:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Χτυποκάρδια Στο Θρανίο
19:30 Ant1 News
20:45 Εξολοθρευτής: Γένεsys (Terminator Genisys)
23:15 Μην Ψαρώνεις (Ε)
00:15 Η Επιστροφή (Ε)
02:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
02:15 Το Τρίτο Στεφάνι (Ε)
03:00 Μη Μου Λες Αντίο (Ε)
03:15 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα






06:15 The Land Before Time
06:45 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:15 O Βασιλιάς Τζούλιαν
07:40 Super Wings
08:10 Polly Pocket
08:40 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Στην Περιπέτεια Του Διαστήματος (Barbie Star Light Adventure) - Β΄ Μέρος
12:00 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
12:30 New Looney Tunes
12:45 Scooby Doo: Η Κατάρα Του Τέρατος Της Λίμνης (Scooby Doo! Curse Of The Lake Monst
14:15 Traction
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 2ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
16:30 New Girl - 2ος Κύκλος
17:00 New Girl - Κύκλος 2
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Μια Νύχτα Στο Μουσείο (Night At The Museum)
19:55 Star News
21:00 Ο Κυρ - Γιώργης Εκπαιδεύεται
23:00 Στα Καλά Καθούμενα
00:50 MasterChef - 3ος Κύκλος (Ε)
01:00 Ray
02:45 Person Of Interest - 4ος Κύκλος
04:00 Τα Κορίτσια Του Μπέβερλι Χιλς (B.A.P.S.)
04:30 Pretty Little Liars - 5ος Κύκλος
05:30 Christine - 3ος κύκλος
06:00 Τριαντάρες Στα Πρόθυρα Νευρικής Κρίσης (Spring Breakdown






06:00 TV Mall
06:30 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:10 Ραντεβού Στον Αέρα
09:00 Kitchen Lab (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Kitchen Lab
18:00 Το Σόι Σου, IV (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Total Dreamer
21:00 Bake Off Greece
22:20 Ο Άρχοντας Των Δαχτυλιδιών: Η Επιστροφή Του Βασιλιά (The Lord Of The Rings: The
00:10 Before I Wake
02:10 Αυτές Είναι Οι Kardashians, XΙ (Keeping Up With The Kardashians, XΙ)
03:10 Αυτές Είναι Οι Kardashians, XI (Keeping Up With The Kardashians, XI)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες, IV (Ε)
06:00 TV Mall




06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
12:00 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων. Ready?
12:30 Eco News
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Happy Traveller
17:20 Dot.
18:40 Food Ν' Friends
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 My Style Rocks Gala
00:30 Deadly Women
01:30 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
02:30 Dot. (Ε)
03:15 Food Ν' Friends (Ε)
04:15 Ο Κώδικας Του Ιησού - 1ος Κύκλος (The Jesus Code - Season 1)
05:00 Happy Traveller (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Saving Hope (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:00 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
17:00 Top Gear
18:00 Suits (Ε)
19:00 Suits
21:00 The Blacklist (Ε)
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Ξένη Ταινία
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Ξένη Ταινία (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Saving Hope (Ε)






09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Open Sport
14:00 Open News
14:30 Παιδιά Από Σπίτι
16:40 Open News Στη Νοηματική
16:50 Πίσω Μου Σε Έχω Σατανά
19:00 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1ος Κύκλος (Ε)
21:00 Η Καφετζού
23:00 Total Football
01:15 Ου Φονεύσεις (Ε)
02:15 Scream 3
04:15 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30






06:00 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08:00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
08:30 YURI TEMIRKANOV – ΜΙΑ ΡΩΣΙΚΗ ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΡΙΣΙΟΥ
10:00 ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
Eπεισόδιο 2 - ΧΕΡΜΠΕΡΤ ΦΟΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝ- Β΄ΜΕΡΟΣ
11:00 ΕΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ
11:30 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
12:30 i LAB
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE:ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
18:30 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
19:00 ALLERT3
20:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
21:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΑΤΤΙΛΑ ΜΑΡΣΕΛ: Ο ΠΙΑΝΙΣΤΑΣ
00:30 ΜΟΤΣΑΡΤ ΣΟΥΠΕΡΣΤΑΡ
01:30 ΕΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ
02:00 YURI TEMIRKANOV – ΜΙΑ ΡΩΣΙΚΗ ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΡΙΣΙΟΥ
03:30 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
04:30 i LAB
05:00 ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
06:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 BUBBLE GUPPIES
07:30 KID E CATS
08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Η Κίβα Μπορεί
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Top Wing
10:30 44 Γάτες
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
12:00 Lego Friends: Friends On A Mission
12:30 Transformers
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
16:00 Star Falls
16:30 Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Paw Patrol
19:00 Μπάνσεν Το Τέρας
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: The Loud House
22:00 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 Victorious
23:30 Victorious
00:00 Victorious
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 Big Time Rush
02:15 Big Time Rush
02:40 Big Time Rush
03:05 The Thundermans
03:30 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh





09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΜΟΥΣΕΙΑ - Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
17:00 Η ΑΝΕΜΟΘΥΕΛΛΑ 2
18:45 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
23:00 ΟΠΕΡΑ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΛΑΧΟΥ

θελουμε να λητουργησει το μεγγα.

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

nekroi_main

Ένας χείμαρρος σήκωσε το αυτοκίνητο και τους παρέσυρε στο ποτάμι – Χάθηκε το ζευγάρι, η μητέρα και η αδερφή της κοπέλας – Σε σοκ η τρίτη αδερφή που κατέληξε να χάσει τα αγαπημένα της πρόσωπα - Τραγική ειρωνεία ότι κι ο πατέρας έχασε τη ζωή του σε γλέντι 

2