Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-kanal1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


10:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γιούνγκ Μπόις
UEFA Champions League

15:00
COSMOTE SPORT 7 HD
ΑΕΚ-Άγιαξ
UEFA Youth League

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ολυμπιακός-Βολερό,
CEV Champions League βόλεϊ

19:55
COSMOTE SPORT 5 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βικτόρια Πλζεν
UEFA Champions League

19:55
COSMOTE SPORT 2 HD
ΑΕΚ-Άγιαξ
UEFA Champions League

22:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Χόφενχαϊμ-Σαχτάρ Ντόνετσκ
UEFA Champions League

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Λιόν-Μάντσεστερ Σίτι
UEFA Champions League

22:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Γιουβέντους-Βαλένθια
UEFA Champions League

22:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Ρόμα-Ρεάλ Μαδρίτης
UEFA Champions League

22:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου-Μπενφίκα
UEFA Champions League

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3
30/11/18

1983
30/11/18

BABY
30/11/18


BABY IT'S COLD OUTSIDE!

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING
26/11/18

Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE
26/11/18

ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ

ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5
30/11/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



05:50 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (E) Ντοκιμαντέρ
Το Προποτζίδικο
06:45 SNAPSHOTS OF HISTORY Ντοκιμαντέρ
«Bόλφγκανγκ Τόμας – Ένας πολίτης στην Ανατολική Γερμανία το ΄89» (Wolfgang Thomas)
07:15 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (E)
08:10 ΔΩΔΕΚΑ ΜΗΝΕΣ (E) Ντοκιμαντέρ ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ
09:10 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ (E)
«Στα βουνά της Ορεινής Κορινθίας»
10:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (E) Ντοκιμαντέρ «Αργιθέα – Πετρίλο»
10:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E) Ντοκιμαντέρ «ΑΝΓΚΟΛΑ»
11:30 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ (E) Ντοκιμαντέρ «Φυσικά προϊόντα ομορφιάς και ευεξίας»
12:20 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (E) Ντοκιμαντέρ «Κρέας, ο πόλεμος των πιρουνιών»
13:15 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (E) Ντοκιμαντέρ
«Πλατεία Αβησσυνίας»
14:10 ΚΑΛΑΜΙΤΙ ΤΖΕΙΝ, Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΔΥΣΗΣ Ντοκιμαντέρ
15:10 Ο ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΩΝ - ΣΠΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΑ (E) Ντοκιμαντέρ
16:30 ΜΕΤΑ - ΜΟΥΣΕΙΟ (E)
17:20 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
18:15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ Ντοκιμαντέρ
«Η αλήθεια για τον θάνατο του Ρασπούτιν» (Raspoutine)
19:10 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (E)
20:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ (E) Ντοκιμαντέρ
21:00 ΠΙΚΡΑ ΣΤΑΦΥΛΙΑ – ΣΚΛΑΒΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ Ντοκιμαντέρ
22:00 VIS A VIS - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ - ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ) Σειρά
Eπεισόδιο 1
23:00 Η ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ (E) Σειρά
00:30 MODUS - Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (E) Σειρά
Eπεισόδιο 6






07:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ Παιδικό
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ (E) Παιδικό
08:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ (E) Ντοκιμαντέρ
Eπεισόδιο 8
08:30 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (E) Ντοκιμαντέρ «Οίτη»
09:00 ONE WAY TICKET (E) Ντοκιμαντέρ «Βιέννη»
10:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) «Χριστόφορος Μηλιώνης - 1961»
11:00 Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ (E) Ντοκιμαντέρ «Γιουγκονοσταλγία»
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ (E) «Hog Wild» & «Brats»
12:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY Σειρά Επεισόδια 32ο & 33ο
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
«Φέτα»
14:15 ΑΝΙΜΑΛΙΑ (E) Παιδικό
14:45 ΓΙΑΚΑΡΙ (E) Παιδικό
15:15 ΕΡΝΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣΤΙΝ Παιδικό
16:30 Η ΔΟΥΚΙΣΣΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ Ταινία
18:05 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E) Σειρά
Eπεισόδια 184o & 185o
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ (E) Σειρά
Eπεισόδιο 7
21:00 ART WEEK (E)
«Κώστας Τσόκλης»
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (E) «π. Χαράλαμπος Παπαδόπουλος»
23:00 CLOSE UP (E) Ντοκιμαντέρ
«Αρχαιολογικό Μουσείο Θηβών –Η κιβωτός του πολιτισμού της Βοιωτίας»
23:45 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΙΑΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗΣ ΕΦΗΒΕΙΑΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ Σειρά Eπεισόδιο 4
00:45 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
01:45 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
02:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ Σειρά
03:45 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
04:45 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY Σειρά
05:15 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ Σειρά


  

06:00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ
07:00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ
08:00 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ΄ ΟΛΑ
09:00 ΚΑΝΕ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΛΟ
10:00 ROUK ZOUK
11:00 ΡΟΔΑ ΤΣΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΟΠΑΝΑ ΝΟ 3
13:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ
14:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ
15:00 ROUK ZOUK
16:15 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
17:30 STILL STANDING
18:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ
19:45 ΠΕΤΑ ΤΗ ΦΡΙΤΕΖΑ
20:40 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
20:45 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
21:45 ΠΕΤΑ ΤΗ ΦΡΙΤΕΖΑ
22:45 THE 2NIGHT SHOW
01:15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ
02:30 VICE
03:30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
04:30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ



06:00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
07:30 SHOPPING STAR ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
09:00 ΣΤΗ ΦΩΛΙΑ ΤΩΝ ΚΟΥ ΚΟΥ
12:00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ
14:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ (MONK)
3ος κύκλος - Επεισόδιο 1
15:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ (MONK)
3ος κύκλος - Επεισόδιο 2
16:00 SHOPPING STAR
17:30 ELIF 2ος Κύκλος - Επεισόδιο 220
18:30 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ
19:30 Ο ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ (DENNIS THE MENACE STRIKES AGAIN)
21:00 GREECE'S NEXT TOP MODEL
23:50 MAGIC MIKE XXL
02:15 NCIS
03:15 NCIS
04:15 30 ROCK
04:30 30 ROCK
05:00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ



06:30 DISNEY JUNIOR ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ, ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ
07:00 DISNEY JUNIOR ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ, ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ
07:20 DISNEY JUNIOR
ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
08:00 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΜΟΥ Ελληνική Ταινία
10:00 ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ (E) Σ3 | Επ. 46
11:00 BAKE OFF GREECE (E)
13:00 KITCHEN LAB (E)
14:00 ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΙΕΙ Ελληνική Ταινία
16:10 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (E) Σ5 | Επ. 16
17:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (E)
18:00 DEAL Δες το Trailer
19:00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (E) Σ6 | Επ. 16
20:00 ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ Σ3 | Επ. 47
21:00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σ5 | Επ. 17
21:50 ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ Σ2 | Επ. 85+86 00:10 ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ
01:50 KEEPING UP WITH THE KARDASHIANS Σ9 | Επ. 3
02:50 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (E)
03:50 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
04:20 DEAL (E) Δες το Trailer
05:10 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (E)




8:00 Dot. (E)
9:15 Dot. (E)
10:30 Όσο Έχω Εσένα (E)
11:40 Happy Traveller (E)
12:40 Happy Traveller (E)
13:15 Θαλασσόλυκοι (E)
14:15 Θαλασσόλυκοι (E)
15:10 Όσο Έχω Εσένα
16:10 My Style Rocks
19:45 Happy Traveller | Νησιά Φίτζι (E)
20:45 The Voice of Greece
0:30 Όσο Έχω Εσένα (E)
1:30 My Style Rocks (E)
4:15 Fatal Vows
5:15 Μαζί Σου




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Chicago Fire (Ε)
09:00 Έρωτας
10:00 Έρωτας
11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
12:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue (Ε)
20:00 Suits
22:00 The Blacklist
00:00 Shades Of Blue
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)






05:30 ΕΛΑ, ΧΑΜΟΓΕΛΑ! (Ε) – εκπ. 9
07:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ: Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
09:00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
10:00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ (Ε)
11:00 ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΧΕΣΗ (Ε)
13:00 ΚΟΥΖΙΝΑ ΓΙΑ ΔΥΟ
14:00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ… (Best of)
16:30 ΠΟΙΟΣ ΡΩΤΑΕΙ;
17:30 CELEBRITY TRAVEL (E)
18:30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ: ΤΥΦΛΑ ΝΑ΄ΧΕΙ Ο ΜΑΡΛΟΝ ΜΠΡΑΝΤΟ
20:00 Ελεύθερη Σχέση - 1ος Κύκλος
21:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος
22:00 Fantastic Four
00:00 Criminal Minds - 8ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 8ος Κύκλος
02:00 Scream 2
04:15 ΕΛΑ, ΧΑΜΟΓΕΛΑ! (Ε)



05:30ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΛΛΟΝ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ (E)
06:00 Η ΑΦΡΙΚΗ ΑΠΟ ΨΗΛΑ- Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ (E)
Eπεισόδιο 30 - ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ [BOTSWANA]
07:00 ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (E) 07:30 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΔΕΛΤΑ ΑΞΙΟΥ - ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΦΥΣΗ, ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ (E)
08:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ (E) Eπεισόδιο 13 - ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ: ΠΡΑΣΙΝΕΣ ΙΔΕΕΣ– ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ
09:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ (E) Ντοκιμαντέρ
Eπεισόδιο 3 - « Βολιβία, Εκουαδόρ » [Bolivia, Equator]
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ (E) Επεισόδιο 10 - ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ : « Οι Δεσποινίδες τραγουδούν »
12:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ (E) Eπεισόδιο 24 - ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ : "Η ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ"
13:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ- Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ Eπεισόδιο 40
16:00 ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΛΛΟΝ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ Eπεισόδιο 4
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 «TRUE BLUE» - Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ Ντοκιμαντέρ
19:30 Η ΙΟΥΛΙΤΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΡΟΥΠΟΣ ΣΥΝΑΝΤΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΗ ΣΚΟΥΦΙΤΣΑ - Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ Ντοκιμαντέρ
20:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ (E) Επεισόδιο 2 - ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ….Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ: "Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ"
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ (E)
Eπεισόδιο 6 - SWING SHOES
00:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ (E) Ντοκιμαντέρ
Eπεισόδιο 3 - « Βολιβία, Εκουαδόρ » [Bolivia, Equator]
01:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ (E)
Eπεισόδιο 40
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ (E)
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ



06:00 DRAKE AND JOSH
Κωμική σειρά
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 VICTORIOUS
23:30 ICARLY
00:00 ICARLY
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 DRAKE AND JOSH
01:50 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15 TRUE JACKSON
02:40 TRUE JACKSON
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:55 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:20 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:45 SUPAH NINJAS
05:10 SUPAH NINJAS
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 ΣΑΧΑΡΑ
00:00 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
00:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

βαρεθηκα πια

να βλεπω μπουρδες και αταλαντους στο ελλαδα δεν εχεις ταλεντο

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

Kriti-narkwtika

Ο 63χρονος μεγαλέμπορος ναρκωτικών εκτίει ποινή κάθειρξης 12 ετών για μεταφορά μεγάλης ποσότητας ηρωίνης από τη Θεσσαλονίκη στην Κρήτη - Από τότε, όμως, έχει συντονίσει μέσα από τη φυλακή μια σειρά από μεταφορές ποσοτήτων ηρωίνης στις πόλεις του νησιού, χρησιμοποιώντας δεκάδες «βαποράκια» και διαφορετικούς τρόπους μεταφοράς!

kypros-aksiomatikos_main01

Πρόκειται για την Arian Palanas Lozano 28 ετών από τις Φιλιππίνες - Σε εξέλιξη η  έρευνα για τον εντοπισμό της σορού της 6χρονης, η οποία δολοφονήθηκε μαζί με τη μητέρα της από τον λοχαγό - Σοκάρει η ομολογία του: Την είχε τυλίξει με σεντόνι και είχε βάλει και πέτρες πριν τη πετάξει στο φράγμα

22