Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

fopto-kakan

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

11:00
Eurosport 1
Ποδηλασία: Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου Αυστρία
12:30
Eurosport 2
Σνούκερ: Πρωτάθλημα Κίνας 2η ημέρα

14:25
Eurosport 2
Σνούκερ: Πρωτάθλημα Κίνας 2η ημέρα

15:30
Eurosport 1
Ποδηλασία: Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου Αυστρία

15:30
ΕΡΤ2
Κορέα - Ελλάδα
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Απόλλων Παραλιμνίου - ΑΟ Τρίκαλα
Κύπελλο Ελλάδας

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βόλος - Απόλλων Λάρισας
Kύπελλο Ελλάδας

16:30
COSMOTE SPORT 1 HD
ΟΦ Ιεράπετρας - Κισσαμικός
Kύπελλο Ελλάδας

17:30
Eurosport 2
Σνούκερ: Πρωτάθλημα Κίνας 2η ημέρα

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης
Κύπελλο Ελλάδας

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Κολονία-Ίνγκολσταντ
Bundesliga 2

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βέρντερ Βρέμης-Χέρτα Βερολίνου
Bundesliga

20:00
Novasports 1HD
Eλλάδα - Παραγουάη
Socca World Cup

20:00
Novasports 2HD
Μονακό - Ανζέ
Ligue 1, 7η αγωνιστική

21:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Εσπανιόλ-Έιμπαρ
LaLiga Santander

21:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Ανόβερο-Χόφενχαϊμ
Bundesliga

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ-Σάλκε
Bundesliga

21:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα
Κύπελλο Ελλάδας

21:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπάγερν Μονάχου-Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

21:45
Novasports 1HD
Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Μάντσεστερ Σίτι
League Cup Αγγλίας

22:00
Novasports 3HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ντέρμπι
League Cup Αγγλίας

22:00
Novasports 2HD
Ίντερ - Φιορεντίνα
Serie A, 6η αγωνιστική

22:00
Novasports 4HD
Τουλούζ - Σεντ Ετιέν
Ligue 1, 7η αγωνιστική

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ράγιο Βαγεκάνο
LaLiga Santander

23:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης-Ουέσκα
LaLiga Santander


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18


ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 THE NINETIES - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΠΑΡΙΣΙ- ΒΕΡΟΛΙΝΟ : ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
23:00 ΜΕΔΙΚΟΙ, ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑΣ
00:00 SEX REVOLUTIONS
01:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
02:30 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
03:00 ΠΑΡΙΣΙ- ΒΕΡΟΛΙΝΟ : ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
04:00 THE NINETIES - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
04:45 ΜΕΔΙΚΟΙ, ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑΣ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




06:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ
06:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
07:50 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:15 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝΤΡΩΝ
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
13:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
14:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΚΟΡΕΑ - ΕΛΛΑΔΑ / ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΝΕΡΙ
17:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
19:30 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
22:00 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:45 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:45 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:45 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:45 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝΤΡΩΝ
04:45 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
05:45 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ



  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Η Επιστροφή (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:30 Κοινή Λογική
20:50 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:00 Η Επιστροφή
22:00 Πέτα Τη Φριτέζα
23:00 Beat Buzzer
00:00 Κοινή Λογική (Ε)
00:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
01:30 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:45 Entourage
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:30 Μετράω Στιγμές (Ε)
07:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
09:10 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
10:10 Αν Θυμηθείς Τ' Όνειρό Μου (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
13:55 Βέρα στο δεξί
14:40 Βέρα στο δεξί
15:20 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:00 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος
16:40 Πίσω Στο Σπίτι (Ε)
17:30 Big Bang (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:10 Ντόλτσε βίτα
20:30 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:30 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
23:10 Απών (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Με Θέα Στο Πέλαγο (Ε)
01:40 Επαγγελματίες (Ε)
02:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
03:50 Θύματα Ειρήνης (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Έτσι Ξαφνικά (Ε)




06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Ο Απίθανος Hulk (Incredible Hulk)
23:15 Εκτός Ορίων 2 (Crank 2: High Voltage)
01:00 Μάτια Ερμητικά Κλειστά (Eyes Wide Shut)
04:30 Ηρακλής (Ηercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
05:30 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins), III
07:20 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverlan
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙ (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Τατουάζ, II
22:10 Το Τατουάζ Κ2
23:10 Grey's Anatomy, XIII
00:10 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος
01:00 World Party, II (Ε)
02:00 Kourtney & Khloe Take The Hamptons, I
03:00 Χορεύοντας Στη Σιωπή (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Μη Μαδάς Τη Μαργαρίτα (Ε)
05:10 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
06:00 TV Mall





06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 Η Νύφη - 2oς Κύκλος
16:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Zoolander 2
23:15 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
00:15 My Style Rocks (Ε)
02:45 Η Νύφη - 2oς Κύκλος (Ε)
03:45 Μαζί Σου (Ε)
05:30 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Κλεμμένη Ζωή
09:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Chicago Fire (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 The Blacklist
00:00 Young Pope
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)






06:00 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
06:30 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Τα Ντερβισόπαιδα
16:40 E News Στη Νοηματική
16:50 Χτυποκάρδια Στο Θρανίο
18:55 Live News
20:00 Ο Μάγκας Με Το Τρίκλυκλο
22:00 Wall Street: Το Χρήμα Ποτέ Δεν Πεθαίνει
00:45 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
02:45 Στη Ρώμη Με Αγάπη (To Rome With Love)
05:00 Project Runway - 14ος Κύκλος
05:45 Κάθε Μέρα Chef (Ε)





06:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 «'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:30 «"ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3"-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΘΑΛΑΤΤΑ
20:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
00:00 REACTING
01:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
06:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:20 DRAKE AND JOSH
06:40 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 The New Teletubbies
09:00 Team Umizoomi
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Kuu Kuu Harajuku
11:00 Με Λένε Φράνκη
11:30 Χένρι Ο Επικίνδυνος
12:00 Game Shakers
12:30 Ο Μπλέϊκ Και Οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες Του Jimmy Neutron
13:30 Danny Phantom
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Regal Academy
16:00 Lego Ninjiago
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjiago
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Χελωνονιτζάκια
23:00 Make It Pop
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:30 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Victorious
02:15 iCarly
02:40 The Haunted Hathaways
03:05 The Haunted Hathaways
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 The Troop
06:00 Drake & Josh




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
12:30 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
15:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΒΙΒΛΟΥ
21:00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΩΝ ΚΑΤΑΚΤΗΤΩΝ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 ΔΑΡΒΙΝΟΣ
00:00 ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΥΡΙΕ ΛΟΡΕΝΣ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

stel90

«Γνωρίζω καλά ότι κανένα ποσό δεν μπορεί να απαλύνει τον πόνο των συγγενών των θυμάτων, αλλά εκφράζοντας πιστεύω το σεβασμό των συμπατριωτών μου Κυπρίων στην ιερότητα του ανθρώπινου πλάσματος... αισθάνομαι την ανάγκη να προσφέρω αυτή τη βοήθεια», αναφέρει ο Σερ Στέλιος Χατζηιωάννου 

kiberbo

Ο ιδρυτής του CSIi, κ. Eμμανουήλ Σφακιανάκης,ενημέρωσε τα μέλη της Γενικής Συνέλευσης για τα αποτελέσματα των δράσεων και για τις επικείμενες συνεργασίες του CSIi με τη Google, την Εθνική Ολυμπιακή Ακαδημία και το «Όλοι Μαζί Μπορούμε»