Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

fopto-kakan

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

11:00
Eurosport 1
Ποδηλασία: Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου Αυστρία
12:30
Eurosport 2
Σνούκερ: Πρωτάθλημα Κίνας 2η ημέρα

14:25
Eurosport 2
Σνούκερ: Πρωτάθλημα Κίνας 2η ημέρα

15:30
Eurosport 1
Ποδηλασία: Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου Αυστρία

15:30
ΕΡΤ2
Κορέα - Ελλάδα
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Απόλλων Παραλιμνίου - ΑΟ Τρίκαλα
Κύπελλο Ελλάδας

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βόλος - Απόλλων Λάρισας
Kύπελλο Ελλάδας

16:30
COSMOTE SPORT 1 HD
ΟΦ Ιεράπετρας - Κισσαμικός
Kύπελλο Ελλάδας

17:30
Eurosport 2
Σνούκερ: Πρωτάθλημα Κίνας 2η ημέρα

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης
Κύπελλο Ελλάδας

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Κολονία-Ίνγκολσταντ
Bundesliga 2

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βέρντερ Βρέμης-Χέρτα Βερολίνου
Bundesliga

20:00
Novasports 1HD
Eλλάδα - Παραγουάη
Socca World Cup

20:00
Novasports 2HD
Μονακό - Ανζέ
Ligue 1, 7η αγωνιστική

21:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Εσπανιόλ-Έιμπαρ
LaLiga Santander

21:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Ανόβερο-Χόφενχαϊμ
Bundesliga

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ-Σάλκε
Bundesliga

21:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα
Κύπελλο Ελλάδας

21:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπάγερν Μονάχου-Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

21:45
Novasports 1HD
Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Μάντσεστερ Σίτι
League Cup Αγγλίας

22:00
Novasports 3HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ντέρμπι
League Cup Αγγλίας

22:00
Novasports 2HD
Ίντερ - Φιορεντίνα
Serie A, 6η αγωνιστική

22:00
Novasports 4HD
Τουλούζ - Σεντ Ετιέν
Ligue 1, 7η αγωνιστική

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ράγιο Βαγεκάνο
LaLiga Santander

23:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης-Ουέσκα
LaLiga Santander


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18


ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 THE NINETIES - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΠΑΡΙΣΙ- ΒΕΡΟΛΙΝΟ : ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
23:00 ΜΕΔΙΚΟΙ, ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑΣ
00:00 SEX REVOLUTIONS
01:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
02:30 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
03:00 ΠΑΡΙΣΙ- ΒΕΡΟΛΙΝΟ : ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
04:00 THE NINETIES - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
04:45 ΜΕΔΙΚΟΙ, ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑΣ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




06:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ
06:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
07:50 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:15 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝΤΡΩΝ
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
13:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
14:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΚΟΡΕΑ - ΕΛΛΑΔΑ / ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΝΕΡΙ
17:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
19:30 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
22:00 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:45 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:45 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:45 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:45 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΕΝΤΡΩΝ
04:45 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
05:45 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ



  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Η Επιστροφή (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:30 Κοινή Λογική
20:50 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:00 Η Επιστροφή
22:00 Πέτα Τη Φριτέζα
23:00 Beat Buzzer
00:00 Κοινή Λογική (Ε)
00:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
01:30 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:45 Entourage
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:30 Μετράω Στιγμές (Ε)
07:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
09:10 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
10:10 Αν Θυμηθείς Τ' Όνειρό Μου (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
13:55 Βέρα στο δεξί
14:40 Βέρα στο δεξί
15:20 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:00 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος
16:40 Πίσω Στο Σπίτι (Ε)
17:30 Big Bang (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:10 Ντόλτσε βίτα
20:30 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:30 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
23:10 Απών (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Με Θέα Στο Πέλαγο (Ε)
01:40 Επαγγελματίες (Ε)
02:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
03:50 Θύματα Ειρήνης (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Έτσι Ξαφνικά (Ε)




06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Ο Απίθανος Hulk (Incredible Hulk)
23:15 Εκτός Ορίων 2 (Crank 2: High Voltage)
01:00 Μάτια Ερμητικά Κλειστά (Eyes Wide Shut)
04:30 Ηρακλής (Ηercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
05:30 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins), III
07:20 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverlan
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙ (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Τατουάζ, II
22:10 Το Τατουάζ Κ2
23:10 Grey's Anatomy, XIII
00:10 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος
01:00 World Party, II (Ε)
02:00 Kourtney & Khloe Take The Hamptons, I
03:00 Χορεύοντας Στη Σιωπή (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Μη Μαδάς Τη Μαργαρίτα (Ε)
05:10 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
06:00 TV Mall





06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 Η Νύφη - 2oς Κύκλος
16:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Zoolander 2
23:15 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
00:15 My Style Rocks (Ε)
02:45 Η Νύφη - 2oς Κύκλος (Ε)
03:45 Μαζί Σου (Ε)
05:30 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Κλεμμένη Ζωή
09:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Chicago Fire (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 The Blacklist
00:00 Young Pope
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)






06:00 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
06:30 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Τα Ντερβισόπαιδα
16:40 E News Στη Νοηματική
16:50 Χτυποκάρδια Στο Θρανίο
18:55 Live News
20:00 Ο Μάγκας Με Το Τρίκλυκλο
22:00 Wall Street: Το Χρήμα Ποτέ Δεν Πεθαίνει
00:45 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
02:45 Στη Ρώμη Με Αγάπη (To Rome With Love)
05:00 Project Runway - 14ος Κύκλος
05:45 Κάθε Μέρα Chef (Ε)





06:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 «'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:30 «"ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3"-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΘΑΛΑΤΤΑ
20:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
00:00 REACTING
01:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
06:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:20 DRAKE AND JOSH
06:40 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 The New Teletubbies
09:00 Team Umizoomi
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Kuu Kuu Harajuku
11:00 Με Λένε Φράνκη
11:30 Χένρι Ο Επικίνδυνος
12:00 Game Shakers
12:30 Ο Μπλέϊκ Και Οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες Του Jimmy Neutron
13:30 Danny Phantom
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Regal Academy
16:00 Lego Ninjiago
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjiago
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Χελωνονιτζάκια
23:00 Make It Pop
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:30 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Victorious
02:15 iCarly
02:40 The Haunted Hathaways
03:05 The Haunted Hathaways
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 The Troop
06:00 Drake & Josh




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
12:30 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
15:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΒΙΒΛΟΥ
21:00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΩΝ ΚΑΤΑΚΤΗΤΩΝ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 ΔΑΡΒΙΝΟΣ
00:00 ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΥΡΙΕ ΛΟΡΕΝΣ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης