Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-kanali-1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

16:30
Eurosport 1
Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
Ισπανία

18:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ούνιξ Καζάν-Γαλατάσαραϊ
3rd International Crete Heraklion Basketball Tournament

18:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Φενέρμπαχτσε
Zadar Basketball Tournament

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Σάντχαουζεν-Κολονία
Bundesliga 2

20:00
Eurosport 2
Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
Ισπανία

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια
ACB Liga Endesa, Supercopa

20:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός-ΧΑΠΟΕΛ Ιερουσαλήμ
3rd International Crete Heraklion Basketball Tournament

21:00
COSMOTE SPORT 9 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου
Zadar Basketball Tournament

21:30
Novasports 3HD
Σασουόλο - Έμπολι
Serie A, 5η αγωνιστική

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγκάρδη-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga

21:45
Novasports 2HD
Γουίγκαν - Μπρίστολ Σίτι
Championship, 9η αγωνιστική

21:45
Novasports 1HD
Μονακό - Νιμ
Ligue 1, 6η αγωνιστική

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ουέσκα - Ρεάλ Σοσιεδάδ
LaLiga Santnader

22:05
Eurosport 2
Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
Ισπανία

22:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ομπραντόιρο - Ρεάλ Μαδρίτης
ACB Liga Endesa, Supercopa


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΧΙΛΝΤΑ
HILDA
21/9/18

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18


ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4
20/9/18

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
(συνέχεια εκπομπής)
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 THE NINETIES - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 CUBA, PARADISE ON THE BRINK
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
23:00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΜΕ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΤΙΣ ΕΥΩΔΙΕΣ
00:40 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
03:55 THE NINETIES - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
04:45 CUBA, PARADISE ON THE BRINK
05:50 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ




06:10 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
06:30 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΖΟΥ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 PENGUIN ISLAND
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
13:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
14:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΜΑΥΡΗ ΓΗ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ (2015)
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
21:00 Ο ΜΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΤΟΥ ΜΕΛΙΟΥ
22:30 TRANSIT - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ
23:55 Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ
00:45 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:45 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:45 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:45 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
04:45 PENGUIN ISLAND
05:35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Ελληνική Σειρά (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:30 Κοινή Λογική
21:00 Η Επιστροφή
22:00 Αόρατος Εχθρός (Εye In The Sky)
00:15 Κοινή Λογική (Ε)
00:45 Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
01:00 Κοινή Λογική (Ε)
01:30 Ιστορίες Από Την Απέναντι Όχθη (Ε)
01:45 Vice
02:45 Entourage
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)




06:30 Μετράω Στιγμές (Ε)
07:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
09:10 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
10:10 Αν Θυμηθείς Τ' Όνειρό Μου (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
13:55 Βέρα στο δεξί
14:40 Βέρα στο δεξί
15:20 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:00 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος
16:40 Πίσω Στο Σπίτι (Ε)
17:30 Big Bang (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:10 Ντόλτσε βίτα
20:30 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
23:10 Απών (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:20 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:50 Με Θέα Στο Πέλαγο (Ε)
01:20 Στους 31 Δρόμους (Ε)
01:40 Οι Επαγγελματίες (Ε)
02:00 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
02:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
03:30 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:00 Θύματα Ειρήνης (Ε)
04:10 Σκιές Πάνω Από Την Πόλη (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
04:50 Η δίψα
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:10 Για μια θέση στον ήλιο
05:50 Έτσι ξαφνικά






06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star (Ε)
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef Junior
22:45 Ο Χάρι Πότερ Και Ο Ημίαιμος Πρίγκιψ (Harry Potter And The Half Blood Prince)
01:30 Η Χαρτοπαίκτρα
02:00 Ένα Μπλου Τζιν Για Τέσσερις 2 (The Sisterhood Of Traveling Pants 2)
03:45 NCIS - 12ος Κύκλος
04:30 NCIS - 12ος Κύκλος
04:45 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος



06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins)
07:20 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverlan
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙ (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
21:00 Μπαμπάς Για Γκολ (The Game Plan)
23:10 Grey's Anatomy, XΙI
23:20 Grey's Anatomy, XΙI
01:00 World Party (Ε)
01:10 World Party (Ε)
02:00 Kourtney & Khloe Take The Hamptons, I
02:10 Kourtney & Khloe Take The Hamptons, I
03:00 Kourtney & Khloe Take The Hamptons, I
03:10 Χορεύοντας Στη Σιωπή (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
05:00 Miss Νταίζη
05:10 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
06:00 TV Mall




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 On Line
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Η Νύφη - 2oς Κύκλος
16:00 My Style Rocks
16:10 My Style Rocks
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:10 My Style Rocks
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 My Style Rocks Gala
01:15 My Man Can (Ε)
02:00 Φθηνές Ανατριχίλες (Cheap Thrills)
03:30 Η Νύφη - 2oς Κύκλος (Ε)
03:45 Ooh La La! (Ε)
04:15 Αταίριαστοι
04:30 Ενημερωτική Εκπομπή (Ε)
05:30 Σαββατοκύριακο με δράση
06:00 Καλημέρα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Κλεμμένη Ζωή
09:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Chicago Fire (Ε)
12:00 Chicago Fire
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 The Blacklist
00:00 Young Pope
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)



06:30 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Κολωνάκι Διαγωγή Μηδέν
16:40 E News Στη Νοηματική
16:50 Πίσω Μου Σ΄ Έχω Σατανά
18:55 Live News
20:00 Οι Γαμπροί Της Ευτυχίας
21:45 Η Σιδηρά Κυρία (The Iron Lady)
00:00 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
00:30 Underworld
01:00 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
02:00 Ο Πλανήτης Των Πιθήκων (Planet Of The Apes)
02:45 Αποκαλυπτικά Plus (Ε)
04:15 Project Runway - 14oς Κύκλος
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Σαββατοκύριακο Παντού



08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ALLERT3
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ
23:00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ
01:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
06:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:20 DRAKE AND JOSH
06:40 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
Παιδική σειρά
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 KUU KUU HARAJUKU
11:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
11:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
12:00 GAME SHAKERS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 MAKE IT POP
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 VICTORIOUS
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 Drake & Josh




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
11:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
12:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ: ΑΜΑΛΙΑ ΦΛΕΜΙΝΓΚ, ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ
13:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
13:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
14:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
15:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
16:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
17:00 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ
17:30 ΤΑ ΛΑΪΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥΣ
18:00 ΡΙΤΣΑΡΝΤ ΝΙΞΟΝ
19:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:30 Ο ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΦΗΣ
20:30 ΧΙΡΟΣΙΜΑ, Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
22:00 ΜΑΜΑ ΡΟΜΑ
00:00 Η ΣΟΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΟΟΓΚΟΛΟΓΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΤΟΥ ΑΧΕΠΑ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

tyhw

Σε ανακοίνωσή της, η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Αθηνών κάνει λόγο για ανυπόστατες κατηγορίες και για μια «απλή νυχτερινή έξοδο που μετατράπηκε σε εφιάλτη» - Δείτε τη φωτό ντοκουμέντο από τον ξυλοδαρμό

dikastiki_aithousa

Οι δικαστές του επέβαλαν κάθειρξη 7 ετών και 14 μηνών επειδή έπαιρνε μεγάλα χρηματικά ποσά για να λύσει μάγια – Το δικαστήριο διαβιβάζει εκ νέου τη δικογραφία στην Εισαγγελία για περαιτέρω διερεύνηση 

Peletidis_Patra

Δεκάδες παρανομίες χρεώνει στον Δήμαρχο η Κτηματική Υπηρεσία στα έργα αναμόφρωσης του χώρου, εκεί που επί χρόνια υπήρχαν μπάζα και σκουπίδια! Σύλλογοι, φορείς και κάτοικοι ετοιμάζουν κινητοποιήσεις