Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

fot-kanal-1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας19:00

COSMOTE SPORT 7 HD
Ρωσία-Τσεχία
Διεθνής φιλικός αγώνας

21:45
COSMOTE SPORT 9 HD
Μάλτα-Αζερμπαϊτζάν
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Σουηδία-Τουρκία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Ανδόρα-Καζακστάν
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 6 HD
Μαυροβούνιο-Λιθουανία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 4 HD
Σερβία-Ρουμανία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Σκωτία-Αλβανία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Πορτογαλία-Ιταλία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Κόσοβο-Νήσοι Φερόε
UEFA Nations League

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΔΡΑΚΟΣ
THE DRAGON PRINCE
14/9/18

ΧΙΛΝΤΑ
HILDA
21/9/18

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4
20/9/18

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18

ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
THE UNTOUCHABLES
15/9/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 SOUNDTRACKS: SONGS THAT DEFINED HISTORY (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΦΥΛΕΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
23:00 THE AFFAIR - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:00 THE TRAFFICKERS
00:45 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
01:15 ΦΥΛΕΣ
02:10 SOUNDTRACKS: SONGS THAT DEFINED HISTORY (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔ
02:45 ΦΥΛΕΣ
03:00 THE AFFAIR - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:45 SOUNDTRACKS: SONGS THAT DEFINED HISTORY (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔ
04:00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
04:30 THE AFFAIR - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:40 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
09:00 REINVENTING FORESTS
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 Ο ΖΗΤΙΑΝΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
13:30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Β' ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΣΗΜΟΣ (Ο ΜΕΓΑΛΟΚΑΡΧΑΡΙΑΣ)
17:40 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ
20:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
22:00 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:40 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:40 Ο ΖΗΤΙΑΝΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:40 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:40 REINVENTING FORESTS
04:40 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
05:40 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Β' ΚΥΚΛΟΣ


  


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
14:00 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει
23:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:30 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
01:45 Celebrity Travel
02:45 Entourage - 4ος Κύκλος
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)



06:30 Μετράω Στιγμές (Ε)
06:40 Μετράω στιγμές
07:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
09:00 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
09:10 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
10:10 Αν Θυμηθείς Τ' Όνειρό Μου (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:00 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος
16:40 Το Σπίτι Της Έμμας (Ε)
17:30 Κάπου Σε Ξέρω (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:20 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:10 Απών (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Ίχνη (Ε)
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
02:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαϊας (Ε)
04:00 Θύματα Ειρήνης (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
04:50 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:10 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Γη Kαι Ουρανός (Ε)




06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
06:30 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Super Wings
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
11:00 The Garfield Show
11:30 Σκούμπι Ντου: Μυστηριώδης Μουσική! (Scooby-Doo! Music Of The Vampire)
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
13:00 The Flash - 2ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Two And A Half Men - 5ος Κύκλος
19:55 Star News
21:00 Major Crimes - 2ος Κύκλος
22:00 The Courier
23:00 Ο Σεφ Που Έπαιζε Με Τη Φωτιά (Burnt)
00:00 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -16ος Κύκλος
01:15 Πάπισσα Ιωάννα (Pope Joan)
01:45 Πάπισσα Ιωάννα (Pope Joan)
03:30 Ζίνα
04:00 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος
04:30 Ηρακλής
05:00 Ηρακλής (Ηercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
05:30 Traction




06:00 TV Mall
06:30 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:00 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins), III
07:20 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙ (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, ΙΙΙ (Ε)
21:40 Το Σόι Σου, ΙΙΙ (Ε)
22:30 Grey's Anatomy, XΙI
23:20 Grey's Anatomy, XΙI
00:20 Grey's anatomy - 12ος Κύκλος
00:30 Η Λέξη Που Δε Λες (Ε)
01:10 Η Λέξη Που Δε Λες (Ε)
01:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
02:10 10η εντολή - 1ος κύκλος
02:15 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
02:30 Ξέχασέ Με (Ε)
03:00 Κόκκινος κύκλος
03:15 Ξέχασέ Με (Ε)
03:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
03:50 Κόκκινος κύκλος
04:00 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
04:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
04:45 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
05:10 Εικόνες
05:15 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Ενημερωτική Εκπομπή
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Ελληνική Ταινία
16:00 My Style Rocks
16:10 My Style Rocks
17:15 Δελτίο Στη Νοηματική
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Ελληνική Ταινία
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
21:00 My Man Can
23:30 Σκάσε & Κολύμπα
23:45 My Style Rocks (Ε)
01:15 Ξένη Σειρά
02:15 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
03:00 Happy traveller
03:15 Σκάσε & Κολύμπα
04:00 It's Your Life
04:15 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
04:45 Η Νύφη (Ε)
05:00 Ακραίως
05:30 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Κλεμμένη Ζωή
09:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Chicago Fire (Ε)
12:00 Το κλειδί του παραδείσου
13:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Chicago Fire
18:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
21:00 Suits
22:00 Black List
23:00 The blacklist
00:00 Young Pope
01:00 Satisfaction
02:00 Black List (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




06:00 Project Runway - 14oς Κύκλος
06:30 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Ευτυχώς Τρελάθηκα
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Ο Ρωμιός Έχει Φιλότιμο
18:55 Live News
20:00 Ο Εξυπνάκιας
22:15 Code Name: Geronimo
00:15 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
00:30 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
02:15 Πιάστε Τον Κοντό (Get Shorty)
02:30 Assassination Tango
04:15 Circo (E)
04:30 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
05:15 Off Camera (Ε)
05:45 Project Runway - 14oς Κύκλος







06:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
07:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
08:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3"-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
23:30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΚΥΒΟΣ
00:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΑΛΕΠΟΥ
00:30 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
01:30 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
02:30 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
06:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:20 DRAKE AND JOSH
06:30 Drake & Josh
06:40 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 KUU KUU HARAJUKU
11:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
11:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
12:00 GAME SHAKERS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
Παιδική σειρά
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 MAKE IT POP
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 VICTORIOUS
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ: Η ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΛΑΜΑ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
12:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:00 Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
14:00 ΗΜΕΡΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΥ, ΗΜΕΡΕΣ ΖΩΗΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
16:00 Η ΑΠΟΒΑΣΗ ΣΤΗ ΝΟΡΜΑΝΔΙΑ
17:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
18:00 Η ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
19:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
19:30 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
20:30 ΑΒΡΑΑΜ ΛΙΝΚΟΛΝ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 Η «ΜΥΣΤΙΚΗ ΓΕΝΝΗΣΙΣ» ΤΟΥ ΜΠΟΤΙΤΣΕΛΙ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

childs

Τα επίσημα ποσοστά δεν είναι αντιπροσωπευτικά του προβλήματος, καθώς τα περισσότερα θύματα δεν αναφερούν ποτέ την εμπειρία τους, ανέφερε η οργάνωση κατά την παρουσίαση της καμπάνιας «Μένει Μυστικό»