Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

03:00
FOX Sports
Colts - Ravens
NFL

21:45
Novasports 1HD
Σουόνσι - Λιντς
Championship

22:00
COSMOTE SPORT 3 HD
ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Αϊντχόφεν
Play offs Champions LeagueΚ

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ερυθρός Αστέρας - Σάλτσμπουργκ
Play offs Champions League

22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπενφίκα - ΠΑΟΚ
Play offs Champions League


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΟΙ ΑΘΩΟΙ
THE INNOCENTS
24/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE


ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
GREAT NEWS
23/8/18

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18

ΑΙΧΜΑΛΩΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ
GHOUL
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
THE AFTER PARTY
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
23/8/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΩΤΗΣΕ ΤΑ STORYBOT
ASK THE STORYBOTS
Σεζόν 2
24/8/18

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB

ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:30 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
07:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
10:30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ
11:00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ
11:50 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ – Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
18:15 AMERICAN TITANS
19:15 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ – Γ’ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:00 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
00:30 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ – Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:30 AMERICAN TITANS
02:30 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:30 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ – Γ’ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ






06:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
07:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 BLUE ZOO
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
11:00 Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΙ ΣΤΑ ΜΕΤΕΩΡΑ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
20:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
22:00 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
23:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
00:00 THE WIRE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:00 Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
04:00 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
06:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS



  

06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:10 Το Ταίρι Ξέρει
23:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:30 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
01:45 Celebrity Travel
02:45 True Blood - 7ος Κύκλος
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)





06:40 Άλμα Λίμπρε (Ε)
07:30 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Και Οι Τέσσερις Ήταν Υπέροχες (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:10 Βίος Ανθόσπαρτος (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Όμορφος Κόσμος (Ε)
16:10 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
16:40 Το Σπίτι Της Έμμας (Ε)
17:30 Κάπου Σε Ξέρω (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
18:50 Singles 3 (Ε)
19:40 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:15 Ντόλτσε βίτα
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:40 Η πολυκατοικία - 3ος κύκλος
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:20 Αναστασία (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Ίχνη (Ε)
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
01:50 Σκυλίσια ζωή
02:20 Άφρικα (Ε)
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:40 Ο επισκέπτης της ομίχλης
03:50 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:20 Ξενοδοχείο αμόρε
04:30 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες
05:50 Γη και Ουρανός (Ε)



06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Super Wings
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
11:00 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου (Puss In Boots)
11:30 Dragons: Οι Καβαλάρηδες Του Μπερκ (Dragons Riders Of Berk)
12:00 Τα Χρονικά Του Ματ Χάτερ (Matt Hatter)
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash - 2ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:15 Elif - 1ος Κύκλος
18:20 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:30 Two And A Half Men - 4ος Κύκλος
19:00 Δύο και κάτι άνδρες - 4ος κύκλος
19:30 Δύο και κάτι άνδρες - 4ος κύκλος
19:55 Star News
21:00 Major Crimes - 1ος & 2ος Κύκλος
22:00 Στενά Περιθώρια (Man On A Ledge)
00:15 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -15ος Κύκλος
01:00 Νόμος και Τάξη: Ειδική Ομάδα Κ15
01:45 Η επαφή
02:00 Ξέχασέ Το! (Admission)
04:15 Covert Affairs - 3oς Κύκλος
05:00 Covert affairs
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Alpha Παντού
11:00 360°, ΙV (Ε)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Αν Ήταν Το Βιολί Πουλί
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
21:40 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Grey's Anatomy, XI
23:30 Grey's anatomy - 11ος κύκλος
00:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
01:30 Ξέχασέ Με (Ε)
02:30 Ο Γλυκοψεύτης
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, I (Ε)
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)





06:00 Ενημέρωση
10:00 Online
12:00 Magazino
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can (Ε)
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
21:00 Για Ποιόν Χτυπά Η Κουδούνα
23:00 Σκάσε και Κολύμπα
23:30 Σκάσε & Κολύμπα
00:45 My Man Can (Ε)
01:15 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
02:15 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
03:30 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
04:15 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
04:30 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
05:15 Γεύσεις Στη Φύση (Ε)
06:00 Ενημέρωση




06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)





06:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
07:00 Από Νωρίς
10:00 Splash
13:30 Project Runway - 13oς Κύκλος
14:30 E News
14:50 Άλλος Για Το Εκατομμύριο
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Ο Σταμάτης Και Ο Γρηγόρης
19:00 Live News
20:00 Ο Άνθρωπος Που Γύρισε Από Τα Πιάτα
21:40 Soul Plane
23:30 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
00:30 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
00:50 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
01:30 Ακραία Πάθη (Man About Town)
01:45 Project Runway - 13oς Κύκλος
02:45 Splash (Ε)
03:35 Project Runway - 13oς Κύκλος
04:30 Off Camera (Ε)
05:15 Circo (E)





06:00 BALKAN EXPRESS
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
09:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
10:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
14:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 ΤΟ ΚΑΣΤΙΝΓΚ
23:00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
00:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
01:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: BOOGALOO AND GRAHAM
01:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: MORE THAN GOD
01:30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: THIS WAY OUT
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
06:00 BALKAN EXPRESS





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΕΖΟΓΡΑΦΙΑ - ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΑΛΤΙΝΟΣ
10:00 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
11:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
12:00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
13:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
14:00 ΜΟΥΣΕΙΑ - Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
15:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
15:30 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
16:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
16:30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
17:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
18:00 ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ 2/2 ΤΑ ΓΛΥΚΑ
19:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΗΛΙΝΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
22:00 10Η ΜΕΡΑ
23:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

fileleutheros_tmima_arthro_new

Πώς αντέδρασαν οι «κύκλοι» του υπουργείου Δικαιοσύνης για το αυτόφωρο που αφορά σε δημοσίευμα της εφημερίδας «Φιλελεύθερος» - Έπειτα από μήνυση του υπουργού Εθνικής Άμυνας, οι δημοσιογράφοι Μαυρίδης, Λάμψιας και Γαλανού κρατούνται στο αστυνομικό τμήμα Εξαρχείων και την Κυριακή θα οδηγηθούν στον εισαγγελέα - Τους επισκέφθηκαν οι βουλευτές Βασίλης Κικίλιας, Μιλτιάδης Βαρβιτσιώτης, Ανδρέας Λοβέρδος - Στην Ευρωβουλή φέρνει το θέμα η Εύα Καϊλή - Και κόντρα Καμμένου με Μαντζουράνη στο Twitter

11
neo_video_kosmimatopwleio_arthro

Μετά τον ξυλοδαρμό και αφού έχει δεχτεί τις πρώτες βοήθειες από το ΕΚΑΒ, ο δράστης δέχεται μια ακόμη κλωτσιά στην πλάτη - Σε κατάσταση αμόκ, αρπάζει ένα κομμάτι γυαλί, απειλεί τους πάντες και τρέχει να ξεφύγει, αλλά πέφτει και ακινητοποιείται από άνδρες της Ομάδας ΔΙΑΣ, που του καταφέρνουν και ένα χτύπημα με το γκλομπ

23
ieronimos

Στον χαιρετισμό που απηύθυνε στη διεθνή ημερίδα με θέμα «Μαζική αιμορραγία μετά τον τοκετό», που διοργάνωσαν από κοινού η Μαιευτική - Γυναικολογική Κλινική του Πανεπιστημίου Αθηνών και η Ελληνική Μαιευτική και Γυναικολογική Εταιρεία.

2
again_main_mavrides_lampsias

Θα περάσουν τη νύχτα στο ΑΤ Εξαρχείων - Νωρίτερα, είχαν μεταβεί στη Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Αθηνών, όπου παρουσιάστηκαν αυτοβούλως, μετά τη μήνυση που κατέθεσε σε βάρος τους ο υπουργός Εθνικής Άμυνας, Πάνος Καμμένος - «Το αυτόφωρο ισχύει για όλους», τονίζουν κύκλοι του υπ. Δικαιοσύνης

19
lagoudis_arthro

Φύλλο και φτερό κάνει την έκθεση αυτοψίας της υποδιεύθυνσης ασφαλείας Αγρινίου ο εμπειρογνώμονας των συνηγόρων της οικογένειας, Ανδριανός Γκουρμπάτσης - Μιλά ευθέως για δολοφονία - Περιγράφει το προφίλ των δραστών

2