Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Western & Southern Open

16:00
Eurosport 1
BINCKBANK TOUR
3ο ΕΤΑΠ

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Western & Southern Open

20:00
ΕΡΤ2
Ελλάδα - Μαυροβούνιο
CEV Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

20:00
FOX Sports
Minnesota Twins - Pittsb. Pirates
MLB

20:00
ΕΡΤ HD
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα βόλεϊ
Προκριματικά γυναικώνΚ

21:30
ΕΡΤ3
Ελλάδα - Λουξεμβούργο
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Ατλέτικο Μαδρίτης
UEFA Super Cup


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
DISENCHANTMENT
17/8/18

ΟΙ ΑΘΩΟΙ
THE INNOCENTS
24/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE


ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
GREAT NEWS
23/8/18

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18

ΑΙΧΜΑΛΩΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ
GHOUL
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
TO ALL THE BOYS I'VE LOVED BEFORE
17/8/18


ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
THE AFTER PARTY
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
23/8/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΙΝΚΙ ΜΑΛΙΝΚΙ
PINKY MALINKY
17/8/18

ΡΩΤΗΣΕ ΤΑ STORYBOT
ASK THE STORYBOTS
Σεζόν 2
24/8/18

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB

ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:55 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
08:00 ΠΟΛΥΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΟ ΣΥΛΛΕΙΤΟΥΡΓΟ ΣΤΟ ΙΕΡΟ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΕΚΑΤΟΝΤΑΠΥΛΙΑΝΗΣ ΠΑΡΟΥ
10:00 ΠΟΛΥΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΟ ΣΥΛΛΕΙΤΟΥΡΓΟ ΣΤΟ ΙΕΡΟ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΕΚΑΤΟΝΤΑΠΥΛΙΑΝΗΣ ΠΑΡΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
18:15 AMERICAN TITANS
19:10 ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ - E΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ – Γ’ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:00 ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ - E΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:35 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
02:30 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:30 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ – Γ’ ΚΥΚΛΟΣ
04:20 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
05:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
05:55 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ




06:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
07:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
07:25 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:50 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
08:15 ΟΛΙΒΙΑ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 DREAM ISLAND
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
11:00 ΖΗΤΩ ΓΝΩΡΙΜΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΩΡΑΦΑ
18:00 ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΠΕΛΑΓΙΝΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
20:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ 2019 - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
22:00 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
23:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
00:00 THE WIRE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:00 ΖΗΤΩ ΓΝΩΡΙΜΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:00 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:00 DREAM ISLAND
06:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS



  

06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει
23:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:30 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
01:45 Celebrity Travel
02:45 True Blood - 6ος Κύκλος
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)





06:40 Άλμα Λίμπρε (Ε)
07:30 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Και Οι Τέσσερις Ήταν Υπέροχες (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:10 Βίος Ανθόσπαρτος (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
15:20 Όμορφος Κόσμος (Ε)
16:10 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
16:40 Ένας Μήνας Και Κάτι (Ε)
17:30 Μπαμπά Μην Τρέχεις (Ε)
19:00 Singles 3 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:20 Αναστασία (Ε)
00:00 L.A.P.D (Ε)
00:50 Άγρια Παιδιά (Ε)
01:30 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
02:10 Άφρικα (Ε)
02:20 Άφρικα (Ε)
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:40 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
03:50 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:30 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Γη και Ουρανός (Ε)




06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Super Wings
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο
11:00 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου
11:30 Dragons: Οι Καβαλάρηδες Του Μπερκ (Dragons Riders Of Berk)
12:00 Τα Χρονικά Του Ματ Χάτερ (Matt Hatter)
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash - 1ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
19:55 Star News
21:00 Major Crimes - 1ος & 2ος Κύκλος
22:00 Gravity
23:45 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -15ος Κύκλος
00:30 Seven
01:30 Δημόσιος Κίνδυνος (Public Enemies)
03:00 Grimm - 1ος Κύκλος
04:30 Psych - 4ος Κύκλος
05:00 Psych - 4ος Κύκλος
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid), III
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), I
08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
08:20 Νόστιμη Γη (Ε)
09:00 60' Ελλάδα, IV (Ε)
09:15 60' Ελλάδα, IV (Ε)
10:50 360°, II (Ε)
11:00 360°, II (Ε)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ο Δυναστείας
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
22:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
23:30 World Party, I (Ε)
00:30 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
01:30 Ξέχασέ Με (Ε)
02:30 Το Παίζω Και Πολύ Άντρας
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, II (Ε)
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Ενημέρωση
10:00 Online
12:00 Magazino
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can (Ε)
16:30 Happy Traveller (Ε)
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can (Ε)
21:00 Ελληνική Ταινία
23:00 Σκάσε & Κολύμπα
23:30 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
00:45 My Man Can (Ε)
01:15 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
02:15 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
03:15 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
04:15 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
05:15 Γεύσεις Στη Φύση (Ε)
06:00 Ενημέρωση





06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
15:00 Φυγόκεντρος (Ε)
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)




06:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
07:00 Θεία Λειτουργία <<Παναγία Σουμελά>>
10:00 Splash
13:30 Project Runway - 12oς Κύκλος
14:30 E News
14:50 Ο Κυρ Γιώργης Και Οι Τρέλες Του
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Μια Λατέρνα Μια Ζωή
19:00 Live News
20:00 Off Camera
21:00 Ο Άνθρωπος Για Όλες Τις Δουλειές
23:45 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
00:00 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
00:45 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
01:45 Project Runway - 12oς Κύκλος
01:50 Το Ξέφωτο (The Clearing)
02:45 Splash (Ε)
03:50 Project Runway - 12oς Κύκλος
05:00 Off Camera (Ε)
05:15 Circo (E)





06:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΑΠΟ ΙΕΡΟ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΟΥΜΕΛΑΣ
12:00 ΜΕΓΑΛΟΧΑΡΗ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
14:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
17:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
18:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΕΝ ΠΛΩ
21:00 ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
21:30 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΙ ΑΝΔΡΩΝ: ΕΛΛΑΔΑ- ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
23:30 ΧΑΜΑΙΛΕΩΝ
00:30 ΜΕΓΑΛΟΧΑΡΗ
01:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
02:30 ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
06:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 YO KAI WATCH
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΓΚΕΡΣΟΥΙΝ
12:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
13:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
14:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
14:30 TO.RA.KE
15:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
15:30 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
16:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
16:30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
17:00 Η ΖΩΗ ΤΩΝ ΘΗΛΑΣΤΙΚΩΝ
18:00 Η ΣΙΩΠΗΛΗ ΣΧΟΛΗ
19:00 ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ, Ο «ΘΕΙΟΣ»
20:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
21:00 ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ: ΜΙΑ ΕΞΕΛΙΓΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΗ
22:00 ΕΡΟΪΚΑ - Η ΗΡΩΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΤΟΒΕΝ
23:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

seismos_zakynthos

Λίγο μετά τη σεισμική δόνηση 4,1 Ρίχτερ, νέα σεισμική δόνηση καταγράφηκε στο Ιόνιο – Το επίκεντρο εντοπίστηκε σε θαλάσσια περιοχή νοτιοδυτικά-δυτικά της Ζακύνθου 

geniko_epeisodia_politexneio_arthro

Με «ορμητήριο» το κτήριο του Πολυτεχνείου κουκουλοφόροι για πέντε ώρες έκαιγαν και έσπαγαν ό,τι έβρισκαν μπροστά τους - Έκαψαν μέχρι και την ελληνική σημαία - Η ΕΛΑΣ επιστράτευσε και την «αύρα» για να τους αντιμετωπίσει

seis

Η σεισμική δόνηση σημειώθηκε  15 χιλιόμετρα Νοτιοανατολικά της Αρχαίας Ολυμπίας, ενώ το εστιακό της βάθος ήταν 2 χιλιόμετρα