Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-kanalia

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
11:20
ΕΡΤ3
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κωπηλασίας

13:00
FOX Sports
Bulldogs - Broncos
NRL 2018

20:15
epsilontv
Ατρόμητος - Ντιναμό Μπρεστ
Προκριματικά UEFA Europa League

21:00
Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης - Χιμπέρνιαν
Προκριματικά UEFA Europa League

23:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
DISENCHANTMENT
17/8/18

ΟΙ ΑΘΩΟΙ
THE INNOCENTS
24/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE
10/8/18

ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
GREAT NEWS
23/8/18

ΕΙΜΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
I AM A KILLER
3/8/18

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18

ΑΙΧΜΑΛΩΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ
GHOUL
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
TO ALL THE BOYS I'VE LOVED BEFORE
17/8/18

Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ
LIKE FATHER
3/8/18

ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
THE AFTER PARTY
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION
10/8/18

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
23/8/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΙΝΚΙ ΜΑΛΙΝΚΙ
PINKY MALINKY
17/8/18

ΡΩΤΗΣΕ ΤΑ STORYBOT
ASK THE STORYBOTS
Σεζόν 2
24/8/18

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB
10/8/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΣΟΛ
BETTER CALL SAUL
Σεζόν 4
7/8/18

ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Η ΑΜΑΡΤΩΛΗ
THE SINNER
Σεζόν 1
3/8/18

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ & ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ
PRIDE & PREJUDICE
4/8/18

ΟΙ ΑΤΣΙΔΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΠΛΕ
THE BLUES BROTHERS
4/8/18

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:25 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
07:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ
11:00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ
11:50 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 FIRST FOOTPRINTS
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓ
18:15 Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '80
19:10 ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ – B’ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 THE AFFAIR (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
00:00 ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:45 Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '80
02:30 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:30 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - B' ΚΥΚΛΟΣ
04:20 FIRST FOOTPRINTS
05:20 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ




06:00 JAMIE'S 30 MINUTE MEALS
06:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
07:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
07:25 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:50 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
08:15 ΟΛΙΒΙΑ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
11:00 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΒΙΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΝΥΜΦΙΟΣ ΑΝΥΜΦΕΥΤΟΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
20:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
22:00 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
23:00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
00:00 THE WIRE - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:00 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:00 ΒΙΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:00 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00 JAMIE'S 30 MINUTE MEALS


  

06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
19:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει
23:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:30 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
01:00 Vice
01:30 Celebrity Travel
02:00 True Blood - 5ος Κύκλος
02:30 True Blood - 5ος Κύκλος
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:30 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)




07:20 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Και Οι Τέσσερις Ήταν Υπέροχες (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:00 Βίος Ανθόσπαρτος (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Όμορφος Κόσμος (Ε)
16:10 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
16:40 Ένας Μήνας Και Κάτι (Ε)
17:30 Μπαμπά Μην Τρέχεις (Ε)
18:10 Σαββατογεννημένες (Ε)
19:00 Singles 2 1/2 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:40 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:20 Η Αίθουσα Του Θρόνου (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:50 Άγρια Παιδιά (Ε)
01:00 Άγρια Παιδιά (Ε)
01:40 Μη Φοβάσαι Τη Φωτιά (Ε)
02:20 Άφρικα (Ε)
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:50 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:30 Φιλοδοξίες (Ε)
04:40 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)




06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul)
06:45 Sylvester And Tweety Mysteries
07:15 Tom & Jerry Kids
07:45 Super Wings
08:15 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
08:45 Πέππα, Το Γουρουνάκι
09:00 Ben And Holly
09:30 Bobby And Bill
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο
11:00 The Garfield Show
11:30 Dragons: Οι Καβαλάρηδες Του Μπερκ (Dragons Riders Of Berk)
12:00 Τα Χρονικά Του Ματ Χάτερ (Matt Hatter)
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash - 1ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
19:55 Star News
21:00 Major Crimes - 1ος & 2ος Κύκλος
22:00 Ανίερη Συμμαχία (Black Mass)
00:30 Μαθήματα Αμερικάνικης Ιστορίας (American History X)
00:45 Μαθήματα Αμερικάνικης Ιστορίας (American History X)
03:00 Grimm - 1ος Κύκλος
05:00 Psych - 4ος Κύκλος
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul)



06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
08:00 Alpha Παντού
11:00 360°, III (Ε)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Βασικά Καλησπέρα Σας
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:20 Αστέρας Ραχούλας (Ε)
22:30 Αστέρας Ραχούλας
23:15 World Party, I (Ε)
23:30 World Party
00:15 World Party, IΙ (Ε)
01:10 Kourtney & Kim Take Miami, III
01:30 Kourtney and Kim Take Miami Κ3
02:10 Ο Πρωτάρης Μπάτσος Και Η Τροτέζα
02:30 Τροχονόμος Βαρβάρα
03:00 Βασικά Καλησπέρα Σας
04:00 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες, I (Ε)
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Ενημέρωση
10:00 Online
12:00 Magazino
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can (Ε)
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
22:45 Ξένη ταινία
23:30 Σκάσε & Κολύμπα
00:45 Kara Sevda Κ2
01:15 Dark Minds
02:15 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
03:00 Facing Evil Κ2
04:00 Μαστορέματα
04:15 ΣΠΟΡΤέξ (Ε)
05:00 Γεύσεις στη Φύση
05:15 Γεύσεις Στη Φύση (Ε)
06:00 Ενημέρωση



06:00 Close Up (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Έρωτας Κλέφτης
23:00 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
06:00 Close Up (Ε)





06:00 CIRCO (E)
07:00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ...
10:00 SPLASH!
13:30 PROJECT RUNWAY
14:30 E NEWS
14:50 Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
16:45 ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17:00 ΟΙ ΜΝΗΣΤΗΡΕΣ ΤΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗΣ
19:00 LIVE NEWS
20:15 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EUROPA LEAGUE ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΕΣΤ
22:15 OSCAR PISTORIUS: BLADE RUNNER KILLER
00:15 CRIMINAL MINDS
02:15 PROJECT RUNWAY
03:15 SPLASH (E)
05:15 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ CHEF (E)





06:00 ΑΓΡΟWEEK
06:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
Eπεισόδιο 353
08:00 180 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟΣ ΣΤΗ ΒΑΪΚΑΛΗ
09:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
09:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
10:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
11:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΔΕΛΤΑ ΑΞΙΟΥ - ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΦΥΣΗ, ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙ
11:20 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ 2018- ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΟ ΠΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
17:50 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ 2018- ΡΕΠΕΣΑΖ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
20:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 Σ' ΑΓΑΠΩ. ΕΛΟΓΟΚΡΙΘΗ!
23:00 PIANO, SOLO
00:45 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
01:45 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
02:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 YO KAI WATCH
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΗ ΨΥΧΑΡΗ - Β' ΜΕΡΟΣ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
12:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
13:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
13:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:00 ΞΕΝΑΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΠΙΝΑΚΟΘΗΚΗ
14:30 ΕΛΛΑΔΑ ΤΕΧΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
15:30 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
16:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
16:30 ΤΑ ΛΑΪΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥΣ
17:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
18:00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ
19:00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΦΥΛΗ
20:00 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 ΟΙ ΤΥΧΟΔΙΩΚΤΕΣ ΤΗΣ ΜΟΝΤΕΡΝΑΣ ΤΕΧΝΗΣ
22:00 SACRO GRA
23:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

aki98

Στην ομιλία του για την 35η επέτειο ανακήρυξης του ψευδοκράτους, ο Τουρκοκύπριος ηγέτης ανέφερε ότι το να δημιουργηθούν οι προϋποθέσεις για να ζήσουν και οι δύο πλευρές ισότιμα και με ασφάλεια, εξαρτάται από την βούληση των δύο πλευρών

koutsolioutsoi

Τρία μέλη της οικογένειας Κουτσολιούτσου είχαν κληθεί από τον οικονομικό εισαγγελέα Γιάννη Δραγάτση να καταθέσουν ως ύποπτοι τέλεσης του αδικήματος της απάτης σε βάρος του επενδυτικού κοινού και του ξεπλύματος βρώμικου χρήματος - Αρνούνται τις κατηγορίες στα υπομνήματα που κατέθεσαν 

diki_mariou_papageorgiou

Οι δύο αστυνομικοί, που είχαν κληθεί από το δικαστήριο για σήμερα, δεν εμφανίστηκαν ενώπιόν του, για να καταθέσουν ως μάρτυρες, με αποτέλεσμα η έδρα να διατάξει τη βίαιη προσαγωγή τους για την ερχόμενη Τετάρτη

pre54

Πώς προκαλείται η πάθηση - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για τη νόσο που  πάσχουν πάνω από 1,8 δισ. άνθρωποι στον κόσμο