Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-new-contr

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

11:05
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Γκστάαντ, ημιτελικά γυναικών

11:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Γερμανία
Αγώνας

12:15
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού

13:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Γερμανία

13:30
Novasports 1HD
ΠΑΟΚ - Άντβερπ
Φιλικός αγώνας

13:30
Eurosport 1
Γύρος της Γαλλίας

14:00
Novasports 2HD
Ολυμπιακός - Έουπεν
Φιλικός αγώνας

14:30
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Γερμανία Αγώνας

14:35
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour Γκστάαντ, μικρός τελικός γυναικών

15:00
Novasports 3HD
Νόρκεπινγκ - Χάκεν
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:00
Novasports 1HD
Wimbledon
Τελικός μονού ανδρών

18:00
ΕΡΤ1
Γαλλία - Κροατία
Παγκόσμιο κύπελλο - Τελικός

18:00
Eurosport 1
Formula E
New York, USA

19:00
Novasports 1HD
Wimbledon
Τελικός διπλού μικτού

20:00
FOX Sports
Indians - Yankees
MLB

22:00
Eurosport 1
Formula E
New York, USA

23:00
FOX Sports
Dodgers - Angels
MLB


Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5
16/7/18

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2
20/7/18

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)
20/7/18

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2
20/7/18

ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)
19/7/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 

06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
10:15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
10:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
17:30 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
18:00 ΤΕΛΙΚΟΣ: ΓΑΛΛΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
20:15 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
00:00 ΤΕΛΙΚΟΣ: ΓΑΛΛΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
02:15 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
03:15 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
03:50 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ


 

06:30 PAJANIMALS
07:00 PAJANIMALS
07:30 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
12:00 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
12:05 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
13:00 ΑΡΧΑΙΩΝ ΔΡΑΜΑ
13:45 ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΠΕΤΟΒΕΝ
14:00 ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΠΕΤΟΒΕΝ
15:30 SELFIE
16:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
17:00 ΤΟΠΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΞΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ - ΑΗ ΣΤΡΑΤΗΣ
18:00 ART WEEK
19:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ - ΠΑΤΡΑ 2018
20:50 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
21:30 ΙΤΑΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ / ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ - ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ 2018
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
22:45 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΑΛΠΕΙΣ
01:15 ART WEEK
02:15 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
03:15 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
04:15 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
04:45 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
05:30 SELFIE
05:45 SELFIE


 

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλο Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 Super Μουντιάλ
13:00 Ant1 News
13:45 Anne
16:45 Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Το Ανθρωπάκι
20:00 Ant1 News
21:00 The Wall
22:30 Θεατρική Παράσταση: Η Μεγάλη Του Γέλιου Σχολή
01:00 True blood
01:30 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
02:15 Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
03:15 Ivory Tower
04:00 True Blood - 4ος Κύκλος
04:15 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)

 

06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:00 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:50 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:40 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:20 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:10 Πολυθρόνα Για Τρεις (Ε)
10:50 Οι Αταίριαστοι (Ε)
12:00 Τηλεμπόρα (Ε)
12:50 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
14:50 Οι Βασιλιάδες
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας (Ε)
17:10 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
17:55 Είσαι το ταίρι μου
18:40 Μ + Μ (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20 Safe Sex (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:00 Άγρια Παιδιά (Ε)
01:40 Μη Φοβάσαι Τη Φωτιά (Ε)
01:50 Πάλι Από Την Αρχή (Ε)
02:30 Άφρικα (Ε)
03:00 Παλίρροια (Ε)
03:20 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:30 Το Μυστικό του Άρη Μπονσαλέντη
03:50 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:00 Έρωτας Και Πάθος (Ε)
04:20 Ένας έρωτας
04:30 Ξενοδοχείο Αμόρε (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:30 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)

 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
08:40 Ben And Holly
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι
09:40 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο
10:50 The Garfield Show
11:10 DC Super Hero Girls
11:20 Η Barbie Στη Λίμνη Των Κύκνων (Barbie Of Swan Lake) - Β΄ Μέρος
12:00 Miraculous Lady Bug
12:30 Wabbit
12:45 Φεγγαρόφωτος Κόσμος (The Moon Princess)
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 8ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 6ος Κύκλος
16:55 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
17:20 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
17:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Ο Γάμος Της Χρονιάς (The Big Wedding)
19:55 Star News
21:00 Ζητείται Ψεύτης
22:50 12 Πίθηκοι (Twelve Monkeys)
00:15 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -14ος Κύκλος
01:15 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα Κ14
01:30 Maveric
02:00 Οι Φωνές Των Νεκρών 2 (The Haunting In Connecticut 2: Ghosts Of Georgia)
03:30 Covert affairs
04:00 Covert Affairs - 3ος Κύκλος
04:15 Psych - 4ος Κύκλος
04:30 Psych - 4ος Κύκλος
05:00 Psych - 4ος Κύκλος
06:00 Τροχός Της Τύχης (Ε)


 

06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
08:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη, I (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Ο Κύκλος Των Χαμένων Ποιητών (Dead Poets Society)
16:40 Η Αλίκη Στο Ναυτικό
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Η Αλίκη Στο Ναυτικό
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:30 Ο Φύλακας (The Guardian)
00:30 Chef
00:40 World Party, I (Ε)
01:50 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:50 10η Εντολή, Ι (Ε)
03:50 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Εικόνες, IV (Ε)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες, IV (Ε)
05:20 Οδός Παραδείσου 7
05:50 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. II (Ε)


 

06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:45 7 Ημέρες
13:00 Ιστορίες (Ε)
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
16:30 DOT. Best Of
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Happy Traveller
18:45 Kitchen Lab (Ε)
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
21:00 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
22:15 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
23:15 Η Πρώτη Αγάπη (The Best Of Me)
00:00 Dark minds - 2ος κύκλος
00:30 Η Πρώτη Αγάπη (The Best Of Me)
01:00 Dark Minds - 2ος Κύκλος
01:30 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
02:00 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
02:30 Απρόσμενος Έρωτας (Sliding Doors)
02:45 Απρόσμενος Έρωτας (Sliding Doors)
03:00 Hemlock Grove - 1ος κύκλος
04:00 Hemlock Groove - 1oς Κύκλος
04:15 Frozen Planet - Late Summer
04:30 Frozen Planet - Late Summer
04:45 Traction (Ε)
05:00 1000 μίλια γεύσεις
05:15 7 Ημέρες (Ε)
06:00 Σήμερα

 

06:00 Close Up (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Τρικυμία (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Γεύσεις Και Οίνος
14:00 Όλα Καλά (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Ζευγάρια
19:15 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Έρωτας Κλέφτης
23:00 Μαύρος Ωκεανός
00:00 Mayday (Ε)
00:30 Η αγορά σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Έρωτας κλέφτης
04:00 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
04:30 Μαύρος ωκεανός
05:00 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
06:00 Close Up (Ε)


 

06:00 Βρέχει Έρωτα (Ε)
07:00 Από Νωρίς
10:00 Παιδιά Από Σπίτι
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:00 E News Στη Νοηματική
17:15 Μίνι Φούστα Και Καράτε
19:00 Live News Weekend
20:00 Οι Φανταρίνες
22:15 Γυναίκα Από Πάνω (Woman On Top)
00:30 Κωδικός: Geronimo (Code Name: Geronimo)
01:00 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
02:00 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
02:30 Σαμποτάζ (Sabotage)
03:00 Splash (Ε)
04:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
06:00 Circo (Ε)


 

06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
07:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
09:00 CORPUS AETERNUM
10:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
10:30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
11:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
12:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 BORDERS
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
18:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
21:30 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΙΤΑΛΙΑ- ΕΛΛΑΔΑ
23:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00 VOLUME
01:00 BORDERS
02:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

 

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
Παιδική σειρά
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 JINXED
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH


 

9:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
Αγαμέμνων Αισχύλου
16:30 ΧΟΡΟΣ
17:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 Η ΛΕΗΛΑΣΙΑ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ - ΗΛΙΑΣ ΣΚΟΥΛΑΣ
20:00 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΟΤΑΝ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

kosmimatopwleio_omonoia_arthro

Σύμφωνα με πηγές της Αστυνομίας, στο σημείο του κοσμηματοπωλείου της οδού Γλάδστωνος βρέθηκε ένα μαχαίρι, το οποίο αναμένεται να εξεταστεί από τους ειδικούς, προκειμένου να διαπιστωθεί εάν φέρει αποτυπώματα του 33χρονου - Αναζητείται ακόμα ο δεύτερος άνδρας που τον κλώτσησε μαζί με τον κοσμηματοπώλη