Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-new-contr

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

11:05
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Γκστάαντ, ημιτελικά γυναικών

11:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Γερμανία
Αγώνας

12:15
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού

13:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Γερμανία

13:30
Novasports 1HD
ΠΑΟΚ - Άντβερπ
Φιλικός αγώνας

13:30
Eurosport 1
Γύρος της Γαλλίας

14:00
Novasports 2HD
Ολυμπιακός - Έουπεν
Φιλικός αγώνας

14:30
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Γερμανία Αγώνας

14:35
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour Γκστάαντ, μικρός τελικός γυναικών

15:00
Novasports 3HD
Νόρκεπινγκ - Χάκεν
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:00
Novasports 1HD
Wimbledon
Τελικός μονού ανδρών

18:00
ΕΡΤ1
Γαλλία - Κροατία
Παγκόσμιο κύπελλο - Τελικός

18:00
Eurosport 1
Formula E
New York, USA

19:00
Novasports 1HD
Wimbledon
Τελικός διπλού μικτού

20:00
FOX Sports
Indians - Yankees
MLB

22:00
Eurosport 1
Formula E
New York, USA

23:00
FOX Sports
Dodgers - Angels
MLB


Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5
16/7/18

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2
20/7/18

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)
20/7/18

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2
20/7/18

ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)
19/7/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 

06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
10:15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
10:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
17:30 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
18:00 ΤΕΛΙΚΟΣ: ΓΑΛΛΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
20:15 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
00:00 ΤΕΛΙΚΟΣ: ΓΑΛΛΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
02:15 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
03:15 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
03:50 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ


 

06:30 PAJANIMALS
07:00 PAJANIMALS
07:30 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
12:00 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
12:05 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
13:00 ΑΡΧΑΙΩΝ ΔΡΑΜΑ
13:45 ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΠΕΤΟΒΕΝ
14:00 ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΠΕΤΟΒΕΝ
15:30 SELFIE
16:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
17:00 ΤΟΠΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΞΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ - ΑΗ ΣΤΡΑΤΗΣ
18:00 ART WEEK
19:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ - ΠΑΤΡΑ 2018
20:50 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
21:30 ΙΤΑΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ / ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ - ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ 2018
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
22:45 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΑΛΠΕΙΣ
01:15 ART WEEK
02:15 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
03:15 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
04:15 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
04:45 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
05:30 SELFIE
05:45 SELFIE


 

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλο Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 Super Μουντιάλ
13:00 Ant1 News
13:45 Anne
16:45 Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Το Ανθρωπάκι
20:00 Ant1 News
21:00 The Wall
22:30 Θεατρική Παράσταση: Η Μεγάλη Του Γέλιου Σχολή
01:00 True blood
01:30 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
02:15 Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
03:15 Ivory Tower
04:00 True Blood - 4ος Κύκλος
04:15 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)

 

06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:00 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:50 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:40 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:20 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:10 Πολυθρόνα Για Τρεις (Ε)
10:50 Οι Αταίριαστοι (Ε)
12:00 Τηλεμπόρα (Ε)
12:50 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
14:50 Οι Βασιλιάδες
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας (Ε)
17:10 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
17:55 Είσαι το ταίρι μου
18:40 Μ + Μ (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20 Safe Sex (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:00 Άγρια Παιδιά (Ε)
01:40 Μη Φοβάσαι Τη Φωτιά (Ε)
01:50 Πάλι Από Την Αρχή (Ε)
02:30 Άφρικα (Ε)
03:00 Παλίρροια (Ε)
03:20 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:30 Το Μυστικό του Άρη Μπονσαλέντη
03:50 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:00 Έρωτας Και Πάθος (Ε)
04:20 Ένας έρωτας
04:30 Ξενοδοχείο Αμόρε (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:30 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)

 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
08:40 Ben And Holly
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι
09:40 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο
10:50 The Garfield Show
11:10 DC Super Hero Girls
11:20 Η Barbie Στη Λίμνη Των Κύκνων (Barbie Of Swan Lake) - Β΄ Μέρος
12:00 Miraculous Lady Bug
12:30 Wabbit
12:45 Φεγγαρόφωτος Κόσμος (The Moon Princess)
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 8ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 6ος Κύκλος
16:55 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
17:20 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
17:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Ο Γάμος Της Χρονιάς (The Big Wedding)
19:55 Star News
21:00 Ζητείται Ψεύτης
22:50 12 Πίθηκοι (Twelve Monkeys)
00:15 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -14ος Κύκλος
01:15 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα Κ14
01:30 Maveric
02:00 Οι Φωνές Των Νεκρών 2 (The Haunting In Connecticut 2: Ghosts Of Georgia)
03:30 Covert affairs
04:00 Covert Affairs - 3ος Κύκλος
04:15 Psych - 4ος Κύκλος
04:30 Psych - 4ος Κύκλος
05:00 Psych - 4ος Κύκλος
06:00 Τροχός Της Τύχης (Ε)


 

06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
08:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη, I (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Ο Κύκλος Των Χαμένων Ποιητών (Dead Poets Society)
16:40 Η Αλίκη Στο Ναυτικό
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Η Αλίκη Στο Ναυτικό
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:30 Ο Φύλακας (The Guardian)
00:30 Chef
00:40 World Party, I (Ε)
01:50 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:50 10η Εντολή, Ι (Ε)
03:50 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Εικόνες, IV (Ε)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες, IV (Ε)
05:20 Οδός Παραδείσου 7
05:50 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. II (Ε)


 

06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:45 7 Ημέρες
13:00 Ιστορίες (Ε)
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
16:30 DOT. Best Of
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Happy Traveller
18:45 Kitchen Lab (Ε)
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
21:00 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
22:15 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
23:15 Η Πρώτη Αγάπη (The Best Of Me)
00:00 Dark minds - 2ος κύκλος
00:30 Η Πρώτη Αγάπη (The Best Of Me)
01:00 Dark Minds - 2ος Κύκλος
01:30 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
02:00 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
02:30 Απρόσμενος Έρωτας (Sliding Doors)
02:45 Απρόσμενος Έρωτας (Sliding Doors)
03:00 Hemlock Grove - 1ος κύκλος
04:00 Hemlock Groove - 1oς Κύκλος
04:15 Frozen Planet - Late Summer
04:30 Frozen Planet - Late Summer
04:45 Traction (Ε)
05:00 1000 μίλια γεύσεις
05:15 7 Ημέρες (Ε)
06:00 Σήμερα

 

06:00 Close Up (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Τρικυμία (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Γεύσεις Και Οίνος
14:00 Όλα Καλά (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Ζευγάρια
19:15 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Έρωτας Κλέφτης
23:00 Μαύρος Ωκεανός
00:00 Mayday (Ε)
00:30 Η αγορά σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Έρωτας κλέφτης
04:00 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
04:30 Μαύρος ωκεανός
05:00 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
06:00 Close Up (Ε)


 

06:00 Βρέχει Έρωτα (Ε)
07:00 Από Νωρίς
10:00 Παιδιά Από Σπίτι
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:00 E News Στη Νοηματική
17:15 Μίνι Φούστα Και Καράτε
19:00 Live News Weekend
20:00 Οι Φανταρίνες
22:15 Γυναίκα Από Πάνω (Woman On Top)
00:30 Κωδικός: Geronimo (Code Name: Geronimo)
01:00 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
02:00 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
02:30 Σαμποτάζ (Sabotage)
03:00 Splash (Ε)
04:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
06:00 Circo (Ε)


 

06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
07:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
09:00 CORPUS AETERNUM
10:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
10:30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
11:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
12:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 BORDERS
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
18:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
21:30 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΙΤΑΛΙΑ- ΕΛΛΑΔΑ
23:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00 VOLUME
01:00 BORDERS
02:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

 

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
Παιδική σειρά
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 JINXED
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH


 

9:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
Αγαμέμνων Αισχύλου
16:30 ΧΟΡΟΣ
17:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 Η ΛΕΗΛΑΣΙΑ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ - ΗΛΙΑΣ ΣΚΟΥΛΑΣ
20:00 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΟΤΑΝ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

emp

Τι έγραφαν οι μεγάλες εφημερίδες του εξωτερικού για τα όσα έγιναν στο Πολυτεχνείο - «Τα πάντα έμοιαζαν με καλοστημένο θέατρο» αναφέρουν οι δημοσιογράφοι για την επίσκεψή τους στον χώρο, με πρωτοβουλία της Χούντας

1