Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

simer-tv-new

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

COSMOTE SPORT 7
Άσεν, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 3 09:50

COSMOTE SPORT 7
Άσεν, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP 10:50

COSMOTE SPORT 5
Αυστρία, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1 12:50

COSMOTE SPORT 7
Άσεν, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 3 13:30

COSMOTE SPORT 7
Άσεν, 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP 14:25

COSMOTE SPORT 8
ATP 250: Αντάλια, τελικός
Τένις 15:00

COSMOTE SPORT 7
Άσεν, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP 15:05

COSMOTE SPORT 5
Αυστρία, Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1 15:50

COSMOTE SPORT 7
Άσεν, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2 16:00

COSMOTE SPORT 6
ATP 250: Ίστμπορν, τελικός
Τένις 17:00

ΕΡΤ 1
Mundial 2018: Γαλλία-Αργεντινή
17:00

NOVASPORTS 1
Ολυμπιακός - Βάτενς Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
18:00

COSMOTE SPORT 7
Βαρσοβία, ημιτελικά ανδρών
World Tour Beach Volley 18:10

ΕΡΤ 1
Mundial 2018: Ουρουγουάη-Πορτογαλία
21:00

ΕΡΤ2
Παρίσι
Diamond League 21:00

EUROSPORT
Global Champions Tour, Monaco
Ιππασία 21:15

FOX
Orioles - Angels
MLB 23:00

EUROSPORT 2
Seattle Sounders FC - Portland Timbers
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου 23:30


Οι ταινίες της ημέρας

Η ΧΑΜΕΝΗ ΗΠΕΙΡΟΣ (LAND OF THE LOST)
STAR, 22:50    

Ο δρ. Ρικ Μάρσαλ, ένας ιδιόρρυθμος επιστήμονας, θεωρεί ότι είναι κοντά σε μια μεγάλη ανακάλυψη, το ταξίδι στο χρόνο, χωρίς όμως επιτυχία. Μια μέρα όμως το απίστευτο αυτό επίτευγμα γίνεται πραγματικότητα και ο Ρικ μαζί με την ομάδα του βρίσκονται από τη μια στιγμή στην άλλη σε έναν κόσμο με προϊστορικά τέρατα, πρωτόγονους και πολλά άλλα, επικίνδυνα, πλάσματα. Στην  προσπάθειά τους να επιβιώσουν, μπλέκουν στις πιο ευτράπελες καταστάσεις…. Γουίλ Φερέλ, Ντάνι Μακ Μπράιαντ, Άνα Φρίελ

ΕΠΙΛΕΚΤΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ STRATTON
Novacinema1HD, 22:00
Ένας πράκτορας των βρετανικών Ειδικών Δυνάμεων του Ναυτικού αναλαμβάνει να σταματήσει τη δράση ενός Ρώσου κατασκόπου, που για λόγους εκδίκησης σκοπεύει να προκαλέσει χάος με κλεμμένα χημικά όπλα. Ντόμινικ Κούπερ, Οστιν Στολ

Ένας πύργος στην Ιταλία
ΠΡΕΜΙΕΡΑ COSMOTE CINEMA 2HD, 22:00


Σε μια προσπάθεια να αντιμετωπίσουν τα οικονομικά τους προβλήματα, τα μέλη μιας άλλοτε εύπορης οικογένειας Ιταλών βιομηχάνων προχωρούν σε εκποίηση της περιουσίας τους, ενώ παράλληλα βασανίζονται από τους προσωπικούς τους εφιάλτες. Βαλέρια Μπρούνι Τεντέσκι, Λουί Γκαρέλ

Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο


ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY

ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2

ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣΜε τη Σταυρούλα Χριστοφιλέα
16:00 Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛEπεισόδιο 1 - Εθνική Ελλάδος: από τις απαρχές μέχρι τη χαμένη πρόκριση στο Μεξικό. 1929 – 1969
17:00 ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΙΚΟΥΝ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
20:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
00:00 ΓΛΥΚΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ
01:30 Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
02:30 ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΙΚΟΥΝ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ
03:30 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:20 ΓΛΥΚΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ


 

06:00 ΦΥΛΕΣ ΣΤΑ ΙΜΑΛΑΪΑ
07:10 PAJANIMALS
07:30 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
08:05 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
08:25 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:50 ΟΛΙΒΙΑ
09:15 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
09:45 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
10:00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:25 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ – Γ΄ΚΥΚΛΟΣ
10:55 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
11:20 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIEΕπεισόδιο 45ο: «Πώς να βγεις από πολύ μεγάλους μπελάδες» & Επεισόδιο 46ο: «Πώς να είσαι αρχηγός»
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)Επεισόδια 13ο & 14ο
14:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ
15:00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ - 2018 (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)«Κώστας Καζάκος» - Β΄ Μέρος
15:30 ΑΛΑΝΤΙΝ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
17:15 CLOSE UP«Γιάννης Καστρίτσης: Ο άνθρωπος και ο ίσκιος του»
18:15 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ«“Εκκλησιάζουσες”, Κωνσταντίνα Πάλλα, Ρένα Μόρφη»
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)Eπεισόδιο 8 - «Υψηλή Τάση» (High Voltage)
21:00 IAAF DIAMOND LEAGUE (ΠΑΡΙΣΙ - ΓΑΛΛΙΑ)
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJΕπεισόδια 39ο & 40ο
01:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJΕπεισόδια 41ο & 42ο
03:40 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ
04:10 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
04:50 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ
05:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)


 


06:00    Πάτερ Ημών (Ε)
07:00    Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00    Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00    Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
10:00    Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00    Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 6ος Κύκλος
12:00    Super Μουντιάλ
13:00    Ant1 News
13:45    Ραντεβού Με Έναν Σταρ (Win A Date WithTad Hamilton)
15:45    Celebrity Travel (Ε)
16:15    Εγκλήματα (Ε) - 1ος Κύκλος
16:45    Εγκλήματα - 2ος κύκλος
17:30    Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45    Ένας Τρελός, Τρελός Αεροπειρατής
20:00    Ant1 News
21:00    Ο Παράς Και Ο Φουκαράς
23:00    Celebrity Game Night
00:30    Ο Μεξικάνος (The Mexican)
02:00    Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
03:00    Vice - 6ος κύκλος
03:45    Το καφέ της Χαράς
04:00    Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:45    Έρωτας - κύκλος 1
05:00    Έρωτας (Ε)
06:00    Πάτερ Ημών (Ε)

 


06:00    Βέρα Στο Δεξί (Ε)
06:50    Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:40    Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:30    Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:20    Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:10    Πολυθρόνα Για Τρεις (Ε)
10:50    Οι Αταίριαστοι (Ε)
12:00    Τηλεμπόρα (Ε)
12:50    Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20    Οι Βασιλιάδες (Ε)
14:50    Οι Βασιλιάδες
15:20    Οι Βασιλιάδες
16:10    Ταξιδεύοντας Με Τον Χρήστο Νέζο (Ε)
17:10    Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
18:00    Είσαι το ταίρι μου
18:40    Μ + Μ (Ε)
19:30    Το κόκκινο δωμάτιο
19:40    Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20    Το κόκκινο δωμάτιο
21:10    Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20    Safe Sex (Ε)
00:00    Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:50    Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:00    Η γενιά των 592 ευρώ
01:40    Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
01:50    Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:30    Πειρασμός
02:40    Παλίρροια (Ε)
03:10    Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:20    Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:10    Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
04:50    Φιλοδοξίες
05:00    Φιλοδοξίες (Ε)
06:00    Βέρα Στο Δεξί (Ε)


 

06:30    The Land Before Time
07:00    Xiaolin Showdown
07:25    Tom & Jerry Kids
08:15    Super Wings
08:40    Ο Βασιλιάς Τζούλιαν - 2ος Κύκλος
09:10    Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:30    Bobby And Bill
10:00    PJ Masks
10:30    Σον, Το Πρόβατο
10:50    The Garfield Show
11:10    DC Super Hero Girls
11:20    Barbie Fairytopia: Το Μυστικό Του Ουράνιου Τόξου (Barbie Fairytopia: Magic Of T
12:00    Ben 10
12:30    Beyblade Burst
13:00    Tom & Jerry Show
13:20    Ο Garfield Και Οι Υπερήρωες (Garfield's Pet Force)
15:00    Star News
15:30    Τα Φιλαράκια - 8ος Κύκλος
16:00    Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30    How I Met Your Mother - 6ος Κύκλος
17:00    How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
17:30    Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45    Δύο Ντουζίνες Μπελάδες (Cheaper By The Dozen 2)
19:55    Star News
21:00    Turbo
22:50    Η Χαμένη Ήπειρος (Land Of The Lost)
00:45    Επιστροφή Στο Ρινγκ (Grudge Match)
01:00    Παραμυθένιος Έρωτας (Ever After: A Cinderella Story)
03:00    Money Drop (Ε)
03:30    Το Ταξίδι Του Μονόκερου (Voyage Of The Unicorn) - Β' Μέρος
04:15    Covert Affairs - 3ος Κύκλος



 

06:30    TV Mall
07:00    Η Έλενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor)
07:30    Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
08:00    Για Πάντα Φίλες Ι (Ε)
09:00    Νόστιμη Γη (Ε)
10:00    Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00    Ειδήσεις
13:50    Ένα Μωρό Για Τρεις (Three Men And A Baby)
15:50    Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
16:50    Ο Ροζ Γάτος
17:30    Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40    Ο Ροζ Γάτος
17:50    Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00    Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00    Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00    Νότα Μία
21:00    Μια Ιταλίδα Άπ' Την Κυψέλη
23:30    Γυρίστε Τον Γαλαξία Με Ωτοστόπ (The Hitchhiker's Guide To The Galaxy)
00:30    Ο Κανόνας Της Σιωπής (The Company You Keep)
01:45    Ο Ροζ Γάτος
02:50    10η Εντολή, Ι (Ε)
03:45    10η Εντολή ΙΙΙ (Ε)
03:50    Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:45    Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00    Εικόνες, III (Ε)
05:15    Εικόνες (Ε)
05:50    Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. II (Ε)


 


06:00    Καλημέρα
10:00    Σαββατοκύριακο Με Δράση
11:30    Eco News
12:00    Goal Χωρίς Σύνορα
14:00    Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30    Ooh La La!
16:30    It's Your Life
17:30    Δελτίο Στη Νοηματική
17:45    DOT
18:45    Kitchen Lab (Ε)
19:45    Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00    Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
00:30    Fatal Vows - 1ος Κύκλος
00:45    Το Κεφάλαιο (The Capital)
01:30    Ο Έρωτας Του Φεγγαριού (Moonrise Kingdom)
03:00    Παιχνίδια Συνωμοσίας (Fair Game)
03:15    Frozen Planet
04:15    Happy Traveller (Ε)
05:00    Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
06:00    Καλημέρα


 

06:30    Όλα Καλά (Ε)
08:00    Η Αγορά Σήμερα
11:00    Μπρούσκο (Ε)
12:00    Κάρμα (Ε)
13:00    Vivere (Ε)
13:30    Όλα Καλά (Ε)
15:00    Η Αγορά Σήμερα
18:30    Επιθυμίες
20:00    Μπρούσκο
22:00    Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10    Κάρμα
00:00    Mayday (Ε)
01:00    Φυγόκεντρος (Ε)
02:00    Vice (Ε)
03:00    Mayday (Ε)
04:00    Επιθυμίες (Ε)
05:00    Επιθυμίες (Ε)
06:00    Close Up (Ε)


 

09:40    Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20    E News
13:40    Αποκαλυπτικά
17:15    Annita Gr
19:35    Live News Weekend
21:00    E News Στη Νοηματική
21:10    Τρισδιάστατοι Κατάσκοποι
23:10    Απαγορευμένη Έλξη
01:05    Memento
01:15    Το Μυστικό Της Μέιζι
03:15    Annita Gr (Ε)
05:30    Τώρα Ό,τι Συμβαίνει



 


06:30    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:00    Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00    ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00    Ο LANG LANG ΣΤΟ ALBERT HALL ΣΕ ΕΡΓΑ ΜΟΤΣΑΡΤ ΚΑΙ ΣΟΠΕΝ
10:30    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00    ΡΟΣΑ ΑΜΕΛΙΑ
12:00    Η ΒΑΛΤΙΚΗ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ
13:00    ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30    7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
14:00    ΑΓΡΟWEEK
14:30    ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00    ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
16:00    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
17:00    Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
17:30    Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΟΥ
19:00    ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30    ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:00    ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
21:00    Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
21:30    ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00    ΤΟ ΓΑΛΑ
01:00    ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00    Ο ΦΑΡΟΣ
04:00    Ο ΦΑΡΟΣ
05:00    Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
05:30    7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
06:00    ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ


 

06:00    DRAKE AND JOSH
06:30    DRAKE AND JOSH
07:00    BIG TIME RUSH
07:30    KID E CATS
08:00    Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30    TEAM UMIZOOMI
09:00    PAW PATROL
09:30    Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00    RUSTY RIVETS
10:30    ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00    SUNNY DAY
11:30    TOON MARTY
12:00    Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
12:30    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30    WINX
14:00    REGAL ACADEMY
14:30    ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00    ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30    ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00    HUNTER STREET
16:30    ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00    ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30    MAGGIE & BIANCA
18:00    ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30    Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00    PAW PATROL
19:30    Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:30    ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: HARVEY BEAKS
21:30    ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
22:00    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30    ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00    ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30    HUNTER STREET
00:00    DRAKE AND JOSH
00:40    DRAKE AND JOSH
01:00    BIG TIME RUSH
01:25    VICTORIOUS
01:50    ICARLY
02:15    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40    ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05    THE THUNDERMANS
03:30    THE THUNDERMANS
03:55    SUPAH NINJAS
04:20    SUPAH NINJAS
04:45    TRUE JACKSON
05:10    TRUE JACKSON
05:35    THE TROOP
06:00    DRAKE AND JOSH



 

09:00    ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00    ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30    ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00    ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30    ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00    ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00    ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30    ΧΟΡΟΣ
18:00    Ο Λόγος της Γραφής
19:00    ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
19:30    ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ - ΘΕΜΟΣ ΑΝΝΙΝΟΣ
20:00    ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
20:30    ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00    ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
00:00    ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
03:00    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

ieronimos

Στον χαιρετισμό που απηύθυνε στη διεθνή ημερίδα με θέμα «Μαζική αιμορραγία μετά τον τοκετό», που διοργάνωσαν από κοινού η Μαιευτική - Γυναικολογική Κλινική του Πανεπιστημίου Αθηνών και η Ελληνική Μαιευτική και Γυναικολογική Εταιρεία.

again_main_mavrides_lampsias

Θα περάσουν τη νύχτα στο ΑΤ Εξαρχείων - Νωρίτερα, είχαν μεταβεί στη Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Αθηνών, όπου παρουσιάστηκαν αυτοβούλως, μετά τη μήνυση που κατέθεσε σε βάρος τους ο υπουργός Εθνικής Άμυνας, Πάνος Καμμένος

1
lagoudis_arthro

Φύλλο και φτερό κάνει την έκθεση αυτοψίας της υποδιεύθυνσης ασφαλείας Αγρινίου ο εμπειρογνώμονας των συνηγόρων της οικογένειας, Ανδριανός Γκουρμπάτσης - Μιλά ευθέως για δολοφονία - Περιγράφει το προφίλ των δραστών

esiea

«Καλούμε την κυβέρνηση να νομοθετήσει, επιτέλους, και να καταργηθεί η αυτόφωρη διαδικασία, η οποία είναι ενέργεια που στρέφεται κατά της ελεύθερης ενημέρωσης και έχει σκοπό να τρομοκρατήσει και να οδηγήσει τους δημοσιογράφους σε αυτοπεριορισμό», αναφέρει σε ανακοίνωσή της η Ένωση Συντακτών

1
listeia_kosmimatopwlis_arthro

Τι δηλώνει ο συλληφθείς καταστηματάρχης μέσω του δικηγόρου του - Η δική του εκδοχή για την τραγική κατάληξη της απόπειρας ληστείας - Πήρε προθεσμία για να απολογηθεί την Τρίτη - Δείτε το βίντεο-σοκ από την οδό Γλάδστωνος

41