Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις

00:00
FOX Sports
Braves - Padres
MLB

01:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

04:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

09:10
FOX Sports
Raiders - Tigers
NRL

10:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

11:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

11:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Καταλωνία
Αγώνας

13:00
FOX Sports
Extreme Sailing 2018

13:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

13:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Καταλωνία
Αγώνας

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ιαπωνία - Μεξικό
Mundialito

14:30
Eurosport 2
Γύρος της Σλοβενίας

14:30
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Καταλωνία
Αγώνας

15:00
ΕΡΤ1
Κόστα Ρίκα - Σερβία
Παγκόσμιο κύπελλο

15:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

15:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Πορτογαλία - Ισπανία
Mundialito

16:00
Eurosport 2
Route D Occitanie
Γαλλία

17:00
Eurosport 1
WTA Tour
Nottingham, United Kingdom

17:00
FOX Sports
Παγκόσμιο πρωτάθλημα F1H2O
Grand Prix of London

18:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Mantova, Italy

18:00
ΕΡΤ1
Γερμανία - Μεξικό
Παγκόσμιο κύπελλο

18:30
Novasports 1HD
US Open
4η μέρα

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπασκόνια - Ρεάλ Μαδρίτης
Liga Endesa - 3ος τελικός

20:00
FOX Sports
Indians - Twins
MLB

21:00
ΕΡΤ1
Βραζιλία - Ελβετία
Παγκόσμιο κύπελλο

23:00
FOX Sports
Diamondbacks - Mets
MLB



Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE


Ο ΛΟΥΚ ΚΕΪΤΖ ΤΗΣ MARVEL
MARVEL'S LUKE CAGE
Σεζόν 2
22/6/18

GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2

ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18


UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
18/6/18

ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES


ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
SHOOTER
Σεζόν 3
22/6/18

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF

ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY

ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2

ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 

06:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:45 Το αλάτι της Γης
15:00 Ποδόσφαιρο: Κόστα Ρίκα - Σερβία LIVE
17:00 Μικτή Ζώνη
18:00 Ποδόσφαιρο: Γερμανία - Μεξικό LIVE
20:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:00 Ποδόσφαιρο: Βραζιλία - Ελβετία LIVE
23:00 Ώρα Μουντιάλ
01:00 Ποδόσφαιρο: Κόστα Ρίκα - Σερβία (Μ)
02:50 Ποδόσφαιρο: Γερμανία - Μεξικό
04:40 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
05:10 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση



 

06:15 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ2
07:00 Pajanimals
07:30 Ο ανυπόφορος Χένρυ
08:00 Θεία Λειτουργία
10:30 Φωτεινά Μονοπάτια Κ2 Φωτεινά Μονοπάτια
11:30 Εν Συνόλω
13:00 Άξιον Εστί
14:00 Η μελωδία της καρδιάς
15:45 Η αυλή των χρωμάτων
17:30 Ες αύριον τα σπουδαία Κ4
18:00 Art week
19:00 The Snake Charmer
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
21:00 Η ζωή είναι στιγμές
22:00 Στα Άκρα Κ15
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Φτάσαμεε!...
01:15 Art week
02:15 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
03:00 Άξιον Εστί
04:00 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
04:30 Εν Συνόλω
05:30 Ες αύριον τα σπουδαία Κ4


 

06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00 Βότκα πορτοκάλι
10:00 Φίλα το βάτραχό σου
11:00 Υγεία πάνω απ΄όλα Κ6 Υγεία Πάνω απ' Όλα
12:00 Super Μουντιάλ
13:00 Ant1 news
13:45 Έρωτες εφηβείας μετά βίας
15:45 Μια ζωή
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Ούτε γάτα, ούτε ζημιά
20:00 Ant1 news
21:00 Hell's Kitchen
23:45 The Game of Love
02:15 VICE Specials
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας - κύκλος 1


 

06:00 Βέρα στο δεξί
06:50 Στο φως του φεγγαριού
07:40 Η απλή μέθοδος των τριών
08:30 Ο κακός βεζίρης
09:20 Μπουκιά και συχώριο
10:10 Πολυθρόνα για τρεις
10:50 Οι αταίριαστοι
12:00 Τηλεμπόρα
12:50 Εμείς και εμείς
14:10 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας
17:10 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
18:40 Μ και Μ - κύκλος 1
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:20 Safe sex
00:50 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
01:50 Μίλα μου Βρώμικα
02:30 Φεύγα
03:20 Οι Χρηματιστές
04:00 Το τελευταίο αντίο
04:40 Φιλοδοξίες

 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ ο μάστορας
08:40 Ben and Holly
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:40 Η Μάσα και ο Αρκούδος Κ3 Η Μάσα και ο Αρκούδος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Garfield
11:10 DC Superhero Girls
11:20 Barbie: Μαγική περιπέτεια με δελφίνια
12:00 Miraculous Lady Bug
12:30 Wabbit
13:00 Tom and Jerry Show
13:20 DC Super Hero Girls: Hero of the Year
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory Κ11
17:00 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Όσα φέρνει ο χρόνος
19:55 STAR News
21:00 Money Drop
22:10 Ένα κορίτσι για δύο
00:30 Το ακρωτήρι της βίας
02:45 Money Drop
04:00 The Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
05:00 Ζίνα Ζίνα - 5ος κύκλος



 

06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Φύγε εσύ, έλα εσύ - 1ος κύκλος
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Μου το κρατάς μανιάτικο
15:50 Πήρα κόκκινα γυαλιά
16:50 Δεσποινίς Διευθυντής
17:30 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:40 Δεσποινίς Διευθυντής
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Έρωτας από την αρχή
23:10 Εκδίκηση
01:10 Το δώρο της ζωής
03:10 10η Εντολή Κ3 Ψίθυροι
04:10 Κόκκινος κύκλος Το τέλος του παιχνιδιού - 1ο μέρος
05:10 Εικόνες
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος



 

06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:15 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
11:45 7 Ημέρες
13:00 Η ιστορία με τα δικά του λόγια: Κωνσταντίνος Μητσοτάκης
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:50 Dot.com
18:50 Happy traveller
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Fatal Vows Κ1
01:30 Δύο έρωτες
03:30 Υποβρύχιοι Κυνηγοί
04:30 Happy traveller
05:15 7 Ημέρες


 

06:30 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
11:45 Κάρμα
12:30 Γεύσεις και Οίνος
13:30 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Είναι στιγμές
19:15 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Επιθυμίες
05:00 Επιθυμίες



 

09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 E News Στη Νοηματική
21:10 Ο Άντρας Της Χρονιάς (Man Of The Year)
23:30 Συμμορίες Της Ν. Υόρκης (Gangs Of The New York)
02:45 Αποκαλυπτικά (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί



 

06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
08:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
09:00 MISSA SOLEMNIS
10:30 RUN GREECE- ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΠΕΡΟΥ- ΔΑΝΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 BORDERS
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ALLERT3
20:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
21:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00:00 BORDERS
01:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ- ΕΛΒΕΤΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ



 

06:00 Drake & Josh
07:00 Big Time Rush
07:30 Kid E Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Team Umizoomi
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Rusty Rivets
10:30 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
11:00 Η Μέρα Της Σάνη
11:30 Toon Marty
12:00 Οι Περιπέτειες Του Μικρού Επικίνδυνου
12:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Winx Club
14:00 Regal Academy
14:30 Τα Μυστικά Της Φάρμας
15:00 Μπάνσεν Το Τέρας
15:30 Ομάδα Ιπποτών
16:00 Hunter Street
16:30 Χένρι Ο Επικίνδυνος
17:00 Game Shakers
17:30 The Mojicons
18:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
18:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
19:00 Paw Patrol
19:30 Ο Άλβιννννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Nickelodeon Movie: Legends Of The Hidden Temple
21:30 Δύο Φανταστικοί Γονείς
22:00 Χελωνονιτζάκια
23:00 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
23:30 Hunter Street
00:00 Drake & Josh
01:00 Big Time Rush
01:25 Victorious
01:50 iCarly
02:15 The Haunted Hathaways
03:05 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:35 The Troop
06:00 Drake & Josh


 

09:00 Η συναυλία της Κυριακής
10:30 Βουλή επί 7
12:00 Από Τόπο Σε Τόπο
13:30 Καινοτομία
14:00 Φωτογραφία
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 Βουλής Βήμα
16:30 Στο ακαδημαϊκό τέταρτο Street Art
17:00 Ο Βίνσεντ κι εγώ
18:30 Μαγικός Φανός Αιμίλιος Χειλάκης: Αυτό μπορεί να είναι (Επ)Ανάσταση
19:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
20:00 Αστικό Τοπίο
20:30 Θεατροσκόπιο
21:00 Αυτή είναι η όπερα
22:00 Η Όπερα της Κυριακής
01:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

663756__1_

«Το πόρισμα αυτό θα πάει στα σκουπίδια, όχι μόνο γιατί αυτή η κυβέρνηση δεν θα προλάβει να το υλοποιήσει, αλλά κυρίως γιατί δεν το θέλει κανείς στην κοινωνία εκτός από τους συντάκτες του» αναφέρει η φοιτητική παράταξη της ΝΔ

1
1836580

Σε πρώτο βαθμό έχει καταδικαστεί σε 12 χρόνια φυλάλκιση - Είχε  υποστηρίξει ότι δεν βίασε το κορίτσι, αλλά όλα συνέβαιναν συναινετικά  - Είναι ένας  από τους κατηγορούμενους για την υπόθεση της Χρυσής Αυγής

4466181

Οι αρχές πρέπει να μετακινήσουν επειγόντως τους πρόσφυγες, και ιδιαίτερα τις ευάλωτες ομάδες, στην ηπειρωτική χώρα επισήμανε σε δήλωσή του ο διευθυντής του ελληνικού τμήματος της Διεθνούς Αμνηστίας, Γαβριήλ Σακελλαρίδης

9