Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις

00:00
FOX Sports
Braves - Padres
MLB

01:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

04:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

09:10
FOX Sports
Raiders - Tigers
NRL

10:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

11:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

11:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Καταλωνία
Αγώνας

13:00
FOX Sports
Extreme Sailing 2018

13:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

13:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Καταλωνία
Αγώνας

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ιαπωνία - Μεξικό
Mundialito

14:30
Eurosport 2
Γύρος της Σλοβενίας

14:30
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Καταλωνία
Αγώνας

15:00
ΕΡΤ1
Κόστα Ρίκα - Σερβία
Παγκόσμιο κύπελλο

15:05
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France

15:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Πορτογαλία - Ισπανία
Mundialito

16:00
Eurosport 2
Route D Occitanie
Γαλλία

17:00
Eurosport 1
WTA Tour
Nottingham, United Kingdom

17:00
FOX Sports
Παγκόσμιο πρωτάθλημα F1H2O
Grand Prix of London

18:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Mantova, Italy

18:00
ΕΡΤ1
Γερμανία - Μεξικό
Παγκόσμιο κύπελλο

18:30
Novasports 1HD
US Open
4η μέρα

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπασκόνια - Ρεάλ Μαδρίτης
Liga Endesa - 3ος τελικός

20:00
FOX Sports
Indians - Twins
MLB

21:00
ΕΡΤ1
Βραζιλία - Ελβετία
Παγκόσμιο κύπελλο

23:00
FOX Sports
Diamondbacks - Mets
MLB



Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE


Ο ΛΟΥΚ ΚΕΪΤΖ ΤΗΣ MARVEL
MARVEL'S LUKE CAGE
Σεζόν 2
22/6/18

GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2

ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18


UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
18/6/18

ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES


ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
SHOOTER
Σεζόν 3
22/6/18

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF

ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY

ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2

ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 

06:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:45 Το αλάτι της Γης
15:00 Ποδόσφαιρο: Κόστα Ρίκα - Σερβία LIVE
17:00 Μικτή Ζώνη
18:00 Ποδόσφαιρο: Γερμανία - Μεξικό LIVE
20:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:00 Ποδόσφαιρο: Βραζιλία - Ελβετία LIVE
23:00 Ώρα Μουντιάλ
01:00 Ποδόσφαιρο: Κόστα Ρίκα - Σερβία (Μ)
02:50 Ποδόσφαιρο: Γερμανία - Μεξικό
04:40 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
05:10 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση



 

06:15 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ2
07:00 Pajanimals
07:30 Ο ανυπόφορος Χένρυ
08:00 Θεία Λειτουργία
10:30 Φωτεινά Μονοπάτια Κ2 Φωτεινά Μονοπάτια
11:30 Εν Συνόλω
13:00 Άξιον Εστί
14:00 Η μελωδία της καρδιάς
15:45 Η αυλή των χρωμάτων
17:30 Ες αύριον τα σπουδαία Κ4
18:00 Art week
19:00 The Snake Charmer
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
21:00 Η ζωή είναι στιγμές
22:00 Στα Άκρα Κ15
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Φτάσαμεε!...
01:15 Art week
02:15 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
03:00 Άξιον Εστί
04:00 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
04:30 Εν Συνόλω
05:30 Ες αύριον τα σπουδαία Κ4


 

06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00 Βότκα πορτοκάλι
10:00 Φίλα το βάτραχό σου
11:00 Υγεία πάνω απ΄όλα Κ6 Υγεία Πάνω απ' Όλα
12:00 Super Μουντιάλ
13:00 Ant1 news
13:45 Έρωτες εφηβείας μετά βίας
15:45 Μια ζωή
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Ούτε γάτα, ούτε ζημιά
20:00 Ant1 news
21:00 Hell's Kitchen
23:45 The Game of Love
02:15 VICE Specials
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας - κύκλος 1


 

06:00 Βέρα στο δεξί
06:50 Στο φως του φεγγαριού
07:40 Η απλή μέθοδος των τριών
08:30 Ο κακός βεζίρης
09:20 Μπουκιά και συχώριο
10:10 Πολυθρόνα για τρεις
10:50 Οι αταίριαστοι
12:00 Τηλεμπόρα
12:50 Εμείς και εμείς
14:10 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας
17:10 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
18:40 Μ και Μ - κύκλος 1
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:20 Safe sex
00:50 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
01:50 Μίλα μου Βρώμικα
02:30 Φεύγα
03:20 Οι Χρηματιστές
04:00 Το τελευταίο αντίο
04:40 Φιλοδοξίες

 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ ο μάστορας
08:40 Ben and Holly
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:40 Η Μάσα και ο Αρκούδος Κ3 Η Μάσα και ο Αρκούδος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Garfield
11:10 DC Superhero Girls
11:20 Barbie: Μαγική περιπέτεια με δελφίνια
12:00 Miraculous Lady Bug
12:30 Wabbit
13:00 Tom and Jerry Show
13:20 DC Super Hero Girls: Hero of the Year
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory Κ11
17:00 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Όσα φέρνει ο χρόνος
19:55 STAR News
21:00 Money Drop
22:10 Ένα κορίτσι για δύο
00:30 Το ακρωτήρι της βίας
02:45 Money Drop
04:00 The Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
05:00 Ζίνα Ζίνα - 5ος κύκλος



 

06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Φύγε εσύ, έλα εσύ - 1ος κύκλος
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Μου το κρατάς μανιάτικο
15:50 Πήρα κόκκινα γυαλιά
16:50 Δεσποινίς Διευθυντής
17:30 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:40 Δεσποινίς Διευθυντής
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Έρωτας από την αρχή
23:10 Εκδίκηση
01:10 Το δώρο της ζωής
03:10 10η Εντολή Κ3 Ψίθυροι
04:10 Κόκκινος κύκλος Το τέλος του παιχνιδιού - 1ο μέρος
05:10 Εικόνες
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος



 

06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:15 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
11:45 7 Ημέρες
13:00 Η ιστορία με τα δικά του λόγια: Κωνσταντίνος Μητσοτάκης
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:50 Dot.com
18:50 Happy traveller
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Fatal Vows Κ1
01:30 Δύο έρωτες
03:30 Υποβρύχιοι Κυνηγοί
04:30 Happy traveller
05:15 7 Ημέρες


 

06:30 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
11:45 Κάρμα
12:30 Γεύσεις και Οίνος
13:30 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Είναι στιγμές
19:15 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Επιθυμίες
05:00 Επιθυμίες



 

09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 E News Στη Νοηματική
21:10 Ο Άντρας Της Χρονιάς (Man Of The Year)
23:30 Συμμορίες Της Ν. Υόρκης (Gangs Of The New York)
02:45 Αποκαλυπτικά (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί



 

06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
08:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
09:00 MISSA SOLEMNIS
10:30 RUN GREECE- ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΠΕΡΟΥ- ΔΑΝΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 BORDERS
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ALLERT3
20:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
21:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00:00 BORDERS
01:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ- ΕΛΒΕΤΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ



 

06:00 Drake & Josh
07:00 Big Time Rush
07:30 Kid E Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Team Umizoomi
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Rusty Rivets
10:30 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
11:00 Η Μέρα Της Σάνη
11:30 Toon Marty
12:00 Οι Περιπέτειες Του Μικρού Επικίνδυνου
12:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Winx Club
14:00 Regal Academy
14:30 Τα Μυστικά Της Φάρμας
15:00 Μπάνσεν Το Τέρας
15:30 Ομάδα Ιπποτών
16:00 Hunter Street
16:30 Χένρι Ο Επικίνδυνος
17:00 Game Shakers
17:30 The Mojicons
18:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
18:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
19:00 Paw Patrol
19:30 Ο Άλβιννννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Nickelodeon Movie: Legends Of The Hidden Temple
21:30 Δύο Φανταστικοί Γονείς
22:00 Χελωνονιτζάκια
23:00 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
23:30 Hunter Street
00:00 Drake & Josh
01:00 Big Time Rush
01:25 Victorious
01:50 iCarly
02:15 The Haunted Hathaways
03:05 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:35 The Troop
06:00 Drake & Josh


 

09:00 Η συναυλία της Κυριακής
10:30 Βουλή επί 7
12:00 Από Τόπο Σε Τόπο
13:30 Καινοτομία
14:00 Φωτογραφία
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 Βουλής Βήμα
16:30 Στο ακαδημαϊκό τέταρτο Street Art
17:00 Ο Βίνσεντ κι εγώ
18:30 Μαγικός Φανός Αιμίλιος Χειλάκης: Αυτό μπορεί να είναι (Επ)Ανάσταση
19:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
20:00 Αστικό Τοπίο
20:30 Θεατροσκόπιο
21:00 Αυτή είναι η όπερα
22:00 Η Όπερα της Κυριακής
01:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

sfaires_astunomikoi1

17 μήνες μετά οι έρευνες της αστυνομίας παραμένουν στο σκοτάδι, καθώς δεν έχει εντοπιστεί έως σήμερα ο δολοφόνος του - Ο  Θανάσης Σουλούκος, πατέρας του Μάριου σε μια κατάθεση ψυχής στην κάμερα του Alpha

3