Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι ταινίες της ημέρας - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας

«Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ» Πρεμιέρα
Novacinema1HD στις 22:00
Η κοινότητα των πιθήκων βρίσκεται ξανά σε πόλεμο με τους ανθρώπους. Ο Σίζαρ επιζητεί ανακωχή, μα οι εγκληματικές πράξεις ενός συνταγματάρχη θα οδηγήσουν τις δυο πλευρές σε μια σκληρή μάχη επιβίωσης. (Περιπέτεια δράσης, Γούντι Χάρελσον, Στιβ Ζαν)

KYΡΙΑΡΧΙΑ
STAR, 00.30
Όταν ο Γουίλ Κάστερ, κορυφαίος ερευνητής της τεχνητής νοημοσύνης, τραυματίζεται θανάσιμα, η σύζυγός του και ο στενότερος συνεργάτης του φορτώνουν τη… συνείδησή του σε έναν υπερ-υπολογιστή σε μια απέλπιδα προσπάθεια να τον κρατήσουν «ζωντανό». Το απρόσμενα επιτυχημένο αποτέλεσμα, όμως, θα πάρει σύντομα επικίνδυνα ανεξέλεγκτες διαστάσεις και τότε αρχίζει ένας αγώνας κόντρα στο χρόνο αλλά και στις ανθρώπινες …αδυναμίες. Τζόνι Ντεπ, Ρεμπέκα Χολ, Μόργκαν Φρίμαν, Πολ Μπέτανι

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
Ο ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ 16ου
STAR, 22.10
Ο Ηλίας, ο Θωμάς και ο Βαγγέλης, τρεις φίλοι που οι υποχρεώσεις από δάνεια, κάρτες, ασφάλειες κλπ. τους κυνηγούν καθημερινά, αποφασίζουν να κλέψουν τον Λάμπρο, το αφεντικό του Βαγγέλη, ιδιοκτήτη καφετέριας, ενεχυροδανειστή και κλεπταποδόχο. Τη διάρρηξη θα την κάνει ο Θωμάς, ενώ ο Ηλίας ντύνεται αστυφύλακας για περισσότερη... ασφάλεια. Η τύχη όμως τους παίζει ένα παράξενο παιγνίδι, όταν ο δήθεν αστυφύλακας καλείται να διαλευκάνει μία κλοπή κοσμημάτων σε γειτονικό σπίτι.
Η αγαπημένη ταινία του Αλέκου Σακελλάριου, βασισμένη στο θεατρικό έργο των Σακελλάριου-Γιαννακόπουλου, επιστρέφει 50 χρόνια μετά στον κινηματογράφο (1958-2008). Πέτρος Φιλιππίδης, Θανάσης Τσαλταμπάσης, Θέμις Μπαζάκα, Τάσος Κωστής, Αντώνης Αντωνίου, Νένα Μεντή, Εριέττα Μουτούση, Υρώ Μανέ, Θάλεια Ματίκα, Κώστας Αποστολάκης, Ορφέας Αυγουστίδης, Λαέρτης Μαλκότσης, Χρήστος Σιμαρδάνης, Μιχάλης Γιαννάτος, Πάνος Σκουρολιάκος


Οι αθλητικές μεταδόσεις

04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Χιούστον Ρόκετς
NBA Playoffs

08:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Red Bull Air Race
Ιαπωνία

09:10
FOX Sports
Bulldogs - Wests Tigers
NRL

10:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Red Bull Air Race
Ιαπωνία

11:15
Eurosport 2
Porsche Supercup
Monaco

12:00
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός

14:00
Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός

16:00
ΕΡΤ2
Formula 1: Μονακό
Αγώνας

16:00
Novasports 1HD
Μάλμε - Ντάλκουρντ
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ράιν Νέκαρ Λέβεν - Λούντβιχσχαφεν
Bundesliga

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Μονακό
Αγώνας

17:00
Ert.gr
Αναγέννηση Καρδίτσας - Άρης
Football League

17:00
ΕΡΤ3
ΟΦΗ - Σπάρτη
Football League

17:00
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας

20:00
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός

20:00
FOX Sports
Yankees - Angels
MLB

22:00
Novasports 1HD
Τουλούζ - Αζαξιό
Ligue 1 - Μπαράζ

23:00
FOX Sports
Dodgers - Padres
MLB



Οι πρεμιέρες του Netflix


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

H ΑΧΤΥΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
Σεζόν 4
30/5/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






06:00 Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Από Πέτρα και Χρόνο
13:00 Το αλάτι της Γης
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά
17:00 28 φορές Ευρώπη - κύκλος 1 Νοσταλγώντας τη Σίσι
18:00 Ρεπορτάζ Χωρίς Σύνορα Υπόθεση Λαμπράκη (Α' Μέρος)
20:20 Φόρτσα Πατρίδα Κ2 Φόρτσα Πατρίδα
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
23:45 Προσωπικά
00:40 Από Πέτρα και Χρόνο
01:10 Το αλάτι της Γης
03:00 Ρεπορτάζ Χωρίς Σύνορα Υπόθεση Λαμπράκη (Α' Μέρος)
05:10 Φόρτσα Πατρίδα Κ2 Φόρτσα Πατρίδα
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση





07:10 Pajanimals
07:30 Ο ανυπόφορος Χένρυ
08:00 Αρχιερατική θεία λειτουργία
11:30 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
12:00 Εν Συνόλω
13:00 Άξιον Εστί
14:00 Auto Moto ΕΡΤ
15:00 Formula 1 2018 (Μ)
16:00 Formula 1 2018 LIVE
18:10 Art week
19:10 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
20:10 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ7 Ντετέκτιβ Μέρντοχ
21:00 Η ζωή είναι στιγμές
22:00 Στα Άκρα Κ15 Στα Άκρα
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Το πεθαμένο λικέρ
01:15 Art week
02:15 Στα Άκρα Κ15 Στα Άκρα
03:15 Άξιον Εστί
04:15 Εν Συνόλω
05:15 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
05:45 Εντός Αττικής






06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Τύχη Βουνό Τύχη Βουνό
09:00 Βότκα πορτοκάλι
10:00 40 κύματα
11:00 Ονειροπαγίδα
12:00 Υγεία πάνω απ΄όλα Κ6 Υγεία Πάνω απ' Όλα
13:00 Ant1 news
13:45 Η κατάρα της μητέρας μου
15:45 Celebrity Travel
16:45 Εγκλήματα - 2ος κύκλος
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Η γυναίκα μου τρελάθηκε
20:00 Ant1 news
21:00 Hell's Kitchen
23:45 The Game of Love
02:00 VICE Specials
03:00 Το καφέ της Χαράς
04:00 Αδελφές ψυχές
04:45 Έρωτας - κύκλος 1





06:50 Στο φως του φεγγαριού
07:40 Η απλή μέθοδος των τριών
08:30 Εσύ φταις
09:20 Λάκης ο γλυκούλης
11:10 Όλα στον αέρα
12:00 Τηλεμπόρα
12:50 Ντόλτσε βίτα
14:20 Ευτυχισμένοι μαζί
15:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:20 Δυο ξένοι
19:00 Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή; - 1ος κύκλος
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:00 Safe sex
00:30 Απίστευτα και Όμως Ελληνικά
00:50 Α.Μ.Α.Ν
01:50 Μίλα μου Βρώμικα
02:40 Φεύγα
03:30 Οι Χρηματιστές
04:10 Το τελευταίο αντίο
05:00 Φιλοδοξίες




06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ ο μάστορας
08:40 Ben and Holly
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:40 Η Μάσα και ο Αρκούδος Κ3 Η Μάσα και ο Αρκούδος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Miraculous Lady Bug
11:10 DC Superhero Girls
11:20 Barbie: Μια Video Game Περιπέτεια
12:00 Miraculous Lady Bug
12:30 Wabbit
12:40 Χαλάρωσε Σκούμπι Ντου! Η ταινία
14:15 Traction
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory Κ11
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Η μούμια
19:55 STAR News
21:00 Money Drop
22:10 Ο Ηλίας του 16ου
00:30 Κυριαρχία
03:00 Money Drop
04:15 Third Watch Κ3 Third Watch
05:15 Traction






06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Φύγε εσύ, έλα εσύ - 1ος κύκλος
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Έχετε κάνει κράτηση;
16:00 Πήρα κόκκινα γυαλιά
16:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:00 Ο φαφλατάς
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Σέρλοκ Χολμς 2: Το παιχνίδι των σκιών
23:30 Θύμα απάτης
01:30 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος Το χαμόγελο της σφίγγας- 1ο μέρος
02:45 10η Εντολή Κ3 Ψίθυροι
03:45 Κόκκινος κύκλος Το τέλος του παιχνιδιού - 1ο μέρος
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι... κερατάδες
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος





06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:15 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
11:45 7 Ημέρες
13:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:50 Dot.com
18:50 Happy traveller
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Fatal vows Κ2
01:30 Dracula - κύκλος 1
02:30 Why Planes Crash
03:30 Dot.com
04:15 Happy traveller
05:00 7 Ημέρες




06:30 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
11:45 Κάρμα
12:30 Γεύσεις και Οίνος
13:30 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Είναι στιγμές
19:15 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Είναι στιγμές
05:00 Είναι στιγμές






09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E news
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita GR
19:35 Live News Weekend
21:00 E News Στη Νοηματική
21:10 Θέα Από Ψηλά (View From The Top)
23:10 Cartels: Killing Salazar
01:15 Το Μυστικό Της Maisie (What Maisie Knew)
02:45 Αποκαλυπτικά (Ε)
03:15 Αποκαλυπτικά (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί





06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
08:00 BALKAN EXPRESS
09:00 ΤΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΜΕ ΤΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΒΕΡΟ
10:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
11:00 BORDERS
12:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΟΦΗ- ΣΠΑΡΤΗ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ALLERT3
20:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
21:00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΓΟΡΓΟΝΕΣ
22:00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
23:00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00:00 BORDERS
01:00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
02:00 ΤΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΜΕ ΤΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΒΕΡΟ
03:30 Ο ΦΑΡΟΣ
04:30 Ο ΦΑΡΟΣ
05:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ




06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Kid e Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
09:00 Rusty Rivets
09:30 Paw patrol
10:00 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
10:30 Sunny Day
11:00 Σίμερ και Σάιν
11:30 Lego friends
12:00 Regal Academy
12:30 Winx Club
13:00 Η Ντόρα και οι φιλοι της
13:30 Pumpkin Reports
14:00 Τριπλός Μπελάς
14:30 Toon Marty
15:00 Μπάνσεν το Τέρας
15:30 Ένα σχολείο πολύ ροκ
16:00 Hunter Street
16:30 Χένρι ο επικίνδυνος
17:00 Game shakers
17:30 Maggie & Bianca
18:00 The Mojicons
18:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
19:00 Μπάνσεν το Τέρας
21:30 Ο κοσμος των Winx
22:00 The Loud House
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh




09:00 Η συναυλία της Κυριακής
10:30 Βουλή επί 7
12:00 Από Τόπο Σε Τόπο
13:30 Καινοτομία
14:00 Φωτογραφία
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 Βουλής Βήμα
16:30 Στο ακαδημαϊκό τέταρτο Κ3
17:00 Ο Κάσπερ και η Έμμα ορειβάτες
18:30 Μαγικός φανός
19:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
20:00 Αστικό τοπίο
20:30 Θεατροσκόπιο
21:00 Αυτή είναι η όπερα
22:00 Η Όπερα της Κυριακής
00:30 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης