![Μήλος: Τώρα ακόμη πιο κοντά με τη ΜΙΝΟΑΝ LINES](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-23/milos_klima.jpg)
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Σβήνουν τα ονόματα στη βουλή#τεμπη_εγκλημα pic.twitter.com/VjDxPAKIdn
— Λεωνίδας Θερμός (@Qfkjc1anA7THfJa) February 28, 2024
Κύριε Δούκα αυτό είναι κατάντια.
— Πεν Νταλαούρα (@ntalaoura) February 29, 2024
Πήρατε το Δήμο αλλά τους αρμούς της εξουσίας όχι.
Ξηλώστε τους όλους.
Ξεριζώστε το σάπιο σύστημα Μπακογιάννη.
Γι αυτό σας ψηφίσαμε.
Φάουλ χωρίς πολλές κουβέντες το σημερινό.
Τραγικό φάουλ pic.twitter.com/izZR8O0NnU
Η Αθήνα έχει επιστρέψει σε εποχές Καμίνη. Εκεί που η καθαριότητα φαντάζει όνειρο. Ο Δούκας βέβαια έσπευσε να σβήσει τα ονόματα των θυμάτων των Τεμπών στο #Συνταγμα .
— Petros Pallis (@Petrospallis6) February 29, 2024
Πέρνα και από καμιά γειτονιά να καθαρίσεις ρε Χρυσόστομε. Τα βασικά ρε Γλυφαδιώτη.#τεμπη_εγκλημα #Τεμπη_δικαιωση… https://t.co/X9UITUgQwk pic.twitter.com/1IPYjITESB
Α π α ρ α δ ε χ τ ο ς ο Δουκας .
— Taliban (@MarakakiM) February 29, 2024
Προσβολη στα θυματα και στους οικειους τους 😰😠
Θα περίμενε κανείς ότι ο κ. Χάρης Δούκας ξεπλένει ότι έχει απομείνει από την εποχή Μπακογιάννη αλλά όχι. Ο κ. Χάρης Δούκας είναι η πλύστρα της κυβέρνησης. https://t.co/89emNnJWQa pic.twitter.com/V85SvD2gdI
— Ζάβαλος (@DerZavalos) February 29, 2024
Σβήνοντας τα θύματα #Τέμπη_Έγκλημα πηγαίνει την "Αθήνα Ψηλά" ο κος Χάρης Δούκας του 55,99% Δήμαρχος Αθηναίων:Διότι συμπολίτες δεν έχουμε συνειδητοποιήσει ότι όλοι οι πολιτικοί την ίδια μούρη έχουν, όπως κ το Αν θέλεις να λέγεσαι ΆΝΘΡΩΠΟΣ...δεν σχετίζεται με τις παρατάξεις. https://t.co/hJJLk3cYwH
— Anma (@Anmaphdgr) February 29, 2024