Η κόρη του Νίκου Γκάλη συμμετέχει στο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα τσίρλιντινγκ και ο σπουδαίος παλαίμαχος μπασκετμπολίστας έσπευσε στο ΟΑΚΑ για να την απολαύσει παρέα με τον Δημήτρη Παπανικολάου
Ο Νίκος Γκάληςεπισκέφτηκε την Παρασκευή για πρώτη φορά το ΟΑΚΑ μετά από 15 χρόνια!
Ο θρύλος του ελληνικού μπάσκετ βρέθηκε στη σάλα "Νίκος Γκάλης" στο ΟΑΚΑ όχι για να παρακολουθήσει αγώνα μπάσκετ αλλά την κόρη του η οποία αγωνίζεται στο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα τσίρλιντινγκ.
Μαζί του ήταν και ο παλαίμαχος μπασκετμπολίστας Δημήτρης Παπανικολάου με τον οποίον έχουν πολύ καλή σχέση.
Ο Νίκος Γκάλης είχε βρεθεί για τελευταία φορά το ΟΑΚΑ στον τελικό της Euroleague του 2007 ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και στην ΤΣΣΚΑ Μόσχας.
Κλείσιμο
Ο Παναθηναϊκός είχε τιμήσει τον Νίκο Γκάλη εκείνο το βράδυ για την τεράστια προσφορά του στο σύλλογο και στο ελληνικό μπάσκετ.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.