Η Νίνα Βλάχου βρίσκεται στο νοσοκομείο, κάτι το οποίο έκανε η ίδια γνωστό στο Facebook.
Η δημοσιογράφος ανέβασε την Παρασκευή 1η Μαρτίου μέσα από το προφίλ της, φωτογραφία με την ίδια μέσα από το δωμάτιο του νοσοκομείο στο οποίο βρίσκεται.
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της, η Νίνα Βλάχου αποκάλυψε τον λόγο για τον οποίο νοσηλεύεται και κάλεσε τους διαδικτυακούς της φίλους, να προσέχουν ιδιαίτερα από τις ασθένειες που μεταδίδονται αυτό το διάστημα.
Πιο συγκεκριμένα, έγραψε: «Είπα μην βάλω πιτζάμες. Μη φανώ και άρρωστη, αλλά με όλα τούτα τα ιατρικά… πλοκάμια που με αγκαλιάζουν πρωτομηνιάτικα (οξυγόνα, αντιβιώσεις και λοιπές σωληνώσεις) αδύνατον να με κρύψω. Σας ευχαριστώ για τις εγκάρδιες ευχές αγαπημένοι φίλοι. Να προσέχετε τον καιρό, διότι συν τοις άλλοις σέρνονται και πνευμονίες. Ιδού».
Δείτε τη δημοσίευση της
ΕΙΠΑ ΜΗ ΒΑΛΩ ΠΥΤΖΑΜΕΣ , ΜΗ ΦΑΝΩ Κ ΑΡΡΩΣΤΗ , αλλα με ολα τουτα τα ιατρικα … ΠΛΟΚΑΜΙΑ ΠΟΥ
ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΥΝ ...
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.