Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

screen_tb

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships

Προβεβλημένοι σύνδεσμοι
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ - Ρέθυμνο Cretan Kings EKO Basket League 2019-20

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπράγκα - Ρέιντζερς UEFA Europa League 2019 - 2020

19:15 COSMOTE SPORT 7 HD
Φενέρμπαχτσε - Γαλατάσαραϊ TBF Basketball Super League 2019-20

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Συνέντευξη Τύπου Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Σκάντιτσι - Ιμόκο Κονελιάνο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019-20

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Μάντσεστερ Σίτι UEFA Champions League 2019-2020

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λιόν - Γιουβέντους UEFA Champions League 2019-2020

23:30 ΕΡΤ Sports HD
Basket Talk Μπάσκετ

02:00 COSMOTE SPORT 7 HD
2020 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel

04:00 COSMOTE SPORT 7 HD
2020 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel




Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






10:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
10:15 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΡΓΚΑΝ ΦΡΙΜΑΝ
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:20 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
19:15 ΕΜΠΑΙΝΕ ΜΑΝΩΛΙΟ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 10
23:15 ΠΙΚΑΣΟ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)
01:15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΡΓΚΑΝ ΦΡΙΜΑΝ (E)
02:15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
03:30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
04:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
04:45 ΠΙΚΑΣΟ (E)
05:50 ...ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ






07:00 Η ΤΙΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ (E)
07:30 ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ
08:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ) (E)
08:40 ΡΑΝΤΕΒΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
09:30 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (E)
10:30 ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
11:00 Ο ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΤΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
12:00 ΑΘΩΑ...ΑΓΡΙΑ ΖΩΑ (E)
13:00 ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ! - Α ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:00 ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ (E)
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2019-2020) (E)
15:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
16:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
18:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
19:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (E)
20:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (E)
21:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ...ΡΟΔΟ (2019) (E)
22:00 ΧΑΝΟΥΣΕΝ - ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ (Αφιέρωμα στον Ουγγρικό Κινηματογράφο - Istvan Szabo))
00:30 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (E)
01:40 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ) (E)
03:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (E)
05:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)





MEGA


06:00 Κοινωνία Ώρα Μega
09:00 Το Ρετιρέ
10:00 Mega Magazino
11:15 Εμείς Και Εμείς
12:00 Βέρα Στο Δεξί
13:00 Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
13:50 Η Νταντά
14:20 Μαρία Η Άσχημη
15:10 Μια Στιγμή, Δυο Ζωές
15:50 Η Ζωή Της Άλλης
16:30 Νόστιμα Και Απλά
17:00 Δελτίο Νοηματικής
17:10 Καιρός Για Αγρότες
17:20 Live News
19:00 Σαββατογεννημένες
20:00 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Στο Παρά Πέντε
22:00 Πενήντα Πενήντα
23:00 Μαύρα Μεσάνυχτα
00:00 Mega Papers
01:00 Forensic Files
02:00 Ίχνη
03:00 Είμαστε Στον Αέρα
04:00 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του
04:40 Φύγαμε
05:40 Παράλληλοι Δρόμοι
06:00 Κοινωνία Ώρα Μega



  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Μην Ψαρώνεις - 2ος Κύκλος
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 The 2Night Show - 4ος Κύκλος
02:00 Της Αγάπης Μαχαιριά (Ε)
03:00 Έρωτας (Ε)
05:00 Πάτερ Ημών (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef - 4ος Κύκλος
23:20 Έτερος Εγώ - Χαμένες Ψυχές
01:15 MasterChef - 4ος Κύκλος (Ε)
03:30 Αγάπης Δίλημμα (Charlie St.Cloud)
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)






06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers
07:30 Η Σερίφης Καλι Στην Άγρια Δύση, ΙΙ (Sheriff Callie's Wild West ΙΙ)
08:00 Happy Day Στον Alpha, VII
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη, IX
15:30 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
16:40 Divided
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Deal, IV
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ
21:50 Έρωτας Μετά
23:00 Βερσαλλίες, II (Versailles, II)
00:00 Όμηροι Στη Θάλασσα (Extortion)
02:20 Αληθινοί Έρωτες, I (Ε)
03:15 Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
04:00 Deal, IV (Ε)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Divided (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:05 My Style Rocks
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Θανάσιμη Αντιζηλία (In Bed With A Killer)
01:00 Deadly Women (Ε)
02:00 My Style Rocks (Ε)
04:15 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
06:00 Σήμερα






06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Suits
23:00 Chicago P.D.
00:00 Mayday
01:00 Castle (Ε)
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)





07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
15:30 Say Yes To The Dress Atlanta
16:00 Say Yes To The Dress Atlanta
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Χωρίς Ταυτότητα
18:50 Open News
20:00 Ένας Για Όλους
21:00 Χόμπιτ Η Μάχη Των Πέντε Στρατών (Hobbit The Battle Of The Five Armies)
00:00 Criminal Minds - 11ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 11ος Κύκλος
02:00 Kobe Bryant's Muse
03:45 Εκδίκηση Με Αίμα (Blood Out)
05:00 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30






06:30 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ (E)
07:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ - Η ΚΥΚΛΟΣ (E)
08:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΑΓΡΙΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
09:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ - Δ ΚΥΚΛΟΣ (E)
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Η ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ - Δ ΚΥΚΛΟΣ (E)
15:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ - Η ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Η ΚΥΚΛΟΣ (E)
19:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΑΓΡΙΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ (E)
20:50 ΟΙ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΠΕΡΝΑΤΣΚΙ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑΣ (E)
00:00 FORTITUDE - B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 ΟΙ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΠΕΡΝΑΤΣΚΙ (E)
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 ΣΥΝ (E)
05:30 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Η ΚΥΚΛΟΣ (E)





06:00 Drake & Josh
06:30 Bubble Guppies
07:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
07:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizoomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ράστυ Ρίβετς
10:00 Ο Κόσμος Της Ρόσι
10:30 Σίμερ & Σάιν
11:00 Paw Patrol
11:30 Butterbean's Cafe
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Nickelodeon Classics: Rugrats Catdog
13:30 44 Γάτες
14:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
14:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
15:00 Lego Friends Girls On A Mission
15:30 Winx
16:00 Fan Boy And Chum Chum
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Ninjago Masters Of Spinjitzu
21:30 Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
22:00 The Loud House
22:30 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
23:00 Dragon Ball
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Drake & Josh



  


08:00 (Ε) VITA
09:00 (Ε) Ξένο πρόγραμμα
20:00 (Ε) VITA
21:00 (Ε) BHMAGAZINO
21:30 ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
22:00 Ξένο πρόγραμμα



08:55 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
21:30 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ (E)
23:00 ΗΧΟΓΡΑΦΩΝΤΑΣ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης