Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

control

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

Αναλυτικά οι μεταδόσεις της Τετάρτης

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Συνέντευξη Τύπου Ολυμπιακός-Άρσεναλ
Champions League

18:00 ΕΡΤ Sports HD
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Τελικός Λιγκ Καπ Βόλεϊ

18:15 COSMOTE SPORT 3 HD
ΑΕΚ – Παναιτωλικός
Κύπελλο Ελλάδας

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Α. Ο. Θήρας – Δρέσδη
CEV Challenge Cup Γυναικών Βόλεϊ

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Μαασέικ - Γιαστρέμπσκι Βέγκελ
CEV Champions League Ανδρών Βόλεϊ

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μάντσεστερ Σίτι - Γουέστ Χαμ
Πρέμιερ Λιγκ

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro
Τένις

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Λειψία
Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αταλάντα – Βαλένθια
Champions League


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






10:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
10:15 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΑΡΗΣ
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:20 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
19:20
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 10
23:15 ΠΙΚΑΣΟ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)
01:40 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
02:40 ΠΙΚΑΣΟ (E)
03:35 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
04:40 ΑΡΗΣ (E)
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
05:50 ...ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ







07:00 Η ΤΙΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ (E)
07:30 ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ
08:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ) (E)
09:00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ (E)
09:30 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (E)
10:30 ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
11:48 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (E)
12:00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΖΩΗΣ
13:00 ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ! - Α ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:00 ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ (E)
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2019-2020) (E)
15:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
16:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
18:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
19:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (E)
20:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (E)
21:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ...ΡΟΔΟ (2019) (E)
22:00 ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ ΡΕΝΤΛ - ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ (ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΟΥΓΓΡΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ: ΙΣΤΒΑΝ ΖΑΜΠΟ)
01:00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (E)
02:15 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ) (E)
03:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (E)
05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)



MEGA


06:00 Κοινωνία Ώρα Μega
09:00 Το Ρετιρέ (Ε)
10:00 Mega Magazino
11:15 Εμείς Και Εμείς (Ε)
12:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
13:00 Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
13:50 Η Νταντά (Ε)
14:20 Μαρία Η Άσχημη (Ε)
15:10 Μια Στιγμή, Δυο Ζωές (Ε)
15:50 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:30 Νόστιμα Και Απλά
17:00 Δελτίο Νοηματικής
17:10 Καιρός Για Αγρότες
17:20 Live News
19:00 Σαββατογεννημένες (Ε)
20:00 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Στο Παρά Πέντε (Ε)
22:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
23:00 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
00:00 Ο Γάμος Της Κόρης Μου
01:30 Ίχνη (Ε)
02:30 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
03:30 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του (Ε)
04:50 Φύγαμε (Ε)
05:50 Παράλληλοι Δρόμοι (Ε)
06:00 Κοινωνία Ώρα Μega



  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Μην Ψαρώνεις - 2ος Κύκλος
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 The 2Night Show - 4ος Κύκλος
02:00 Της Αγάπης Μαχαιριά (Ε)
03:00 Έρωτας (Ε)
05:00 Πάτερ Ημών (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα





06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef - 4ος Κύκλος
23:20 Dracula Untold
01:15 MasterChef - 4ος Κύκλος (Ε)
03:30 Ο Κιτρινομύτης Σε Τρελές Πτήσεις (Yellowbird)
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers
07:30 Η Σερίφης Καλι Στην Άγρια Δύση, ΙΙ (Sheriff Callie's Wild West ΙΙ)
08:00 Happy Day Στον Alpha
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη, IX
15:40 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
16:40 Divided
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Deal, IV
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ
21:50 Έρωτας Μετά
23:00 Βερσαλλίες, Ι (Versailles, I)
00:00 Snowpiercer
02:45 Αληθινοί Έρωτες, I (Ε)
03:45 Deal, IV (Ε)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Divided (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:05 My Style Rocks
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Πάθος Για Εκδίκηση (Deadly Vengeance)
01:15 Deadly Women
02:15 My Style Rocks (Ε)
04:30 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
06:00 Σήμερα








06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Suits
23:00 Chicago P.D.
00:00 Mayday
01:00 Castle (Ε)
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)







07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
15:30 Say Yes To The Dress Atlanta
16:00 Say Yes To The Dress Atlanta
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Γυμνοί Στο Δρόμο
18:50 Open News
20:00 Ένας Για Όλους
21:00 Abduction
23:15 Ο Προστάτης (Safe)
01:15 Criminal Minds - 10ος Κύκλος
02:15 Criminal Minds - 11ος Κύκλος
03:15 Joy
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30







06:30 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ (E)
07:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ - Η ΚΥΚΛΟΣ (E)
08:30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (E)
09:00 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (E)
09:30 ΙΛΙΑΔΑ (E)
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ALLERT3 (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Η ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00 ΙΛΙΑΔΑ (E)
15:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ - Η ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Η ΚΥΚΛΟΣ (E)
20:00 ΑΓΡΙΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
21:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑΣ (E)
00:00 FORTITUDE - B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 ΑΓΡΙΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (E)
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 ΣΥΝ (E)
05:30 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ - Η ΚΥΚΛΟΣ (E)





06:00 Drake & Josh
06:30 Bubble Guppies
07:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
07:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
08:00 Zack And Quack
08:30 Team Umizoomi
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ράστυ Ρίβετς
10:00 Ο Κόσμος Της Ρόσι
10:30 Σίμερ & Σάιν
11:00 Paw Patrol
11:30 Butterbean's Cafe
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Nickelodeon Classics: Rugrats Catdog
13:30 44 Γάτες
14:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
14:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
15:00 Lego Friends Girls On A Mission
15:30 Winx
16:00 Fan Boy And Chum Chum
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Ninjago Masters Of Spinjitzu
21:30 Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
22:00 The Loud House
22:30 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
23:00 Dragon Ball
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Drake & Josh




  



08:00 (Ε) VITA
09:00 (Ε) Ξένο πρόγραμμα
20:00 (Ε) VITA
21:00 (Ε) BHMAGAZINO
21:30 ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
22:00 Ξένο πρόγραμμα





08:55 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
21:30 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ (E)
23:00 ΗΧΟΓΡΑΦΩΝΤΑΣ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης