LIVE

Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

10:15
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2019

13:00
ΕΡΤ Sports HD
Άρης Νίκαιας - Δράμα
Handball Premier

13:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπαρτσελόνα - Εστουντιάντες
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

14:15
COSMOTE SPORT 8 HD
Τόφας - Φενέρμπαχτσε
TBF Basketball Super League

14:30
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2019

14:45
ΕΡΤ Sports HD
Πλατανιάς - Απόλλων Σμύρνης
Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2

15:00
ΕΡΤ3
Καβάλα - Καλαμάτα ΠΣ
Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League

16:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Λοκομοτίβ Κουμπάν - Κάλεβ
VTB United League

16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Λουξεμβούργο - Πορτογαλία
Euro 2020 - Προκριματικά

16:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Σερβία - Ουκρανία
Euro 2020 - Προκριματικά

16:45
ΕΡΤ Sports HD
Περιστέρι - ΠΑΟΚ
Basket League

17:00
ΕΡΤ Play1
Ελλάδα (Γ) - Ισλανδία (Γ)
Μπάσκετ

17:45
COSMOTE SPORT 9 HD
Κίελο - Ανόβερο
Liqui Moly Bundesliga

18:50
ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας

19:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Κόσοβο - Αγγλία
Euro 2020 - Προκριματικά

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βουλγαρία - Τσεχία
Euro 2020 - Προκριματικά

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπιλμπάο - Ρεάλ Μαδρίτης
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals 2019

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Μολδαβία - Ισλανδία
Euro 2020 - Προκριματικά

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Αλβανία - Γαλλία
Euro 2020 - Προκριματικά

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ανδόρα - Τουρκία
Euro 2020 - Προκριματικά


22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Φλόριντα Γκέιτορς - Κονέκτικατ
NCAA

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Σακραμέντο Κινγκς - Μπόστον Σέλτικς
NBA

23:50
ΕΡΤ Sports HD
FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17

01:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μέμφις Γκρίζλις - Ντένβερ Νάγκετς
NBA


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
09:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΟΡΟΣΗΜΑ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΜΕ ΤΟ ΦΑΚΟ ΤΩΝ ΞΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΩΝ ΡΕΠΟΡΤΕΡ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
19:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
19:10 20ός ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
19:25 ΕΙΣΠΡΑΚΤΩΡ 007 (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
22:00 ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΑ
23:00 ΘΥΜΑΜΑΙ
23:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 ΧΕΙΜΕΡΙΑ ΝΑΡΚΗ
03:30 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
04:30 20ός ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
04:50 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΜΕ ΤΟ ΦΑΚΟ ΤΩΝ ΞΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΩΝ ΡΕΠΟΡΤΕΡ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
06:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ







06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ (2019) (E)
07:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΣΤΑΘΜΟΣ ΜΕΓΑΡΟ
12:00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
12:15 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ (2019)
14:05 Ο ΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
16:25 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ - B' ΚΥΚΛΟΣ
17:15 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
19:00 SELFIE (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
20:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 12ος ΚΥΚΛΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΑΔΕΛΦΕΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
00:30 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΙΑΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗΣ ΕΦΗΒΕΙΑΣ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 12ος ΚΥΚΛΟΣ
03:00 ΑΔΕΛΦΕΣ
04:00 Ο ΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ (2019)



  



06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Πρωινοί Τύποι
11:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα
12:00 Thrive
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:15 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
16:15 Dina's Bakery
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Ο Τρελλοπενηντάρης
19:30 Ant1 News
20:45 The Final Four
23:15 Sex Tape: Μια Τρελή Βραδιά (Sex Τape)
01:15 Football Stories (Ε)
02:30 Κάρμα (Ε)
03:30 Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
04:15 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:00 Beyblade Burst
06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 Daffy Duck Show
07:30 Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
08:00 Leo Και Tig
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Η Barbie Παρουσιάζει Την Θαμπελίνα (Barbie Presents Thumbelina) - Β΄ Μέρος
12:00 Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
12:30 New Looney Tunes
12:45 Ο Τετράποδος Φίλος Μου (My Dog Skip)
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 10ος Κύκλος
16:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
16:40 Με Αγάπη, Ρόζι (Love, Rosie)
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Τζένη Τζένη
23:15 Greece's Next Top Model 2 (Ε)
02:30 To Φαινόμενο Της Πεταλούδας (The Butterfly Effect)
04:45 Grimm - 2ος Κύκλος







06:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:50 Total Dreamer
08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
09:00 Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται, II
16:50 Kitchen Lab
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κρατάς Μυστικό; (Ε)
21:00 Οι Εκδικητές: Η Εποχή Του Ultron (Avengers: Age Of Ultron)
23:50 Molly's Game
02:50 Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
03:50 Beauty And The Beast, II
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Rules Of Enfagement, ΙΙ
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
11:45 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων, Ready?
12:15 Dot.
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:40 Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας (Ε)
18:40 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 The Voice Of Greece
00:30 Λόγω Τιμής 20 Χρόνια Μετά (Ε)
01:30 WWE Smackdown Live
03:45 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
04:45 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
06:00 Σήμερα







06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Λίτσα.Com (Ε)
17:00 The Karate Kid Part II
19:30 Mistresses (Ε)
20:15 Mistresses (Ε)
21:00 Chicago Med (Ε)
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Chicago Med (Ε)
23:00 Chicago P.D. (Ε)
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)






09:50 Έλα Χαμογέλα
13:00 Open News
13:30 Open Sport
14:40 Με Το Νι Και Με Το Σίγμα
15:40 Αννίτα Κοίτα
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:55 Αννίτα Κοίτα
18:55 Open News
20:00 Ένας Για Όλους
21:00 Το Κόκκινο Ποτάμι
22:00 Ου Φονεύσεις (Ε)
23:00 Shot Caller
01:30 Διπλός Αντίκτυπος (Double Impact)
03:45 Ακολουθία Φόνων Στην Οξφόρδη (Oxford Murders)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30







06:00 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
06:30 BORDERS
07:30 ΑΓΡΟWEEK
08:30 SIMON BOLIVAR BIG BAND JAZZ
09:30 ΙΛΙΑΔΑ
10:00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
11:00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
12:30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΚΑΒΑΛΑ– ΚΑΛΑΜΑΤΑ
17:00 Η ΝΟΣΤΙΜΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
18:30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
19:00 Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΕΝΑ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ
21:00 Η ΑΠΟΥΣΙΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 99 ΣΠΙΤΙΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ
01:30 Η ΑΠΟΥΣΙΑ
02:30 SIMON BOLIVAR BIG BAND JAZZ
03:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
05:00 ΕΝΑ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ
06:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - B' Κύκλος







06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 KID E CATS
07:00 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Η Κίβα Mπορεί
09:00 Τόμας Το Τρενάκι
09:30 Top Wing
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Enchantimals
11:00 Paw Patrol
11:30 44 Γάτες
12:00 Butterbean's Cafe
12:30 Lego Friends
13:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:00 Winx
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Nickelodeon Classics
16:30 Η Μέρα Της Σάνη
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Lego City
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Power Rangers
21:30 Jurassic World
22:00 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
22:30 Noobes
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies



  



06:00 (Ε) ONE TALK WEEKEND
08:00 (Ε) VITA
09:00 Antony Bourdain - The Layover
10:00 Murder In Washington
11:00 Jamie's Sugar Rush
12:00 Antony Bourdain - No Reservations
13:00 Antony Bourdain - No Reservations
14:00 Divided States
15:00 Andrew Marr My Brain And Me
16:00 ONE LINE WEEKEND
18:00 ONE DIRECT WEEKEND
20:00 BHMAGAZINO
20:30 ONE NEWS WEEKEND
21:30 ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
22:00 ONE TALK WEEKEND
00:00 Andrew Marr My Brain And Me
01:00 Murder In Washington
02:00 (Ε) Divided States
03:00 (Ε) Antony Bourdain - No Reservations
04:00 (Ε) ONE LINE WEEKEND
06:00 (Ε) ONE TALK WEEKEND






09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
16:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ
18:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
21:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
22:00 ΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΤΑΚΙ: ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΥΟ.
22:15 ΕΔΩ ΛΟΝΔΙΝΟ 1939-2005: Η ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ
22:45 Η ΜΕΛΙΝΑ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
23:00 ΣΤΟΡΓΗ ΣΤΟ ΛΑΟ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ


Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης