LIVE

Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

09:55
Moto3 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 5 HD

10:30
Τένις: Pregame Show (Ζ)
COSMOTE SPORT 6 HD

10:50
WRC 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 5 HD

11:00
Τένις: Ελλάδα - Μονακό (Ζ)
COSMOTE SPORT 6 HD

11:00
Μπάσκετ: Ισπανία - Αυστραλία (Ζ)
ΕΡΤ Sports HD

11:50
Moto2 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 5 HD

14:10
Moto3 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 5 HD

14:15
WRC 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

15:00
Μπάσκετ: Αργεντινή - Γαλλία (Ζ)
ΕΡΤ Sports HD

15:05
MotoGP 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 5 HD

15:40
WRC 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

16:05
Moto2 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 5 HD

17:00
WRC 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

18:30
Τένις: Postgame Show (Ζ)
COSMOTE SPORT 6 HD

19:30
Ποδόσφαιρο: Καρλσρούη - Σάντχαουζεν (Ζ)
COSMOTE SPORT 8 HD

21:30
Ποδόσφαιρο: Φορτούνα Ντίσελντορφ - Βόλφσμπουργκ (Ζ)
COSMOTE SPORT 3 HD

21:45
Βόλεϊ: Ιταλία - Ελλάδα (Z)
ΕΡΤ Sports HD

21:45
Ντέρμπι - Κάρντιφ EFL Championship (Ζ)
Novasports 2

21:45
Αμιάν - Λυών Ligue 1 (Ζ)
Novasports 1

22:00
Ποδόσφαιρο: Μαγιόρκα - Μπιλμπάο (Ζ)
COSMOTE SPORT 2 HD


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
06:50 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
14:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
14:45 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΚΟΜΙΚΣ (E)
16:50 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:25 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
18:40 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
19:40 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (E)
20:15 ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΝΟΣ (E)
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ







06:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
07:00 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
07:30 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
08:00 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ
08:30 OLD TOM
09:00 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
09:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ
10:00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΚΟΜΙΚΣ
11:00 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12:00 ΟΙ ΑΝΑΙΔΕΣΤΑΤΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 84η ΔΕΘ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
17:45 ΕΦΟΠΛΙΣΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ
22:00 BALLERS (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΟΥ ΜΟBIUS - ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
00:45 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
01:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ
03:10 ΟΙ ΑΝΑΙΔΕΣΤΑΤΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:00 OLD TOM
04:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ



  



06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Eγκλήματα (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Η Ζηλιάρα
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
23:45 StrEat Food (Ε)
00:45 Τρελή Και Ερωτευμένη 60άρα (Hello My Name Is Doris)
02:45 Κάρμα (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)







06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Two And A Half Men - 4ος Κύκλος
16:00 Shopping Star (Ε)
17:40 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Νώε Για Μια Εβδομάδα (Evan Almighty)
23:00 Greece's Next Top Model 2 (Ε)
01:15 Το Άγγιγμα Του Κακού (Fallen)
03:45 Αυτό Είναι Χορός (That's Dancing)
06:00 Beyblade Burst







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
07:30 Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών (Doc McStuffins: Toy Hospital)
08:00 Alpha Παντού, ΙΙ
10:30 Εκτός Γραμμής
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:00 Τρελός Είμαι Ό,τι Θέλω Κάνω
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, II (Ε)
22:40 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:40 Grey's Anatomy, XIΙ
01:30 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
03:00 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
03:50 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:40 Εικόνες, IΙ (Ε)
05:10 Για Πάντα Φίλες, II (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 Οι Γυναίκες Του Στέπφορντ (The Stepford Wives)
16:45 Ο Φτερωτός Θεός
17:45 Δελτίο Στη Νοηματική
18:00 Happy Traveller (Ε)
18:40 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
00:15 Η Απρόσκλητη (The Uninvited)
02:15 Ghost Rider
04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
05:00 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Καλημέρα







06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Santa Diabla (Ε)
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Ιnstructions Not Included
23:00 Chicago P.D. (Ε)
00:00 Chicago P.D.
01:00 Castle
02:00 Mayday
03:00 Vice (Ε)
04:30 Mayday (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)







07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Η Γυναίκα Μου Τρελάθηκε
18:55 Open News
20:00 Δυναστεία - 1ος Κύκλος
21:00 X-Factor
22:50 Ας Γίνουμε Μπάτσοι (Let's Be Cops)
01:00 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
02:00 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
03:00 Δυναστεία - 1ος Κύκλος
04:00 Τα Τούβλα







06:00 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ
08:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
09:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 84Η ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 Η ΘΗΛΙΑ
00:45 VOLUME
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
04:00 ΣΥΝ
05:30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
06:00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ







06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 FANBOY AND CHUM CHUM
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH







09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΟΛΑ ΤΑ ΑΟΡΑΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
00:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Ακολουθήστε το protothema.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

Δείτε Επίσης