Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-kanalia-1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


EUROSPORT
Αυστραλιανό Open
Τένις 02:00

FOX SPORTS
Sharks-Capitals
NHL 02:00

EUROSPORT
Τσιτσιπάς- Μπαουτίστα
Τένις 03:30

EUROSPORT
Αυστραλιανό Open
Τένις 04:00

COSMOTE SPORT 4
Λ.Α. Λέικερς - Γκόλντεν Στ. Γουόριορς
NBA 05:30

EUROSPORT
Αυστραλιανό Open
Τένις 06:00

EUROSPORT
Αυστραλιανό Open
Τένις 10:15

COSMOTE SPORT 1
Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα
Κύπελλο Ελλάδας 15:00

COSMOTE SPORT 6
Λοτζ-Κονελιάνο
CEV Champions League βόλεϊ 19:00

NOVASPORTS 1
Μπάνβιτ-Αβελίνο
Basketball Champions League 19:00

COSMOTE SPORT 1
ΠΑΟΚ-Παναχαϊκή
Κύπελλο Ελλάδας 19:30

NOVASPORTS 2
Προμηθέας Πατρών-Στρασμπούρ
Basketball Champions League 19:30

NOVASPORTS 3
Βενέτσια-Βόννη
Basketball Champions League 21:30

NOVASPORTS 3
Λε Μαν-Νίζνι
Basketball Champions League 21:30

NOVASPORTS 1
Μονακό-Μετς
Κύπελλο Γαλλίας 21:55


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Η ΑΧΤYΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ 4B
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT 4B
25/01/19

Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΓΗΣ
BLACK EARTH RISING
25/01/19

ΤΟ ΒΑΣIΛΕΙΟ
KINGDOM
25/01/19

ΠOΖΑ
POSE
31/01/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

THE TED BUNDY TAPES
CONVERSATIONS WITH A KILLER: THE TED BUNDY TAPES
24/01/19


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΑΡ ΤΡΕΚ: ΝΤΙΣΚΑΒΕΡΙ
STAR TREK: DISCOVERY
Σεζόν 2
Από 18/01/19 και κάθε Παρασκεύη

HYGGE ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

LIFE
LIFE
31/01/19

SERENITY
SERENITY
26/01/19


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΑΡΧΑΙΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
19:15 SPORTIFY
20:40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 VIS A VIS - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:30 MODUS - Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ (B' KΥΚΛΟΣ)
01:35 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΑΡΧΑΙΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
02:30 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
04:30 VIS A VIS - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
07:00 ΕΡΝΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣΤΙΝ
07:25 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
08:00 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:30 Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ)
09:00 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ...)
10:00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:00 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ... ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ
11:30 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ
12:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:15 ΕΡΝΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣΤΙΝ
14:45 ΓΙΑΚΑΡΙ
15:15 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
15:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΓΚΟΚ
18:05 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:55 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ
00:45 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE : ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΣΤΡΑΣΜΠΟΥΡ
02:30 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
03:30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
04:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:15 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ



  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:40 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
23:45 Ο Γαμπρός Της Συμφοράς (Meet The Parents)
02:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:00 Μη Μου Λες Αντίο (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα





06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef - 3ος Κύκλος
23:00 Οι Μαχητές Του Θρόνου (Outcast)
01:00 Κάθαρση (The Purge)
01:15 MasterChef - 3ος Κύκλος (Ε)
02:45 Person Of Interest - 4ος Κύκλος
03:15 Person Of Interest - 4ος Κύκλος
04:30 Pretty Little Liars - 5ος Κύκλος
05:30 Christine - 3ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)





06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
07:20 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Total Dreamer
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Σόι Σου, V
21:50 Το Τατουάζ, II
00:10 Μετά Τα Μεσάνυχτα
01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
02:10 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ11
03:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, XI (Keeping Up With The Kardashians, XI)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
05:10 Εικόνες, IV (Ε)
06:00 TV Mall







10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 Όσο Έχω Εσένα
16:10 My Style Rocks
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Power Of Love
00:30 Deadly Women
01:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
02:30 My Style Rocks (Ε)
05:00 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα







06:00 Saving Hope (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
16:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
17:00 Chicago Fire (Ε)
18:00 Chicago Fire
19:00 Saving Hope
20:00 Suits (Ε)
21:00 Suits
22:00 The Blacklist (Ε)
23:00 The Blacklist
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Saving Hope (Ε)






07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε (Ε)
13:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος (Ε)
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:45 Ποιος Ρωτάει;
17:45 Open News Στη Νοηματική
18:00 Top Story
19:00 Open News
20:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος
21:00 Ελεύθερη Σχέση - 1ος Κύκλος
22:00 Υπό Το Μηδέν (Frozen Ground)
00:15 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
02:15 Για Την Παρέα (Ε)
03:45 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30







06:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
Eπεισόδιο 9 - « Καμπότζη » [Cambodia]
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
19:50 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
20:00 ΘΑΛΑΤΤΑ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΣΟΦΙΑ
00:00 ΓΑΜΟΣ ΣΕ ΚΡΙΣΗ
01:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
06:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
Παιδική σειρά
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 ICARLY
23:30 ICARLY
00:00 ICARLY
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 DRAKE AND JOSH
01:50 TRUE JACKSON
02:15 TRUE JACKSON
02:40 TRUE JACKSON
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:55 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:20 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:45 SUPAH NINJAS
05:10 SUPAH NINJAS
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΣΕ ΧΡΩΜΑ
00:00 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
00:30 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
01:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης