Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

ΕΡΤ2
Κύμη - Παναθηναϊκός
Basket League​ 15:30

ΕΡΤ2
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
Volley League​ 17:30

COSMOTE SPORT 7
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Χίμκι
VTB United League​ 18:30

NOVASPORTS 1
ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ
Super League​ 19:30

ΕΡΤ PLAY 1
ΑΕΚ - Ολυμπιακός
Volley League​ 20:00

COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00

COSMOTE SPORT 1
Μάντσεστερ Σίτι-Γουλβς
Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΓΚΡΕΪΣ ΚΑΙ ΦΡAΝΚΙ
GRACE AND FRANKIE
Σεζόν 5
18/01/19

Η ΑΧΤYΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ 4B
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT 4B
25/01/19

Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΓΗΣ
BLACK EARTH RISING
25/01/19

ΤΟ ΒΑΣIΛΕΙΟ
KINGDOM
25/01/19

ΠOΖΑ
POSE
31/01/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

H ΤΕΛΙΚH ΕΚΔIΚΗΣΗ
REVENGER
15/01/19

ΚΟΝΤΑ
CLOSE
18/01/19

ΙΩ
IO
18/01/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

THE TED BUNDY TAPES
CONVERSATIONS WITH A KILLER: THE TED BUNDY TAPES
24/01/19


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΑΡ ΤΡΕΚ: ΝΤΙΣΚΑΒΕΡΙ
STAR TREK: DISCOVERY
Σεζόν 2
Από 18/01/19 και κάθε Παρασκεύη

HYGGE ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

AMERICAN CRIME STORY
AMERICAN CRIME STORY: THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE
18/01/19

LIFE
LIFE
31/01/19

SERENITY
SERENITY
26/01/19

Ο ΣΚΟΤ ΠΙΛΓΚΡΙΜ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΩΝ 7 ΠΡΩΗΝ
SCOTT PILGRIM VS. THE WORLD
18/01/19

FAMILY GUY
FAMILY GUY
Σεζόν 12 - 16
18/01/19


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 VIS A VIS - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:30 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ – Γ’ ΚΥΚΛΟΣ
01:20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
03:25 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
03:55 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ – Γ’ ΚΥΚΛΟΣ
04:40 VIS A VIS - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





07:00 ΕΡΝΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣΤΙΝ
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:30 Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ)
09:00 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ...)
«Η απελευθέρωση της Θεσσαλίας»
10:00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:00 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ... ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ
11:30 ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:15 ΕΡΝΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣΤΙΝ
14:45 ΓΙΑΚΑΡΙ
15:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
15:30 BASKET LEAGUE : ΚΥΜΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17:30 VOLLEY LEAGUE : AEK - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:00 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ... (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:30 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
22:30 ΣΤΕΓΝΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 BELMONDO BY BELMONDO - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:15 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
01:45 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ... (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
02:15 ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:15 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:15 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ...)
05:15 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
06:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY


  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα
22:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
23:45 Βρώμικο Ίνδαλμα (Mean Machine)
01:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
02:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
02:45 Μη Μου Λες Αντίο (Ε)
03:00 Μη Μου Λες Αντίο (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:45 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα



07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Lethal Weapon - 2ος Κύκλος
22:00 Μετά Την Επόμενη Μέρα (The Day After Tomorrow)
00:15 Εκδίκηση Σε Δεύτερο Χρόνο (Hard To Kill)
00:30 The Prestige
02:30 Person Of Interest - 4ος Κύκλος
03:15 Person Of Interest - 4ος Κύκλος
04:15 Christine - 3ος Κύκλος
05:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)






06:00 TV Mall
06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
07:20 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Αστέρας Ραχούλας (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Σόι Σου, ΙV (Ε)
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Grey's Anatomy, XIV
00:00 Μετά Τα Μεσάνυχτα
00:50 Τα 102 Σκυλιά Της Δαλματίας (102 Dalmatians)
01:40 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
02:40 Αυτές Είναι Οι Kardashians, XΙ (Keeping Up With The Kardashians, XΙ)
02:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, XI (Keeping Up With The Kardashians, XI)
03:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:10 Deal, III (Ε)
04:30 Deal, III (Ε)
05:00 Εικόνες, IV (Ε)
05:10 Θα σε Δω στο Πλοίο Κ2
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 Όσο Έχω Εσένα
16:10 My Style Rocks
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Power Of Love
00:30 Deadly Women
01:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
02:30 My Style Rocks (Ε)
05:00 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Saving Hope (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Έρωτας
10:00 Έρωτας
11:00 Της αγάπης μαχαιριά
12:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
16:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
17:00 Chicago Fire (Ε)
18:00 Chicago Fire
19:00 Saving Hope
20:00 Suits (Ε)
21:00 Suits
22:00 The Blacklist (Ε)
23:00 The Blacklist
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Saving Hope (Ε)






07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος (Ε)
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:45 Ποιος Ρωτάει;
17:45 Open News Στη Νοηματική
18:00 Top Story
19:00 Open News
20:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος
21:00 Ελεύθερη Σχέση - 1ος Κύκλος
22:00 Με Το Κεφάλι Ψηλά (Walking Tall)
23:45 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
00:45 Criminal Minds - 9ος Κύκλος
01:45 Για Την Παρέα (Ε)
03:00 H Εκδίκηση Της Ξανθιάς (Legally Blonde)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30





06:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
07:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
08:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
09:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΣΙΒΗΡΙΑ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΣΙΒΗΡΙΑ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
20:00 PRESS-ING
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ
00:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
01:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΣΙΒΗΡΙΑ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
06:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 Σούπερ Ζωάκια
09:00 Team Umizoomi
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Paw Patrol
11:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
11:30 Rusty Rivets
12:00 Kuu Kuu Harajuku
12:30 Fan Boy And Chum Chum
13:00 Οι Περιπέτειες Του Jimmy Neutron
13:30 Danny Phantom
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
16:00 Regal Academy
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Μπάνσεν Το Τέρας
20:30 Mysticons
21:00 Χελωνονιντζάκια: Η Άνοδος
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Victorious
23:30 Victorious
00:00 Victorious
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 Big Time Rush
02:15 Big Time Rush
02:40 Big Time Rush
03:05 The Thundermans
03:30 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh
06:00 Drake & Josh




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
20:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
21:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
21:30 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΜΗΧΑΝΕΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

dolofonos-moasaic-Mian

Σοκάρουν οι αποκαλύψεις, καθώς ξετυλίγεται το «κουβάρι» της δολοφονίας της Suzanne Eaton - Ο 27χρονος Γ.Π., που ομολόγησε το έγκλημα, είχε «πάθος» με τη φύση και γνώριζε σπιθαμή προς σπιθαμή τα σπήλαια του νησιού, τα οποία εξερευνούσε και ανέβαζε τα σχετικά βίντεο στο YouTube - Το ίδιο είχε κάνει και με την σπηλιά όπου έκρυψε την σορό της 60χρονης!

132