Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

01:30
FOX Sports
Villanova Wildcats - Michigan Wolverines
NCAA College Basketball

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Minnesota Timberwolves-New Orleans Pelicans
NBA Regular Season

03:30
FOX Sports
Blackhawks - Blues
NHL

07:00
Eurosport 2
Ο Γύρος της Φουζού
Ποδηλασία

14:45
Eurosport 1
Σνούκερ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας
Σνούκερ

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Καζακστάν-Λετονία
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Πολωνία-Τσεχία
Διεθνής Φιλικός Αγώνας

19:15
Novasports 1HD
Νταρουσάφακα - Αρμάνι Μιλάνο
EuroLeague

20:00
Novasports 3HD
Μπούντουτσνοστ - Μπασκόνια
EuroLeague

20:55
Novasports 1HD
Σνούκερ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας
Σνούκερ

21:00
Novasports 2HD
Ολυμπιακός - Φενέρμπαχτσε
EuroLeague

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Γερμανία-Ρωσία
Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

21:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Αυστρία-Βοσνία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Βέλγιο-Ισλανδία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Κροατία-Ισπανία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ουγγαρία-Εσθονία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ελλάδα-Φινλανδία
UEFA Nations League

22:00
Novasports 1HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Χίμκι
EuroLeague

22:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Αγγλία-ΗΠΑ
Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

NARCOS: MEXICO
16/11/18

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3
30/11/18

ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
THE FINAL TABLE
20/11/18

Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΚΟΜΙΝΣΚΙ
THE KOMINSKY METHOD
16/11/18

1983
30/11/18

BABY
30/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΜΠΑΛΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΣΚΡΑΓΚΣ
THE BALLAD OF BUSTER SCRUGGS
16/11/18

ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
THE CHRISTMAS CHRONICLES
22/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΣΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΤΩΝ ΜΑΧΗΤΩΝ
SHE-RA AND THE PRINCESSES OF POWER
16/11/18

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΠΙΟΡΙΑ
PRINCE OF PEORIA
16/11/18

Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΟΤΑΟΥΝ
MOTOWN MAGIC
20/11/18


BABY IT'S COLD OUTSIDE!

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING
26/11/18

Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE
26/11/18

T2: TRAINSPOTTING
19/11/18

ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ

ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5
30/11/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:15 SPORTIFY (ΝΕΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ)
20:40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 BIG LITTLE LIES - ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 FOCUS
00:30 ALEPPO: NOTES FROM THE DARK
02:00 SPORTIFY (ΝΕΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ)
03:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
04:30 BIG LITTLE LIES - ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
07:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ
08:30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ - Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ
09:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΑΤΡΑΒΑ
10:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:00 ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΝΟΣ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
12:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:15 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:45 ΓΙΑΚΑΡΙ
15:15 ΕΡΝΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣΤΙΝ
15:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
16:30 ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΕΡΕΣ
18:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 12o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - DOC FEST
23:55 THE WIRE - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
03:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
04:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:00 ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΝΟΣ
05:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Η Επιστροφή (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:30 Η νύφη το 'σκασε
23:45 Η Νύφη Το ΄Σκασε (Runaway Bride)
02:00 Εγκλήματα (Ε)
02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:45 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα


07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος+2ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef Junior
22:50 Λάρισα Εμπιστευτικό
01:00 Dom Hemingway
03:00 Νάνσι Ντρού (Nancy Drew)
05:00 30 Rock - 1ος Κύκλος
05:30 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
07:20 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West), I
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:00 360°
01:10 10η Εντολή, I (Ε)
01:40 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ8
02:10 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VIΙI (Keeping Up With The Kardashians, VIΙI)
02:40 Για την καρδιά ενός αγγέλου Κ1
03:00 Για Την Καρδιά Ενός Αγγέλου, II (Ε)
03:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:20 Deal
04:30 Deal, III (Ε)
05:10 Θα σε δω στο πλοίο - 2ος κύκλος
05:15 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, ΙΙ (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 The Voice Of Greece
00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:30 My Style Rocks (Ε)
04:15 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
05:15 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Chicago Fire (Ε)
09:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου
10:00 Άγγιγμα Ψυχής
11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
12:00 Η Αγορά Σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue (Ε)
20:00 Suits
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 The Blacklist
00:00 Shades Of Blue
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
12:50 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος (Ε)
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:40 Open News Στη Νοηματική
16:50 Για Πάντα Παιδιά (Ε)
17:50 Κουζίνα Για Δύο
19:00 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά
21:00 Pre Game
21:45 Ελλάδα - Φιλανδία UEFA Nations League 18-19
23:45 Post Game
00:45 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
02:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30




06:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:00 ΓΑΜΟΣ ΣΕ ΚΡΙΣΗ
08:00 «'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
09:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ"
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΚΑΦΕ WALDLUFT
20:00 MAN AT HOME-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 Η ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΠΛΕΥΡΑ ΕΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ
01:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ




06:00 Drake & Josh
06:30 Big Time Rush
07:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
07:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
08:00 Zack & Quack
08:30 The New Teletubbies
09:00 Team Umizoomi
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Paw Patrol
11:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:30 Rusty Rivets
12:00 Kuu Kuu Harajuku
12:30 Fan Boy And Chum Chum
13:00 Οι Περιπέτειες Του Jimmy Neutron
13:30 Danny Phantom
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Regal Academy
16:00 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Μπάνσεν Το Τέρας
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjago
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
23:00 Victorious
23:30 iCarly
00:00 iCarly
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 Big Time Rush
02:40 Big Time Rush
03:05 The Thundermans
03:30 The Haunted Hathaways
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Max & Shred
06:00 Drake & Josh




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
09:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΟΠΕΡΑ
04:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

drastis-dikastirio-ena

Αδελφικός της φίλος μιλά για το κορίτσι που αγαπούσε όλο τον κόσμο και βοηθούσε όσους μπορούσε με όλη της την καρδιά - Ο εν διαστάσει σύζυγός της την δολοφόνησε πυροβολώντας την μέσα στη νύχτα, ενώ το παιδί τους κοιμόταν στο δίπλα δωμάτιο

hlektrik_arthr4oos

14χρονη έπεσε στις ράγες του τρένου στο Μοσχάτο- Άντρας αυτοπυροβολήθηκε στο Μαρούσι – Γυναίκα έπεσε στον ισθμό της Κορίνθου - Ακόμα δυο απόπειρες αυτοκτονίας σε Θεσσαλονίκη και Χανιά

4