Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-ana12

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


17:50
COSMOTE SPORT 9 HD
Αστάνα-Γιάμπλονετς
UEFA Europa League

17:50
COSMOTE SPORT 3 HD
Φενέρμπαχτσε-Άντερλεχτ
UEFA Europa League

19:55
COSMOTE SPORT 9 HD
Ακχίσαρσπορ-Σεβίλη
UEFA Europa League

19:55
COSMOTE SPORT 8 HD
Γκενκ-Μπεσίκτας
UEFA Europa League

19:55
COSMOTE SPORT 7 HD
Λάτσιο-Μαρσέιγ
UEFA Europa League

19:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Απόλλων Λεμεσού-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
UEFA Europa League

19:55
COSMOTE SPORT 4 HD
ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ-Τσέλσι
UEFA Europa League

19:55
COSMOTE SPORT 2 HD
Βίντι-ΠΑΟΚ
UEFA Europa League

21:00
Novasports 4HD
Μπάγερν Μονάχου - Νταρουσάφακα
EuroLeague

21:05
Novasports 1HD
Μακάμπι - Ρεάλ Μαδρίτης
EuroLeague

21:45
Novasports 3HD
Αρμάνι Μιλάνο - ΤΣΣΚΑ
EuroLeague

22:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Σέλτικ-Λειψία
UEFA Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Λεβερκούζεν-Ζυρίχη
UEFA Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Λουντογκόρετς-ΑΕΚ Λάρνακας
UEFA Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Άρσεναλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
UEFA Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις-Μίλαν
UEFA Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ
UEFA Europa League

22:45
Novasports 2HD
Γκραν Κανάρια - Αναντολού Εφές
EuroLeague

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

NARCOS: MEXICO
16/11/18

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3
30/11/18

ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
THE FINAL TABLE
20/11/18

ΓΟΥΕΣΤ ΣΑΙΝΤ
WESTSIDE
9/11/18

Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΚΟΜΙΝΣΚΙ
THE KOMINSKY METHOD
16/11/18

1983
30/11/18

BABY
30/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΜΠΑΛΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΣΚΡΑΓΚΣ
THE BALLAD OF BUSTER SCRUGGS
16/11/18

Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
THE OTHER SIDE OF THE WIND
11/2/18

ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
THE CHRISTMAS CHRONICLES
22/11/18

ΕΠΙΚΗΓΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ
OUTLAW KING
9/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΙΜΗΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
MEDAL OF HONOR
9/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΣΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΤΩΝ ΜΑΧΗΤΩΝ
SHE-RA AND THE PRINCESSES OF POWER
16/11/18

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΠΙΟΡΙΑ
PRINCE OF PEORIA
16/11/18

Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΟΤΑΟΥΝ
MOTOWN MAGIC
20/11/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 3
8/11/18


BABY IT'S COLD OUTSIDE!

ΔΕΣΜΟΙ ΣΤΟΡΓΗΣ
PARENTHOOD
9/11/18

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING
26/11/18

Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE
26/11/18

ΔΕΣΜΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΛΛΙΓΓΟΥ
VERTIGO
9/11/18

T2: TRAINSPOTTING
19/11/18

ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
WATERWORLD
9/11/18

ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ

ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5
30/11/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18:15 ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΙΧΝΗ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
19:15 SPORTIFY (ΝΕΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ)
20:40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
23:00 FOCUS
00:30 NOMAD CHEF
01:20 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
03:30 BLEAK HOUSE
04:30 BIG LITTLE LIES - ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
05:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
07:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
07:30 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ
08:30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ - Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ
09:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΑΤΡΑΒΑ
10:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:00 ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΝΟΣ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ
12:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
12:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:15 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:45 ΓΙΑΚΑΡΙ
15:15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
15:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
16:30 ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙ (ΣΙΓΑ... ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΑΚΟ)
18:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
19:00 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ: ΤΟ ΠΟΡΤΡΕΤΟ ΕΝΟΣ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΟΥ ΜΑΕΣΤΡΟΥ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 59o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23:55 THE WIRE - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
02:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ
03:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
03:30 ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΝΟΣ
04:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Η Επιστροφή (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:30 Υπόθεση Τόμας Κράουν (The Thomas Crown Affair)
02:00 Εγκλήματα (Ε)
02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:45 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα




06:30 Αέρινες σιωπές
08:10 Οι αυθαίρετοι
08:30 Αριστοτέλης ο άριστος
09:10 Παντρεμένοι ανύπαντροι
09:30 Φάε τη σοκολάτα σου
10:10 Ο Πέτρος και τα κορίτσια του
10:40 Η ώρα η καλή
11:30 Τα μυστικά της Εδέμ
12:20 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Βέρα στο δεξί
14:00 Βέρα στο δεξί
14:50 Η Ζωή της Άλλης
15:20 Η οικογένεια βλάπτει
16:20 Σ' αγαπώ - Μ' αγαπάς
16:50 Μοντέρνα οικογένεια Κ1
17:40 Δυο ξένοι
18:40 Η νταντά
19:00 Η Νύφη Κ2
20:50 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
21:50 Λάκης ο γλυκούλης
23:20 Mega Friday all nighters
00:00 Στο Παρά Πέντε
00:50 Τζιβαέρι
01:30 Φόνος χωρίς ταυτότητα
02:00 Οι Χρηματιστές
02:40 Χαρά, Αγνοείται
03:30 Πειρασμός
04:20 Η δίψα
04:50 Για μια θέση στον ήλιο
05:50 Στο φως του φεγγαριού



07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef Junior
22:50 V For Vendetta
01:45 The Mentalist - 6oς Κύκλος
03:30 NCIS - 12ος Κύκλος
04:15 30 Rock - 1ος Κύκλος
04:45 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
05:30 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins), III
07:20 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West), I
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
21:50 Το Τατουάζ, II
00:00 Αυτοψία
01:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VIΙI (Keeping Up With The Kardashians, VIΙI)
02:50 Για Την Καρδιά Ενός Αγγέλου (Ε)
03:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:20 Deal, III (Ε)
05:10 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, ΙΙ (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 The Voice Of Greece
00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:30 My Style Rocks (Ε)
04:15 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
05:15 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Chicago Fire (Ε)
09:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου
10:00 Άγγιγμα Ψυχής
11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
12:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 The Blacklist
00:00 Shades Of Blue
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)







07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς (Ε)
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:40 Open News Στη Νοηματική
16:50 Ελεύθερη Σχέση (Ε)
17:50 Κουζίνα Για Δύο
19:00 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά
21:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς
22:00 Project Runway
00:00 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
02:00 Νύφες Σε Πόλεμο (Bride Wars)
03:45 Για Την Παρέα (Ε)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30






06:30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
08:00 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ"
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ '30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ"
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΤΟ ΠΑΡΑΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΥΑΛΟ
20:00 ΜΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ
20:45 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΚΟΡΟΣ, ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
22:53 59o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23:00 ΓΚΟΡ ΒΙΝΤΑΛ: ΗΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΑΜΝΗΣΙΑΣ
00:30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:15 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 VICTORIOUS
23:30 ICARLY
00:00 ICARLY
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 DRAKE AND JOSH
01:50 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15 TRUE JACKSON
02:40 TRUE JACKSON
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:55 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:20 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04:45 SUPAH NINJAS
05:10 SUPAH NINJAS
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
09:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
00:30 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΣΤΟ BBC: Η 8η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΑΛΕΡ
02:00 ΟΠΕΡΑ
04:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

emp

Τι έγραφαν οι μεγάλες εφημερίδες του εξωτερικού για τα όσα έγιναν στο Πολυτεχνείο - «Τα πάντα έμοιαζαν με καλοστημένο θέατρο» αναφέρουν οι δημοσιογράφοι για την επίσκεψή τους στον χώρο, με πρωτοβουλία της Χούντας