Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
12:30 Novasports 3HD
Άστον Βίλα – Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Championship, 9η αγωνιστική

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ντινάμο Δρέσδης-Ντάρμσταντ
Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ράγιο Βαγεκάνο-Αλαβές
LaLiga Santnader

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Φούλαμ-Γουότφορντ
Premier League, 6 η αγωνιστική

16:00 Novasports 2HD
Πάρμα – Κάλιαρι
Serie A, 5η αγωνιστική

16:30 Eurosport 1
Ο Γύρος του Βελγίου
Ποδηλασία

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Νυρεμβέργη-Ανόβερο
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βόλφσμπουργκ-Φράιμπουργκ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Άουγκσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Χέρτα Βερολίνου-Γκλάντμπαχ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ
Bundesliga

17:00 Novasports 3HD
Άστον Βίλα - Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Championship, 9η αγωνιστική

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ-Σαουθάμπτον
Premier League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ-Λεγανές
LaLiga Santander

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα-Βαγιαδολίδ
LaLiga Santnader

18:00 Novasports 2HD
Λιλ – Ναντ
Ligue 1, 6η αγωνιστική

18:15 COSMOTE SPORT 1 HD
Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων
Super League

19:00 ΕΡΤ1
Ατρόμητος - ΑΕΛ
Super League

19:00 Novasports 3HD
Φιορεντίνα – ΣΠΑΛ
Serie A, 5η αγωνιστική

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπάγερν Μονάχου-Λέοπαρντς
Zadar Basketball Tournament

19:15 Eurosport 1
Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
Ισπανία

19:30 Novasports 4HD
ΚΠΡ - Νόριτς
Championship, 9η αγωνιστική

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον-Τότεναμ
Premier League

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε-Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε - Ατλέτικο Μαδρίτης
LaLiga Santnader

20:30 Novasports 2HD
ΠΑΣ Γιάννινα - Άρης
Super League

21:15 Eurosport 2
Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
Ισπανία

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Φενέρμπαχτσε-Ολύμπια Μιλάνο
Zadar Basketball Tournament

21:30 Novasports 1HD
Σαμπντόρια - Ίντερ
Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης -Εσπανιόλ
LaLiga Santander

23:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Βιτόρια Σετούμπαλ-Πόρτο
Liga NOS


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΧΙΛΝΤΑ
HILDA

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18


ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
(συνέχεια εκπομπής)
10:10 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
10:50 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE
17:50 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - GREEKS
18:35 SUPER LEAGUE - PRE GAME
19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕΛ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΜΑΓΕΙΑ ΣΤΟ ΣΕΛΗΝΟΦΩΣ
23:40 INDIAN SUMMERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
01:20 ΤΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΕΓΚΛΗΜΑ
02:20 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕΛ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
04:15 INDIAN SUMMERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:55 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ




06:35 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Γ' ΚΥΚΛΟΣ
07:00 PAJANIMALS
07:25 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
07:55 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
08:25 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:50 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
09:10 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
09:40 ΓΙΑΚΑΡΙ
10:10 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
10:40 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11:10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
11:40 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 Ο ΜΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΤΟΥ ΜΕΛΙΟΥ
15:30 ΑΘΗΝΑ ΚΑΛΕΙ ΜΟΣΧΑ
16:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
17:00 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ)
18:00 ΑΡΧΑΙΩΝ ΔΡΑΜΑ
19:00 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
19:30 ΕΛΛΑΔΑ - ΚΑΝΑΔΑΣ / ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΝΕΡΙΦΗ 2018
21:30 ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΠΛΗΓΩΝΑΜΕ
22:40 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ
23:55 SOUNDBREAKING
00:55 ΑΡΧΑΙΩΝ ΔΡΑΜΑ
01:55 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ)
02:55 ΑΝΙΜΕΡΤ
03:25 SOUNDBREAKING
04:25 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
04:55 ΑΘΗΝΑ ΚΑΛΕΙ ΜΟΣΧΑ
05:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)


  


06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
Κωμική σειρά, ελληνικής παραγωγής 2005-2006.
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 My Way
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
16:45 Footloose (2011)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Footloose (2011)
19:30 Ant1 News
20:30 Κοινή Λογική (Ε)
21:00 Κάτι Κουρασμένα Παλικάρια
22:30 Άτακτος Παππούς (Dirty Grandpa)
23:00 Άτακτος Παππούς (Dirty Grandpa)
01:00 Κοινή Λογική (Ε)
01:30 Ιστορίες Από Την Απέναντι Όχθη (Ε)
02:00 Φώς, Νερό, Τηλέφωνο, Οικόπεδα Με Δόσεις
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)







06:20 Λένη (Ε)
07:10 Κρις Κρος (Ε)
07:50 Γοργόνες (Ε)
08:40 Ασυνήθεις Ύποπτοι (Ε)
09:20 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:10 Αμαρτίες Γονέων (Ε)
11:00 Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10 Ψίθυροι Καρδιάς (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
15:40 Με τα παντελόνια κάτω
16:10 Όμορφος Κόσμος 2 (Ε)
17:00 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
17:50 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40 Παιδική Χαρά (Ε)
19:05 Παιδική χαρά
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
22:50 Safe Sex (Ε)
23:00 Safe sex
23:45 Safe sex
00:20 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:50 Στους 31 Δρόμους (Ε)
01:20 Στους 31 Δρόμους (Ε)
01:40 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
02:00 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
02:20 Στην κόψη του ξυραφιού
02:30 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
03:00 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
03:10 Οι Φρουροί της Αχαΐας
03:20 Οι Φρουροί της Αχαΐας
03:30 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:50 Θύματα ειρήνης
04:00 Θύματα ειρήνης
04:10 Σκιές Πάνω Από Την Πόλη (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
04:50 Η δίψα
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:10 Για μια θέση στον ήλιο
05:50 Έτσι ξαφνικά





06:45 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
07:15 Tom & Jerry Kids
07:40 Ben And Holly
08:10 Robocar Poli
08:40 Χταποδοναύτες (Octonauts)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Κλίο Και Κουκίν (Cleo & Cuquin)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) - 5ος Κύκλος
10:45 The Garfield Show
11:15 Barbie Mariposa - Α΄ Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Mecard
13:00 Tom & Jerry Show
13:20 Ο Garfield Στο Διαγωνισμό Ταλέντων (Garfield's Fun Fest)
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 10ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 6ος Κύκλος
17:00 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Γκούνις: Το Κυνήγι Της Μεγάλης Περιπέτειας (The Goonies)
17:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 MasterChef Junior (Ε)
19:55 Star News
21:00 Epic
23:15 The Twilight Saga: Νέα Σελήνη (The Twilight Saga: New Moon)
01:30 Η Χαρτοπαίκτρα
02:00 Η Χαρτοπαίκτρα
02:15 12 Χρόνια Σκλάβος (Twelve Years A Slave)
03:45 Κατασκήνωση Για Κλάματα (Μr Troop Mom)
04:15 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος
04:45 Ηρακλής (Ηercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
05:00 Ηρακλής (Ηercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
05:15 Ηρακλής (Ηercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
06:00 Xiaolin Showdown





06:00 TV Mall
06:30 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverlan
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:40 Ο Περίεργος Και Ο Πρώτος Ματάκιας
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:35 Ο Περίεργος Και Ο Πρώτος Ματάκιας
17:40 Ο περίεργος... και ο πρώτος ματάκιας
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, IIΙ (Ε)
21:00 Μια Τρελή, Τρελή Σαραντάρα
23:00 Νοτιάς
01:00 Το Ξίφος Του Δράκου (Dragon Blade)
01:30 10η Εντολή, Ι
01:50 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:30 Ο Περίεργος Και Ο Πρώτος Ματάκιας
02:50 Ο Περίεργος Και Ο Πρώτος Ματάκιας
03:00 Kourtney & Khloe Take The Hamptons, I
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Miss Νταίζη
06:00 TV Mall





06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
13:45 Icarus Action 2018
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:30 Δελτίο Στη Νοηματική
16:45 Η Νύφη - 2oς Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Zoolander 2
23:15 Ο Πόλεμος Των Κόσμων (War Of The Worlds)
01:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:45 Φθηνές Ανατριχίλες (Cheap Thrills)
02:00 Φθηνές Ανατριχίλες (Cheap Thrills)
02:45 Ooh La La! (Ε)
03:15 Ooh La La! (Ε)
03:30 Η Νύφη Κ2
03:45 Ooh La La! (Ε)
04:30 Happy Traveller (Ε)
05:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
05:30 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
06:00 Καλημέρα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Κλεμμένη Ζωή
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Top Gear (Ε)
12:00 Top gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire (Ε)
19:00 Chicago Fire
21:00 Ταινία
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Ταινία
23:00 Young Pope (Ε)
00:00 The Young Pope
01:00 Satisfaction
02:00 Επανάληψη Ταινίας
03:00 Vice
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)






06:00 Σαββατοκύριακο Παντού
10:00 Παιδιά Από Σπίτι
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά Plus
17:00 E News Στη Νοηματική
17:15 Άλλος Για Το Εκατομμύριο
18:55 Live News Weekend
20:00 Ο Τρελλός Τα 'Χει 400
22:00 Στη Ρώμη Με Αγάπη
00:30 Underworld
02:30 Project Runway - 14ος Κύκλος
02:45 Αποκαλυπτικά Plus (Ε)
03:15 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
06:00 Σαββατοκύριακο Παντού




06:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:45 ALLERT3
08:15 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 2012: ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ- O NIKOLAUS HARNONCOURT ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΜΟΤΣΑΡΤ
10:00 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ"
10:30 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ"
11:00 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ'
11:30 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ'
12:00 ΑΓΡΟWEEK
12:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
15:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
16:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ:ΠΑΟΚ- ΔΙΟΜΗΔΗΣ
18:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3"-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
18:30 IN THE HEART OF SOUL
19:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:25 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ
22:30 ΦΤΗΝΑ ΤΣΙΓΑΡΑ
00:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΑ
00:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΑΟΡΑΤΟΣ
00:45 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: DIVERSITY
01:00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
02:00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 2012: ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ- O NIKOLAUS HARNONCOURT ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΜΟΤΣΑΡΤ
03:45 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
04:15 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
05:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
06:00 ΑΓΡΟWEEK




06:00 Drake & Josh
06:20 DRAKE AND JOSH
06:40 BIG TIME RUSH
07:00 BUBBLE GUPPIES
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 WALLYKAZAM!
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
Παιδική σειρά
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 SUNNY DAY
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
14:00 WINX
14:30 REGAL ACADEMY
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 STAR FALLS
16:00 GAME SHAKERS
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
17:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL: ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
21:30 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 MAKE IT POP
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:30 DRAKE AND JOSH
00:40 Drake & Josh
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 VICTORIOUS
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΧΟΡΟΣ
18:30 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
20:00 ΘΕΟΔΩΡΙΑΣ - ΠΟΛΙΣ ΝΕΑ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 Η ΑΛΙΚΗ ΣΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

91207c8fa8af78ba4739933188426c5b_XL

Ανεπιθύμητο χαρακτήρισε τον υπουργό Παιδείας ο δήμαρχος Στυλίδας, με αφορμή την στάση που κράτησε για το Πανεπιστήμιο Στερεάς - «Απογυμνώθηκε η Στερεά Ελλάδα, η μόνη επένδυση που έγινε είναι τα διόδια» είπε

2
riot02

Μολότοφ και εκτεταμένη χρήση χημικών στην περιοχή του Λευκού Πύργου, όπου επέστρεψαν οι διαδηλωτές, όταν τα  ΜΑΤ  τους εμπόδισαν να προχωρήσουν προς τα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ -  Προληπτικές προσαγωγές και face control έξω από το Αλεξάνδρειο πριν από την ομιλία Τσίπρα

6