Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-new

Οι ταινίες της ημέρας - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας


ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

Η ΑΛΙΚΗ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ
ALPHA, 21.00

Η Αλίκη, κόρη του διοικητή της Σχολής Δοκίμων, μεταμφιέζεται σε ναύτη και ανεβαίνει σε ένα από τα πλοία του στόλου για να συναντήσει τον αγαπημένο της Δημήτρη. Το πολεμικό πλοίο όμως, συμμετέχει σε μια εκπαιδευτική άσκηση και η παρουσία του χαριτωμένου κοριτσιού θα γίνει αφορμή μιας σειράς απρόοπτων και διασκεδαστικών καταστάσεων. Από τα χαμένα γυαλιά του ναυάρχου Κωνσταντάρα, ως το χαμένο ψωμοτύρι του Γκιωνάκη, την … ‘εγκυμοσύνη’ του Μαλούχου και την παρέλαση του ναύτη… Αλίκη! Αλίκη Βουγιουκλάκη, Δημήτρης Παπαμιχαήλ, Λάμπρος Κωνσταντάρας, Γιάννης Γκιωνάκης, Καίτη Λαμπροπούλου, Δέσπω Διαμαντίδου

ΞΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ

Captain Fantastic
ΠΡΕΜΙΕΡΑ COSMOTE CINEMA 2HD, 22:00

Ένας πατέρας μεγαλώνει τα παιδιά του βαθιά μέσα στο δάσος, θέλοντας να τους χαρίσει μια αγνή παιδική ηλικία. Τι θα συμβεί, όμως, όταν η οικογένεια αναγκαστεί να επιστρέψει στον σύγχρονο κόσμο; Η ταινία ήταν υποψήφια για Όσκαρ. Βίγκο Μόρτενσεν, Φρανκ Λαντζέλα, Τζορτζ ΜακΚέι



«Το τελευταίο τρένο για τη Γιούμα»
ΕΡΤ 1 21.00

Ο Νταν Έβανς είναι ένας τίμιος και νομοταγής πολίτης. Μετά τον εμφύλιο πόλεμο, στον οποίον συμμετείχε ως ελεύθερος σκοπευτής, ο Νταν επιστρέφει πίσω μ’ ένα σακατεμένο πόδι. Με τη μικρή αποζημίωση που του δίνεται, αποφασίζει να νοικιάσει ένα ράντζο στην Αριζόνα, όπου μετακομίζει μαζί με τη γυναίκα του Άλις και τους δύο γιους του. Οι ελπίδες όμως για μια νέα αρχή εξανεμίζονται μπροστά στις σκληρές συνθήκες ζωής και την ανεξέλεγκτη διαφθορά της Δύσης.


ΚΩΔΙΚΟΣ: ΠΙΠΙΛΑ (THE PACIFIER)
ALPHA, 23.00

Διασκεδαστική κωμωδία, όπου ο σκληροτράχηλος Βιν Ντίζελ προσπαθεί αυτή τη φορά να τα βγάλει πέρα σε ένα πεδίο μάχης με… πάνες και πιπίλες! Ένα πρωτότυπο εγχειρίδιο για νεοσύλλεκτους… γονείς, που σημείωσε μεγάλη εισπρακτική επιτυχία. Βιν Ντίζελ, Λόρεν Γκράχαμ, Φέιθ Φορντ, Μπρίτανι Σνόου, Μαξ Θιερό, Κάρολ Κέιν, Μπραντ Γκέρετ



Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE
8/6/18

Ο ΛΟΥΚ ΚΕΪΤΖ ΤΗΣ MARVEL
MARVEL'S LUKE CAGE
Σεζόν 2
22/6/18

GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2


ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18

ΤΟ ΡΑΝΤΣΟ​
THE RANCH
Μέρος 5
15/6/18

UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
18/6/18

ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ​
SET IT UP
15/6/18

ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
SUNDAY'S ILLNESS
15/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE


ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES


ΤΡΟΥ: ΜΑΓΙΚΗ ΦΙΛΙΑ
TRUE: MAGICAL FRIENDS
15/6/18


ΤΡΟΥ: ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ
TRUE: WONDERFUL WISHES
15/6/18

ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW


ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
SHOOTER
Σεζόν 3
22/6/18

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε


ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3


ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF


ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!


ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΣΥΜΜΑΧΟΙ
ALLIED
15/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY


ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2
11/6/18

ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18

Οι αθλητικές μεταδόσεις

12:00 Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός

16:00 ΕΡΤ2
Φιλικό προς τιμήν του Αντώνη Φώτση

16:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Oschersleben, Germany

16:00 Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD
WRC: Ιταλία
Coiluna Loelle 2

17:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Καναδάς
3ες ελεύθερες δοκιμές

18:00 ΕΡΤ1
Προμηθέας - ΠΑΟΚ
Stoiximan.gr Basket League - 3ος μικρός τελικός

18:15 Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Τόφας - Φενέρμπαχτσε
Basketball Super League - 3ος τελικός

20:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Καναδάς
Κατατακτήριες δοκιμές

21:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Ελλάδα 2004 - Spain Legends
Φιλικός αγώνας

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Τρέντο - Αρμάνι Μιλάνο
Serie A - 3ος τελικός



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 



06:15 THE MITSI SHOW
06:20 THE MITSI SHOW
06:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
16:50 ΕΡΤ REPORT
18:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΑΟΚ (ΒΑSKET LEAGUE - PLAYOFFS 2018)
20:00 BASKET LEAGUE PLAYOFFS 2018 - POST GAME
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ (A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:50 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΡΕΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΥΜΑ
01:50 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ
02:50 ΕΜΑΝΟΥΕΛ ΜΑΚΡΟΝ: ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΙΖΕ
03:05 EUROPE
03:50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
04:05 EUROPE
04:06 EUROPE
04:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ
05:30 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ
06:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ


 


06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
07:10 PAJANIMALS
07:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:05 ΠΙΠΗ ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
08:25 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:50 ΖΟΥ
09:15 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
09:45 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
10:00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:25 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ – Γ΄ΚΥΚΛΟΣ
10:55 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
11:20 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
13:50 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
14:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
14:50 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ...
15:00 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ...
15:30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
16:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗ ΦΩΤΣΗ
18:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
21:30 LEN CHAMPIONS LEAGUE
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
01:30 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:40 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
04:30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
05:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
05:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)



 


06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
10:00 40 Κύματα (Ε)
11:00 Ονειροπαγίδα - 1ος Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 6ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Τρελές Σφαίρες (The Naked Gun: From The Files Of Police Squad)
15:30 Celebrity Travel (Ε)
16:30 Εγκλήματα (Ε) - 1ος Κύκλος
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Μοντέρνα Σταχτοπούτα
20:00 Ant1 News
21:00 Δέκα Μικροί Μήτσοι (Ε)
22:30 Celebrity Game Night
00:00 Hell's Kitchen (Ε)
02:00 Vice - 6ος κύκλος
02:15 Vice Specials (Ε) - 3ος Κύκλος
02:30 Vice - 6ος κύκλος
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:15 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:30 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)



 


07:10 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
08:00 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:50 Εσύ Φταις (Ε)
09:50 Λάκης Ο Γλυκούλης (Ε)
11:20 Όλα Στον Αέρα (Ε)
12:10 Τηλεμπόρα (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
14:50 Οι Βασιλιάδες
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
16:10 Ταξιδεύοντας Με Τον Χρήστο Νέζο (Ε)
16:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
17:40 Σαββατογεννημένες (Ε)
18:25 Σαββατογεννημένες - 1ος κύκλος
18:40 Τί Ψυχή Θα Παραδώσεις Μωρή; (Ε)
19:10 Τί Ψυχή Θα Παραδώσεις Μωρή; (Ε)
19:40 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:00 Safe Sex (Ε)
23:50 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:00 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:30 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
00:40 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:00 Αμάν (Ε)
01:10 Αμάν (Ε)
01:40 Φύγαμε
01:50 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:00 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:10 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:20 Μπελάδες για δύο
02:40 Φεύγα (Ε)
03:10 Φεύγα (Ε)
03:30 Οι Χρηματιστές (Ε)
03:50 Οι Χρηματιστές (Ε)
04:00 Σκορπιός
04:10 Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
04:30 Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
04:50 Φιλοδοξίες
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Φιλοδοξίες (Ε)
05:40 Βέρα Στο Δεξί (Ε)



 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Tom & Jerry Kids
08:15 Super Wings
08:40 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν - 2ος Κύκλος
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:30 Bobby And Bill
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο
10:50 The Garfield Show
11:10 DC Super Hero Girls
11:20 Η Barbie Και Το Διαμαντένιο Κάστρο (Barbie And The Diamond Castle) - Α Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Beyblade Burst
13:00 Tom & Jerry Show
13:10 Μπετόβεν (Beethoven)
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 7ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 6ος Κύκλος
17:00 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
17:30 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
18:00 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:10 Το Τρομερό Παιδί (Problem Child)
19:55 Star News
21:00 Ο Μπόμπιρας Ξεπόρτισε (Baby's Day Out)
23:15 Η Κοκκινοσκουφίτσα (Red Riding Hood)
00:30 Υποψία (Chloe)
01:30 Η Τελευταία Υπόσχεση (37: A Final Promise)
02:30 Money Drop (Ε)
03:15 Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
03:45 Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
04:15 Το Ταξίδι Του Μονόκερου (Voyage Of The Unicorn) (Α' Μέρος)
04:45 Το Ταξίδι Του Μονόκερου (Voyage Of The Unicorn - Β' Μέρος)
05:00 Ζίνα - 5ος Κύκλος



 


06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Μπαμπάς Για Γκολ
16:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
16:50 Και Δειλός Και Τολμηρός
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Και Δειλός Και Τολμηρός
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Δεσποινίς Διευθυντής
23:00 Κωδικός: Πιπίλα (The Pacifier)
00:00 Apollo 13
01:00 Και Δειλός Και Τολμηρός
02:50 10η Εντολή ΙΙΙ (Ε)
03:50 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες (Ε)
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)



 


06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
11:30 Eco News
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab (Ε)
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:50 DOT
18:50 Γλυκές Αλχημείες (Ε)
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:30 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
00:45 Στρέλλα
01:30 Ένοχα Ψέματα (Trials Of Cate McCall)
02:30 Η Σπηλιά (The Cave)
03:15 Υποβρύχιοι Κυνηγοί (Fascination Coral Reef)
04:15 Happy Traveller (Ε)
05:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
06:00 Καλημέρα


 

06:30 Όλα καλά
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Vivere (Ε)
13:30 Όλα Καλά (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Επιθυμίες
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Επιθυμίες
05:00 Επιθυμίες




 


09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 E News Στη Νοηματική
21:10 Η Κόρη Του Αφεντικού (My Boss's Daughter)
23:10 Ριψοκίνδυνα Παιχνίδια (Reindeer Games)
01:30 Circo Special
02:30 Circo (Ε)
03:00 Annita Gr (Ε)
03:30 Αποκαλυπτικά (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει


 


06:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 Ο ΒΑΛΕΡΙ ΣΟΚΟΛΟΦ ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ ΤΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ ΓΙΑ ΒΙΟΛΙ ΤΟΥ ΣΙΜΠΕΛΙΟΥΣ
10:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
12:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
14:00 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
16:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
17:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
17:30 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΠΑΡΑΚΜΗ
00:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:30 Ο ΒΑΛΕΡΙ ΣΟΚΟΛΟΦ ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ ΤΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ ΓΙΑ ΒΙΟΛΙ ΤΟΥ ΣΙΜΠΕΛΙΟΥΣ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
05:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ



 



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 SUNNY DAY
11:30 TOON MARTY
Παιδική σειρά
12:00 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: HARVEY BEAKS
21:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
Κωμική σειρά
06:00 DRAKE AND JOSH



 

09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:31 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΧΟΡΟΣ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
20:00 Φωτογραφία
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΩΡΕΣ ΚΟΙΝΗΣ ΗΣΥΧΙΑΣ
23:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
03:01 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

rbc0000

Η υπουργός Εργασίας ήταν ομιλήτρια σε εκδήλωση τοπικής οργάνωσης του ΣΥΡΙΖΑ σε καφέ της πλατείας  Πλαστήρα - Ρουβίκωνας: «Συγχαίρουμε  την κυρία Αχτσιόγλου για την επιτυχή ολοκλήρωση του τελευταίου μνημονίου - Τίποτα δεν μας έχει πείσει ότι η δεξιά θα τα κατάφερνε καλύτερα»

48
eldorado-skouries__1_

Η εταιρεία έχει αποστείλει εξώδικο, τον περασμένο Αύγουστο, προς την κυβέρνηση και τους συναρμόδιους υπουργούς, με το οποίο ζητά αποζημίωση ύψους 750 εκατ. ευρώ για αποκατάσταση της ζημιάς που -όπως υποστηρίζει- υπέστη εξαιτίας των καθυστερήσεων

11
school20

Μέχρι στιγμής δεν έχει εξακριβωθεί τι ήταν αυτό που οδήγησε τον 15χρονο σε αυτή την ακραία απόφαση ωστόσο οι αρχές δεν αποκλείουν το ενδεχόμενο και σε αυτή την περίπτωση να κρύβεται ο σχολικός εκφοβισμός