Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-progr

Οι ταινίες και οι σειρές που προτείνουμε - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι προτάσεις της ημέρας

Final Vision
ΠΡΕΜΙΕΡΑ COSMOTE CINEMA 1HD, 21:00
Η ιστορία του στρατιωτικού γιατρού Τζέφρι ΜακΝτόναλντ, που καταδικάστηκε για την ειδεχθή δολοφονία της εγκύου συζύγου του και των δύο θυγατέρων του στις αρχές του 1970, όπως την αφηγείται στο βιβλίο του ο συγγραφέας Τζο ΜακΓκίνις.

Ant1 21:00
Transformers: Age of Extinction
Eχουν περάσει τέσσερα χρόνια από τα γεγονότα της προηγούμενης ταινίας. 'Oσα Transformers βρίσκονται στην Γη πλέον κρύβονται από τους ανθρώπους, διότι οι άνθρωποι πλέον τους καταδιώκουν. Ο 'Oπτιμους Πραΐμ κρύβεται στο σπίτι ενός ανθρώπου, ονόματι Κεΐντ Γιεΐγκιερ.'Oταν ο ίδιος το μάθει αυτό, αυτός θα προσπαθήσει να βοηθήσει τον 'Oπτιμους Πραίμ να ανακαλύψει την αλήθεια σχετικά με τους λόγους όπου οι άνθρωποι διώκουν τους Transformers και να αποδώσει την δικαιοσύνη.

Star 22:30
Ο τελευταίος επιζών
Ο Τζακ Κόνραντ περιμένει τη θανατική ποινή του σε μια διεφθαρμένη φυλακή στη Νότια Αμερική.
'Eνας πλούσιος τηλεοπτικός παραγωγός τον «αγοράζει» και τον μεταφέρει σε ένα απομονωμένο νησί όπου πρέπει να πολεμήσει μέχρι θανάτου εναντίον εννέα θανατοποινιτών από όλο τον κόσμο. Ενα ανήθικο παιχνίδι επιβίωσης και αλληλοεξόντωσης ξεκινάει, στο οποίο ο τελευταίος επιζών θα κερδίσει την ελευθερία του...

ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
«Άαρον Κάουφμαν: Αλλάζοντας ταχύτητες» (Πρεμιέρα νέας σειράς)
Discovery Channel στις 22:00
Ο Άαρον Κάουφμαν, ο ιδιοφυής μηχανικός που έγινε διάσημος για την εκπληκτική του δουλειά στην εκπομπή Fast N' Loud, επιστρέφει με τη δική του σειρά! «Ο μάγος με το μούσι» έφυγε από το Gas Monkey Garage και επικεντρώθηκε στη νέα του επιχείρηση, την Arclight Fabrication, και το πάθος του για τα φορτηγά. Ο Άαρον επέλεξε ο ίδιος τους καλύτερους μηχανικούς από όλη την Αμερική για να ριχτούν μαζί του στο νέο του εγχείρημα στο Ντάλας του Τέξας, κι έχει μεγάλα σχέδια για την επιχείρηση - μεταξύ άλλων, θέλει να μπει στην αγορά ανταλλακτικών για Ford F-100. Το όραμα του Άαρον είναι να επεκτείνει τα όρια του μηχανικού σχεδιασμού όπως καμία άλλη επιχείρηση δεν έχει τολμήσει μέχρι τώρα, ρίχνοντας το βάρος στις απίστευτες επιδόσεις των οχημάτων.


Οι αθλητικές μεταδόσεις


17:00
ΕΡΤ 2
ΠΑΟΚ-Φοίνικας Σύρου
Α1 Βόλεϊ Ανδρών

19:45
NOVASPORTS 2
Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός Superfoods
Ευρωλίγκα, 3ος αγώνας Πλέι Οφ

20:00
NOVASPORTS 1
Χίμκι-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ευρωλίγκα, 3ος αγώνας Πλέι Οφ

21:45
ΕΡΤ 1 & COSMOTESPORT 1
Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης
Champions League


Πρεμιέρες στο NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

3%: Σεζόν 2 (27/4/2018)
Σε ένα μέλλον όπου η ελίτ κατοικεί σε ένα παραδεισένιο νησί μακριά από τις πολύβουες φτωχογειτονιές, έχετε μία ευκαιρία να είστε στο 3% που θα σωθεί από την εξαθλίωση.


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Μια Εβδομάδα Πριν (27/4/2018)
The Week Of
Ο Άνταμ Σάντλερ και ο Κρις Ροκ πρωταγωνιστούν σε μια κωμωδία με θέμα την εβδομάδα πριν από το γάμο των παιδιών τους. Σκηνοθετεί ο Ρόμπερτ Σμάιγκελ..



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
13:15 Στα Φτερά του Έρωτα Κ3 - Επ.100
13:40 Στα Φτερά του Έρωτα Κ3 - Επ.101
14:05 Στα Φτερά του Έρωτα Κ3 - Επ.102
14:30 Στα Φτερά του Έρωτα Κ3 - Επ.103
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Δεύτερη Ματιά
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Στον Δρόμο για τη Ρωσία
20:40 The Mitsi Show
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:10 Champions ΕΡΤ
21:45 Ποδόσφαιρο: UEFA Champions League 2017-2018 LIVE
23:30 Champions ΕΡΤ
01:20 Ξένο Ντοκιμαντέρ
01:50 Στον Δρόμο για τη Ρωσία
03:50 Στα Φτερά του Έρωτα Κ3 Στα Φτερά του Έρωτα
05:20 The Mitsi Show
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση





06:00 Προορισμοί του ονείρου
07:00 Νιλς Χόλγκερσον
07:25 Μία αγελάδα και μία γάτα στον ωκεανό
07:50 Το σχολείο της Έλεν
08:15 Η Μικρή Πριγκίπισσα
08:40 Ίντι - Επ.2
09:00 Ονειρεμένο νησί
10:00 Τι στ΄ αλήθεια τρώμε;
11:00 Μεθυσμένη πολιτεία
12:00 Ασημίνα Λαΐου
13:00 Μυστικά καφέ Κ2
13:30 Προορισμοί του ονείρου
14:30 Cook the Books
15:30 Πόλο: Πανιώνιος - Χίος LIVE
16:45 Εντός Αττικής Κ2 Κέντρο της Γης και Πύργος Βασιλίσσης
17:00 Βόλεϊ: ΠΑΟΚ - Φοίνικας Σύρου LIVE
19:00 Η Δεκαετία του ΄70 Terrorism at home and abroad
20:00 Τα Στέκια
21:00 Βανίλια και Σοκολάτα
22:45 Πολιτιστικό Δελτίο
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:40 Λίστα Γάμου
01:30 Μεθυσμένη πολιτεία
02:30 Ασημίνα Λαΐου
03:30 Η Δεκαετία του ΄70 Terrorism at home and abroad
04:30 Ονειρεμένο νησί
05:30 Cook the Books




06:00 Της Ελλάδος τα παιδιά Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο
07:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
Επ.17 Εσύ είσαι η αιτία που υποφέρω
14:55 G Tech Trends by Germanos
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Το καφέ της Χαράς
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 news
21:00 Transformers 4: Εποχή αφανισμού
00:15 Βινύλιο με τον Αντώνη Κανάκη
01:45 Fazilet
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η διπλανή πόρτα
05:15 Σοφία ορθή





06:00 Βέρα στο δεξί
07:30 Περί ανέμων και υδάτων
08:10 Το σόι μας
08:40 Καρέ της ντάμας
09:30 Με τα παντελόνια κάτω
10:20 Όταν ο Χάρης χώρισε τη Μαίρη
10:50 Κρις κρος
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Η οικογένεια βλάπτει
16:30 Ευτυχισμένοι μαζί
18:00 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30 Η νταντά
20:20 Η ώρα η καλή
21:10 Στο παρά πέντε
21:50 Η πολυκατοικία - 1ος κύκλος
22:40 Τέσσερις
23:30 Λόγω Τιμής
00:20 Δικαίωση
01:50 Επιφάνεια
02:40 Προδοσία Προδοσία
03:20 Επαφή
04:10 Στην κόψη του ξυραφιού
04:50 Φιλοδοξίες




06:30 Ο τροχός της τύχης
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος κύκλος
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1
18:30 STAR News
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 MasterChef 2
22:30 Ο τελευταίος επιζών
00:45 MasterChef 2
02:15 Επτά ψυχοπαθείς
04:30 Third Watch Κ3 Third Watch
05:30 Elif Κ1 Elif





06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γιατρός Κ4 Νοσοκομείο Παιχνιδιών
07:30 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι σου Κ3
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές ιστορίες
17:45 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη Θέση μου Κ2
21:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ5
21:50 Πάμε πακέτο
23:50 Οικογενειακές ιστορίες
00:50 Beauty and the Beast - Κύκλος 1
02:45 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος Το χαμόγελο της σφίγγας- 1ο μέρος
04:00 Σφηνάκια
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι... κερατάδες





06:00 Σήμερα
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Power of Love
17:20 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Dark minds - 2ος κύκλος
01:30 Criminal minds - 9ος κύκλος
02:30 Power of Love
04:30 Survivor Πανόραμα





06:00 Τρικυμία
07:00 Επιθυμίες
08:00 Η αγορά σήμερα
14:00 Όλα καλά
15:45 Κάρμα
18:00 Βαλς με δώδεκα (12) θεούς
19:00 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Είναι στιγμές
05:00 Βαλς με δώδεκα (12) θεούς





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω…
12:45 Εμείς
14:45 Άριστη Γεύση
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Circo
20:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:00 Ποιος Θανάσης
22:50 Αυτό Που Θέλουν Οι Γυναίκες (What Women Want)
00:30 Off Camera
01:20 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
02:20 Circo (Ε)
03:20 Criminal Minds - 2ος Κύκλος (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί





10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
13:15 Στα Φτερά του Έρωτα Κ3
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Δεύτερη Ματιά
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Στον Δρόμο για τη Ρωσία
20:40 The Mitsi Show
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:10 Champions ΕΡΤ
21:45 Ποδόσφαιρο: UEFA Champions League 2017-2018 LIVE
23:30 Champions ΕΡΤ
01:20 Ξένο Ντοκιμαντέρ
01:50 Στον Δρόμο για τη Ρωσία
03:50 Στα Φτερά του Έρωτα Κ3 Στα Φτερά του Έρωτα
05:20 The Mitsi Show
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση




06:30 ALLERT3
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ FOOTBALL LEAGUE ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ- ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
17:00 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
17:30 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΜΟΤΣΑΡΤ ΣΟΥΠΕΡΣΤΑΡ
23:00 Η ΝΕΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΡΝΟ
00:00 VOLUMESEXY CHRISTIANS
01:00 ΜΟΤΣΑΡΤ ΣΟΥΠΕΡΣΤΑΡ
02:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00 VOLUME
06:00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΡΑΞΕΙΣ




06:00 Drake and Josh
06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
08:00 Paw patrol
08:30 Bubble guppies
09:00 Wallykazam!
09:30 Zack and Quack
10:00 The New Teletubies
10:30 Team Umizoomi
11:00 Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια
11:30 Rusty Rivets
12:00 Τα μυστικά της φάρμας
12:30 Cool Factor
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 Fanboy and Chum Chum
14:00 Paw patrol
14:30 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
15:00 Regal Academy
15:30 Maggie Bianca
16:00 Kuu Kuu Harajuku
16:30 Τριπλός Μπελάς
17:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
17:30 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
18:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
18:30 Winx Club: Το μυστήριο του ωκεανού
19:00 Σίμερ και Σάιν
19:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
20:00 Paw patrol
20:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
21:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
21:30 Mysticons
22:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
22:30 Δυο φανταστικοί γονείς
23:00 Χελωνονιντζάκια
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
00:40 Drake and Josh
01:00 Big time rush
01:25 Victorious




09:00 Πρωινή ανάγνωση
10:00 Κοινοβουλευτικό έργο
18:00 Κοινοβουλευτικό έργο
22:00 Κάρτα Μέλους / Διαβουλεύσεις
23:30 Παλέτες που έγραψαν ιστορία Ντελακρουά (1798 - 1863)
00:00 Επανάληψη προγράμματος
01:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης