Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης

remote-control-1863437_960_720

Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




09:00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ 15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
16:50 Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ
17:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:00 COVID-19: ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
19:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
20:35 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
20:40 COVID-19: ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 21:30 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ 00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:05 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:10 Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ
01:30 Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ
02:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
02:20 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:50 ΠΑΡΙΣΙ- ΒΕΡΟΛΙΝΟ : ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ
05:10 ΠΑΡΙΣΙ- ΒΕΡΟΛΙΝΟ : ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ
05:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ




MEGA

06:50 Mega Σαββατοκύριακο
10:20 Μπουκιά Και Συχώριο
11:20 Νόστιμα Και Απλά
12:00 Mega Sports Weekend
13:00 Μega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
13:50 Ο Φαντασμένος
16:00 Τραπέζι Για Φίλους
16:45 Camera Cafe
17:00 Δελτίο Νοηματικής
17:10 Κάτι Τρέχει Με Τους Δίπλα
17:50 Το Κόκκινο Δωμάτιο
19:45 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:45 Δελτίο Καιρού
21:00 Emoji: Η Ταινία (The Emoji Movie)
22:40 Όρια Αντοχής (Vertical Limit)
01:10 Επιφάνεια
02:00 Είμαστε Στον Αέρα
04:50 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του
05:40 Μετράω Στιγμές

  

07:00 Πρωινοί Τύποι
11:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα
12:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Merenda Mania - 2ος Κύκλος
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
16:00 Food N' Friends
17:00 Μην Ψαρώνεις - 2ος Κύκλος (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Μην Ψαρώνεις - 2ος Κύκλος (Ε)
19:30 Ant1 News
20:45 Η Κόρη Μου Η Σοσιαλίστρια
22:45 Ζήτημα Τιμής (A Few Good Men)
01:45 Vice - 8ος Κύκλος
02:45 Ιστορίες Μυστηρίου (Ε)
05:30 Έρωτας (Ε)
06:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)

09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 Barbie Dreamhouse Adventure
12:00 Σκούμπι Ντου: Η Κατασκήνωση (Scooby-Doo! Camp Scare)
13:10 Δώρο Εξ' Ουρανού (Foster)
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 2ος Κύκλος
16:30 Two And A Half Men - 6ος Κύκλος
17:00 Ντουέτο Εν Δράσει (The Heat)
18:00 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:15 Ντουέτο Εν Δράσει (The Heat)
19:50 Star News
21:00 Η Μπαλαρίνα Και Ο Μικρός Εφευρέτης (Ballerina)
22:50 Lethal Weapon - 1ος Κύκλος
00:45 Φονικό Όπλο Νο 4 (Leathal Weapon 4)
04:15 Τα Πάντα Γύρω Από Τον Στιβ (All About Steve)



10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται, II
16:50 Kitchen Lab, II
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VII (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Ο Εξυπνάκιας
22:00 Η Έλεν Εκπαιδεύεται (Raising Helen)
00:45 Το Δείπνο (The Dinner)
04:00 The Rookie, I (Ε)
05:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης



10:00 Ακραία Φαινόμενα
12:10 Dot.
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 Μαζί Σου
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:40 Happy Traveller
18:40 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:15 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
01:00 After Dark
02:00 Ραντεβού Στον Αέρα (Up In The Air)
06:00 Μαζί Σου (Ε)



08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Santa Diabla (Ε)
15:00 Santa Diabla (Ε)
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 Πολιορκία
19:00 Chicago Fire (Ε)
20:00 Castle (Ε)
21:00 Suits (Ε)
22:00 Suits (Ε)
23:00 Hitch
01:15 Mayday (Ε)
02:00 Castle (Ε)
05:00 Mayday (Ε)
05:30 Vice (Ε)



09:50 Έλα Χαμογέλα
13:00 Open News
13:30 Revenge Body (Ε)
14:40 Αννίτα Κοίτα
17:45 Open News Στη Νοηματική
18:00 Αννίτα Κοίτα
18:45 My Greece (Ε)
19:30 Open News
21:00 Μια Κυρία Στα Μπουζούκια
23:00 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα Νο 2
01:00 Ακολουθία Φόνων Στην Οξφόρδη (Oxford Murders)
05:00 Criminal Minds - 5ος Κύκλος



10:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (ΣΤ' ΚΥΚΛΟΣ)
11:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (ΣΤ' ΚΥΚΛΟΣ)
12:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΜΕΘΟΡΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙ
14:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:30 ΑΓΡΟWEEK
15:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
16:00 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ HOLLYWOOD
18:00 ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
19:00 ΕΝΑΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΗ
20:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:30 Ο ΜΠΕΤΟΒΕΝ ΣΕ ΕΞΙ ΣΟΝΑΤΕΣ
21:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
22:00 Ο ΤΑΡΑΞΙΑΣ
23:45 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
01:00 ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ
02:00 ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
04:00 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
05:00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ YOUNG EURO CLASSIC 2018-ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
06:00 Ο ΜΠΕΤΟΒΕΝ ΣΕ ΕΞΙ ΣΟΝΑΤΕΣ



10:00 Top Wing
10:30 Barbie Dreamtopia
11:00 Paw Patrol
11:30 44 Γάτες
12:00 Butterbean's Cafe
12:30 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
13:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:00 Winx
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 KCA: Kids Choice Awards 2020
16:30 Η Μέρα Της Σάνη
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Lego Friends Girls On A Mission
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
22:00 Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
23:00 Χένρι Ο Επικίνδυνος
23:30 Zoey
00:00 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
00:30 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
00:50 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν
01:40 Χένρι Ο Επικίνδυνος
02:05 Χένρι Ο Επικίνδυνος
02:25 Game Shakers
02:45 Game Shakers
04:15 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
04:35 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
05:00 The Troop
05:25 The Troop
05:50 True Jackson



10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ (E)
11:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
13:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
14:00 ΟΔΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ Ε.Σ.Α.μεΑ
16:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ (E)
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ (E)
20:00 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
20:30 ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ 20ου ΑΙΩΝΑ
21:00 ΤΟ ΧΟΛΥΓΟΥΝΤ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
22:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
23:00 ΤΟ ΧΑΟΣ
01:00 ΑΔΕΛΦΟΙ ΤΑΒΙΑΝΙ: ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ Η ΟΥΤΟΠΙΑ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης