LIVE

Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

11:05
Eurosport 1
Λίεντζ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος

12:15
Eurosport 1
Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών

13:35
Eurosport 2
Λέντζερχάιντε

14:00
Eurosport 2
Λίεντζ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον - Μπόρνμουθ
Πρέμιερ Λιγκ 2019 

15:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Τσμόκι Μινσκ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
VTB United League 2019

15:05
Eurosport 2
Λεντζερχάιντε

15:30
ΕΡΤ Play1
Ρέθυμνο Cretan Kings - Κολοσσός H Hotels
EKO Basket League 2019

15:45
ΕΡΤ Play4
Λαύριο Megabolt - Λάρισα
EKO Basket League 2019

15:45
ΕΡΤ Play3
Περιστέρι - Ηφαιστος
EKO Basket League 2019

15:45
ΕΡΤ Play2
Προμηθέας - Αρης
EKO Basket League 2019

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάστλ - Έβερτον
Πρέμιερ Λιγκ 2019

17:00
Eurosport 1
Ομπερτντορφ

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ - Ιωνικός Νικαίας Affidea
EKO Basket League 2019

17:45
ΕΡΤ Sports HD
ΓΣ Ηρακλής - ΠΑΟΚ
Basket League 2019

19:00
Eurosport 1
Γκελσενκίρχεν

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Νόριτς - Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ 2019 

21:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Σαραγόσα - Μπασκόνια
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπέρνλι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Πρέμιερ Λιγκ 2019 

00:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντένβερ Νάγκετς - Μέμφις Γκρίζλις



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
11:00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
11:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
14:00 Η ΣΤΕΨΗ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
17:00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
19:00 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
19:20 ΕΝΑΣ ΜΑΓΚΑΣ ΣΤΑ ΣΑΛΟΝΙΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:05 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:50 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
02:45 Η ΣΤΕΨΗ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
03:45 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
04:00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ
05:00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
06:00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ







06:15 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
07:00 Η ΤΙΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
07:30 ΓΙΑΚΑΡΙ - (SEASON 4 & SEASON 5)
08:00 OLD TOM
08:30 Ο ΑΡΘΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΤΡΑΠΕΖΗΣ
09:00 ΧΟΥΝΤΙΝΙ (ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
10:00 SPIRIT
10:30 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
12:00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
12:15 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ (2019)
14:00 ΤΥΦΛΑ ΝΑ'ΧΕΙ Ο ΜΑΡΛΟΝ ΜΠΡΑΝΤΟ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
17:00 ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
18:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (2019)
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
20:00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 13ος ΚΥΚΛΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 MILDRED PIERCE
23:15 DE-LOVELY (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:30 FEDORA
03:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 13ος ΚΥΚΛΟΣ
04:20 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ (2019)


  



06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Πρωινοί Τύποι
11:00 Puppy Star Christmas
13:00 Ant1 News
13:45 Merenda Mania - 2ος Κύκλος
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:15 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το Τερατόσπιτο (Monster House)
19:30 Ant1 News
20:45 Το Δόλωμα
22:45 Still Standing (Ε)
00:15 Μόνο Χίλιες Λέξεις (A Thousand Words)
02:15 Το Φιλοδώρημα Των 2.000.000 Δολλαρίων (It Could Happen To You)
04:15 Κλεμμένη Ζωή (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)






06:00 Duck Dodgers
06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 Daffy Duck Show
07:30 Ben And Holly's Little Kingdom
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15 Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 Barbie: Τα Πιο Γλυκά Χριστούγεννα (Barbie: A Perfect Christmas) - Α΄Μέρος
12:00 Scooby Doo! Mystery Incorporated
12:30 New Looney Tunes
13:10 Τα Χριστούγεννα Του Τρελού Θηριοτροφείου 2 (National Lampoon's Christmas Va
15:00 Star News
15:30 Η Οικογένεια Μπελιέ (The Belier Family)
17:40 Μια Φορά Τον Χρόνο (Love The Coopers)
19:50 Star News
21:00 Rio 2
23:10 Ο Μάγος Μέρλιν (Merlin)
03:00 Χριστουγεννιάτικη Χιονοθύελλα (Snow Wonder)
04:45 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
06:00 Duck Dodgers






06:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:50 Total Dreamer
08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
09:00 Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται, II
16:50 Kitchen Lab (Ε)
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, IV (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Το Ξύλο Βγήκε Από Τον Παράδεισο
22:00 Η Νύφη Το 'Σκασε (Runaway Bride)
00:30 Ενώ Εσύ Κοιμόσουν (While You Were Sleeping)
02:40 World Party I (Ε)
03:40 World Party II (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)






06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
12:00 Icarus Action (Ε)
12:15 Dot.
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:40 Happy Traveller
18:40 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
00:50 Οι Άνδρες Με Τα Μαύρα 2 (Men In Black 2)
02:30 WWE Raw
04:45 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
06:00 Καλημέρα






06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla (Ε)
16:00 La Patrona (Ε)
16:45 Air Bud: Spikes Back
18:30 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
18:40 Mistresses (Ε)
20:00 Mistresses (Ε)
21:00 Suits (Ε)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Suits (Ε)
23:00 Chicago P.D. (Ε)
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)






09:50 Έλα Χαμογέλα
13:00 Open News
13:30 Open Sport
14:40 Αννίτα Κοίτα
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:50 Αννίτα Κοίτα
18:55 Open News
20:00 Εικόνες - 2ος Κύκλος
21:00 Ο Γόης
23:00 Ανταρκτική Στα Όρια Του Αδύνατου (Eight Below)
01:45 Γείτονες Σε Περιπολία (The Watch)
03:45 Κατά Λάθος Έρωτας (Accidental Love)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει







06:30 ΡΑΦΑΗΛ, ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ
07:30 ΕΝΑΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΗ
08:30 Η ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΡΩΣΟΥΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ BBC, PROMS
10:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
11:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
12:00 BORDERS
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΑΓΡΟWEEK (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
16:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
17:00 ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ
18:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
19:00 ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 Ο ΧΟΡΟΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΦΕΛΙΞ & ΜΕΙΡΑ
00:15 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ
00:45 ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
01:30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 Ο ΧΟΡΟΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ
03:30 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
04:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
05:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
06:00 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ







06:00 Bubble Guppies
06:30 Kid - E - Cats
07:00 Σούπερ Ζωάκια
07:30 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
🔍Η νέα σειρά προσχολικής ηλικίας έφτασε «Την ημέρα που ο Χένρι συνάντησε»! Καθημερινά o Henry συναντά κάτι νέο - Την ημέρα που ο Χένρι συνάντησε μια φάλαινα! Την ημέρα που ο Χένρι συνάντησε τo φεγγάρι Την ημέρα που ο Χένρι συνάντησε ένα αυτοκίνητο! Πόσο συναρπαστικό, αναρωτιέμαι τι θα πρόκειται να συναντήσει ο Henry σήμερα! Ανακάλυψε τον κόσμο μαζί με τον Χένρι!
08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Η Κίβα Mπορεί
09:00 Τόμας Το Τρενάκι
09:30 Top Wing
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Barbie Dreamtopia
11:00 Paw Patrol
11:30 44 Γάτες
12:00 Butterbean's Cafe
12:30 Lego Friends Girls On A Mission
13:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:00 Winx
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Nick Movie: Blurt
16:30 Η Μέρα Της Σάνη
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Lego City Adventures
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Marathon: Ninjago Masters Of Spinjitzu
22:30 Hunter Street
23:00 Game Shakers
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies


  



08:00 (Ε) VITA
09:00 (Ε) Ξένο πρόγραμμα
20:00 VITA
20:30 ONE NEWS WEEKEND
21:30 BHMAGAZINO
22:00 (Ε) Ξένο πρόγραμμα






09:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
09:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΗΜΕΡΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΥ, ΗΜΕΡΕΣ ΖΩΗΣ
13:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
13:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
16:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
20:00 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
20:30 ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ 20ου ΑΙΩΝΑ
21:00 ΜΟΝΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΧΙΤΛΕΡ
22:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
23:00 POTICHE
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Ακολουθήστε το protothema.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

Δείτε Επίσης