LIVE

Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

06:00
COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2019

10:50
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2019

14:00
ΕΡΤ Sports HD
ΑΝΟ Γλυφάδας - Παναθηναϊκός
Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών

COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2019

15:00
ΕΡΤ3
Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου
Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League

15:05
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2019

15:30
Novasports 1HD
Άρης - ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Ποδόσφαιρο

15:45
ΕΡΤ Play4
Κολοσσός - Λάρια
EKO Basket League

15:45
ΕΡΤ Play3
Πανιώνιος - Λαύριο
EKO Basket League

15:45
ΕΡΤ Play2
Ρέθυμνο - Προμηθέας
EKO Basket League

15:45
ΕΡΤ Play1
Ηφαιστος Λήμνου - Αρης
EKO Basket League

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals 1ος ημιτελικός

16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Κύπρος - Σκωτία
Euro 2020 - Προκριματικά

16:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Ιωνικός Νικαίας Affidea
EKO Basket League

17:00
ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά

17:45
ΕΡΤ2
ΓΣ Ηρακλής - ΑΕΚ
Basket League

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Σαν Μαρίνο - Καζακστάν
Euro 2020 - Προκριματικά

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Σλοβενία - Λετονία
Euro 2020 - Προκριματικά

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρωσία - Βέλγιο
Euro 2020 - Προκριματικά

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Αζερμπαϊτζάν - Ουαλία
Euro 2020 - Προκριματικά

19:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας Κατατακτήριες Δοκιμές

20:00
ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας Κατατακτήριες Δοκιμές

21:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπαρτσελόνα - Άαλμποργκ
VELUX EHF Champions League

21:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Ιμόκο Κονελιάνο - Νοβάρα
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Ισραήλ - Πολωνία
Euro 2020 - Προκριματικά

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Κροατία - Σλοβακία
Euro 2020 - Προκριματικά

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Γερμανία - Λευκορωσία
Euro 2020 - Προκριματικά

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Βόρεια Ιρλανδία - Ολλανδία
Euro 2020 - Προκριματικά

22:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals 2019 - Λονδίνο 2ος ημιτελικός

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2019

01:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Σικάγο Μπουλς - Μπρούκλιν Νετς
NBA

02:05
COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2019


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
09:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΟΡΟΣΗΜΑ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
17:00 OUT OF THE BOX
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
19:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
19:10 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
19:25 Η ΜΟΥΣΙΤΣΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:05 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:30 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
02:45 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
03:50 OUT OF THE BOX
04:45 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΟΡΟΣΗΜΑ







06:00 SPIRIT (E)
07:00 SPIRIT
07:30 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
08:00 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
08:30 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:30 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
10:30 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
12:00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
12:15 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ (2019)
14:00 ΠΟΥ ΠΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΓΑΠΗ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
17:45 BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ: «ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ»
19:44 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
20:00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 12ος ΚΥΚΛΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΑΔΕΛΦΕΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΧΟΛΜΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:45 FARGO (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - 12ος ΚΥΚΛΟΣ
03:15 ΑΔΕΛΦΕΣ
04:15 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
05:15 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ (2019)



  


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Πρωινοί Τύποι
11:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα
12:00 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:15 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
16:15 Dina's Bakery
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Μην Ψαρώνεις - 2ος Κύκλος (Ε)
18:15 Πέτα Τη Φριτέζα - 2ος Κύκλος (Ε)
19:30 Ant1 News
20:45 Οι Θαλασσιές Οι Χάντρες
22:45 Hancock
00:45 Πέτα Τη Φριτέζα - 2ος Κύκλος (Ε)
01:45 Έγκλημα Και Πάθος (Ε)
02:45 Κάρμα (Ε)
03:30 Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
04:15 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)







06:00 Beyblade Burst
06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 Daffy Duck Show
07:30 Ben And Holly's Little Kingdom
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15 Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 Η Barbie Παρουσιάζει Την Θαμπελίνα (Barbie Presents Thumbelina) - Α΄ Μέρος
12:00 Scooby Doo! Mystery Incorporated
12:20 Looney Tunes: Μια Τρελή Καταδίωξη (Looney Tunes: Rabbit's Run)
14:00 Stars System
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 9ος Κύκλος
16:30 Two And A Half Men - 5ος Κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Τίποτα Δεν Τελειώνει Κύριε Κόλινς (Danny Collins)
19:50 Star News
21:00 Τα Μυστικά Της Συμμορίας Των 5 (Kung Fu Panda Secrets Of The Furious Five)
21:25 Μπάτε Σκύλοι Αλέστε (The Secret Life Of Pets)
23:30 Επαγγελματίες Απατεώνες (Matchstick Men)
02:00 Δεσποινίς Διευθυντής
04:15 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
06:00 Beyblade Burst







06:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:50 Total Dreamer
08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
09:00 Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται, II
16:50 Kitchen Lab
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Πάνω Κάτω Kαι Tο Βράδυ
21:00 Μια Κυρία Στα Μπουζούκια
23:00 Στοιχειωμένο Νερό (Dark Water)
01:10 Μεσάνυχτα, II (Ε)
03:00 Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
04:00 Beauty And The Beast, II
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Rules Of Enfagement, ΙI






06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
11:45 Eco News
12:15 Dot.
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:40 Happy Traveller
18:40 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:30 Deadly Women (Ε)
01:30 WWE Raw
03:45 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
04:45 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
06:00 Καλημέρα







06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Λίτσα.Com (Ε)
16:45 The Karate Kid
19:15 Mistresses (Ε)
20:15 Mistresses (Ε)
21:00 Chicago Med (Ε)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Chicago Med (Ε)
23:00 Chicago P.D. (Ε)
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)







09:50 Έλα Χαμογέλα
13:00 Open News
13:30 Open Sport
14:40 Με Το Νι Και Με Το Σίγμα
15:40 Αννίτα Κοίτα
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:55 Αννίτα Κοίτα
18:55 Open News
20:00 Ο Εξυπνάκιας
22:15 Αυτό Που Θέλουν Οι Γυναίκες (What Woman Want)
01:00 Μαύρος Κύκνος (Black Swan)
03:15 Future World
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει







06:30 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ
07:30 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ
08:30 Η ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ ΜΟΝΤΕΡΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΚΟΝΣΕΡΤΟ ΓΙΑ ΠΙΑΝΟ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
11:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
12:00 BORDERS
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
17:00 Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ Ο ΙΒ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
18:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
19:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
20:00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 Η ΑΠΟΥΣΙΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΙΛΙΑΔΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 ΑΛΜΠΕΡ ΚΑΜΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:45 Η ΑΠΟΥΣΙΑ
01:45 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 ΙΛΙΑΔΑ
03:00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
03:30 Η ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ ΜΟΝΤΕΡΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΚΟΝΣΕΡΤΟ ΓΙΑ ΠΙΑΝΟ
05:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
06:00 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ







06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 KID E CATS
07:00 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Η Κίβα Mπορεί
09:00 Τόμας Το Τρενάκι
09:30 Top Wing
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Barbie Dreamtopia
11:00 Paw Patrol
11:30 44 Γάτες
12:00 Butterbean's Cafe
12:30 Lego Friends
13:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:00 Winx
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Nickelodeon Classics
16:30 Η Μέρα Της Σάνη
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Lego City
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
22:30 Hunter Street
23:00 Game Shakers
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies



  



06:00 (Ε) CITIZEN ONE
08:00 (Ε) VITA
09:00 Antony Bourdain - The Layover
10:00 Hitler: The Definite Story
11:00 Nigel Slater's Middle East
12:00 Antony Bourdain - No Reservations
13:00 Antony Bourdain - No Reservations
14:00 Divided States
15:00 Judi Dench: My Passion for Trees
16:00 ONE LINE WEEKEND
18:00 ONE DIRECT WEEKEND
20:00 VITA
20:30 ONE NEWS WEEKEND
21:30 BHMAGAZINO
22:00 ONE TALK WEEKEND
00:00 Judi Dench: My Passion for Trees
01:00 Hitler: The Definite Story
02:00 (Ε) Divided States
03:00 (Ε) Antony Bourdain - No Reservations
04:00 (Ε) ONE LINE WEEKEND
06:00 (Ε) ONE TALK WEEKEND







09:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
19:30 Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΤΟ ΒΙΟΛΙ
23:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ


Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης