Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

00:00
UEFA Champions League Show 2019-20 (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

20:00
UEFA Champions League Show 2019-20 (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

20:30
Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ - Κίελο (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

22:00
Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Κρασνοντάρ (Ζ)
COSMOTE SPORT 2 HD

UEFA Champions League 2019-20 - Λεπτό προς Λεπτό (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

Ποδόσφαιρο: Γιουνγκ Μπόις - Ερυθρός Αστέρας (Ζ)
COSMOTE SPORT 3 HD

Ποδόσφαιρο: Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Ρόζενμποργκ (Ζ)
COSMOTE SPORT 4 HD


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
06:50 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (E)
10:30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ (E)
11:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ (E)
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
14:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
14:45 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
17:00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:30 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (E)
18:45 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ (E)
19:15 Τ' ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Α' ΚΥΚΛΟΣ (E)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ (E)
01:10 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
02:05 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ (E)
03:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ (E)
04:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ (E)
04:50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)






07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ) (E)
07:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ (E)
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ (E)
08:30 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ (E)
09:00 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ (E)
09:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ (E)
10:00 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
11:00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ (E)
12:00 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ (E)
13:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ (E)
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (E)
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
17:45 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΗ ΚΑΡΔΙΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
22:00 MODUS - Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ (B' KΥΚΛΟΣ) (E)
23:00 ΤΣΙΚΟ ΚΑΙ ΡΙΤΑ - ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
00:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (E)
01:15 MODUS - Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ (B' KΥΚΛΟΣ) (E)
02:00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
02:45 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ (E)
04:15 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)





  



06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Eγκλήματα (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:45 The Night Shift - 3ος Κύκλος
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)








06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes Show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
09:15 Baby Looney Tunes
09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 The Garfield Show
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
13:00 The Big Bang Theory - 2ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Two And A Half Men - 3ος Κύκλος
16:20 Shopping Star (Ε)
17:50 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:50 House - 3ος Κύκλος
19:50 Star News
21:00 Κούρσα Θανάτου (Death Race)
23:15 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 16ος Κύκλος
01:15 Mama
03:30 Ηρακλής (Hercules: Τhe Legendary Journeys) - 4ος Κύκλος
06:00 Beyblade Burst










06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών (Doc Mcstuffins: Toy Hospital)
07:00 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
08:00 Total Dreamer
09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:00 Το Ψώνιο
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, IΙI (Ε)
22:40 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:40 Grey's Anatomy, XI
01:30 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
02:30 Κόκκινος Κύκλος, IΙ (Ε)
03:30 Τυφλόμυγα (Ε)
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:10 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Πρωινή Ενημέρωση
10:00 Magazino
12:00 ONline
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 Collateral: Η Διαδρομή (Collateral)
00:50 S.W.A.T. - 2ος Κύκλος
01:15 Deadly Women - 8ος Κύκλος
02:15 Η Πράσινη Σφήκα (The Green Hornet)
04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
05:30 Magazino (Ε)
06:00 Πρωινή Ενημέρωση







06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
14:45 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
16:30 Chicago Fire
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:00 Castle
20:00 Scandal
21:00 Sword Of Vegeance
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Sword Of Vegeance
22:30 Mayday
23:30 Castle (Ε)
00:30 Saving Hope (Ε)
01:30 Chicago Fire (Ε)
02:30 Vice (Ε)
04:15 Mayday (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)




06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι
07:00 Ώρα Ελλάδος Καλοκαίρι
10:00 Καλοκαίρι #Νot
13:00 Κουζίνα Για Δύο
14:00 Open News
14:45 MacGyver - 1ος Κύκλος
15:45 Celebrity Travel (E)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Επτά Μέρες Ψέματα
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 NCIS - 8ος Κύκλος
22:00 Ανάμεσα Σε Δύο Ληστές (Flypaper)
23:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:45 NCIS - 8ος Κύκλος
02:45 Chocolat
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι






06:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E)
07:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ (E)
08:30 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ (E)
09:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ (E)
10:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E)
11:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ (E)
12:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ (E)
14:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ (E)
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E)
18:50 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΔΙΓΑΜΜΑ (E)
20:30 Η ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ (E)
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ (E)
23:00 ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΟΥΝ
00:30 Η ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ- MAKING OF (E)
01:00 ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ ΛΕΩΦΟΡΟΣ (E)
02:00 Η ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ (E)
03:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ (E)
05:00 ΔΙΓΑΜΜΑ (E)
06:00 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E)





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH






09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
11:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
12:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 DAN GEORGAKAS - ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ
21:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
22:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ (E)
23:30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

16s6asth1-thumb-large

 Παύει να υφίσταται ως φορέας εποπτευόμενος από το υπουργείο Υγείας -Θα ενταχθεί στις Διευθύνσεις του υπουργείου με αρμοδιότητες, μεταξύ άλλων, τον επιχειρησιακό σχεδιασμό σε περίπτωση πολέμου ή τη συμμετοχή του σε ζητήματα που άπτονται του προσφυγικού

porto_xeli_skafos

Η 60χρονη τραυματίστηκε σοβαρά στο κεφάλι και τον θώρακα στο τραγικό περιστατικό με το ταχύπλοο στο Πόρτο Χέλι και για ένα μήνα ήταν διασωληνωμένη στην Εντατική

2