Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

08:00
ΕΡΤ Sports HD
Ελλάδα (Γ) - Ρωσία (Γ)
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Γκουανγκζού

11:00
ΕΡΤ Sports HD
ΗΠΑ (Γ) - Αυστραλία (Γ)
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Γκουανγκζού

12:15
ΕΡΤ Sports HD
Ισπανία (Γ) - Ουγγαρία (Γ)
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Γκουανγκζού

12:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Τρίτη μέρα
ATP 500 Hamburg European Open

14:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Τρίτη μέρα
ATP 500 Hamburg European Open

14:35
Novasports 1HD
Γιουβέντους - Ιντερ
International Champions Cup

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Τρίτη μέρα
ATP 500 Hamburg European Open

17:00
ΕΡΤ Sports HD
Πορτογαλία - Ιρλανδία
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U19

19:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Τρίτη μέρα
ATP 500 Hamburg European Open

20:00
ΕΡΤ Sports HD
Γαλλία - Ισπανία
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΕΡΝΑΜΕ ΖΑΧΑΡΗ
SUGAR RUSH
Σεζόν 2
26/7/19

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ
WORKIN' MOMS
Σεζόν 2
25/7/19

ΑΛΛΗ ΖΩΗ
ANOTHER LIFE
25/7/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
06:50 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
19:15 ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:15 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΗ ΣΚΙΑ
02:05 ΓΡΑΦΗ ΚΑΘΑΡΗ
03:05 ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
04:05 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
06:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ




07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
07:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
08:30 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
09:00 SPIRIT
09:30 ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
11:00 JUST MARRIED
12:00 MASSA FRESCA
13:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:45 ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΑΛΗΤΕΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΝΙΚΟΣ ΜΑΜΑΓΚΑΚΗΣ - ΛΟΓΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ
21:05 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ - ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
00:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
01:30 PEAKY BLINDERS - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:10 MASSA FRESCA
04:40 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ


  

06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
14:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Μπρούσκο (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
23:45 The Night Shift Κ2
00:45 The Night Shift - 2ος Κύκλος
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)




06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes Show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
09:15 Baby Looney Tunes
09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 The Garfield Show
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
13:00 Two And A Half Men - 1ος Κύκλος
13:30 Δύο και κάτι άνδρες - 1ος κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
16:20 Shopping Star (Ε)
16:35 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
19:50 Star News
21:00 Αλύγιστος (Unbroken)
00:00 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 15ος Κύκλος
01:00 Νόμος και Τάξη: Ειδική Ομάδα Κ15
01:45 Άπληστοι Γείτονες (Good People)
02:00 Ο Μπάτσος Της Μαμάς (Stop! Or My Mom Will Shoot)
03:30 Hostages
03:45 Σπάρτακος (Spartacus) - Β' Μέρος
04:00 Σπάρτακος
06:00 Beyblade Burst




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
08:00 Total Dreamer
09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
14:00 Kitchen Lab (Ε)
15:00 Ο Ροζ Γάτος
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:00 Grey's Anatomy, IX
00:00 Grey's anatomy - 9ος κύκλος
00:50 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
02:00 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
02:40 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
03:00 Ξέχασέ Με (Ε)
03:40 Ξέχασέ Με (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:00 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 ONline
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 Φόβος Ενστίκτου (Primal Fear)
00:30 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος
01:30 Deadly Women
02:30 Οριακές Διαπραγματεύσεις (The Negotiator)
04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
05:00 Η Κόρη Μου (Ε)
05:30 Ενημερωτική Εκπομπή (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:10 Castle
20:05 Scandal
21:00 Ring Of Death
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Ring Of Death
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)




06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι
07:00 Ώρα Ελλάδος Καλοκαίρι
10:00 Καλοκαίρι #Νot
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
14:50 Για Την Παρέα (Ε)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Συμμορία Εραστών
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 NCIS - 7ος Κύκλος
22:00 Υποβρύχιο - Κ19 (K-19: The Widowmaker)
00:15 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
02:00 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
02:15 NCIS - 7ος Κύκλος
03:00 NCIS - 7ος Κύκλος
03:15 Καλοκαίρι #Νot (Ε)
04:00 Καλοκαίρι #Νot (Ε)
06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι




06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
07:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
09:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΟΙ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΕΣ ΤΟΥ ΙΓΚΟΥΑΖΟΥ
11:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
14:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
14:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΟΙ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΕΣ ΤΟΥ ΙΓΚΟΥΑΖΟΥ
18:55 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΔΙΓΑΜΜΑ
20:30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23:00 ΑΓΑΠΑ ΜΕ ΑΝ ΤΟΛΜΑΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:35 ΕΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ
01:00 ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
02:00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
03:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
04:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
05:00 ΔΙΓΑΜΜΑ
06:00 ΟΙ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΕΣ ΤΟΥ ΙΓΚΟΥΑΖΟΥ




06:00 Drake & Josh
06:30 Drake & Josh
07:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
07:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
08:00 Zack And Quack
08:30 Σούπερ Ζωάκια
09:00 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Η Κίβα Μπορεί
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Ράστυ Ρίβετς
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Άβαταρ
13:30 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Kuu Kuu Harajuku
16:00 Το Ρομπότ Kαι Tο Τέρας
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Η Μέρα Της Σάνη
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Ninjago Masters Of Spinjitzu
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
23:00 Δύο Φανταστικοί Γονείς
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 iCarly
01:00 The Haunted Hathaways
01:25 The Haunted Hathaways
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Drake & Josh




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΕΖΟΓΡΑΦΙΑ - ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΑΛΤΙΝΟΣ
11:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
12:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΕΛΛΑΔΑ, Η ΚΡΑΥΓΗ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
20:00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ
20:30 ΕΔΩ ΛΟΝΔΙΝΟ 1939-2005: Η ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ
21:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
22:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
23:30 ΣΤΟΡΓΗ ΣΤΟ ΛΑΟ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

samos-neos-basket

Τραγική φιγούρα ο πατέρας του: Έκανα εγώ μπάι πας και δεν κάναμε τις ετήσιες εξετάσεις του Νίκου για την υπερτροφία του μυοκαρδίου που είχε - Ο 20χρονος πεσμένος στο έδαφος του γηπέδου περίμενε μιάμιση ώρα το ασθενοφόρο, που ήρθε από την άλλη πλευρά του νησιού