Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

12:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σνούκερ

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Barcelona BancSabadell
Κυρίως ταμπλό

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Barcelona BancSabadell
Κυρίως ταμπλό

15:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ

15:00 Eurosport 1
Γύρος των Αλπεων
Ποδηλασία

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Barcelona BancSabadell
Κυρίως ταμπλό

16:30 Eurosport 2
Tro Bro Leon
Κύπελλο Γαλλίας

16:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Νοβάρα - Σκαντίτσι
Serie A Femminile

17:00 Novasports 1HD
Στόουκ - Νόριτς
Championship

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Barcelona BancSabadell
Κυρίως ταμπλό

19:15 Novasports 1HD
Μπρέντφορντ - Λιντς
Championship

20:00 Novasports 2HD
Νάπολι - Αταλάντα
Serie A

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Ερυθρός Αστέρας - Μπουντούτσνοστ
Αδριατική Λίγκα

20:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Βόλφσμπουργκ - Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι - Μπέρνλι
Premier League

22:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπενφίκα - Μαρίτιμο
Liga NOS


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΦΟΝΤΟ
GRASS IS GREENER
20/4/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΙΝΚΙ ΜΑΛΙΝΚΙ
PINKY MALINKY
Σεζόν 2
22/4/19

Η ΣΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΤΩΝ ΜΑΧΗΤΩΝ
SHE-RA AND THE PRINCESSES OF POWER
Σεζόν 2
26/4/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΤΑ ΣΙΝΕMA ΤΟΥ KOΣΜΟΥ
03:30 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ





07:00 SPIRIT (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
07:25 ΜΑΓΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
08:00 ΑΚΡΟΑΣΙΣ - ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
08:30 Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΘΑ ΣΩΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:00 ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΗΜΕΡΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:50 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
10:30 Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:30 A TALE OF TWO CITIES
12:30 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
13:00 ΜΑΓΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
13:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:00 ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ, ΑΛΗΤΕΣ, ΠΟΥΛΙΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
18:30 ΠΟΝΤΙΟΣ ΠΙΛΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
19:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΝΥΜΦΙΟΥ
21:00 ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΤΩΝ ΜΕΔΙΚΩΝ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 Η ΒΙΒΛΟΣ: ΓΕΝΕΣΗ
23:45 DEADLINE (ντοκgr)
01:15 Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΘΑ ΣΩΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:45 ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΗΜΕΡΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:45 ΕΠΙΚΡΑΝΘΗ
03:00 Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ
04:00 A TALE OF TWO CITIES
05:00 ΠΟΝΤΙΟΣ ΠΙΛΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ


  


6:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Τα Κίτρινα Γάντια
19:30 Ant1 News
20:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
21:45 Επτά Ζωές (Seven Pounds)
00:15 Λάνσελοτ, Ο Πρώτος Ιππότης (First Knight)
00:30 Αόρατος Εραστής (Ghost)
03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα




06:00 Δύο Αδέρφια: Ο Ντροπαλός Και Ο Γενναίος (Two Brothers)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef - 3oς Κύκλος
23:00 Σιωπηλός Εχθρός (Centurion)
01:15 MasterChef - 3oς Κύκλος (Ε)
03:15 Ο Τζακ Και Η Φασολιά (Jack And The Beanstalk: The Real Story) - A' Mέρος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Επτά Ημέρες Ψέματα
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, II (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Σόι Σου, V
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:15 Νοτιάς
01:50 Η Τελευταία Παράσταση (Ε)
02:20 Η Τελευταία Παράσταση (Ε)
03:00 Beauty & The Beast, IΙ
03:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:20 Deal, III (Ε)
04:30 Deal, III (Ε)
05:00 Εικόνες, IΙ (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Happy Traveller (Ε)
15:45 Click, Η Ζωή Σε Fast Forward (Click)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Μαύρη Θάλασσα
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
23:40 Ράδιο Αρβύλα
00:15 Βινύλιο
01:45 Ο Πορφυρός Λόφος (Red Cliff)
02:15 Η Τελευταία Σφαίρα (Cold In July)
04:30 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Saving Hope (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:00 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Castle
18:15 Saving Hope (Ε)
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 Close To Jesus: Η Ζωή Του Ιωσήφ
23:00 Mayday
00:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (E)
03:00 Close To Jesus: Η Ζωή Του Ιωσήφ (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)





07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Με Το Νι Και Με Το Σίγμα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα (Best Of)
16:40 Ποιος Ρωτάει;
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:50 Για Πάντα Παιδιά - 1ος Κύκλος
18:55 Open News
20:00 MacGyver - 1oς Κύκλος
21:00 Νώε (Noah)
00:00 Ο Μπάτλερ (The Butler)
02:15 Άγγιγμα Καρδιάς (Where The Heart Is)
02:45 Μια Πόλη Δίπλα Στη Θάλασσα (Μanchester By The Sea)
04:30 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:00 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30





06:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
07:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 PRESS-ING
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΑΝΝΑ ΚΑΡΕΝΙΝΑ
00:30 ΕΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ
01:00 ΤΡΕΠΑΛΙΟΥΜ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
06:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ




06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 Σούπερ Ζωάκια
09:00 Team Umizoomi
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Butterbean's Cafe
10:30 Paw Patrol
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Rusty Rivets
12:00 44 Γάτες
12:30 Top Wing
13:00 Η Μέρα Της Σάνη
13:30 Lego Friends: Girls On A Mission
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
16:00 Regal Academy
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα H Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Χελονονιντζάκια: Η Άνοδος
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Victorious
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 iCarly
02:40 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:05 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh





09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
20:00 Ω ΓΛΥΚΥ ΜΟΥ ΕΑΡ
20:30 "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΕΚΛΗΤΑΙ"
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΜΠΟΤΙΤΣΕΛΙ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Best of Network

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

roybikonas

Σε ανάρτησή του στο facebook γνωστό μέλος της οργάνωσης ισχυρίζεται ότι η δικαστική και πολιτική εξουσία καθυστερεί να αποφασίσει για τον Κουφοντίνα και αναφέρει ότι «θα συνεχίσουν τον αγώνα αμείωτα»

seleo2

Δρακόντεια τα μέτρα ασφαλείας στην πόλη - Μεγάλη και πάλι η κινητοποίηση Ρομά για την ομιλία του πρωθυπουργού, όπως είχε συμβεί και κατά την πρόσφατη συγκέντρωση του ΣΥΡΙΖΑ στη Λαμία

9
kratiko_nikaias

Ειδικευόμενος χειρουργός δέχθηκε απρόκλητα επίθεση από 10 άτομα που κλήθηκαν από ασθενή - Η ΠΟΕΔΗΝ καταγγέλλει ομερτά από τη διοίκηση του νοσοκομείου - Ο διοικητής του νοσοκομείου υποβαθμίζει το περιστατικό και εξυβρίζει τους συνδικαλιστές σαν ναυτάκια της μπανιέρας αλλά παραδέχεται ότι -για το υποτιθέμενο ήσσονος σημασίας περιστατικό- ενημέρωσε τον Παύλο Πολάκη και την Όλγα Γεροβασίλη ώρα 2 τα ξημερώματα

3
kik09

Ειδικότερα, από την Πέμπτη 23 Μαΐου στις 23:00 έως την Παρασκευή 24 Μαΐου στις 05:00, θα πραγματοποιηθούν εργασίες συντήρησης στη ράμπα εισόδου στον αυτοκινητόδρομο, του Α/Κ Οινοφύτων, στο ρεύμα κυκλοφορίας με κατεύθυνση προς Αθήνα

grafeio_pritani_art

Εσπασαν, έγραψαν συνθήματα στους τοίχους και πέταξαν τρικάκια - Επίθεση στον πρύτανη γιατί όπως υποστηρίζουν «συνεργάζεται με την αστυνομία για τη δίωξη του παρεμπορίου γύρω από τους χώρους του Οικονομικού Πανεπιστημίου»

11