Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

00:00
Eurosport 1
Global Champions Tour
Μαϊάμι

00:30
COSMOTE SPORT 5 HD
San Antonio Spurs - Denver Nuggets
NBA

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Detroit Pistons - Milwaukee Bucks
ΝΒΑ

06:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Κρόφορντ - Καν
WBO Welterweight World Championship

08:00
Eurosport 2
FIM Endurance World Championship
Λε Μαν (24 ώρες)

09:00
FOX Sports
Broncos - Raiders
NRL

12:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε - Εσπανιόλ
Primera Division

14:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία - Ρουμανία
Ημιτελικά Fed Cup

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ντιναμό Δρέσδης - Κολωνία
Bundesliga 2

15:00
Eurosport 1
Tour of Turkey
National Tours

15:00
ΕΡΤ3
Απόλλων Λάρισας - Πλατανιάς
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Χετάφε - Σεβίλλη
Primera Division

15:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Εβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

15:30
COSMOTE SPORT 9 HD
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo
Τελικός

15:30
Novasports 1HD
Ζεντ Πόλτεν - Ζάλτσμπουργκ
Αυστριακή Bundesliga

16:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία - Ρουμανία
Ημιτελικά Fed Cup

16:15
Eurosport 1
Αμστελ Γκολντ Ρέις
Ποδηλασία

16:30
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ - Ντόρτμουντ
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ζενίτ - Λοκομοτίβ Κουμπάν
VTB United League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπιλμπάο
Primera Division

18:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία - Ρουμανία
Ημιτελικά Fed Cup

18:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Κάρντιφ - Λίβερπουλ
Premier League

19:00
ΕΡΤ Play1
Ξάνθη - Απόλλων Σμύρνης
Super League Σουρωτή

19:00
ΕΡΤ1
Ατρόμητος - Παναθηναϊκός
Super League Σουρωτή

19:00
ΕΡΤ Sports HD
Λαμία - Ολυμπιακός
Super League Σουρωτή

19:00
ΕΡΤ3
Παναιτωλικός - Αρης
Super League Σουρωτή

19:00
Novasports 4HD
Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα
Super League Σουρωτή

19:00
Novasports 3HD
ΟΦΗ - Αστέρας Τρίπολης
Super League Σουρωτή

19:00
Novasports 2HD
ΑΕΚ - ΑΕΛ
Super League Σουρωτή

19:00
Novasports 1HD
ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός
Super League Σουρωτή

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου - Αννόβερο
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ - Λεγανές
Primera Division

20:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ

20:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ανδόρρα - Σαραγόσα
ACB Liga Endesa

21:00
Novasports 2HD
Χάκεν - Γιουργκόρντεν
Allsvenskan

21:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Κονελιάνο - Μόντσα
Serie A Femminile

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις - Βαλένθια
Primera Division

22:00
FOX Sports
Stanley Cup Playoffs
NHL

22:00
Novasports 3HD
Παρί Σεν Ζερμέν - Μονακό
Ligue 1

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
NBA

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΦΟΝΤΟ
GRASS IS GREENER
20/4/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΙΝΚΙ ΜΑΛΙΝΚΙ
PINKY MALINKY
Σεζόν 2
22/4/19

Η ΣΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΤΩΝ ΜΑΧΗΤΩΝ
SHE-RA AND THE PRINCESSES OF POWER
Σεζόν 2
26/4/19



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 Η ΕΡΤ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΦΑΣΙΣΜΟ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:45 ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΕΡΤ REPORT
18:00 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ, ΧΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ : 21.04.
18:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
19:00 SUPER LEAGUE ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
21:45 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00:05 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01:00 SUPER LEAGUE ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
02:50 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
03:50 ΕΡΤ REPORT
04:50 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ, ΧΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ : 21.04.
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ




07:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΩΝ ΒΑΪΩΝ - ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11:30 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
12:45 ΑΚΡΟΑΣΙΣ - ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
13:15 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
14:15 ΘΑΝΑΣΗ ΠΑΡΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:47 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
16:00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - 2019)
17:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ
19:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΩΝ ΒΑΪΩΝ - ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
21:30 ΒΙΚΤΩΡΙΑ
22:30 ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
00:40 FARGO
02:30 ΒΙΚΤΩΡΙΑ
03:30 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
04:45 ΑΚΡΟΑΣΙΣ - ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
05:15 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ


  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
08:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
09:00 Thrive
09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
11:45 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Merenda Mania
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Ο Τρελοπενηντάρης
19:30 Ant1 News
20:45 Your Face Sounds Familiar - 5ος Κύκλος
00:00 Τα Μάθατε Για Τους Μόργκαν; (Did You Hear About The Morgans ?)
00:15 Λάνσελοτ, Ο Πρώτος Ιππότης (First Knight)
02:30 Κάρμα (Ε)
03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:15 Vice Κ7
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Δούρειος Ίππος (Ε)
05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
05:15 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα


06:00 Dinotrux
06:30 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:00 Tom & Jerry Kids
07:30 Super Wings
08:00 Polly Pocket
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
12:00 Mecard
12:30 Hop
14:15 Traction
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 12oς Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory Κ12
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 X-Men: Η Τελική Αναμέτρηση (X-Men: The Last Stand)
19:50 Star News
21:00 Το Ανθρωπάκι
22:50 Λούφα Και Παραλλαγή
01:00 5 Λεπτά Πριν Τον Παράδεισο (Five Minutes Of Heaven)
01:15 MasterChef - 3oς Κύκλος (Ε)
02:45 Jimi Hendrix
03:15 Ο Τζακ Και Η Φασολιά (Jack And The Beanstalk: The Real Story) - A' Mέρος
05:00 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
06:00 Δύο Αδέρφια: Ο Ντροπαλός Και Ο Γενναίος (Two Brothers)




06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverlan
07:30 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
08:00 Για Πάντα Φίλες, IΙ (Ε)
09:00 Kitchen Lab (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Kitchen Lab
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:00 Οι Εκδικητές: Η Εποχή Του Ultron (Avengers: Age Of Ultron)
23:50 Prince Of Persia: The Sands Of Time
00:15 Νοτιάς
02:10 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
02:20 Η Τελευταία Παράσταση (Ε)
03:50 Beauty & The Beast, II
04:20 Deal, III (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, IΙ (Ε)
05:10 Εικόνες, II (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
12:30 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων. Ready?
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:40 Power Of Love (Best Of)
16:00 The Tourίστες
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:15 Dot.
18:30 Food Ν' Friends
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
01:00 WWE Smackdown Live
01:45 Ο Πορφυρός Λόφος (Red Cliff)
03:15 Power Of Love Gala (Ε)
04:30 Μαζί Σου (Ε)
05:15 The Tourίστες (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Saving Hope (Ε)
07:00 Scandal (E)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
16:00 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:00 Chicago Fire
17:30 Castle (Ε)
18:00 Chicago Fire
18:15 Saving Hope (Ε)
19:00 Saving Hope
19:10 Saving Hope (Ε)
20:00 Scandal
20:05 Scandal (E)
21:00 Cuban Fury
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Cuban Fury
23:00 Mayday (Ε)
00:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (E)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Saving Hope (Ε)




09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Open Sport
14:00 Open News
14:30 Όλα Λάθος
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:50 Celebrity Travel
18:55 Open News
20:00 My Greece
21:00 Πατέρα Κάτσε Φρόνιμα
23:10 Total Football
00:00 Ο Μπάτλερ (The Butler)
01:30 Ο Τελευταίος Των Μοϊκανών (The Last Of The Mohicans)
02:45 Μια Πόλη Δίπλα Στη Θάλασσα (Μanchester By The Sea)
03:30 Καταδίωξη Στα Σύνορα (Border Run)
05:00 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30




06:00 ΑΓΡΟWEEK
07:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
08:00 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
08:30 Ο KRISTJAN JÄRVI ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΤΗΝ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΡΙΣΙΟΥ, Ι
10:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
11:00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
12:30 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE : ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΛΑ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1 ΑΝΔΡΩΝ-PLAY OFF: ΔΟΥΚΑΣ - ΑΕΡΩΠΟΣ
18:30 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
19:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ
21:00 MIXER : ΤΟ ΚΙΤΣ ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΤΟ ΣΥΡΜΑΤΟΠΛΕΓΜΑ- ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ, ΤΟΠΟΣ ΜΝΗΜΗΣ
23:00 ΕΝΑ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ
01:00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΟΥ ΒΙΒΑΛΝΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΙΑΤΣΟΛΑ
02:15 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
03:30 MIXER : ΤΟ ΚΙΤΣ ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ
04:30 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΟΥ ΒΙΒΑΛΝΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΙΑΤΣΟΛΑ
05:40 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
06:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ




06:00 Drake & Josh
06:30 Big Time Rush
07:00 Bubble Guppies
07:30 Kid E Cats
08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Η Κίβα Mπορεί
09:00 Top Wing
09:30 Ο Κόσμος Της Ρόζι
10:00 Paw Patrol
10:30 44 Γάτες
11:00 Butterbean's Cafe
11:30 Νέλλα H Πριγκίπισσα Ιππότης
12:00 Lego Friends
12:30 Transformers
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Ξαδέρφια Μαζί
16:00 Με Λένε Φράνκη
16:30 Kuu Kuu Harajuku
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Paw Patrol
19:00 44 Γάτες
19:30 Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
22:00 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 Victorious
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 iCarly
02:40 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:05 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh




08:15 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:00 ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. Ο ΑΝΤΙΔΙΚΤΑΤΟΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΑΜ
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. Ο ΑΝΤΙΔΙΚΤΑΤΟΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΑΜ
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
17:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
18:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
22:00 Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΙΣ Η.Π.Α - 1969
00:30 ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. Ο ΑΝΤΙΔΙΚΤΑΤΟΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΑΜ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης