Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

15:00
Eurosport 2
Σνούκερ: Βρετανικό πρωτάθλημα
Σνούκερ

19:30
ΕΡΤ3
Ηρακλής - Μπενφίκα
ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ - CHALLENGE CUP

20:00
Novasports 5HD
Μπούντουτσνοστ - Μπαρτσελόνα
EuroLeague

20:00
Novasports 4HD
Νταρουσάφακα - Μακάμπι Τελ Αβίβ
EuroLeague

20:00
Novasports 2HD
Ζάλγκιρις - Ολυμπιακός
EuroLeague

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ράιν Νέκαρ-Μαγδεμβούργο
Bundesliga Χάντμπολ

21:30
Novasports 3HD
Μπάγερν Μονάχου - Χίμκι
EuroLeague

21:45
Novasports 1HD
Αρμάνι Μιλάνο - Γκραν Κανάρια
EuroLeague


NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΣΥ
YOU
26/12/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!
NAILED IT! HOLIDAY!
7/12/18

ΕΡΩΤΑΣ ΒΑΣΕΙ ΣΧΕΔΙΟΥ
PLAN COEUR
7/12/18

ΧΑΚΑΝ: Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ
THE PROTECTOR
14/12/18

ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
DOGS OF BERLIN
7/12/18

ΦΟΝΙΚΟ ΒΟΥΝΟ
MURDER MOUNTAIN
28/12/18

ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΑΙΜΟΝΩΝ
DIABLERO
21/12/18

Ο ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟΣ
EL RECLUSO
7/12/18

ΠΑΪΝ ΓΚΑΠ
PINE GAP
7/12/18

TERRACE HOUSE: ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
TERRACE HOUSE: OPENING NEW DOORS
Μέρος 5
18/12/18

ΜΙΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
FULLER HOUSE
Σεζόν 4
14/12/18

ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
TRAVELERS
Σεζόν 3
14/12/18

ΤΟ ΡΑΝΤΣΟ
THE RANCH
Μέρος 6
7/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΟΜΑ
ROMA
14/12/18

ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ
BIRD BOX
21/12/18

ΜΟΓΛΗΣ: Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
MOWGLI: LEGEND OF THE JUNGLE
7/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ
THE INNOCENT MAN
14/12/18

REMASTERED: Η ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ ΤΖΑΜ ΜΑΣΤΕΡ ΤΖΕΙ
REMASTERED: WHO KILLED JAM MASTER JAY?
7/12/18

ΜΠΡΟΥΣ ΣΠΡΙΝΓΚΣΤΙΝ ΣΤΟ
ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ
SPRINGSTEEN ON BROADWAY
16/12/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ AΣΤΕΡΙ ΤΩΝ ΕΥΧΩΝ
SUPER MONSTERS AND THE WISH STAR
7/12/18

ΑΛΕΞΑ ΚΑΙ ΚΕΪΤΙ
ALEXA & KATIE
Σεζόν 2
26/12/18

ΤΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ

ΜΠΡΙΤΖΕΤ ΤΖΟΟΥΝΣ: Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ
BRIDGET JONES: THE EDGE OF REASON
7/12/18

ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΜΠΡΙΤΖΕΤ ΤΖΟΟΥΝΣ
BRIDGET JONES'S BABY
7/12/18

ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΜΠΡΙΤΖΕΤ ΤΖΟΟΥΝΣ
BRIDGET JONES'S DIARY
7/12/18

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΗΣ ΜΟΝΑ ΛΙΖΑ
MONA LISA SMILE
19/12/18

LOVING
LOVING
26/12/18

ΜΑΜΑΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΜΩΡΟ
BABY MAMA
7/12/18

ΔΙΧΑΣΜΕΝΟΣ
SPLIT
11/12/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:15 SPORTIFY
20:40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 FOCUS
00:30 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:20 SPORTIFY
02:50 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
03:55 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:50 PEAKY BLINDERS - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ







06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
07:25 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
08:30 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
09:00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
10:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:00 Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
12:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:15 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:45 ΓΙΑΚΑΡΙ
15:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
15:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΠΙΚΡΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ
18:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 21ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ
23:55 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΙΑΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗΣ ΕΦΗΒΕΙΑΣ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:30 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
02:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
04:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
05:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ



  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Η Επιστροφή (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:30 Ζωντανός Θρύλος (I Am Legend)
02:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα





06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Οι Αναλώσιμοι 3 (The Expendables 3)
23:30 The Hungover
01:45 Ο Κόκκινος Βαρώνος (The Red Baron)
04:00 30 Rock - 1ος Κύκλος
05:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)









06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
07:20 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
21:50 Το Τατουάζ, II
00:10 Αυτοψία, VIII
01:50 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
02:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, ΙX (Keeping Up With The Kardashians, IX)
03:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:20 Deal, III (Ε)
05:10 Εικόνες, II (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 Όσο Έχω Εσένα
16:10 My Style Rocks
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 The Voice Of Greece
00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:30 My Style Rocks (Ε)
04:00 Facing Evil - 2ος Κύκλος
05:00 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Chicago Fire (Ε)
09:00 Έρωτας
10:00 Έρωτας
11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
12:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 The Blacklist
00:00 Shades Of Blue (Ε)
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)





07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Κουζίνα Για Δύο
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:30 Ποιος Ρωτάει;
17:30 Open News Στη Νοηματική
17:45 Top Story
19:00 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1ος Κύκλος
21:00 Ο Πρίγκιπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος
22:00 Project Runway (Βest Of)
23:00 Ου Φονεύσεις - 1ος Κύκλος
00:00 Criminal Minds - 8ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 8ος Κύκλος
02:00 Μαντέλα Ο Δρόμος Προς Την Ελευθερία (Madela Long Way For Freedom)
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30




06:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
07:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
08:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ - ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ - Ασπασία Μηλιαράκη ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ - Υποκατηγορία : Εκπομπή Κατάλληλο για όλους (Επιθυμητή η γονική συναίνεση)
09:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
20:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ: 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΠΡΩΙΜΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΤΗΤΑ
00:00 Η ΝΕΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΡΝΟ
01:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 The New Teletubbies
09:00 Team Umizoomi
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Paw Patrol
11:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:30 Rusty Rivets
12:00 Kuu Kuu Harajuku
12:30 Fan Boy And Chum Chum
13:00 Οι Περιπέτειες Του Jimmy Neutron
13:30 Danny Phantom
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Regal Academy
16:00 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Μπάνσεν Το Τέρας
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjago
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
23:00 iCarly
23:30 iCarly
00:00 iCarly
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 True Jackson
02:15 True Jackson
02:40 True Jackson
03:05 The Thundermans
03:30 Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Μαξ & Σρεντ
06:00 Drake & Josh



 
09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
09:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
00:30 BLUE NOTE - ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΟΝΤΕΡΝΑΣ JAZZ
02:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

jaguar

Σε μία σκληρή ανακοίνωση η Ομοσπονδία απαντά στον ιδιοκτήτη του Πάρκου ότι τα «τζάγκουαρ δεν είναι γατούλες», τονίζοντας ότι από τύχη δεν υπήρξαν θύματα - Κατηγορεί το Πάρκο για αδυναμία διαχείρισης των ζώων

3
f16_main01

Το πρωί ο Πάνος Καμμένος επισκέφθηκε φυλάκια στις Οινούσσες και τη νήσο Παναγιά - Στις 14:06, δύο τουρκικά F-16 κι ακόμη ένα ζεύγος τουρκικών F-4 πέταξαν πέρασαν πάνω από τις νησίδες Ανθρωποφάγοι και Μακρονήσι - Νέα επιθετική ενέργεια των Τούρκων με πτήση δύο F-16 πάνω από Οινούσσες στις 16:04

3
samos

Η Ομοσπονδία καταγγέλλει ότι υπάρχει μόνο μία παιδίατρος και αυτή με μετακίνηση - Τονίζει ότι λόγω των ελλείψεων δεν πραγματοποιούνται φυσιολογικοί τοκετοί και εμβολιασμοί - «Αποδεκατισμένες» οι κλινικές

judge_2

Σε ψήφισμά τους  δικαστές και εισαγγελείς επισημαίνουν τη σημασία της ασφάλειας των κτιρίων, ενώ κάνουν λόγο ότι η Δικαιοσύνη ζημιώνεται  όσο βρίσκεται στο επίκεντρο της πολιτικής αντιπαράθεσης