Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programma1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Boston Celtics-Toronto Raptors
NBA Regular Season

09:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

14:00
ΕΡΤ2
Βουλιαγμένη - Γλυφάδα
Πρωτάθλημα Πόλο Ανδρών

15:00
ΕΡΤ3
Εργοτέλης - Τρίκαλα
Football League

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Σερβία-Μαυροβούνιο
UEFA Nations League

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals London
Τένις

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπάνβιτ-Καρσίγιακα
TBF Basketball Super League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάλτα-Κόσοβο
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Αζερμπαϊτζάν-Νήσοι Φερόε
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Τουρκία-Σουηδία
UEFA Nations League

21:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ανδόρα-Μάλαγα
ACB Liga Endesa

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Ρουμανία-Λιθουανία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Αλβανία-Σκωτία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ιταλία-Πορτογαλία
UEFA Nations League

23:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Red Bull Air Race World Championship
Κατατακτήριες Δοκιμές


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

NARCOS: MEXICO
16/11/18

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3
30/11/18

ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
THE FINAL TABLE
20/11/18

Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΚΟΜΙΝΣΚΙ
THE KOMINSKY METHOD
16/11/18

1983
30/11/18

BABY
30/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
THE CHRISTMAS CHRONICLES
22/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΟΤΑΟΥΝ
MOTOWN MAGIC
20/11/18


BABY IT'S COLD OUTSIDE!

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING
26/11/18

Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE
26/11/18

T2: TRAINSPOTTING
19/11/18

ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ

ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5
30/11/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



6:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
16:20 ΘΥΜΑΜΑΙ
17:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
18:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
19:00 ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΑ
20:00 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΜΕ ΤΟ ΦΑΚΟ ΤΩΝ ΞΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΩΝ ΡΕΠΟΡΤ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ ΧΡΟΝΙΑ
01:15 ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΑ
02:15 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΜΕ ΤΟ ΦΑΚΟ ΤΩΝ ΞΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΩΝ ΡΕΠΟΡΤ
03:15 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
04:20 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:20 ΘΥΜΑΜΑΙ
06:00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ : ΜΕΡΕΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ




06:10 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
07:00 ΣΕΦ ΠΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ
08:00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
09:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:30 ΟΛΙ : ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΒΥΘΟ
10:00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:30 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11:00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ : ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΛΥΦΑΔΑ
15:30 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
18:00 BASKET LEAGUE: ΚΥΜΗ - AEK
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EUROBASKET ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019: M. ΒΡΕΤΑΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 12o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - DOC FEST
23:55 Ο ΒΑΙΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΙΝΤΑ (DOC ON ΕΡΤ)
01:30 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
03:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:15 BASKET LEAGUE: ΚΥΜΗ - AEK
06:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ


  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Το Θύμα
16:00 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το Ταίρι Ξέρει
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:30 Δεν Θα Με Τρελάνεις Εσύ Εμένα
01:45 Vice - 7ος Κύκλος
02:45 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)


06:15 The Land Before Time
06:45 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
07:15 O Βασιλιάς Τζούλιαν
07:40 Ben And Holly
08:10 Robocar Poli
08:40 Χταποδοναύτες (Octonauts)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Κλίο Και Κουκίν (Cleo & Cuquin)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) - 5ος Κύκλος
10:45 The Garfield Show
11:15 Barbie Dreamhouse Adventure
12:00 Ben 10
12:30 Mecard
13:00 Tom & Jerry Show
13:10 MasterChef Junior (Ε)
15:00 Star News
15:15 Τα Φιλαράκια (Friends) - 1ος Κύκλος
15:45 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος
16:15 How I Met Your Mother - 7ος Κύκλος
16:45 How I met your mother - 7ος Κύκλος
17:20 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Η Μούμια Επιστρέφει (Mummy Returns)
19:55 Star News
21:00 Η Εποχή Των Παγετώνων 4: Ο Χορός Των Ηπείρων (Ice Age: Continental Drift)
22:50 MasterChef Junior (Ε)
00:15 Σίγουρα, Ίσως (Definitely, Maybe)
00:30 Σίγουρα, ίσως
02:45 NCIS - 12ος Κύκλος
03:00 Ομάδα NCIS
03:45 Στην Αρχή Του Χρόνου - Β' Μέρος (In The Beginning)
04:00 Στην αρχή του χρόνου




06:00 TV Mall
06:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West), I
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Οδηγός Καλής Ζωής
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Kitchen Lab
18:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Πάμε Πακέτο, ΧΙV
22:00 Ζητείται Ψεύτης
23:50 Be Cool
02:20 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
04:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VIIΙ (Keeping Up With The Kardashians, VIΙI)
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 TV Mall




06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
13:45 Icarus Action 2018
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Θαλασσόλυκοι
17:20 Dot.
18:40 Food Ν' Friends
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:45 Θαλασσόλυκοι (Ε)
01:45 The Alphas - 1ος Κύκλος
02:45 Dark Minds - 2ος Κύκλος
03:45 Dot. (Ε)
04:45 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
06:00 Καλημέρα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
11:00 Top Gear: Extra Gear (Ε)
12:00 Top Gear: Extra Gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire (Ε)
19:00 Chicago Fire
21:00 The Blacklist (Ε)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 The Pacific
23:00 Shades Of Blue (Ε)
00:00 Shades of Blue
01:00 Satisfaction (Ε)
02:00 Ταινία (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Open Goal
14:00 Open News - Μεσημεριανό Δελτίο
14:20 Αποκαλυπτικά live
17:45 Open News στη Νοηματική
18:00 Ελληνικό πρόγραμμα
19:00 Open News
20:00 Celebrity Travel
21:00 Κάποτε στη Ρώμη
22:45 Επικίνδυνες παρέες
01:00 Το κορίτσι που εξαφανίστηκε
04:00 Ελληνικό πρόγραμμα
05:30 Τώρα ό,τι συμβαίνει




06:00 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
06:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
06:50 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ
07:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
08:15 Ο ΧΑΡΝΤΙΝΓΚ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΣΟΥΜΑΝ: Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙ
10:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
11:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ '30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:00 ΑΓΡΟWEEK
12:30 i LAB
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
15:00 FOOTBALL LEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΤΡΙΚΑΛΑ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ- ΠΑΟΚ
18:30 RUN GREECE - ΠΑΤΡΑ
19:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
20:00 ΕΝΑ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ
21:00 ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 Ο ΠΑΤΕΡΑΣ
00:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
01:00 FOOTBALL LEAGUE: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΤΡΙΚΑΛΑ
03:00 ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑΣ
04:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
05:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
06:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ




06:00 Drake & Josh
06:30 Big Time Rush
07:00 Bubble Guppies
07:30 Kid E Cats
08:00 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
08:30 Η Κίβα Μπορεί
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Top Wing
10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Μέρα Της Σάνη
12:00 Lego Friends: Friends On A Mission
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Ομάδα Ιπποτών
16:30 Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Paw Patrol
19:00 Μπάνσεν Το Τέρας
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: Τα Χρονικά Του Ζορρό
22:00 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 Victorious
23:30 iCarly
00:00 iCarly
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 True Jackson
02:40 True Jackson
03:05 The Thundermans
03:30 The Haunted Hathaways
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Max & Shred
06:00 Drake & Josh




09:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 ΚΟΝΤΑΚΤ
19:00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ
20:00 ΕΔΩ ΛΟΝΔΙΝΟ 1939-2005: Η ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 Η ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΑΡΧΩΝ
22:00 ΣΤΟΡΓΗ ΣΤΟ ΛΑΟ
23:30 ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. Ο ΑΝΤΙΔΙΚΤΑΤΟΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΑΜ
02:30 ΧΟΡΟΣ
03:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης