Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-ne

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

COSMOTE SPORT 4
Oklahoma City Thunder-Houston Rockets
NBA 03:00

FOX SPORTS
Steelers - Panthers
NFL 03:20

EUROSPORT 2
NHK Trophy
Καλλιτεχνικό Πατινάζ 09:00

NOVASPORTS 1
Χίμκι - Μπαρτσελόνα
Euroleague 19:00

COSMOTE SPORT 6
Πάντερμπορν-Κίελο
Γερμανία δεύτερη κατηγορία 19:30

NOVASPORTS 5
Μπούντουτσνοστ - Ζάλγκιρις
Euroleague 20:00

NOVASPORTS 2
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Ολυμπιακός
Euroleague 21:00

NOVASPORTS 4
Μπασκόνια - Φενέρμπαχτσε
Euroleague 21:30

COSMOTE SPORT 3
Ανόβερο-Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 21:30

NOVASPORTS 3
Φροζινόνε - Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30

NOVASPORTS 24
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Championship Αγγλίας 21:45

NOVASPORTS 1
Λιλ - Στρασβούργο
Γαλλικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 2
Λεβάντε-Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

NARCOS: MEXICO
16/11/18

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3
30/11/18

ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
THE FINAL TABLE
20/11/18

ΓΟΥΕΣΤ ΣΑΙΝΤ
WESTSIDE
9/11/18

Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΚΟΜΙΝΣΚΙ
THE KOMINSKY METHOD
16/11/18

1983
30/11/18

BABY
30/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΜΠΑΛΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΣΚΡΑΓΚΣ
THE BALLAD OF BUSTER SCRUGGS
16/11/18

Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
THE OTHER SIDE OF THE WIND
11/2/18

ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
THE CHRISTMAS CHRONICLES
22/11/18

ΕΠΙΚΗΓΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ
OUTLAW KING
9/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΙΜΗΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
MEDAL OF HONOR
9/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΣΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΤΩΝ ΜΑΧΗΤΩΝ
SHE-RA AND THE PRINCESSES OF POWER
16/11/18

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΠΙΟΡΙΑ
PRINCE OF PEORIA
16/11/18

Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΟΤΑΟΥΝ
MOTOWN MAGIC
20/11/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 3
8/11/18


BABY IT'S COLD OUTSIDE!

ΔΕΣΜΟΙ ΣΤΟΡΓΗΣ
PARENTHOOD
9/11/18

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING
26/11/18

Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE
26/11/18

ΔΕΣΜΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΛΛΙΓΓΟΥ
VERTIGO
9/11/18

T2: TRAINSPOTTING
19/11/18

ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
WATERWORLD
9/11/18

ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ

ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5
30/11/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18:15 ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΙΧΝΗ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
19:15 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
20:40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
03:15 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ




06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
07:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
07:30 ΓΙΑΚΑΡΙ
08:00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ
«Ο πεταλωτής»
08:30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ - Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΙΜΝΗ
09:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΑΤΡΑΒΑ
10:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:00 ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΝΟΣ
11:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ
12:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
12:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:15 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:45 ΓΙΑΚΑΡΙ
15:15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
15:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
16:30 ΣΕ ΙΚΕΤΕΥΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
18:15 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
19:30 ΔΕΞΙΩΣΗ ΒΡΑΒΕΥΣΕΩΝ AIMS ΓΙΑ ΤΟΝ «ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟ 2018»
21:00 WE ARE THE BEST!
22:40 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 59o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23:55 ΔΙΠΛΗ ΖΩΗ
01:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ
02:30 ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΝΟΣ
03:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΑΤΡΑΒΑ
05:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)



  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
14:55 G Tech Trends
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Η Επιστροφή (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:30 Έγκλημα Και Πάθος
23:45 Έγκλημα και Πάθος
00:30 Vice Specials - 7ος Κύκλος
00:45 Vice Κ7
01:30 Εγκλήματα (Ε)
01:45 Vice - 7ος Κύκλος
02:15 Vice (Ε)
02:30 VICE Κ6
02:45 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το καφέ της Χαράς
04:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
04:30 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
05:15 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)





06:30 Αέρινες σιωπές
08:10 Οι αυθαίρετοι
08:30 Αριστοτέλης ο άριστος
09:10 Παντρεμένοι ανύπαντροι
09:30 Φάε τη σοκολάτα σου
10:10 Ο Πέτρος και τα κορίτσια του
10:40 Η ώρα η καλή
11:30 Τα μυστικά της Εδέμ
12:20 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Βέρα στο δεξί
14:00 Βέρα στο δεξί
14:50 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος
15:20 Η οικογένεια βλάπτει
16:20 Σ' αγαπώ - Μ' αγαπάς
16:50 Μοντέρνα οικογένεια Κ1
17:40 Δυο ξένοι
18:40 Η νταντά
19:00 Η Νύφη Κ2
20:50 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
21:50 Λάκης ο γλυκούλης
22:20 Μίλα μου Βρώμικα
23:20 Mega Friday all nighters
00:00 Στο Παρά Πέντε
00:50 Τζιβαέρι
01:30 Φόνος χωρίς ταυτότητα
02:00 Οι Χρηματιστές
02:40 Χαρά, Αγνοείται
03:30 Πειρασμός
04:20 Η δίψα
04:50 Για μια θέση στον ήλιο




07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef Junior
22:40 Ναυμαχία (Battleship)
00:30 Μια Ελληνίδα Στο Χαρέμι
01:15 Η Κορυφή Του Δάντη (Dante's Peak)
02:45 Η Μηχανή Του Χρόνου (The Time Machine)
03:30 Elvis: That's The Way It Is
04:45 30 Rock - 1ος Κύκλος
05:30 30 Rock - 1ος Κύκλος




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 My Style Rocks Gala
00:45 Θαλασσόλυκοι (Ε)
01:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:45 The Alphas - 1ος Κύκλος
02:30 Dark Minds - 1ος Κύκλος
02:45 Dark Minds - 1ος Κύκλος
03:30 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
03:45 Dot. (Ε)
04:30 Μαζί Σου (Ε)
04:45 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
06:00 Καλημέρα



06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 My Style Rocks Gala
00:45 Θαλασσόλυκοι (Ε)
01:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:45 The Alphas - 1ος Κύκλος
02:30 Dark Minds - 1ος Κύκλος
02:45 Dark Minds - 1ος Κύκλος
03:30 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
03:45 Dot. (Ε)
04:30 Μαζί Σου (Ε)
04:45 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
06:00 Καλημέρα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Chicago Fire (Ε)
09:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου
10:00 Άγγιγμα Ψυχής
11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
12:00 Η Αγορά Σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 The Blacklist
00:00 Shades Of Blue
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς (Ε)
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:40 Open News Στη Νοηματική
16:50 Για Πάντα Παιδιά (Ε)
17:50 Κουζίνα Για Δύο
19:00 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά
21:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς
22:00 Project Runway
00:00 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
02:00 Scream
04:15 Για Την Παρέα (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει






06:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
07:00 ΤΟ ΠΑΡΑΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΥΑΛΟ
08:00 «'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
Eπεισόδιο 1 - ΠΡΑΣΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
09:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ"
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΑΚΟΥΩ ΦΩΝΕΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:00 ΜΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ
20:40 JEAN-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
22:53 59o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23:00 ΤΡΙΠΛΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ
01:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ


06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 The New Teletubbies
09:00 Team Umizoomi
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Paw Patrol
11:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:30 Rusty Rivets
12:00 Kuu Kuu Harajuku
12:30 Fan Boy And Chum Chum
13:00 Οι Περιπέτειες Του Jimmy Neutron
13:30 Danny Phantom
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Regal Academy
16:00 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Μπάνσεν Το Τέρας
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjago
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
23:00 Victorious
23:30 Victorious
00:00 Victorious
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 Big Time Rush
02:40 Big Time Rush
03:05 The Thundermans
03:30 The Haunted Hathaways
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Max & Shred




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΡΑΣΟΜΟΝ
00:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης