Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

11:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Rolex Shanghai
Τένις

14:00
ΕΡΤ2
A1 Ανδρών
Πόλο

15:00
Eurosport 1
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Τουρκίας
5η διαδρομή

15:00
Eurosport 2
Τουρνουά WTA: Αυστρία
Λιντς, ημιτελικοί

15:45
ΕΡΤ2
Παράλληλες μεταδόσεις
Basket League

16:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Σλοβακία-Τσεχία
UEFA Nations League

17:00
Eurosport 2
Τουρνουά WTA: Αυστρία
Λιντς, ημιτελικοί

17:00
ΕΡΤ3
ΑΕΚ - Αερωπός Εδεσσας
Πρωτάθλημα Χάντμπολ

17:00
COSMOTE SPORT 8 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Νίζνι Νόβγκοροντ
VTB United League

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Basket League

18:00
ΕΡΤ2
Αρης - Παναθηναϊκός
Basket League

18:30
ΕΡΤ3
7ος Νυχτερινός ημιμαραθώνιος
Θεσσαλονίκη

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Νορβηγία-Σλοβενία
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Λετονία-Καζακστάν
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Γεωργία-Ανδόρρα
UEFA Nations League

19:30
Eurosport 1
Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Αργεντινή

21:00
Eurosport 2
Minnesota United - Colorado Rapids
MLS

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Βουλγαρία-Κύπρος
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ολλανδία-Γερμανία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Ιρλανδία-Δανία
UEFA Nations League

22:00
Eurosport 1
Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Αργεντινή



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ
HAUNTED
19/10/18

ΟΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA
26/10/18

Ο DAREDEVIL ΤΗΣ ΜΑΡΒΕΛ
MARVEL'S DAREDEVIL
Σεζόν 3
19/10/18

ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΙΔΗΣΗΣ
GREAT NEWS
Σεζόν 2
25/10/18

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΜΑΖΙ
WANDERLUST
19/10/18


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
ILLANG: THE WOLF BRIGADE
19/10/2018

ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ
BEEN SO LONG
26/10/18


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΟΝΙΚΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ
MAKING A MURDERER
Μέρος 2
19/10/18


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.
BEST.WORST.WEEKEND.EVER.: LIMITED SERIES
Σειρά μίας σεζόν
19/10/18


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΜΑΥΡΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
BLACK LIGHTNING
Σεζόν 2
16/10/18

ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ
DYNASTY
Σεζόν 2
13/10/18


ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ

ΓΚΟΘΑΜ
GOTHAM
Σεζόν 4
24/10/18


HOME CINEMA

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ
GHOST IN THE SHELL
26/10/18

Ο ΚΟΥΜΠΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΧΟΡΔΕΣ
KUBO AND THE TWO STRINGS
13/10/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
17:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
18:00 ΣΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΙΓΚ ΜΠΕΝ
18:50 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:50 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
23:50 DALLAS BUYERS CLUB
01:40 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
02:40 ΣΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΙΓΚ ΜΠΕΝ
03:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
04:30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ





06:00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
07:55 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
08:25 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:50 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
09:10 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
09:40 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ
10:10 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11:10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ
14:00 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
15:30 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
15:45 BASKET LEAGUE - ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ
18:00 BASKET LEAGUE: ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Γ΄ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΜΠΙΓΚ ΧΙΤ
22:45 CASUS BELLI μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΜΑΡΘΑ & ΝΙΚΙ
01:30 Ο AΛΛΟΣ ΦΕΛIΝΙ
02:45 CASUS BELLI μικροΦΙΛΜ
03:00 BASKET LEAGUE
05:00 BASKET LEAGUE


  

06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Indiana Jones: Οι Κυνηγοί Της Χαμένης Κιβωτού (Indiana Jones: Raiders Of The Los
16:30 Κοινή Λογική
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Το Ταίρι Ξέρει
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:45 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
00:45 Έγκλημα Και Πάθος (Ε)
01:45 Ιστορίες Μυστηρίου (Ε)
02:45 Μεταφυσική Δραστηριότητα: Οι Στιγματισμένοι (Paranormal Activity: The Marked One
04:15 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)




06:20 Λένη (Ε)
07:10 Κρις Κρος (Ε)
07:50 Γοργόνες (Ε)
08:40 Ασυνήθεις Ύποπτοι (Ε)
09:20 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:10 Αμαρτίες Γονέων (Ε)
10:50 Εσύ Φταις (Ε)
12:10 Ψίθυροι Καρδιάς (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Ήρθε Και Έδεσε (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
15:40 Με τα παντελόνια κάτω
16:10 Όμορφος Κόσμος 2 (Ε)
17:00 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
17:50 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40 Παιδική Χαρά (Ε)
19:10 Παιδική χαρά
19:40 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
22:50 Safe Sex (Ε)
23:50 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:30 Σκορπιός (Ε)
00:40 Σκορπιός (Ε)
00:50 Με Θέα στο Πέλαγος
01:20 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
01:40 Φόνος χωρίς ταυτότητα
02:20 Στην κόψη του ξυραφιού
02:30 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
03:00 Οι Φρουροί της Αχαΐας
03:20 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:50 Ροζαλία (Ε)
04:00 Ροζαλία (Ε)
04:20 Η Δίψα (Ε)
04:30 Η Δίψα (Ε)
04:40 Η δίψα
04:50 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:10 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)




06:15 Land Before Time
07:15 Tom & Jerry Kids
07:40 Ben And Holly
08:10 Robocar Poli
08:40 Χταποδοναύτες (Octonauts)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Κλίο Και Κουκίν (Cleo & Cuquin)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) - 5ος Κύκλος
10:45 The Garfield Show
11:15 Barbie Στο Μυστικό Βασίλειο (Barbie Secret Door) - A' Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Mecard
13:00 MasterChef Junior (Ε)
13:20 Looney Tunes: Μια τρελή καταδίωξη
15:00 Star News
15:15 Τα Φιλαράκια (Friends) - 1ος Κύκλος
15:45 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος
16:15 How I Met Your Mother - 7ος Κύκλος
16:45 How I met your mother - 7ος Κύκλος
17:15 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Jurassic Parc: Ο Χαμένος Κόσμος (Jurassic Parc: The Lost World)
19:55 Star News
21:00 Εγώ Ο Απαισιότατος (Despicable Me)
23:00 MasterChef Junior (Ε)
00:45 Σίγουρα, Ίσως. (Definitely, Maybe)
03:15 NCIS - 12ος Κύκλος
04:00 Κάντο Όπως Οι Άλλες: Μάχη Μέχρι Το Τέλος (Bring It On: Fight To The Finish)
05:00 30 Rock - 1ος Κύκλος




06:00 TV Mall
06:30 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverlan
07:10 Amore Mio
07:20 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:45 Bake Off Greece (Ε)
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:35 Bake Off Greece (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:00 Η Νεράιδα Και Το Παλικάρι
23:15 Iron Man
01:50 Σνόουντεν (Snowden)
02:00 Χόμπιτ: Η Ερημιά Του Νοσφιστή (The Hobbit: The Desolation Of Smaug)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 TV Mall




06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Happy traveller
16:30 Happy Traveller
17:20 Dot.
18:40 Ντοκιμαντέρ - Επιζώντες: Η Φωτιά Της 23ης Ιουλίου 2018.
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:30 Deadly Women
00:45 The Alphas - 1ος Κύκλος
01:30 Alphas Κ1
02:30 Deadly Women - 6ος Κύκλος
03:30 Frozen Planet
04:15 Happy Traveller (Ε)
05:15 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
05:30 Ακραίως
06:00 Καλημέρα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
11:00 Top Gear (Ε)
12:00 Top gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 American Music Awards 2018
19:00 Chicago Fire (Ε)
21:00 Flood
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Flood
23:00 Mr Robot (Ε)
01:00 Satisfaction
02:00 Flood (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




06:00 Μαρμαντιούκ (Marmaduke)
07:30 Ο Ρόζ Γάτος
09:30 Και Οι 14 Ήταν Υπέροχοι
11:45 Μια Κυρία Στα Μπουζούκια
13:40 Aποκαλυπτικά Plus
17:00 Μια Νύχτα Στο Μουσείο 2: Μάχη Στο Σμιθσόνιαν (Night At The Museum 2: Battle Of
19:15 Ένα Έξυπνο Έξυπνο Μούτρο
21:00 Μάρλει Ένας Μεγάλος Μπελάς
23:15 Ο Πλανήτης Των Πιθήκων: Η Αυγή (Dawn Of The Planet Of The Apes)
00:30 Gold
02:00 Ένα Τρελό Τρελό Τζακούζι 2 (Hot Tub Time Machine 2)
02:45 Cartels: Killing Salazar
04:00 Αποστολή Αυτοκτονίας (Cleanskin)
04:30 Criminal Minds - 6ος Κύκλος




06:00 ΕΝΑ ΑΔΕΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
07:00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
07:50 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
08:15 Ο ΙΤΣΧΑΚ ΠΕΡΛΜΑΝ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΤΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ
10:00 «"ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3"-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
11:00 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ'
11:30 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:00 ΑΓΡΟWEEK
12:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
15:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
16:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
17:00 Ψ
18:30 7ος ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
01:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ 14
01:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΚΥΒΟΣ
01:45 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΛΟΥΣΗ
02:00 Ο ΙΤΣΧΑΚ ΠΕΡΛΜΑΝ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΤΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ
04:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
05:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
06:00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ




06:00 Drake & Josh
06:30 Big Time Rush
07:00 Bubble Guppies
07:30 Kid E Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Top Wing
10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Μέρα Της Σάνη
12:00 Lego Friends
12:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
16:30 Χένρι O Επικίνδυνος
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Paw Patrol
19:00 Μπάνσεν Το Τέρας
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
20:30 Avatar
21:00 Μαραθώνιος: Τα Χρονικά Του Ζορρό
22:30 Δύο Φανταστικοί Γονείς
23:00 Make It Pop
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:30 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Victorious
02:15 iCarly
02:40 The Haunted Hathaways
03:05 The Haunted Hathaways
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 The Troop
06:00 Drake & Josh




09:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 ΚΟΝΤΑΚΤ
19:00 ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΑ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΡΩΜΗ, ΑΝΟΧΥΡΩΤΗ ΠΟΛΗ
23:30 ΧΟΡΟΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

french-forei-thumb-large

Οι υπουργοί Εξωτερικών της Γαλλίας Ζαν-Ιβ Λε Ντριάν, της Γερμανίας Χάικο Μάας και της Βρετανίας Τζέρεμι Χαντ είχαν ήδη ζητήσει τη διεξαγωγή "αξιόπιστης έρευνας" στις 14 Οκτωβρίου