Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

11:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Rolex Shanghai
Τένις

14:00
ΕΡΤ2
A1 Ανδρών
Πόλο

15:00
Eurosport 1
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Τουρκίας
5η διαδρομή

15:00
Eurosport 2
Τουρνουά WTA: Αυστρία
Λιντς, ημιτελικοί

15:45
ΕΡΤ2
Παράλληλες μεταδόσεις
Basket League

16:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Σλοβακία-Τσεχία
UEFA Nations League

17:00
Eurosport 2
Τουρνουά WTA: Αυστρία
Λιντς, ημιτελικοί

17:00
ΕΡΤ3
ΑΕΚ - Αερωπός Εδεσσας
Πρωτάθλημα Χάντμπολ

17:00
COSMOTE SPORT 8 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Νίζνι Νόβγκοροντ
VTB United League

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Basket League

18:00
ΕΡΤ2
Αρης - Παναθηναϊκός
Basket League

18:30
ΕΡΤ3
7ος Νυχτερινός ημιμαραθώνιος
Θεσσαλονίκη

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Νορβηγία-Σλοβενία
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Λετονία-Καζακστάν
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Γεωργία-Ανδόρρα
UEFA Nations League

19:30
Eurosport 1
Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Αργεντινή

21:00
Eurosport 2
Minnesota United - Colorado Rapids
MLS

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Βουλγαρία-Κύπρος
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ολλανδία-Γερμανία
UEFA Nations League

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Ιρλανδία-Δανία
UEFA Nations League

22:00
Eurosport 1
Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Αργεντινή



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ
HAUNTED
19/10/18

ΟΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA
26/10/18

Ο DAREDEVIL ΤΗΣ ΜΑΡΒΕΛ
MARVEL'S DAREDEVIL
Σεζόν 3
19/10/18

ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΙΔΗΣΗΣ
GREAT NEWS
Σεζόν 2
25/10/18

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΜΑΖΙ
WANDERLUST
19/10/18


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
ILLANG: THE WOLF BRIGADE
19/10/2018

ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ
BEEN SO LONG
26/10/18


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΟΝΙΚΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ
MAKING A MURDERER
Μέρος 2
19/10/18


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.
BEST.WORST.WEEKEND.EVER.: LIMITED SERIES
Σειρά μίας σεζόν
19/10/18


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΜΑΥΡΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
BLACK LIGHTNING
Σεζόν 2
16/10/18

ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ
DYNASTY
Σεζόν 2
13/10/18


ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ

ΓΚΟΘΑΜ
GOTHAM
Σεζόν 4
24/10/18


HOME CINEMA

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ
GHOST IN THE SHELL
26/10/18

Ο ΚΟΥΜΠΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΧΟΡΔΕΣ
KUBO AND THE TWO STRINGS
13/10/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
17:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
18:00 ΣΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΙΓΚ ΜΠΕΝ
18:50 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:50 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
23:50 DALLAS BUYERS CLUB
01:40 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
02:40 ΣΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΙΓΚ ΜΠΕΝ
03:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
04:30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ





06:00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
07:55 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
08:25 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:50 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
09:10 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
09:40 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ
10:10 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11:10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ
14:00 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
15:30 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
15:45 BASKET LEAGUE - ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ
18:00 BASKET LEAGUE: ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Γ΄ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΜΠΙΓΚ ΧΙΤ
22:45 CASUS BELLI μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΜΑΡΘΑ & ΝΙΚΙ
01:30 Ο AΛΛΟΣ ΦΕΛIΝΙ
02:45 CASUS BELLI μικροΦΙΛΜ
03:00 BASKET LEAGUE
05:00 BASKET LEAGUE


  

06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Indiana Jones: Οι Κυνηγοί Της Χαμένης Κιβωτού (Indiana Jones: Raiders Of The Los
16:30 Κοινή Λογική
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Το Ταίρι Ξέρει
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:45 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
00:45 Έγκλημα Και Πάθος (Ε)
01:45 Ιστορίες Μυστηρίου (Ε)
02:45 Μεταφυσική Δραστηριότητα: Οι Στιγματισμένοι (Paranormal Activity: The Marked One
04:15 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)




06:20 Λένη (Ε)
07:10 Κρις Κρος (Ε)
07:50 Γοργόνες (Ε)
08:40 Ασυνήθεις Ύποπτοι (Ε)
09:20 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:10 Αμαρτίες Γονέων (Ε)
10:50 Εσύ Φταις (Ε)
12:10 Ψίθυροι Καρδιάς (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Ήρθε Και Έδεσε (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
15:40 Με τα παντελόνια κάτω
16:10 Όμορφος Κόσμος 2 (Ε)
17:00 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
17:50 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40 Παιδική Χαρά (Ε)
19:10 Παιδική χαρά
19:40 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
22:50 Safe Sex (Ε)
23:50 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:30 Σκορπιός (Ε)
00:40 Σκορπιός (Ε)
00:50 Με Θέα στο Πέλαγος
01:20 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
01:40 Φόνος χωρίς ταυτότητα
02:20 Στην κόψη του ξυραφιού
02:30 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
03:00 Οι Φρουροί της Αχαΐας
03:20 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:50 Ροζαλία (Ε)
04:00 Ροζαλία (Ε)
04:20 Η Δίψα (Ε)
04:30 Η Δίψα (Ε)
04:40 Η δίψα
04:50 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:10 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)




06:15 Land Before Time
07:15 Tom & Jerry Kids
07:40 Ben And Holly
08:10 Robocar Poli
08:40 Χταποδοναύτες (Octonauts)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Κλίο Και Κουκίν (Cleo & Cuquin)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) - 5ος Κύκλος
10:45 The Garfield Show
11:15 Barbie Στο Μυστικό Βασίλειο (Barbie Secret Door) - A' Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Mecard
13:00 MasterChef Junior (Ε)
13:20 Looney Tunes: Μια τρελή καταδίωξη
15:00 Star News
15:15 Τα Φιλαράκια (Friends) - 1ος Κύκλος
15:45 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος
16:15 How I Met Your Mother - 7ος Κύκλος
16:45 How I met your mother - 7ος Κύκλος
17:15 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Jurassic Parc: Ο Χαμένος Κόσμος (Jurassic Parc: The Lost World)
19:55 Star News
21:00 Εγώ Ο Απαισιότατος (Despicable Me)
23:00 MasterChef Junior (Ε)
00:45 Σίγουρα, Ίσως. (Definitely, Maybe)
03:15 NCIS - 12ος Κύκλος
04:00 Κάντο Όπως Οι Άλλες: Μάχη Μέχρι Το Τέλος (Bring It On: Fight To The Finish)
05:00 30 Rock - 1ος Κύκλος




06:00 TV Mall
06:30 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverlan
07:10 Amore Mio
07:20 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:45 Bake Off Greece (Ε)
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:35 Bake Off Greece (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:00 Η Νεράιδα Και Το Παλικάρι
23:15 Iron Man
01:50 Σνόουντεν (Snowden)
02:00 Χόμπιτ: Η Ερημιά Του Νοσφιστή (The Hobbit: The Desolation Of Smaug)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 TV Mall




06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Happy traveller
16:30 Happy Traveller
17:20 Dot.
18:40 Ντοκιμαντέρ - Επιζώντες: Η Φωτιά Της 23ης Ιουλίου 2018.
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:30 Deadly Women
00:45 The Alphas - 1ος Κύκλος
01:30 Alphas Κ1
02:30 Deadly Women - 6ος Κύκλος
03:30 Frozen Planet
04:15 Happy Traveller (Ε)
05:15 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
05:30 Ακραίως
06:00 Καλημέρα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
11:00 Top Gear (Ε)
12:00 Top gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 American Music Awards 2018
19:00 Chicago Fire (Ε)
21:00 Flood
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Flood
23:00 Mr Robot (Ε)
01:00 Satisfaction
02:00 Flood (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




06:00 Μαρμαντιούκ (Marmaduke)
07:30 Ο Ρόζ Γάτος
09:30 Και Οι 14 Ήταν Υπέροχοι
11:45 Μια Κυρία Στα Μπουζούκια
13:40 Aποκαλυπτικά Plus
17:00 Μια Νύχτα Στο Μουσείο 2: Μάχη Στο Σμιθσόνιαν (Night At The Museum 2: Battle Of
19:15 Ένα Έξυπνο Έξυπνο Μούτρο
21:00 Μάρλει Ένας Μεγάλος Μπελάς
23:15 Ο Πλανήτης Των Πιθήκων: Η Αυγή (Dawn Of The Planet Of The Apes)
00:30 Gold
02:00 Ένα Τρελό Τρελό Τζακούζι 2 (Hot Tub Time Machine 2)
02:45 Cartels: Killing Salazar
04:00 Αποστολή Αυτοκτονίας (Cleanskin)
04:30 Criminal Minds - 6ος Κύκλος




06:00 ΕΝΑ ΑΔΕΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
07:00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
07:50 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
08:15 Ο ΙΤΣΧΑΚ ΠΕΡΛΜΑΝ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΤΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ
10:00 «"ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3"-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
11:00 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ'
11:30 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:00 ΑΓΡΟWEEK
12:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
15:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
16:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
17:00 Ψ
18:30 7ος ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
01:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ 14
01:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΚΥΒΟΣ
01:45 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΛΟΥΣΗ
02:00 Ο ΙΤΣΧΑΚ ΠΕΡΛΜΑΝ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΤΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ
04:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
05:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
06:00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ




06:00 Drake & Josh
06:30 Big Time Rush
07:00 Bubble Guppies
07:30 Kid E Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Top Wing
10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Μέρα Της Σάνη
12:00 Lego Friends
12:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
16:30 Χένρι O Επικίνδυνος
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Paw Patrol
19:00 Μπάνσεν Το Τέρας
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
20:30 Avatar
21:00 Μαραθώνιος: Τα Χρονικά Του Ζορρό
22:30 Δύο Φανταστικοί Γονείς
23:00 Make It Pop
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:30 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Victorious
02:15 iCarly
02:40 The Haunted Hathaways
03:05 The Haunted Hathaways
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 The Troop
06:00 Drake & Josh




09:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 ΚΟΝΤΑΚΤ
19:00 ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΑ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΡΩΜΗ, ΑΝΟΧΥΡΩΤΗ ΠΟΛΗ
23:30 ΧΟΡΟΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

xionia

Μέχρι το μεσημέρι τοπικά έντονες βροχοπτώσεις θα εκδηλώνονται σε Ιόνιο, Στερεά και Πελοπόννησο, σποραδικές καταιγίδες κυρίως στο Νότιο Ιόνιο, και πυκνές χιονοπτώσεις στα ορεινά της Στερεάς και της Πελοποννήσου -Χιονοπτώσεις τοπικού χαρακτήρα ίσως εκδηλωθούν σε Θεσσαλία και Δυτική Μακεδονία - Μετά το μεσημέρι οι βροχές σταδιακά θα επεκταθούν στο Αιγαίο, όπου κατά τόπους θα είναι ισχυρές και θα συνοδευτούν από καταιγίδες

xionodromiko_kalavriton

Tο έργο προβλέπει μεταξύ άλλων, βελτιώσεις στους αναβατήρες και τα βοηθητικά τους συστήματα, αντικατάσταση και αναβάθμιση χιονοστρωτήρων, επέκταση κτιριακού εξοπλισμού, παρεμβάσεις ανασχεδιασμού στις πίστες, ηλεκτρονικό σύστημα έκδοσης εισιτηρίων , σύστημα βιολογικού καθαρισμού

rodos_alvanos

Οι κρατούμενοι κατηγορούνται για επικίνδυνη σωματική βλάβη μετά τον ξυλοδαρμό του νεαρού Αλβανού που εμπλέκεται στην υπόθεση βιασμού και δολοφονίας της 21χρονης φοιτήτριας

4