Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

03:00
FOX Sports
WASH. REDSKINS - NEW YORK JETS
NFL

13:00
FOX Sports
STORM - EELS
NRL 2018

16:00
Eurosport 1
BINCKBANK TOUR
5ο ΕΤΑΠ

16:45
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο
Γυναικών Κ-20

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Western & Southern Open

20:15
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο
Γυναικών Κ-20

21:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ζιρόνα - Βαγιαδολίδ
LaLiga Santander

21:45
Novasports 1HD
Ρεμς - Λιόν
Πρωτάθλημα Γαλλίας

21:45
Novasports 2HD
Μπέρμιγχαμ - Σουόνσι
Championship

22:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Western & Southern Open

23:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις - Λεβάντε
LaLiga Santander


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΟΙ ΑΘΩΟΙ
THE INNOCENTS
24/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE


ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
GREAT NEWS
23/8/18

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18

ΑΙΧΜΑΛΩΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ
GHOUL
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
THE AFTER PARTY
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
23/8/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΩΤΗΣΕ ΤΑ STORYBOT
ASK THE STORYBOTS
Σεζόν 2
24/8/18

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB

ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
07:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
10:30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ
11:00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ
11:50 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ – Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 WHY ARE WE FAT
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
18:15 AMERICAN TITANS
19:15 ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ - E΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
02:30 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ – Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:00 AMERICAN TITANS
05:00 WHY ARE WE FAT
06:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ





06:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
07:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 PENGUIN ISLAND
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
11:00 ΖΗΤΩ ΓΝΩΡΙΜΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:20 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΑΙΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
20:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
21:00 Ο ΑΣΤΕΡΙΞ ΣΤΗ ΒΡΕΤΑΝΙΑ
23:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
00:00 ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ
01:45 ΖΗΤΩ ΓΝΩΡΙΜΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:45 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:45 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:45 PENGUIN ISLAND
05:40 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS



  

06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα No1
23:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:00 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
01:00 Vice
01:45 Celebrity Travel
02:00 True Blood - 6ος Κύκλος
02:45 True blood
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το καφέ της Χαράς
03:45 Το καφέ της Χαράς
04:00 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:30 Τα φιλαράκια
05:00 Έρωτας (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:40 Άλμα Λίμπρε (Ε)
07:30 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Και Οι Τέσσερις Ήταν Υπέροχες (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:10 Βίος Ανθόσπαρτος (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Όμορφος Κόσμος (Ε)
16:10 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
16:40 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
17:30 Το κόκκινο δωμάτιο
18:15 Το κόκκινο δωμάτιο
19:00 Singles 3 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:40 Η πολυκατοικία - 3ος κύκλος
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:20 Αναστασία (Ε)
00:00 L.A.P.D (Ε)
00:50 Ίχνη (Ε)
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
01:50 Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:20 Άφρικα (Ε)
02:50 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:30 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:40 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:10 Ξενοδοχείο Αμόρε (Ε)
04:30 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Λένη (Ε)




06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Super Wings
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο
11:00 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου
11:30 Dragons: Οι Καβαλάρηδες Του Μπερκ (Dragons Riders Of Berk)
12:00 Τα Χρονικά Του Ματ Χάτερ (Matt Hatter)
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash - 2ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
19:55 Star News
21:00 Αττίλας, Ο Κατάκτητης (Αttila, The Hun)
00:15 Όταν Με Παράτησε Η Σάρα (Forgetting Sarah Marshall)
01:45 Πρίγκιπας Κι Εγώ 3 (Prince And Me 3: Holiday Honeymoon)
03:15 NCIS - 12ος Κύκλος
04:00 Money Drop (Ε)
05:00 Psych - 4ος Κύκλος





06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:20 Νόστιμη Γη (Ε)
09:15 60' Ελλάδα, II (Ε)
11:00 360°, IV (Ε)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ράκος No14 Και Ο Πρώτος Μπουνάκιας
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά, I (Ε)
01:30 Ξέχασέ με
01:45 Γυναίκες Δηλητήριο
02:30 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
03:45 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, ΙI (Ε)
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)





06:00 Ενημέρωση
10:00 Online
12:00 Magazino
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can (Ε)
16:30 Happy Traveller (Ε)
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can (Ε)
21:00 Ελληνική Ταινία
23:00 Σκάσε & Κολύμπα
23:30 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
00:45 My Man Can (Ε)
01:15 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
01:30 Δύο Έρωτες (Two Lovers)
02:15 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
03:15 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
03:30 Κρατικά Μυστικα: Οι Κρυμμένες Αποδείξεις (Inside Secret Government Warehouses Aka Real Warehouse 13)
04:15 Happy Traveller (Ε)
05:15 Γεύσεις Στη Φύση (Ε)
06:00 Why Planes Crash





06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Vivere
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
00:30 Η Αγορά Σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:30 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)





06:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
07:00 Από Νωρίς
10:00 Splash
13:30 Project Runway - 13oς Κύκλος
14:30 E News
14:50 Καμικάζι Τσαντάκιας
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Δάσκαλε Τι Δίδασκες
19:00 Live News
20:00 Ο Ανακατωσούρας
21:50 Άγγιγμα Καρδιάς (Where The Heart Is)
00:30 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
02:30 Project Runway - 12oς Κύκλος
03:30 Splash (Ε)
05:15 Circo (E)





06:00 BALKAN EXPRESS
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
09:00 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
09:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
10:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ALLERT3
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
20:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΥΠΟΛΟΙΠΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
00:00 VOLUME
01:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 BALKAN EXPRESS




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 YO KAI WATCH
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
10:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ: ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ – ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΕΝΣΩΜΑΤΩΣΗ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΜΟΥΣΕΙΑ - Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
12:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
13:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
14:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
14:30 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
15:30 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
16:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
16:30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
17:00 Η ΖΩΗ ΤΩΝ ΘΗΛΑΣΤΙΚΩΝ
18:00 ΜΕ ΕΝΑ ΔΟΛΛΑΡΙΟ
19:00 Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΒΟΥΔΑ
20:00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ: ΜΙΑ ΕΞΕΛΙΓΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΗ
22:00 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ
23:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης