Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tiv-new

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας

ΕΡΩΤΙΚΗ ΠΛΕΚΤΑΝΗ
Novacinema1HD, 22:00
Ένα χρόνο μετά το φριχτό δυστύχημα που σχεδόν της κόστισε τη ζωή στη Μάλτα, μια συγγραφέας επιστρέφει στο νησί μαζί με το σύζυγό της, ελπίζοντας να το ξεπεράσει και να συνεχίζει τη ζωή της... (Θρίλερ μυστηρίου ,Κριστάνα Λόκεν, Αντόνιο Κούπο)

Χωρίς Αγάπη
COSMOTE CINEMA 1HD, 21:00
Η Ζένια κι ο Μπόρις βρίσκονται στη διαδικασία ενός επώδυνου διαζυγίου. Ενώ όμως και οι δύο ανυπομονούν να γυρίσουν σελίδα στη ζωή τους, αδιαφορούν για τον 12χρονο γιο τους. Μέχρι τη στιγμή που εκείνος εξαφανίζεται μυστηριωδώς. Μαριάνα Σπίβακ, Αλεκσέι Ρόζιν


Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΤΑΡΖΑΝ
STAR, 22.00
Πάνε χρόνια από τότε που ο κάποτε γνωστός ως Ταρζάν άφησε πίσω του την αφρικανική ζούγκλα για την κοσμοπολίτικη ζωή ως Τζον Κλέιτον Γ΄, λόρδος του Γκέιστοουκ, µε την πολυαγαπημένη του σύζυγο Τζέιν στο πλευρό του. Όταν τον προσκαλούν να επιστρέψει στο Κονγκό, ως έφορος της Κυβέρνησης, δεν γνωρίζει ότι στην πραγματικότητα είναι πιόνι σε μια σκοτεινή υπόθεση απληστίας και εκδίκησης, σχεδιασμένη από τον Βέλγο Στρατηγό, Λεόν Ροµ. Αυτοί όμως, που κρύβονται πίσω από την τρομερή σκευωρία, δεν έχουν ιδέα τι πρόκειται να επακολουθήσει… Αλεξάντερ Σκάρσγκαρντ, Σάµιουελ Λ. Τζάκσον, Μάργκοτ Ρόµπι, Κριστόφ Γουόλτζ, Τζον Χερτ


Οι αθλητικές μεταδόσεις



14:30
Eurosport 1
Γύρος της Σλοβενίας

17:30
ΕΡΤ1
Παγκόσμιο κύπελλο
Τελετή έναρξης

18:00
ΕΡΤ1
Ρωσία - Σαουδική Αραβία
Παγκόσμιο κύπελλο

19:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
Stoiximan.gr Basket League - 4ος τελικός

20:00
FOX Sports
Tigers - Twins
MLB

20:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Le Mans, France



Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE


Ο ΛΟΥΚ ΚΕΪΤΖ ΤΗΣ MARVEL
MARVEL'S LUKE CAGE
Σεζόν 2
22/6/18

GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2

ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18

ΤΟ ΡΑΝΤΣΟ​
THE RANCH
Μέρος 5
15/6/18

UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
18/6/18

ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ​
SET IT UP
15/6/18

ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
SUNDAY'S ILLNESS
15/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES

ΤΡΟΥ: ΜΑΓΙΚΗ ΦΙΛΙΑ
TRUE: MAGICAL FRIENDS
15/6/18

ΤΡΟΥ: ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ
TRUE: WONDERFUL WISHES
15/6/18

ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
SHOOTER
Σεζόν 3
22/6/18

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF

ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΣΥΜΜΑΧΟΙ
ALLIED
15/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY

ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2


ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ.
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
17:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
17:30 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
18:00 ΡΩΣΙΑ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
20:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:45 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
01:00 ΡΩΣΙΑ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
02:55 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
03:15 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ


 


06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
07:00 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΖΟΥ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 ANIMALS IN FOCUS
10:00 JUST MARRIED - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
14:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16:30 Ο ΘΕΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΔΑ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 LA SENORA
20:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ
20:55 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΠΑΡΑΛΑΒΑΤΕ ΔΙΟΡΙΣΜΟΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:15 JUST MARRIED - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ


 


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
06:30 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 The Wall
22:30 Ένα Έξυπνο, Έξυπνο Μούτρο
00:30 Celebrity Travel
01:00 Vice Specials - 6oς Κύκλος
01:30 Ο Παρουσιαστής 2: Ο Μύθος Συνεχίζεται (Anchorman 2: The Legend Continues)
02:00 Λόλα (Ε)
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:30 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)



 

06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:40 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:10 Το Σόι Μας (Ε)
08:20 Το Σόι Μας (Ε)
08:50 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:20 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
11:30 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:25 Η ώρα η καλή
18:10 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
19:00 Singles 2 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Ήρθε Κι Έδεσε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Η Ζωή Μας Μια Βόλτα (Ε)
23:20 Οι Μάγισσες Της Σμύρνης (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
01:00 Η Γενιά Των 592 Ευρώ (Ε)
01:40 Φύγαμε (Ε)
01:50 Φύγαμε (Ε)
02:30 Πειρασμός (Ε)
02:40 Πειρασμός (Ε)
02:50 Πειρασμός (Ε)
03:30 Το Μυστικό Του Άρη Μπονσαλέντη (Ε)
04:20 Σκορπιός (Ε)
04:30 Σκορπιός (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Φιλοδοξίες (Ε)


 


06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3oς Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Lethal Weapon - 1ος Κύκλος
22:00 Ο Θρύλος Του Ταρζάν (The Legend Of Tarzan)
00:15 Το Τελικό Χτύπημα (Contraband)
02:00 Υπάρχει Και Φιλότιμο
02:30 Supernatural - 9ος Κύκλος
04:15 Ζίνα - 5ος Κύκλος
04:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:15 Ο τροχός της τύχης
05:30 Psych - 3ος Κύκλος



 

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
00:00 Καμιά Δεν Είναι Τέλεια (Girl Most Likely)
02:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VI
02:20 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VI
02:30 Αυτές είναι οι Kardashians Κ6
03:00 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:45 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Εικόνες (Ε)
05:15 Εικόνες
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης



 


06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
01:45 Facing Evil - 4ος Κύκλος
02:30 Power Of Love (Ε)
04:15 Survivor Πανόραμα (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα
05:00 1000 Μίλια Γέυσεις (Ε)
06:00 Σήμερα


 

06:30 Όλα καλά
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:30 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Είναι Στιγμές
19:00 Επιθυμίες
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Κάρμα
23:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Επιθυμίες
05:00 Επιθυμίες


 


06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:50 Έξυπνη Ζωή
15:30 E News
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Τρεις Κούκλες Κι Εγώ
21:45 Ποιος Έπνιξε Τη Μόνα (Drowning Mona)
23:40 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:40 Off Camera
01:30 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:40 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
02:30 Memento
02:40 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω (Ε)
04:30 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί


 


06:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
Eπεισόδιο 152 - Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:00 ΚΑΙΡΟΣ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
18:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΞΗ ΤΗΣ ΤΖΟΥΛΙΑ
23:50 ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΑΓΚΟ
00:30 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
01:30 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
02:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ


 

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
08:30 BUBBLE GUPPIES
Παιδική σειρά
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 THE LOUD HOUSE
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH



 

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ / ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

paidwn_agia_sofia1

Τα παιδιά φιλοξενούνται στο νοσοκομείο κατόπιν εισαγγελικής εντολής – Δεν υπάρχουν κατάλληλες δομές για να μεταφερθούν - «Είναι κρίμα να μετατρέπεται το Παίδων σε αποθήκη ψυχών»

alban19

Ο φερόμενος ως δράστης της δολοφονίας της 21χρονης Ελένης Τοπαλούδη στη Ρόδο, κατήγγειλε στους σωφρονιστικούς φύλακες, ότι άλλοι κρατούμενοι αφού τον χτύπησαν, στη συνέχεια τον κακοποίησαν σεξουαλικά

48
ship_attack

Κατά πληροφορίες έσκασε ένα βλήμα μέσα στην κάννη ενός πυροβόλου, τραυματίζοντας ελαφρά δύο μέλη του πληρώματος της ΤΠΚ - Το πλοίο συμμετείχε στην άσκηση «Ορμή»

parnitha_xionia

Αισθητή πτώση της θερμοκρασίας και χιόνια στην Πάρνηθα είναι η εικόνα του καιρού στην Αττική – Βροχές και καταιγίδες στο μεγαλύτερο μέρος της χώρας

aixoni_6

Λυκουρέζος: Πλήρης η ηθική και επαγγελματική μου δικαίωση - Tο Πενταμελές Εφετείο Κακουργημάτων Αθηνών έκρινε ένοχους δυο από τους συνολικά 15 κατηγορούμενους

2